Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) areteosz


areteosz
csendes tag

Nekem az akkuidő pocsék. Fél nap alatt úgy lemerítem mint a sicc. Ha még a GPS-t is használom hát kegyetlen gyorsan merűl. Mondjuk lehet csak az akksi kezd meghallni. :/

(#2402) rodosz1974 válasza trebrona (#2400) üzenetére


rodosz1974
újonc

Ezer köszönet!!
Pont ezt a lehetőséget kerestem!! :R

(#2403) sztal válasza kgymac (#2380) üzenetére


sztal
csendes tag

megy Gariba azt ha megjavítják megtartom ha nem meg majd nem tudom mi lesz de imátkozok a szervízesekért .. :)

(#2404) Joe Pesci


Joe Pesci
csendes tag

(Stock Clean Ics) SCI_OT-995 telepítésénél nem kell Gapps? Kerestem, de nem találtam ilyen linket :N

(#2405) areteosz


areteosz
csendes tag

HDMI-t próbálta valaki? Nekem most konkréten olyan rossz, hogy kép van de ugya úgy lépked magától a teló. Elindítok egy játékot, közbe rádugom a HDMI-t és újraindul a teló, majd mindig hibát ír ki és szinte használhatatlanná válik: Sajnos a android.process.media alkalmazás leállt. Valami ilyesmi.
Szerencsére, egy újraindítás megoldja a problémát. Más tapasztal hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#2406) mercurytopaz válasza Joe Pesci (#2404) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Nem kell.
(a legjobb rom sebességre)

(#2407) kocsij


kocsij
tag

Én egy hibával találkoztam eddig, ha ezt hibának lehet mondani, bár az is lehet csak nálam jön elő. Amikor valakivel beszélek akkor úgye a kijelző sötét ha a fülemhez rakom, viszont nekem sokszor csinál olyat hogy vagy a naptárba vagy az ébresztőbe belép közben és csak onnan veszem észre hogy félszemmel a telóra nézek és már világit a kijelző, sőt ma éppenségel egy játékba lépett bele telefonálás közben.

Galaxy S23 Ultra

(#2408) bundyrem


bundyrem
csendes tag

File Not Found

The file you were looking for could not be found, sorry for any inconvenience.

Possible causes of this error could be:
The file expired
The file was deleted by its owner
The file was deleted, didn't comply with Terms of Service

Sajna ez várt a cm 11 uj frissitése helyett. hm ötlet?

(#2409) kocsij


kocsij
tag

Hát nem vagyok megelégedve a cm11 frissitésével. A cm 11 tökéletes volt viszont amióta a frissitését telepitettem azóta megint alig van memóraa, konkrétan ugyan annyi van mint a gyári ICS-nél volt 500-60 mega, sok a lassúlás és sokszor fagyás közeli állapotba kerül hiváskor is.

Galaxy S23 Ultra

(#2410) namerke válasza bundyrem (#2408) üzenetére


namerke
tag

A napokban érkezik elvileg az új cm11, sok javítással, addig nem érdemes már ezt keresni.

@kocsij : nálam stabil 130-140között van a szabad ram, persze figyelek arra, mit hogyan használok. Bloatwareket kerülöm.

(#2411) Milestone2 válasza bundyrem (#2408) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Persze, hiszen Bagyusz leszedte.
A napokban új ROM, addig rakj fel egy régebbit.
De ha nagyon kell küldök működő linket.
Melyik kell? Az ics, vagy a gb?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2412) bencsmark


bencsmark
csendes tag

Tisztelt Bagyusz!

Nagyon köszönöm az eddigi munkáját, tényleg csodát tesz az Alcatel OT-995-ös telefonnal!
Gondolom a Miui coctail KitKat megjelenése is csupán idő kérdése!

Mélységes hálával, tisztelettel, bencsmark

[ Szerkesztve ]

(#2413) bundyrem válasza Milestone2 (#2411) üzenetére


bundyrem
csendes tag

Köszi ha jön a friss addig sztem elvagyok a 10.2 el. De tényleg nagyon kössz!!!

(#2414) bundyrem válasza bencsmark (#2412) üzenetére


bundyrem
csendes tag

csatlakozom hozzád

(#2415) Milestone2


Milestone2
nagyúr

:R Király vagy Bagyusz! :R
Kész az új CM11!
Mindenki igyon egyet a Mester egészségére!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2416) ricsi8800gt válasza Milestone2 (#2415) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Az biztos hogy ez a CM11-es rom már jobb az elődeinél is.Gyerekbetegségei vannak de az aku fogyás jobb már azért.

