Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Milestone2 válasza himhun99 (#2250) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék innen válogathatsz

Javaslom ezt is elolvasni

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2252) ikaros13 válasza himhun99 (#2250) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Üdv,

Az mélyvíz topic összefoglalójában megtalálod a szolgáltatódnak megfelelő, gyári ROM-ot.
Ugyanott nagyon jól le is van írva a telepítés menete.

Milestone2: +1 :)

[ Szerkesztve ]

lateralitási kvóciensem: -100

(#2253) doriath


doriath
tag

Üdv!

Romtól függetlenül azt vettem észre, ha be van dugva a töltő és úgy indítom újra, akár a cyn-t akár a miui-t, akkor nem kérnek pin kódot a telefonok. Ez valahol utólag beadható, vagy ez valami android vagy alcatel specialität?

(#2254) soos92


soos92
csendes tag

az uj cm-ben a tweakelés megöli az aksit :/
folyamatosan bejönnek az appok meg bezáródnak mert 130Mb-ig van állítva a tweak
és vagy 10 app aminél az újraídítást irja :/

most a miui viszi a pálmát ha ott kikapcsolom a tweaket akkor folyamatos használattal!!! 1.5-1 nap
ha csak telefonálásra használom 3-4 nap
és 2db ot995-ön teszteltem
aku időt tudok printscreenelni ha kell

[ Szerkesztve ]

(#2255) soos92


soos92
csendes tag

miui romnál a wifi kikapcsolása után magától nem áll vissza a mobil net :/
csak úgy tudom vissza kapcsolni ha újraindítom a telefont vagy bekapcsolom a repülőgép üzemmódot
van erre vmi bugfix vagy csak nálam jelentkezik a problem?

(#2256) emerzee


emerzee
aktív tag

A miui baromi jó. Azt se tudom, hol a töltőm...
Ami viszont érdekelne, hogy a témák, csak nálam nem mennek, vagy nálatok se?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2257) rodosz1974 válasza soos92 (#2255) üzenetére


rodosz1974
újonc

Nálam rendesen visszaáll a mobilnet a wifi után.
(Mármiután a parancssorban visszakapcsolom a mobilnet ikonnal...)

(#2258) rodosz1974 válasza emerzee (#2256) üzenetére


rodosz1974
újonc

A háttérkép és a zár háttere az müxik nálam........ha erre gondolsz.

(#2259) emerzee válasza rodosz1974 (#2258) üzenetére


emerzee
aktív tag

tetű lassú, de nálam is elindult

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2260) rodosz1974 válasza emerzee (#2259) üzenetére


rodosz1974
újonc

Hát igen...
Az én telómon a cm romok sokkal gyorsabban futnak mint a MIUI......sajnos!!

(#2261) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

A MIUI jó dolog lenne de az a baj hogy már lassan az alap használathoz kevés lesz az a 384MB RAM, amiből jó esetben szabad 100mb. :D

(#2262) doriath


doriath
tag

Srácok, a MIUI-nál a cluod és a fiók aktiválásához szükséges nemzetközi sms díj, az mennyibe kóstál?

(#2263) rodosz1974 válasza doriath (#2262) üzenetére


rodosz1974
újonc

Hát én nem akitváltam a fiókot, de asszem külföldi számra sms küldés max 200 ft.
(Telekomos hálózat esetén... és országfüggő)

(#2264) deakistill


deakistill
újonc

nem kell sms itt megeheted a regit :https://account.xiaomi.com/pass/register?_locale=en

[ Szerkesztve ]

(#2265) speedyboy


speedyboy
csendes tag

olyankor mivan, ha radugom a toltore, es villan 2 a led bekapcsolja a telefont, majd rezzen egyet, kikapcsol, megin villan a led es ezt jatsza vegtelenszer.. akksi adta meg magat? (barmilyen toltovel ezt csinalja, ha gepre dugom akkor is.) cm-10.2-20131210-UNOFFICIAL-cocktail van rajta. otlete valakinek? :( :(( :W

(#2266) soos92 válasza speedyboy (#2265) üzenetére


soos92
csendes tag

rosszul raktad fel a romot
nekem is volt ilyen amikor rosszul töltöttem le és nem figyeltem telepítésnél cwm-ben hogy hibát ír ki aztán re bootoltom és ua ezt csinálta
megoldotta 1 újratelepítés :)

(#2267) speedyboy válasza soos92 (#2266) üzenetére


speedyboy
csendes tag

a rom ment 2013.12.10 ota. reggel meg hasznaltam a telefont, aztan lemerult, tolto pedig nem volt nalam. hazaertem radugtam toltore es ez a jelenseg fogadott. de mivel akksi 0%-on van es a toltest sem veszi fel, ezert cwm-be se tudok belepni.

(#2268) rodosz1974 válasza speedyboy (#2267) üzenetére


rodosz1974
újonc

Hali!
Én ugyanígy jártam anno, mikor annyira lemerült a teló hogy kikapcsolt.
Rádugtam a töltőre és kb...fél órán keresztül ki-be kapcsolt míg egyszercsak bekapcsolva maradt,
és feltöltődött rendesen.

