Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nem tűnik rossznak, lehet bevállalom hétvégén az első évadot. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2) ferensz


ferensz
senior tag

A zenék valóban fenomenálisak és a hangulat is, de szerintem elég hamar egysíkúvá és kiszámítható válik. Egyedül az évadzáróban lévőt nevezném kvázi poénnak, de az sem olyan eget rengető meglepetés.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3) BITBOYS válasza ferensz (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Elképzelhető, hogy majd a második évaddal indul be igazán. Nem ez lenne az első sorozat ami így nőtte ki magát. A hangulata viszont továbbra is kellemes és beteg :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) ferensz válasza BITBOYS (#3) üzenetére


ferensz
senior tag

Úgy legyen, nagyon nagy reményekkel álltam neki. A theme song pedig zseniális :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#5) BITBOYS válasza ferensz (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

Volt rá időm, így két nap alatt ledaráltam az elérhető részeket, nálam ez nagyon ritka :)
Úgy úgy, szintén várom a soron következő epizódokat.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

9. rész vége ütős volt, még én is lefagytam:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) 66zio


66zio
aktív tag

A harmadik résznél járok. Eddig imádom. Volt benne egy eléggé WTF rész. Mármint a 3. részben. Mindent a gépért? :D

(#8) BITBOYS válasza 66zio (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Van benne pár wtf :D smacizásra gondolsz? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) 66zio válasza BITBOYS (#8) üzenetére


66zio
aktív tag

Igen arra. SPOILER Bár így most már kicsit SPOILER.

Érdekel a IT téma, ezelőtt az IT CROWD-ot pörgettem végig. Bár itt nem azon van a fő hangsúly mégis tetszik. Elterveztem, hogy napi egy rész. Erre ma megnéztem hármat. :D

Sose voltam nagy sorozatos, de most valahogy rám jött. Még nem végeztem, de külön örömhír, hogy lesz második évad is.

(#10) BITBOYS válasza 66zio (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igez, az egy kicsit más, de szintén zseniális :D
Lehetetlen naponta egyet nézni, főleg ha van időd rá. Rendesen beszippantott ez a sorozat, eszméletlen jó a hangulata.
A 10. részt még tartogatom, valamelyik nap viszont kénytelen leszek belőni :D hiányérzetem van

mod: bocs a spoiler miatt, bár aki még nem látta úgy se tudja miről van szó :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) 66zio válasza BITBOYS (#10) üzenetére


66zio
aktív tag

Nem nagy spoiler, meg úgysem az a lényeg, hanem ami a kamerán kívül történik. Pfeeej kakás.
Nem álmom, hogy színész legyek, de ha az lennék nem tudom miért vállalnám be ezt. Még belegondolni is rossz. Ez van. Valakinek el kell végezni a piszkos munkát :DD

(#12) 66zio


66zio
aktív tag

Ma végeztem a 9. résszel is. Nagyon megugrott benne az izgalom. Felért volna egy évadzáróval. Már nem tudom melyik a 7. vagy a 8. elég lapos volt. Nem volt rossz, szívesen néztem, de olyan más volt. Alig várom a 10. részt. 1-2 nap .

(#13) BITBOYS válasza 66zio (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

A szobaszámot a végén nem találtad érdekesnek?:) Nagyon jól sikerült a 9.rész, kíváncsi vagyok mit hoz a 10.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) 66zio válasza BITBOYS (#13) üzenetére


66zio
aktív tag

Nekem nem tűnt fel a szobaszám. Most visszanézve az 1492 re gondolsz? Te mit látsz benne?

(#15) BITBOYS válasza 66zio (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egy fontos évszámot:) Gondolom nem véletlen. . Mindenesetre az évadzáró résznek nehéz lesz ezt felülmúlnia:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) 66zio válasza BITBOYS (#15) üzenetére


66zio
aktív tag

Privi.

(#17) BITBOYS válasza 66zio (#16) üzenetére


BITBOYS
addikt

Vissza is. Kint a 10. ep, csomagban

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) 66zio


66zio
aktív tag

Megnéztem az utolsó részt is. Tartom magam ahhoz, hogy a 9. rész jobb évadzáró lett volna. Érdekes. Mikor elkezdtem nézni a sorozatot nem számítottam volna rá, hogy idáig egy évad alatt eljutnak.

A Joe-s részt a jó zenével nem igazán értem.

(#19) BITBOYS válasza 66zio (#18) üzenetére


BITBOYS
addikt

Utolsó bekezdésben mire gondolsz? Ez melyik rész?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) 66zio válasza BITBOYS (#19) üzenetére


66zio
aktív tag

Amikor kihajt a piros furgonnal a sivatagba és amit utána csinál azt miért teszi?

(#21) BITBOYS válasza 66zio (#20) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na várj egy kicsit, még nem láttam a befejező részt. Ma este nézem meg.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.