Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Milestone2 válasza kocsij (#2650) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát ebben a hsz-ben azt írta Bagyusz, hogy lassabb lesz, ebben meg azt hogy gyorsabb (de lehet, hogy azt már a következő buildra értette), ezt meg értelmezze aki akarja...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2652) kocsij válasza Milestone2 (#2651) üzenetére


kocsij
tag

Hát lehet gyorsabb ha a procit a maxra húzom mint ahogy írta hogy 1,8-n tesztelte, de az meg már szerintem káros lenne úgy a telónak is.

Galaxy S23 Ultra

(#2653) Milestone2 válasza kocsij (#2652) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bagyusz:
Azt arra értettem, hogy a GB romhoz képest lassabb a kitkat, ami érthető is rengeteg ficsőr és egyéb extra szolgáltatások miatt. zRam is rátesz egy lapáttal mikor a háttérben mennek az app frissítések, de mikor ez lezajlik akkor már sokkal gördülékenyebb lesz. zRamot meg nem akarom kivenni mert így kevés ram áll rendelkezésre.
(#26071) wwenigma : Én tegnap a legfrissebb térképpel néztem, ott nem csinált ilyent.
Restart megvolt? Mondjuk lehet az is közrejátszat, hogy az új gapps-ben a priv-app-ból átemelt pár app-t a síma app mappába. Mindenesetre nekem tegnap csak annyi bajom volt, hogy nem egyből szinkronizálta le a appjaimat, hanem csak restart után.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2654) kocsij válasza Milestone2 (#2653) üzenetére


kocsij
tag

Most felhuztam a procit 1,6-ra, plusz kicsit belepiszkáltam a rendszerbe és kivettem belőle számomra felesleges google alkalmazásokat és most talán tökéletes lett. Ja meg letöröltem róla a trebuche launchert is, mert nekem az nagon lassúnak tünt. Helyette a nova launchert használom, viszont most nem tudtam rendszer alkalmazásba azt tenni, mert azt írja ki rá hogy nincs elég hely neki a rendszerben.

Galaxy S23 Ultra

(#2655) Milestone2 válasza kocsij (#2654) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát systemben nem sok helyet szokott hagyni Bagyusz! (konkrétan az előző kiadásban telepítés után az elérhető szabad system hely: 0 volt)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2656) kocsij


kocsij
tag

Hát valami csak el lett rontva ebben a rom-ban, mert ez hihetetlen hogy 140mb szabad ramom van és akad minden rajta. Az előző verzión tökéletes volt minden most meg a tegnapiba valami totál nem stimmel. Próbáltam újrainditást is és akkor sem jobb a helyzet, valamiért akadozik minden.

Galaxy S23 Ultra

(#2657) chaapaai


chaapaai
csendes tag

Az új romnál sajnos leáll az play áruház! :( kár érte!

(#2658) kocsij


kocsij
tag

Valamit légyszíves csináljatok ezzel a tegnapi cm11-s frissitésel mert most már szétvág az ideg, lefagy minden a telefonon, konkrétan szinte használhatatlan.

Galaxy S23 Ultra

(#2659) kocsij


kocsij
tag

Valaki feltenné a tegnapi verzió elötti cm11-t meg a gappsot nekem hogy letölthessem, mert ez a tegnapi frissités totál nulla, egyszerűen nem lehet semmit csinálni a telefonon annyira lassú.

Galaxy S23 Ultra

(#2660) kgymac válasza kocsij (#2659) üzenetére


kgymac
őstag

Javaslom, olvass bele Bagyusz blogjába és kitárul a világ. [Letöltés, majd kattints Bagyusz nevére és ....]

[ Szerkesztve ]

(#2661) trebrona válasza kocsij (#2659) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hogy egyszerűbb legyen :Y

Egyébként előző rendszerről illik mentést csinálni....

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2662) kocsij válasza trebrona (#2661) üzenetére


kocsij
tag

Köszi már közben megtaláltam. Csináltam mentést csak utána töröltem, de kár volt. Mindegy vissza rakom az elözö romot azzal legalább jól ment minden.

Galaxy S23 Ultra

(#2663) kocsij


kocsij
tag

Vissza raktam a 20140324-i kiadást hát mit ne mondjak minimum 10-szer gyorsabb mint az új frissités.

