Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) kocsij válasza kgymac (#2350) üzenetére


kocsij
tag

Köszi, igazad van ezt ki is felejtettem. :)

Galaxy S23 Ultra

(#2352) kocsij


kocsij
tag

Fent a kijelző sávban folyamatosan mutatja az usb kapcsolatot, pedig nincs usb-re rakva. Ezt hogyan lehet eltüntetni? Mert ahogyan nézem ez is 2%-t fogyaszt az akksiból ami szerintem totál felesleges.

Galaxy S23 Ultra

(#2353) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Heló!
Nekem a legújabb cwm 11 van fent, feltettem a poweramp-ot és a lucky patcher-ben nincs ott az egyedi patch-ben az aminél ki kellett választani a hogy mivel patchel-je.
Mi lehet a baj? :(
Üdv!

(#2354) kgymac válasza tothjozsi96 (#2353) üzenetére


kgymac
őstag

pl. hogy warezolsz. Ez egyébként nem a CM11 rom hibája.

(#2355) tothjozsi96 válasza kgymac (#2354) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Senki sem mondtam hogy annak a hibája.
Egy ideje csinálja ezt és várom valakinek a válaszát hátha tud valamit mondani.

(#2356) kgymac válasza tothjozsi96 (#2355) üzenetére


kgymac
őstag

Talán egy új patch segítene, de ha lehet, ne itt várd az ötleteket, mert a PH nem nagyon szereti a warezt.

(#2357) kocsij


kocsij
tag

Fent a kijelző sávban folyamatosan mutatja az usb kapcsolatot, pedig nincs usb-re rakva. Ezt hogyan lehet eltüntetni? Mert ahogyan nézem ez is 2%-t fogyaszt az akksiból ami szerintem totál felesleges.

Erre valakinek valami ötlete?
OT-995-nél a procit mennyire szabad felhúzni? Gyárilag úgye 1400-s viszont 1900-ig fel lehet húzni a cm11-ben, csak az a kérdés mi az a határ ami még nem lesz káros.

Galaxy S23 Ultra

(#2358) kocsij


kocsij
tag

találtam egy hibát a viber nem müködik hivásnál leáll.

Galaxy S23 Ultra

(#2359) bagyulus válasza kocsij (#2358) üzenetére


bagyulus
tag

Szia az ujj viberrel nekem is leáll ( Viber_v4.2.0.1656.apk ) vissza raktam v4.1.1.10.apk es működik. ( Cm11 )

(#2360) kocsij válasza bagyulus (#2359) üzenetére


kocsij
tag

Köszi a választ, és ezt honnan szedted le? Mert egy helyről letöltöttem de az minden volt csak nem viber :)

Galaxy S23 Ultra

(#2361) Milestone2 válasza kocsij (#2360) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2362) kocsij válasza Milestone2 (#2361) üzenetére


kocsij
tag

köszönöm, közben megtaláltam. Sikerült is.

Galaxy S23 Ultra

(#2363) szokegergely


szokegergely
csendes tag

Sziasztok,

eddig lelkes felhasználóként szinte az összes megjelent romot feltettem!
Ma élesedett ki hogy az új 4.4-es nem szereti ha hívnak, vagy hívok embereket.
Egyszerűen se felvenni, se letenni nem tudom a hívásaimat, mert csak egy nagy sötét képernyő fogad, illetve ha kép van is akkor meg azt mondja hívás nem indítható, közben meg telefonál amit nem tudok letenni.
Amúgy köszönet a munkáért, mert ez a telefon gyári romokkal használhatatlan lenne.Minden ami ezen változtat már pozitív fejlődés :)
Üdv,G.

Energiagyógyászat, Bowen kezelés

(#2364) areteosz


areteosz
csendes tag

MIUI Rom milyen? HDMI működik vele? Játékok képesek futni rajta?

(#2365) emerzee


emerzee
aktív tag

Egy hónapja használom a miui-t. Baromi jó az akkuideje. Lazán tudja a két napot. Sajnos viszont az az ára, hogy baromi lassú. Használható ugyan, de sok program el se indul rajta, ami egyébként ment másik rommal. Nálam vagy ma, vagy a napokban lecserélődik... (Egyébként imádtam!)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2366) acskapocs


acskapocs
tag

Az irdatlanul recsegő beszédhangszóró másnál is előjött?
Az előző verziónál nem volt, csak az állandóan fagyott és és hívás közben nagyon sok furcsaságot művelt(lerakta hívás közben, majd random felhívott valakit a telefonkönyvből, persze nem jelzett vissza semmit csak azt hallgattam, hogy halló-halló, miközben a teló az asztalon volt. :)

(#2367) sztal


sztal
csendes tag

bagyusz ? :DDD :O :C :R
Android 4.3.1en (CM 10.2) a legutóbbin(december valamennyin) miért csinálja azt az OTG hogy : mindent lát egér , pendrive, billentyű, de van egy vezetékes xbox 360-askarom azt bedugom és csak villog a négy züőld izé megnéztem OTG helperrel látni látja hogy microsoft blablabla controller de nem csinál vele semmit se a teló .. kérlek Helpelj előre is millió köszi meg egy vagonnyi sör :)

[ Szerkesztve ]

(#2368) bagyusz válasza sztal (#2367) üzenetére


bagyusz
őstag

Nincs kernel támogatás a joyokra azért nem működik.