PL:Mikor hivnak az adott illetö fényképe nem jön elö és csak a sötét képernyö van és igy nem tudni ki hiv.

Amugy szuper.THX.
Én ittam egy jo kis páleszt :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#2417) kocsij


kocsij
tag

Most akkor mi is van? Lefrissitettem a cm11-t, erre most 10 percre rá azt látom hogy frissitve lett megint benne valami. Nálam nem volt semmi hiba így ilyenkor mi van, elképzelhető hogy már a frissités frissitését raktam fel?

Galaxy S23 Ultra

(#2418) kocsij


kocsij
tag

Megoldottam csak a tegnapi frissitést raktam fel így 10 perc után felkellett raknom a mait is. Köszi a frissitést. :)
Egyet nem értek a tegnapi frissitésnél 352 memóriát írt a telefon, a mainál meg már csak 341 megát, miért lett ez kevesebb?
Memória kezelésnél mit jelent az a KSM azonos memórialapok összevonása? Ha bekapcsolom mi történik olyankor, egyáltalán érdemes bekapcsolni?

Galaxy S23 Ultra

(#2419) bagyusz válasza kocsij (#2418) üzenetére


bagyusz
őstag

Azért mert pmem osztott memória alap követelte a nagyobb méretet, így már nem fordulhat elő fc azoknál a bizonyos applikációknál.

KSM:

Telónak van egy osztott memória része(jelen esetben a PMEM) ami sok app, hardver elem közösködik belőle, és sajnos előfordul az is hogy egyes dolgok többször is lefoglalják ugyan azt a részt ezért van ez a lehetőség, hogy összevonja így több hely jut másra.

[ Szerkesztve ]

(#2420) kocsij válasza bagyusz (#2419) üzenetére


kocsij
tag

Köszönöm a válaszod. Érdemes bekapcsolni egyébként? Azt nem lehet megoldani hogy az alap rendszer ne vegyen el olyan sok memóriát?

Galaxy S23 Ultra

(#2421) bagyusz válasza kocsij (#2420) üzenetére


bagyusz
őstag

Minek azt bolygatni ami jól működik? :) Az os teljesen jól kezeli a memóriát, gyakoriság, fontosság szerint előtölti az adott alkalmazásokat, majd ha több memória kell felszabadít.

(#2422) bundyrem


bundyrem
csendes tag

Szia Bagyusz.Nem zaklatás képpen csak kérdezem hogy a "macskás" romnak kb mikor lessz frissitése?

(#2423) bagyusz válasza bundyrem (#2422) üzenetére


bagyusz
őstag

Passz, ez mind attól függ, hogy melóban mennyi munkát adnak a nyakamba.

(#2424) kocsij


kocsij
tag

Egy problémával találkoztam, hiába telepitem fel az élőháttérképek alkalmazást mégsem lehet beállitani onnan háttérképet, ha menüből próbálom akkor ott meg azt írja ki rá hogy az alkalmazás nincs telepitve és mindegyik élőháttérképes alkalmazásra ezt írja. Eddig pedig mind használható volt. Ez mitől lehet?

Galaxy S23 Ultra

(#2425) bagyusz válasza kocsij (#2424) üzenetére


bagyusz
őstag

Kicsi a system partíció mérete kellett a hely és ezért egy mini buildet csináltam amibe nem került be.

(#2426) szmeg.j


szmeg.j
újonc

sziasztok én még új vagyok nálatok.érdeklődnék hogy nekem még a h1n1-es 4,0,4.es rendszerem van fent.
A kérdésem a következő lenne hozzád batyusz.A mostani cm11 4.4 rendszer gyorsabb mint a régi rendszerem
mert már tetű lassúnak érzem pedig semmi az égadta 1 világon nincs rajta.nincs agyig rakva semmivel de a ram figyelö mindig azt irja hogy 80%on van a kihasználtság.szoval ha ezt felrakom szerintetek gyorsabb lesz a rendszer.Program terén ami eheti a ramot facebook,facebook masseng,viber,otp,winamp.total commander,kb ennyi ami rajta van.válaszotokat előre is köszönöm. :W
Nincsenek nagy elvárásaim a telefonnal kapcsolatban nem szoktam játszani csak annyit szeretnék tőle hogy stabilan fagyás mentesen élje velem a mindennapokat.jelenleg melyik a legstabilabb rendszer.talán a cm11?

