Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) csab2 válasza Syl (#7631) üzenetére


csab2
veterán

4 ujjas összecsippentésnél nálam is darabos az animáció. Más probléma nem nagyon van. A FB és a Safari néha kilép, de ez a 6-os alatt is előfordult.
Arra gondoltam, hogy eszközölni kellene egy gyári állapot visszaállítást, és utána nem backup-ból visszaállítani a rendszert, hanem minden appot újra letölteni.
Csak egyszerűén lusta vagyok és nincs is túl nagy kedvem hozzá. Nálam ettől az apró hibáktól eltekintve jól működik a 7-es iPad4-en.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7652) csab2 válasza V.Stryker (#7633) üzenetére


csab2
veterán

IPaden nincs gyári időjárás app.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7653) csab2 válasza bferenc (#7635) üzenetére


csab2
veterán

Beállítások - általános - kisegítő lehetőségek - mozgás csökkentése: be.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7654) zeee


zeee
senior tag

Sziasztok! Tudom h nem a mobilos fórum, de... Lecserélném a 2 és fél éves xperia arc-om egy ilyenre. Szerintetek megéri egy ilyenre beruházni? Semmiképpen sem szeretnék többet rászánni telóra.

[link]

(#7655) cascada válasza agabe (#7640) üzenetére


cascada
senior tag

Értem. Köszi a válaszokat! Sajnos 7.0.2-es van rajta :(

(#7656) erdoke válasza zeee (#7654) üzenetére


erdoke
titán

Ha tudod, hogy nem ide való, legalább tedd OFF-ba. ;)
Részemről nem ajánlok semmilyen iPhone 3GS alatti készüléket megvásárlásra. A 3GS-t is leginkább csak akkor, ha 5.1-es os fut rajta, 6-ossal eléggé lassú lett.

A legjobb aláírás a héten

(#7657) majestic válasza bigdady (#7642) üzenetére


majestic
őstag

Ez csak a Mini-re vonatkozik!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#7658) bigdady válasza zeee (#7654) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ne tedd. 3GS alá nem szabad menni.

[ Szerkesztve ]

(#7659) @matthew@ válasza Ragnar95 (#7650) üzenetére


@matthew@
őstag

iPad 4-esem van, nem tudom ez számít-e vmit, de akkor leszedem a programot aztán meglátjuk :DDD

Matthew 24:42

(#7660) Ragnar95 válasza @matthew@ (#7659) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azon végképp nem nagyon lesz rá esély,h tudj majd egyáltalán downgrade-elni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7661) zaskar


zaskar
senior tag

Vettem tegnap egy ilyet az aldiban 5000 Ft- ért. Meglepően jó minőségű, még színben is megy a fehér iPad 4- hez. Gond nélkül csatlakozott mind az iPad- hez, mind az iPhone- hoz. Néha előfordul, hogy írnom kell egy-egy hosszabb levelet, és abban nagy segítségemre lesz. Többet sajnáltam volna érte kiadni, annyira sűrűn mégsem használom, de ennyit bőven megért. Nyugodt szívvel merem ajánlani bárkinek, nem fog csalódást okozni ( bár gondolom, hogy már csak elvétve akad néhány visszamaradt darab a boltokban).

(#7662) zeee válasza zaskar (#7661) üzenetére


zeee
senior tag

Ebből van olyan ami wifis? Jó lenne egy, ipad, xbox, smart tv. Megkönnyítené az életem

(#7663) Kbali


Kbali
nagyúr

Na iPad4-en nálam az ötujjas taskbezárás tudja összeakasztani a rendszert akkor, ha nem húzom össze teljesen az ujjaimat (azaz elakad a folyamat valahol menet közben).

(#7664) csab2


csab2
veterán

Az Újságost nem lehet bezárni az 5 ujjas összecsippentéssel. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7665) ittakary válasza Kbali (#7663) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hihetetlen hogy ez a hiba a főverzióban is megmaradt. Júliusban is pont ugyanez volt nekem. Azóta eltelt negyed év, és kijött élesben, nemigaz hogy nem vette észre senki.