(#2369) sztal válasza bagyusz (#2368) üzenetére


sztal
csendes tag

hmmm értem .. azért kösz esetleg ha majd tudsz valami orvoslást rá nyitott karokkal várom

Ui: amúgy már asszem egyszer leírtam de a CM 11-be a jan 20adikaiba nekem ilyen észrevételeim voltak:
- HDMI nekem nem ment tehát semmi reagálás
- OTG sem ment
- Wifi megosztás bekapcsol aztán automatán kikapcsol magyarul ez sem ment
- a szokásos nem akarok bekapcsolni kijelző hívásnál meg néha csak úgy magától se

[ Szerkesztve ]

(#2370) kocsij


kocsij
tag

Most már 5-ik napja van fent a cm11 és az eddigi tapasztalataim a többiekéhez képest annyi hogy semmi hibával nem találkoztam még, ezt le is kopogom. Úgynézki hogy tökéletes minden.

Galaxy S23 Ultra

(#2371) hisalz2 válasza sztal (#2369) üzenetére


hisalz2
újonc

Szóval, a CM11-hez:
AZ AKKUIDŐ eddig veri mindegyik korábbi verziót, most du. 17:25 van és egész napos beszéd, bluetooth kihangosítón, aktív 3G/WIFI mellett 60%-on áll! Köszi, nagyon király!
Az előttem szólóhoz kapcsolódva, még egy gond, amit tapasztaltam:
- openvpn kliens (levelezéshez használom) nem tud kapcsolódni, 'tun' nem található üzenettel. A korábbi verziókban (<CM11) mindig ment, végigolvastam egy csomó fórumot, hogy talán a kitkat valamilyen routing beállítása miatt van, de nem tudtam megoldani.

Ha az előző hozzászóló és ezen hozzászólás észrevételei megjavulnak, szerintem a legjobb létező ROM-ot elértük erre a telefonra.
Köszi mégegyszer.

(#2372) atar válasza hisalz2 (#2371) üzenetére


atar
csendes tag

Egyetértek az előttem szólókkal, eddig a legjobb ROM. Hibával nem találkoztam, igaz én csak a gps-t és wifit használom a telefonáláson kívül. Ha a kamera minősége jobb lenne, az jó lenne. :-)

DELL Hackintosh Sonoma, Xiaomi MI 11

(#2373) doriath


doriath
tag

De csend van :)

(#2374) bundyrem


bundyrem
csendes tag

Sziasztok. Figyelemmel kísérem a forumot és a CM 11. tényleg a legjobb rom eddig, csak az a hívás problem ne lenne! Akku tökély. De kérdésem a MIUI rom hoz lessz e frissités mert nagyon bejön. köszi hello

(#2375) Milestone2 válasza doriath (#2373) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Főleg az aggaszt, hogy FŐ MESTERÜNK ilyen csöndben van már elég hosszú ideje...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2376) doriath válasza Milestone2 (#2375) üzenetére


doriath
tag

Igen-igen, én is nagyon várok már, ez MIUI frissítést, amiben jó a kihangosító pl. Reméljük jelentkezik! :R

(#2377) atar


atar
csendes tag

Sziasztok!
Érdekes dolgot vettem észre. Megvettem (már régebben) a Be-On-Road navi programot és most lettem figyelmes rá, hogy a GPS információ menüpontjában van "GLONASS jelzés" skála is. Ezek szerint a teló látja ezeket a műholdakat is? Azaz látja, mert látszik a skálán, de ez nem csak a felsőkategóriás telefonokban van benne?

DELL Hackintosh Sonoma, Xiaomi MI 11

(#2378) ViCk980 válasza atar (#2377) üzenetére


ViCk980
tag

látni látja őket, de nem kommunikál velük...vagy csak nehezen

[ Szerkesztve ]

(#2379) sztal


sztal
csendes tag

Sajnálom de ezen a napon távozom az Alcatel OT-995 Bagyusz rajongói klubból mert a telefonom elülső hangszórója gondolta nem akar szólni és miután ez megtörtént a bekapcs gombom is ugyanúgy leszarja hogy én mit akarok ... de nagyon élveztem a bagyusz munkáit egy élmény volt és köszönöm hogy támgoattál engem és a többieket te vagy a legnagyobb arc a világon :) <3

esetleg akit érdekel:
http://hardverapro.hu/apro/alcatel_one_touch_995_alkatresznek_telenor_one_touch_s

(#2380) kgymac válasza sztal (#2379) üzenetére


kgymac
őstag

Miért nem javíttatod meg ? Talán Fakirr1 és/vagy Vick említett hozzá pótalkatrészt (helyettesítő típust), kb. 1500 HUF lehetett. A bekapcsoló gomb akár "szöszös" is lehet (az enyém másfél éves és még működik, egy kapcsolónak elég sokat ki kell bírnia), a hangszóró miatt meg amúgy is szét kéne kapni. Fakirr1 tett fel képeket/leírást a szétszedésről. Egy privit esetleg megérne... Én megtartanám.