(#2269) doriath válasza deakistill (#2264) üzenetére


doriath
tag

Köszi megnézem!

(#2270) doriath válasza bagyusz (#2167) üzenetére


doriath
tag

"Bluetoothra van ötletem, csak éppenséggel most nem tudok vele foglalkozni..
Probléma megoldás: framework.jar-ban kellene kicserélni a bluetooth smalikat a cm10-ben találhatóval.'

Hali, csak érdeklődnék, a MIUI-ban tudsz valami időpontot mondani, hogy mikor tudod ezt kijavítani?

Köszönettel!!!!!!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#2271) bagyusz válasza doriath (#2270) üzenetére


bagyusz
őstag

Egyenlőre nem tudok vele foglalkozni.

(#2272) gyulusboy


gyulusboy
újonc

Halihó.
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mi a teendő akkor, amikor CM11-ben néhanapján eldobja a hálózatot és nem tud újra csatlakozni hozzá?

(#2273) Gemil


Gemil
tag

Sziasztok!
Bocs, hogy nem olvasok vissza.
A barátnőmnek van egy ilyen tesója, feltettem rá a H1N1 5.8a verziót és nagyon be van lassulva, pedig nincs agyonpakolva, illetve gyorsan lemerült. A kérdésem az lenne, hogy ti melyik romot ajánlanátok helyette? Át tudok menni cm-re? Érdemes-e egyáltalán?
A lényeg a megbízhatóság lenne és a jó akkuidő.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2274) Milestone2 válasza Gemil (#2273) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bármennyire is fáj, 995-ön nincs jó akkuidö.
De ez a magánvéleményem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2275) rodosz1974 válasza Milestone2 (#2274) üzenetére


rodosz1974
újonc

Hali!
Ez teljesen igaz!
Ha reggel 6:00-kor leveszem a telót a töltőről és nem csinálok vele egész
nap semmit, akkor is este 18:00-ra az akksi kevesebb mint 50%-on van.
(Legalábbis az én telómon.....cm10.2 van rajta...)

(#2276) ikaros13 válasza rodosz1974 (#2275) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Ezeket hogy csináljátok?
Nekem lazán elmegy két napot úgy, hogy napközben viszonylag sokat telefonálok, zenét hallgatok.
Plusz net (wifi és/vagy mobilnet), és még játszani is szoktam (jó jó, azt nem viszem túlzásba, mert csak egy passziánsz van fenn... :D )

Ha a beállításokban a "Helyhozzáférést" kikapcsolod, akkor elég sok akkuidőt nyerhetsz. Még anno wwenigma javasolta talán.

lateralitási kvóciensem: -100

(#2277) Gemil válasza rodosz1974 (#2275) üzenetére


Gemil
tag

Értem, és ha át akarok cm10.2re,akkor vissza kell menni jellybeanre, onnan is és cm vagy mehetek egyből cm-re? Csak azért kérdem, mert oda vagyon írva, hogy aki nem gyári icsről jön, annak nem működik rendesen...

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2278) Gemil válasza ikaros13 (#2276) üzenetére


Gemil
tag

Úgy emlékszem csináltam akku réseket, amikor feltettem, de nagyon gyorsan merül neki, pedig elmondása szerint alig használja. Néha annyira megakadt, hogy használhatatlan, volt hogy nem ébresztett reggel, a múltkor csak párosítani akartam egy Bluetooth headsetet, annyira megőrült, hogy perceket kellett várni míg reagált az érintésre.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2279) Gemil válasza Gemil (#2278) üzenetére


Gemil
tag

Bocs a sok zagyváért, swiftkey-t használtam...

[ Szerkesztve ]

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2280) ikaros13 válasza Gemil (#2278) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Tényleg érdekes.
De hogy válaszoljak az eredeti kérdésedre is:
Nekem a legutóbbi Cm10.2 van feltelepítve.
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Ha nem akarok tőle túl sokat, és nem egyszerre, akkor nincsenek megakadások, befagyások, FC-k, stb.
Nagyon figyelembe kell venni ennek a telefonnak a hardware-ét, és ahhoz mérten megdolgoztatni.

lateralitási kvóciensem: -100

(#2281) Gemil válasza ikaros13 (#2280) üzenetére


Gemil
tag

H1N1-ről át tudok menni CM10.2 gond nélkül? Vagy mi lenne a menete?

