Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
- V.Milán: A síntrabant, a falunap és Jézus esete
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Negyedik rész
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
eziskamu
addikt
Na jó, de ott vannak rá osztályok, példányosítod oszt csókolom. De ha magadnak kell a listát létrehozni (nem példányosítani, hanem typedef struct, meg mutatók, meg miegymás), bejárni, bővíteni, elemet keresni, az megint más. Persze lehte hasonlót objektumokkal a JAVA-ban is, de akkor már csak egyszerűbb C-ben.
Mert hiába tanulja meg az ember az objektumorientáltságot, ha nem tud mit kezdeni vele. C-ben megtanul programozni, OO-ban meg már ugyanezt kényelmesen meg könnyebben megteszi. (már amennyire "teljesen" OO a JAVA meg a C#, de közelebb nem kerültem az OO-hoz, pedig meséltek Eifelről meg Smalltalk-ról, de az már csak magolás volt vizsgára
)
Nem kell ott a C-ben azonnal hálózatot, grafikát, űrlapot programozni, az tényleg ráér c# meg Java környezetben, a vérprofik meg úgyis a C++-t válasszák. -
eziskamu
addikt
Azért a C-ig csak érdemes lemenni. Legalább elméleti szinten a láncolt listákhoz meg a tömbökhöz. Az assembly meg sose fog eltűnni, mert valamiben meg kell írni a fordjtóprogikat, persze az Assemblyhez is (az se lehet könnyű). Amúgy itt írta valaki a Java ellenében, hogy bizonyos helyeken kötelező a kivételkezelés. Erre van egy jó sztori. Valamelyik Arianne emberi személyzet nélküli hordozórakéta úgy tíz éve állítólag egy olyan programhiba miatt ment tönkre (lezuhant vagy meg kellett semmísíteni pályamódosulás miatt, már nem tudom) amit ADA meg talán JAVA nyelvekben már fordítás során észrevettek volna, mert jelzett volna a fordító a le nem kezelt kivétel miatt.
Java mondjuk amúgy se jöhetett szóba, ADA meg bonyolult, bár olyasmit hallottam. hogy használják katonai alkalmazásokhoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkPad L570, 15,6" FHD kijelző, I5-7300U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, 4G/LTE, W11, Számla, 1 é
- HP EliteBook 840 G3, 14" FHD kijelző, I5-6300U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia
- HP EliteBook 840 G3, 14" FHD kijelző, I7-6600U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia
- MacBook Air 13" M2/8GB/256GB/Magyar/Éjfekete/Garancia
- Iphone 13 Pro
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3534
- Mio Star 8750B Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy S24 Ultra 8/256 GB Titanium Gray 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- LG 27GR83Q-B - 27" IPS / QHD 2K / 240Hz & 1ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync / DisplayHDR 400
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
) 