Galaxy S23 Ultra

(#2664) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Állítólag ezzel a GAPPS-sal megy.
De még nem volt időm kipróbálni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2665) kocsij


kocsij
tag

Valaki nem tudja véletlenül hogy a 3200mah akksit honnan lehetne beszerezni? Japánból lehetett rendelni, de már most nem rendelhető. potom 17 euro volt az ára

Galaxy S23 Ultra

(#2666) doriath


doriath
tag

Sziasztok! Nálam ezer éve a Bagyusz féle miui megy, de most már tényleg nem bírom tovább kihangosító nélkül, ha valaki tudja és megírná, hogy melyik romból mit kell áttenni ebbe hogy jó legyen, akkor kicserélném és felraknám magamnak a módosított miui-t. Köszönettel.

(#2667) sanluis válasza Milestone2 (#2664) üzenetére


sanluis
újonc

köszi! ezzel működik. mindössze frissítenie kellett saját magát a playnek és azóta minden a megszokott módon megy.

(#2668) Milestone2 válasza sanluis (#2667) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne nekem köszönd, legfeljebb hogy ráleltem az XDA-n.
K1Ks készítette...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2669) kocsij


kocsij
tag

A 20140402-s rom mivel lenne jobb a 20140324-s romtól? Valaki esetleg felrakta már az újjat? Mert jó lenne tudni hogy nekem miért nem volt jó még teljesen új telepitéssel sem ment úgyis fagyott és akadt mint az állat.

Galaxy S23 Ultra

(#2670) Milestone2 válasza kocsij (#2669) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugye eleve nem jó szó, hogy jobb.
Azt lehet leírni miben változott, de azt te is láthatod a changelogban:
-frissített cm forrás
-google maps kép vibrálás fix
-új kernel
-új gapps

Mivel a CM csapat folyamatosan dolgozik, nyilván javítási, jobbítási céllal, így Bagyusz is követi a CM forrás változásait. Amikor CM Team változtat valamit, nem sok idő múlva Bagyusz is beépíti.

Hogy jobb lesz a fejlesztéstől a ROM vagy sem, az már egy más szubjektív kérdés.

Nekem pl az LG L9 a fő telefonom (Mondjuk ennél előny hogy a CM Team még gyártott "hivatalos" 10.2-t a készülékhez. CM11-et már portolni kell, mert nem készítenek L9-hez). Volt olyan hogy kurva jó volt a CM10.2, aztán a CM Team frissített valamit és teljesen használhatatlan lett a telefon, aztán két két múlva már megint jó volt a "hivatalos" CM ROM. Gondolhatod, OT995-re nincs hivatalos CM, Bagyusznak kell portolnia.

Azt nem tudom, hogy most mit módosított a forráson a CM Team, de láthatod, van akinél tökéletesen megy, van aki panaszkodik... Mint mindig...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2671) kocsij


kocsij
tag

Ami gappsot belinkeltél ez a 15 megást ezt ha jól értelmezem a készítő oldalán akkor elvileg fel lehet tenni bármelyik cm11-hez? Tehát akkor feltehetem a 20140324-s romhoz is? Ha jól gondolom ez valami javítás lenne

Galaxy S23 Ultra

(#2672) Milestone2 válasza kocsij (#2671) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem, ez egy minimal GAPPS, szerintem.
És igen, fel lehet tenni más CM után is.
A javítás, amit k1ks ajánl, az itt és ez...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2673) sztal


sztal
csendes tag

Akinek nem megy a cm-11-20140402-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail.zip ben a play Áruház az a system/app mappából a Phonesky.apk és a PrebuiltGsmCore.apk(vagy mit) helyezze átt a system/priv-app mappába és tádám .... :DD

(#2674) Milestone2 válasza sztal (#2673) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No eddig csak aPhonesky.apk-ról tudtunk... :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2675) rodosz1974


rodosz1974
újonc

Hali!
Feltettem a cm-11-20140402-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail-t, és
észrevehetően lassabb mint az előző rom.(Szerintem...)

(#2676) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Szerintem a 4.4.2-őt már nem kellene erőltetnie senkinek sem ezen a telefonon. :(

[ Szerkesztve ]

(#2677) coppola


coppola
tag

Hi!
Tud valaki ics-re olyan megoldást,hogy hangerő gombra ébredjen a teló? Appok vannak erre,de hajlamosak kilökődni a futó folyamatok közül,és megfelelő prioritást se tudok adni nekik. THX!

(#2678) kocsij válasza tothjozsi96 (#2676) üzenetére


kocsij
tag

Simán jó erre a telóra a 4.4.2 csak valami az utolsó frissitésnél nagyon el lett rontva, sőt totális káosz lett benne.