[ Szerkesztve ]

(#2427) Senkijj


Senkijj
csendes tag

Egy gondom lenne ezzel a rommal, illetve a 13-ai rommal is, hogy mióta ezeket használom, valamiért nem ismeri fel a gépem a telefont. Eddig mindig kihozta a kis ablakot, hogy csatlakoztassam, vagy valami ilyesmit írt ki. Most semmi, pedig tölt közben, tehát nem a csatlakoztatóval van a baj. ez normális, vagy csak nekem van ilyen problémám? Esetleg van tippetek miért van ez?

(#2428) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Feltettem a "mobil net fix" csomagot, utána jó is lett.
Kikapcsoltam a telefont és vissza kapcsoltam pár órával később most megint nem jó.
Valami ötlet? :(

(#2429) Milestone2 válasza tothjozsi96 (#2428) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na, ez új info... :((

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2430) bagyusz válasza tothjozsi96 (#2428) üzenetére


bagyusz
őstag

Restart nem segít rajta?

[ Szerkesztve ]

(#2431) tothjozsi96 válasza bagyusz (#2430) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Újra pacheltem azóta már restartoltam is és most jó!!! :)

(#2432) bundyrem válasza bagyusz (#2423) üzenetére


bundyrem
csendes tag

Remélem nem sokat bejött nekem az a rom. Kérdeznék még h látom a firefoxOs -t, te csinálod ? Igéretesnek tűnik elég mutatos van mit melozni vele.

(#2433) ladatuning20


ladatuning20
csendes tag

sziasztok ma tennem fel az uj CM11,0-et de nem tudom előhivni a recoveryt valaki segitene?? Telenor one tuch

(#2434) Milestone2 válasza ladatuning20 (#2433) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De mit nem tudsz? Ez le van írva a weboldalon. Ezen kívül mit szeretnél tudni?

CM11.0 Letöltés:
1: cm-11-20140214-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail.zip
2:gapps-cocktail-kk-20140213-artcompatible
3: cwm_6.0.4.7v2
Telepítés:

-Felrakod az SD kártya gyökerébe a romot és a google gappset(nem tömöríted ki a zip filet)
-Letöltöd a cwm_6.0.4.7v2-t a számítógépedre!(CWM_5 recoveryvel is telepíthető)
-CWM indítása: teló kikapcsolt állapotában nyomod a hengerő le+bekapcs gombot az első rezzenésig, majd rákötöd pc-re és elindítod a már kitömörített cwm_6.0.4.7 mappán belül a "fcwm_6.0.4.7-BOOT.bat" filet a PC-ről.
-Telepítés előtt "Wipe data factory resetet" kell csinálni (CWM főmenüben érhető el)
-CWM-ben "Install zip from sdcard" ->"choose zip from sdcard" menüben kiválasztod a romot
-GAPPS telepítés esetén is így jársz el.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2435) ladatuning20 válasza Milestone2 (#2434) üzenetére


ladatuning20
csendes tag

ez mind oké igy is csinálom csak a telenor logonál nem megy tovább ez miért van??

(#2436) Milestone2 válasza ladatuning20 (#2435) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amikor bekapcsolod a telefont Download módban (Power + Hangerő le hosszan kb 10mp-ig) akkor -mivel nekem nem Telenor van, de gondolom - nem Telenor LOGO-t kellene látnod, hanem Alcatel logót.

Ebben erősítsenek meg hozzáértőbbek!

De, amíg a Download módig el nem jutsz, addig nem tudsz semmit kezdeni!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2437) ladatuning20 válasza Milestone2 (#2436) üzenetére


ladatuning20
csendes tag

pedig csak a telenor logo jön elö semmi más hiába nyomom 10sec de semmi más

(#2438) trebrona válasza Milestone2 (#2436) üzenetére


trebrona
nagyúr

One Touch S-nél nincs Alcatel logo. Csak Telenor. Tehát download módnál Telenor logo OK.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2439) Milestone2 válasza ladatuning20 (#2435) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No akkor neked az a Download mód!

És ha a PC-den fenn van az összes driver, akkor ebben a módba látja a telefonodat.

Ezt abból veszed észre, ha rádugod a telefont ebben a Download módban, akkor első alkalommal telepítenie kell a ADB Device drivereket. És a Windows eszközkezelőben látszódnia kell a telefonodnak.