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2282) ikaros13 válasza Gemil (#2281) üzenetére


ikaros13
aktív tag

igen.
ugyanaz, mint H1N1-nél. bebootolsz CWM-be, aztán backup, wipe, install.
Ha meg esetleg nem ismeri fel a gép a CM10.2-vel telepített telót, akkor az eszközkezelőben frissíted a drivereit.
Jah! és egész nyugodtan használd a matchfix-es 5.5-ös CWM-et!

lateralitási kvóciensem: -100

(#2283) Gemil válasza ikaros13 (#2282) üzenetére


Gemil
tag

kösz. közben feltettem neki a cm10-t, ha nem lesz jó, akkor megy fel a 10.2. Köszönöm a segítséget!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2284) Milestone2 válasza Gemil (#2283) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Legjobb akkuidö nekem cm10.2...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2285) rodosz1974 válasza ikaros13 (#2276) üzenetére


rodosz1974
újonc

Sajna nincs egyforma teló, hiába egy tipus ahhogy visszaolvasgattam a fórumban.
(Amúgy a Helyhozzáférést mindíg kikapcsolom...)

(#2286) doriath válasza bagyusz (#2271) üzenetére


doriath
tag

Rendben, akkor várunk addig. Nekem mosti a MIUI jön be a legjobban, uh kivárom, amig elkészíted!!!! :R

(#2287) speedyboy válasza rodosz1974 (#2268) üzenetére


speedyboy
csendes tag

akksicsere megoldotta :) :DD gyari akksija meghalt :C :R

(#2288) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! Nekem olyan kérdésem volna, hogy a jelenlegi h1n1 5.8a romot le tudom cserélni a miui-ra? Vagy csak a gyári gb-ről ics-re történő frissítés után? Jó tapasztalataitok vannak erről a romról?

(#2289) DoctorJekyl


DoctorJekyl
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném a gitáromat a telóra kötni, és úgy használni mint az iPhone-t az iRig-gel!
Ez lenne hozzá az interfész, csak ehez a telóhoz nem kompatibilis! Lehetne e valami átalakítót buherálni hozzá, hogy működjön? Ötleeket várok tőletek!Előre is köszi!

(#2290) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Én visszarakom az alap ics gyári romot. Katasztrófa hogy 2 böngésző fczik nekem, meg néha úgy lefagy a teló hogy újraindul és nem tölt be, meg most már a vissszapattanó effektus is nagyon irritál. Cm 10.x rom.

(#2291) factis


factis
tag

Még másfél hónapja adta le a telefont kamera hibával, de "menthetetlen" volt , ezért kaptam helyette egy ZTE Blade G-t. Gondoltam visszanézek ide megnézem mi a helyzet , néztem nagyokat : CM11 , MIUI.
Gratula Bagyusz !:)

(#2292) soos92 válasza ->Raizen<- (#2290) üzenetére


soos92
csendes tag

Hogy raktad vissza a gyárit?
Mert én vissza raktam a CWM_6_20130615-al és újraindítás után csak bootol a végtelenségig :/
Tudsz vmi tippet adni vagy esetleg vki help?

(#2293) ->Raizen<- válasza soos92 (#2292) üzenetére


->Raizen<-
veterán

5.5-ös cwm-el. 1. hsz-ben megtalálható minden. T-mobile-os ICS-t használtam. Nem Fc-zik egy böngésző sem, nem lassul a telefon be egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#2294) Gemil


Gemil
tag

Hali!

Az a tapasztalat, hogy a telefon még jobban merül CM10 alatt, mint az ICS-el. Viszont az istenért se tudok belépni recoverybe. Újraindítom recoverybe és csak a döglött robot van a kijelzőn. Valami tipp?
Ma megyünk új akksit is venni, hátha az az oka a gyors merülésnek.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#2295) kgymac válasza Gemil (#2294) üzenetére


kgymac
őstag

Nem úgy indítod a recovery-t, ahogy az Összefoglalóban/Fakirr1 blogban van.

(#2296) Milestone2 válasza Gemil (#2294) üzenetére


Milestone2
nagyúr

PC-ről nem indul? (load.bat)

Vagy átflesselted a telefon recovery-jét?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2297) luzoli


luzoli
újonc

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy más is találkozott-e már azzal a problémával, hogy a hálózatkeresés közben kiírja, hogy hiba történt?
Bagyusz féle 10.1 és 10.2-nél is ugyanúgy fenn áll a probléma. Telefonálni lehet vele, viszont volt olyan, hogy elment a térerő, mert lefedetlen helyen volt, és fél napig vissza sem jött. Nem tudom, hogy van-e valami összefüggés a kettő között, de a névjegynél az alapsáv verziónál az van, hogy ismeretlen. Valakinek valami ötlete van? Előre is köszönöm!

(#2298) mariobros


mariobros
tag

Sziasztok!
Szerintetek lehetséges ezt a rom-ot valahogy portolni erre a telefonra? [link] (ezt főleg a rom készítőjétől kérdem) Gyakorlatilag ugyanaz a két telefon hardver szempontból. cappa72 mester csinált hozzá CWM-et, szóval az már adott. Ahogy elnézem egyre többen vásárolnak ilyen mobilt, szóval örülnénk neki egy páran :K ... Köszönöm előre is a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Dani

(#2299) mariobros válasza mariobros (#2298) üzenetére


mariobros
tag

Rossz topik, bocsi! :B Egy lenovóshoz akartam írni

Üdv: Dani

(#2300) Milestone2 válasza mariobros (#2299) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csodálkoztam is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.