Galaxy S23 Ultra

(#2679) kgymac válasza coppola (#2677) üzenetére


kgymac
őstag

Gravitybox elvileg tudja, de én nem használom ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#2680) trebrona válasza coppola (#2677) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezzel?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2681) DoctorJekyl


DoctorJekyl
csendes tag

Sziasztok!
Hónapok óta nem tudok szinkronizálni a telómat, mert azt írja ilyenkor, hogy:" A com.google.process.gapps alkalmazás leállt!
10.2 verziós CyanogenMod van még fenn a telón (épp ezért is), Nem értek nagyon a teló frissítéséhez, aki csinálta a ROM telepítést jelenleg nem ér rá! Mit tudok csinálni, hogyan tudnám magam megoldani ezt a problémát! Segítsetel lécci!
Elóre is köszi! :R

(#2682) kgymac válasza kgymac (#2679) üzenetére


kgymac
őstag

@coppola (#2677):
Sajnos az alcán nem megy, csak be lehet állítani a gravityboxban. Én ezeket a GravityBox funkciókat használom:
zseblámpa be/ki lock képernyőn home-ot hosszan nyomva
power menü nem jelenik meg a lock képernyőn power-t hosszan nyomva

Más:
Tegnap este teljesen le volt merülve az aksim (rom: CM11, 20140402), csak aksitöltővel lehetett életet lehelni belé, a saját/más usb-s töltővel csak 1x vagy max 2x villant fel az értesítő led, nem indult újra és újra a telcsi, mint a korábbi lemerülések esetében. Akinél hasonló fordul elő, vegye ki az aksit, ne ott töltse. A telefonban töltve ki fogja nyírni az aksit, ami egy külső töltővel még megmenthető.

@Bagyusz:
HDMI: nálam többé-kevésbé működik, annyi hiba van, hogy bár a telcsin jó a kép, a TV-n két sávban (a két sáv együtt kb. 25-40%-a a képnek) zavaros csík jelenik meg. Ha tippelnem kéne, olyan, mintha a hdmi vezérlő megjelenítéshez használt memória egy-két blokkját közben a droid más appok futtatásához is felhasználná. MX Playerrel a felirat jól jelenik meg (úgy emlékszem, felirat a korábbi romok [valamelyik februári?] esetén nem jelent meg, csak a telcsin. Sajna, öregszem :B ) Ha kell, küldhetek képet privibe este.

(#2683) doriath válasza kgymac (#2682) üzenetére


doriath
tag

Én is jártam már így az akksival, hogy hopp csutka a telefon, de előtte 5 perce még jó volt. Ilyenkor van hogy a saját töltője se teszi rendbe telón keresztül, de ha a kocsiba viszem 12V-os usb átalakítóval, simán egyből feltölti. Nem vágom, de utána hónapokig megint semmi baja az akksinak. .....

(#2684) kgymac válasza doriath (#2683) üzenetére


kgymac
őstag

Igen, elég sokan jártak így, ha nem ok a kernel, nem tölt, ez egy elég régi probléma. De most fordult csak elő először, hogy tölt+gomb vilog +reboot ciklus nem tölt eleget. Jó éve vettem a külső töltőt (mo-n boltban 1,5e huf vagy ebay 3$), ilyenkor nagyon jól jön...

(#2685) doriath


doriath
tag

Bagyusz, a régi miui-t amit csináltál, nem lenne kedved meghegeszteni úgy, hogy a kihangosítós része menjen? Akár a tesztelés részét is vállalom :)

Légyszi!!!!! :)

Köszönettel!

(#2686) coppola válasza trebrona (#2680) üzenetére


coppola
tag

:R köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2687) coppola válasza kgymac (#2682) üzenetére


coppola
tag

:R köszönöm, 1 órát bénáztam,de nem ment fel egy gravitybox sem,ugyhogy inkább megszabadulok ettől az átkozott telefontol. Sok szar telom volt már,de ez magasan viszi a pálmát!

[ Szerkesztve ]

(#2688) kgymac válasza coppola (#2687) üzenetére


kgymac
őstag

Előbb xposed framework kell, aktiválás (root jogot is megadni), majd letölteni xposed appjából a gravitybox [kk]-t, aktiválni, újraindítani. Mind xposed-mek, mind a moduljainak a telo belső tárhelyén kell lennie, különben nem megy.
Nálam a gravitybox megy, nem a teló sz.r/sz.r. Egyedül a ram hiány a hibája, bizony, kevés az 512mb. De nálunk még árulnak bőven új, 512mb-s modelleket.