Ha ezek települtek, a telefon fel van dugva a számítógépre USB-n keresztül, akkor utána, ha elindítod a PC-ről a Bagyusz által leírt .bat fájlt, akkor ha tényleg jól vannak telepedve a driverek (Windows eszközkezelőben nem látsz sárga felkiáltójeleket) akkor láss csodát egy nagy rezzenéssel el fog indulni a telefonod CWM Recoveryben...

Csak vigyázz mikor megkérdezi a Windowsban a command ablak, hogy boot vagy flash, akkor egyenlőre a boot-ot válaszd!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2440) ladatuning20 válasza Milestone2 (#2439) üzenetére


ladatuning20
csendes tag

Köszönöm szépen!! :R :R

(#2441) Milestone2 válasza ladatuning20 (#2440) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megy? Sikerült?

Vagy csak a választ...?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2442) ladatuning20 válasza Milestone2 (#2441) üzenetére


ladatuning20
csendes tag

igen sikerült!!

(#2443) cordoba1,9


cordoba1,9
újonc

üdvözlök mindenkit! már régóta használom baggyusz romjait amiért köszönet neki.

De a következő kérésem lenne hozzátok... van valahol fent t-mobilos ics mentés mert nekem az enyémet sikerült eltüntetnem. és ha van azt hogy lehet visszarakni? köszönöm előre is!

(#2444) Milestone2 válasza cordoba1,9 (#2443) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt az oldalt meg tudod nézni?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2445) cordoba1,9 válasza Milestone2 (#2444) üzenetére


cordoba1,9
újonc

igen megtudtam nézni, emígy a legújabb kitkatnél most azt vettem észre hogy play áruházban letölt mindent de telepítésre hibát ir ki. mi lehet a baj?

(#2446) Milestone2 válasza cordoba1,9 (#2445) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rosszul kérdeztem: le is tudod tölteni, amire szükséged van?

Play-ra nálam nem volt panasz az új CM11-ben, most kapcsoltam ki rendszerfelrakás és belakás után.

Ellenben azt nem értem, hogy nekem az új Bagyusz féle recoveryel nem telepítette fel abort 7 vagy mifene...
...de az "ugrálós" régebbi Android 4.4-hez készült CWM-mel felment...ezt nem értem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2447) cordoba1,9 válasza Milestone2 (#2446) üzenetére


cordoba1,9
újonc

nekem a telom alapból recorverybe lép és ugy tudom felrakni csak. ezt régebben valahogy sikerült feltennem a telora. újrainditásnál megkérdi hogy, újraindit, recorvery, vagy bootloader . az új recorveryvel nekem se indul el gépről. csak a régikkel.

amugy igen letom tölteni, a legújabbat 6. hót töltöttem le. a kérdésem az hogy ugyanúgy kell felrakni mint a többi romot?

(#2448) Milestone2 válasza cordoba1,9 (#2447) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezeket jól meg kell nézni, hogy ROM-ok (amit nem hiszek) inkább BACKUP mentések. Amiket fel kell másolni az SD clockworkmod/backup mappába (névváltoztatás nélkül) majd újraindulni CWM-ben, full wipe/factory reset system, systemapp régebben custpack és utána CWM-ben RESTORE from SDcard...

Mingyá letöltöm és belenézek...

Belenéztem. EZ NEM ROM! EZ BACKUP!

Ahogy az előbb leírtam. Letöltötted. A PC-den kicsomagolod.
Kicsomagolva kapsz egy mappát (ennek épp 2013-06-01.11.07.15 lesz a neve)
Ezt a mappát mindenféle átnevezés nélkül felmásolod az SD kártyád clockworkmod/backup mappájába.

A többit már leírtam...

Nem 100% hogy elindul, mert ha mondjuk az 5-ös CWM-mel készítették, Te pedig a 6-os CWM-mel próbálod visszaállítani, nem biztos hogy sikerülni fog...Addig kell próbálkozni sokféle Recoval, mígy egyszer csak sikerül. Ezért jó a saját mentés, mert azt tudod mivel csináltad....jó esetben... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2449) cordoba1,9 válasza Milestone2 (#2448) üzenetére


cordoba1,9
újonc

okés köszi

(#2450) Milestone2 válasza cordoba1,9 (#2449) üzenetére


Milestone2
nagyúr

CWM-ben meg vigyázz miket törölsz/formázol/wipe-olsz, nehogy az SD kártyát is kiürítsd.

Minden egyéb infót leírtam (kiegészítettem) az előző hozzászólásban...sok sikert és türelmet!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.