(#2381) Milestone2 válasza kgymac (#2380) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Aki nem látta még új Bagyusz ROM! HDMI tökéletesítéssel, többek között...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2382) ricsi8800gt válasza Milestone2 (#2381) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R tÉs kinek hogy muzsikál?mert nekem az elözö egész jol teszi a dolgát és ide értve az aku fogyasztást is ami 2nap simán mobilnet mellet is elég jol birja

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#2383) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Aprobo.Ez a le görgetés netezés közben ki idegel hogy vissza pattan a tetejáre és mikor sokat kell le menni csak lassan lehet.Ez nálatok hogy megy?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#2384) antimix


antimix
csendes tag

Valakinek működik a Grand Theft Auto SanAndreas? Mert nekem ott van store-on és letöltöm de nem megy folyton leáll CM11-en. Ha valakinek megy az írja már le hogy milyen ROM-ot használ.Amúgy nekem eddig a CM11 jött be a legjobban.

(#2385) kocsij


kocsij
tag

Hopsz látom a cm11 frissitve lett. Mivel nekem már fent van a cm11 de még a jan. 20 kiadású, így ilyenkor hogy kell feltenni a frissitetet?

Galaxy S23 Ultra

(#2386) antimix válasza kocsij (#2385) üzenetére


antimix
csendes tag

Letöltöd a legújabbat, felrakod a telóra és CWM 6-ból csak simán felrakod a cm-11-nek a legújabb változatát.Nem kell törölni semmit és így frissül és nem tűnik el a telefonról semmi.Vagyis én így szoktam csinálni!!! :DD

(#2387) Milestone2 válasza antimix (#2386) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azert egy wipe cache + wipe dalvik cache nem árt frissítés előtt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2388) kocsij


kocsij
tag

Köszönöm, sikerült is. Egyedül a wipe dalvik ezt nem csináltam meg, mert én ilyet nem találtam, de így is jó lett müködik.

Galaxy S23 Ultra

(#2389) rodosz1974


rodosz1974
újonc

Hali!
Felraktam az új cmet.
Észrevételem ( legelábbis nálam...)
Beállítások, Főoldal, Trebuchetnél a drawer és dock lehetőségek
nem reagálnak semmire.
Főoldali appok elhelyezésénél pl... sor, oszlop beéllítás?
Teljes képernyő pl... térerő+akkuidőnél ne legyen fekete sáv?
Előző cmben a fenti funkciókat mind tudtam állítani de most nem...???? :F

(#2390) kocsij válasza rodosz1974 (#2389) üzenetére


kocsij
tag

Használd a Nova launchert helyette, abban minden állitható. Én arra cseréltem le, nekem az jobban is tetszik.

Galaxy S23 Ultra

(#2391) rodosz1974 válasza kocsij (#2390) üzenetére


rodosz1974
újonc

Köszi meghesszelem...

(#2392) kgymac válasza kocsij (#2390) üzenetére


kgymac
őstag

@rodosz1974:

És nem is tűnik el semmi kirakott ikon, ha lecsatolod az sd-t.

(#2393) deakistill


deakistill
újonc

Helo

Bagyusz

találtam egy miui romot

megnézéd hogy mit lehet kihozni belöle

http://en.miui.com/thread-7898-1-1.html

szerintem gyorsabb mint az elözö

köszi :C

[ Szerkesztve ]

(#2394) bagyusz válasza deakistill (#2393) üzenetére


bagyusz
őstag

Hali.

Mit nézzek rajta :F :B

Napokban lesz majd újabb macskás rom ami cm10.1-re fog épülni, csak ahhoz még fordítanom kellene egy frissebb romot.

(#2395) deakistill


deakistill
újonc

Bocs csak azt hitem találtam valami újat :W

(#2396) Milestone2 válasza deakistill (#2395) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor a létező Ubuntu ROM-ot keresd meg OT995-re... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2397) deakistill


deakistill
újonc

azért nem vagyok ennyire láma :N

(#2398) Milestone2 válasza deakistill (#2397) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem lámásítani akartalak, csak szeretném ha valaki végre megtalálná, volt egy "nagy arc" aki már régen beígérte, tehát nem téged kívántalak bántani...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2399) rosand86


rosand86
csendes tag

Az értesítési sáv az új ROM-ban már nem átlátszó? Vagy csak én állítottam el valahol? Ha igen, akkor hol lehet visszaállítani?

Amúgy az új ROM-al az akku továbbra is jónak tűnik, a PIN kód kéréssel sem volt gondom eddig.
Köszi Bagyusz!

(#2400) trebrona válasza rosand86 (#2399) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.