(#2689) coppola válasza kgymac (#2688) üzenetére


coppola
tag

Köszönöm,így csináltam,se az xposed alatt,se a külön letöltött gravityboxok nem települnek ,mert "nem érvényes,vagy kompatibilis" . Azért buktam ki,mert most telt be a pohár,fél éve szenvedek, egyik rom-ot se tudom használni,pedig max. 10 db 5 megás appot használok,semmi faxni. Ezelőtt x10 minim volt,előtte meg a kétfajta defy,egyik se nagy kaland,de fényévekkel jobbak,mint ez a vas,pedig fele annyiba kerülnek. Nem akarok senkit lehúzni,örülök,ha valaki elégedett,én nem vagyok,pedig az igényeim gyakorlatilag egyenlők a nullával.

(#2690) kgymac válasza coppola (#2689) üzenetére


kgymac
őstag

Garvitybox-ból kétféle van: kitkathoz külön (ez kell cm11-hez) ill. korábbi droidhoz. Nekem mindkettő ment (igaz, nem elsőre, mert megvezető hibaüzenetet dob, ha sd-n van bármelyik komponens).De kb 1 óra alatt rájöttem a trükkre és azóta minden megy, amit használok. Hang gombra ébredést én nem használom, de az másoknak gyakran gravity boxxal vagy nélküle sem megy, pedig bőven van hozzá leírás/és app is. És persze halott teló is, ha elír valaki valamit a hw bill leíró file-ban.

[ Szerkesztve ]

(#2691) coppola válasza kgymac (#2690) üzenetére


coppola
tag

Többet próbáltam,de az igazat megvalva nem is találtam olyat,ami jó lehetne ics-hez,mindegyik jb,vagy kk. :((

(#2692) fcbarca


fcbarca
őstag

felteszem a cm11-et,és böngésző,galéria,meg még sok alkalmazás hibával leáll..mi lehet a gond?

(#2693) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

Sziasztok, csak egy kérdésem volna, gyári rommal kikapcsolt képernyőnél is ment a soundwire app(hangot közvetít wifin keresztül gépről), namármost ha kikapcsol a képernyő elkezd szaggatni a hang, mintha nagyon csökkentte a wifi jel/sebesség, tudtok valamit mondani rá, hogy tudnám elérni, hogy ne csak töltőn bekapcsolt képernyővel tudjam használni a "vezetéknélküli fülesemet"? akár valami beállítással vagy app-al vagy bármivel?

(#2694) kgymac válasza Eldenisa (#2693) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Nézz rá, hogy a Wifi beállítások/Speciális/Tartsa bekapcsolva a wifi-t alvás közben => mindig-re legyen állítva.

(#2695) Eldenisa válasza kgymac (#2694) üzenetére


Eldenisa
csendes tag

arra van állítva, meg most kipróbáltam a Wi-Fi optimalizálása funkciót, de azzal sem történt változás, amint elalszik a teló szaggat a hang :-\
feldobom már a legfrissebb cm-et mert egyel előtti van fent, hátha pont segít:o

[ Szerkesztve ]

(#2696) kgymac válasza Eldenisa (#2695) üzenetére


kgymac
őstag

Nem fog, egy kicsit lassabb lesz, amíg Bagyusz nem reszel rajta. Esetleg cpu min frekvencia emelés ? (368MHz vagy 768MHz, de utóbbinál elég gyorsan merül - nekem 12-16 óra alatt lemerült, egy éjszakai töltést kihagytam és majdnem sikerült kinyírni az aksit, csak külső töltővel lehetett tölteni, usb-s töltéssel totál lemerült, max 2 gomb villogtatós ciklus után lekapcs. Ha nincs külső aksitöltőd, inkább max. 1-2 órára próbáld ki, mert meg fogod ölni az aksit)

(#2697) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

az akku volt már csontra lemerítve, megvan a saját töltője, meg van nagyobb amperszámú is (2amp), de ez jó ötletnek tűnik, mindjárt kipróbálom :) köszi

(#2698) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

sajna nem jött be, még ha 1400 a min MHz akkor is ugyanúgy szaggat:-\

(#2699) kgymac válasza Eldenisa (#2697) üzenetére


kgymac
őstag

Olyannal nem tudtam tölteni, mire bebootolt volna a kernel, már le is szívta az aksit. [Ilyen] töltőm van (vagy ebay 3USD körül).

szerk: akkor passz. BT-n megy rendesen poweramppal...

[ Szerkesztve ]

(#2700) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

az a bosszantó, ha jól emlékszem ment nekem is stock ic-vel, sőt a tesóm régebbi LG-jével is meg, stb minden mással csak mintha alvóban a wifi sebességet annyira levenné, hogy már a hangot sem képes vinni :-\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.