(#7666) Kbali válasza ittakary (#7665) üzenetére


Kbali
nagyúr

Majd a 7.1 megoldja :)

(#7667) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valamiért eltünt az előzmények rész a safariból. Van ötletetek,hogy kapcsolhatom vissza? :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7668) vadászcsiga válasza V.Stryker (#7667) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet hogy bekapcsoltad a privát böngészést?

(#7669) zeee


zeee
senior tag

Ipadhoz szeretnék bluetooth,vagy wifis sztereo headsetet vagy csak fülest. A zenehallgatás lenne a fő cél végülis. Tegnap a mediamarkban az osztályon, a srác elkeserítő felvilágosítása után fordulok hozzátok. Azért csak létezik 10k magasságában is megoldás remélem, mert az a 25-30k az rengeteg, annyit nem tudok rászánni. Van ötletetek?

(#7670) V.Stryker válasza vadászcsiga (#7668) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Megvan, köszönöm. Ott volt a helyén, kiszúrta a szemem. :) Vagyis lekúszott a listába. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7671) erdoke válasza zeee (#7669) üzenetére


erdoke
titán

Elfogadható minőségű sztereó BT fülesek nem nagyon vannak 10e körül. Már azon belül, amit a technológia megenged...

A legjobb aláírás a héten

(#7672) FLx válasza zeee (#7669) üzenetére


FLx
addikt

Sufni bt. gyártóknak van már 6-7ezres BT fejhallgatójuk is, de attól minőséget ne várj. Annyit se érnek mint egy 500Ft-os vezetékes. Nem véletlen, hogy Sony és egyéb komolyabb gyártók fejhallgatói 25 felett indulnak és még az se nagy minőség ha BT.

(#7673) csab2 válasza zeee (#7669) üzenetére


csab2
veterán

Ráadásul sok BT fülhallgató még kábeles is.
Nekem egy Jabra Halo 2 van, szerintem nagyon jól néz ki és nincs kábel. Viszont 10-nél jóval több volt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7674) oszi666


oszi666
őstag

Ha kapok egy pdf-t facebook messagen keresztul akkor hogyan tudom megnyitni? Ha ranyomok, akkor megnyitja az uzeneten belul, de en pl iannotate-ben szeretnem

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#7675) Syl válasza oszi666 (#7674) üzenetére


Syl
nagyúr

A fakkbúkot nem ismerem, de pl. a gyári mail appban, ha hosszan nyomom a megnyitott pdf-et, akkor előjön az open-in menü és simán meg tudom nyitni adobe readerben.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7676) Perillustris


Perillustris
senior tag

Skype-alternatívát tud valaki ajánlani? Minél jobb minőségű kellene és PC-s párja is kell legyen. Köszönöm.

Perillustris

(#7677) Ragnar95 válasza Perillustris (#7676) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Google Hangouts például, ráadásul abban konferencia-videóhívást is lehet ingyen kezdeményezni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7678) csab2


csab2
veterán

A Siri sokkal nagyobb hatékonysággal ismeri fel a szavakat. Azelőtt gyakorlatilag semmit sem értett meg amit vartyogtam neki, most meg tök jól elcsevegünk. Hozzáteszem, nem tudok angolul, csak nagyon picinykét. Sokkal jobban ért. 😀

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7679) csab2


csab2
veterán

Kicsit idegesítő, hogy gyakran, amikor belépek a Mail-be, egyből a gmail-es bejövő leveleket mutatja, pedig mindig visszalépek a Mail "főképernyőjére" (a fiókokhoz) mielőtt kilépek a Mail-ből. Lehet, hogy azért, mert a 3 fiókom közül a gmail az első a felsorolásban?

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7680) bigdady válasza csab2 (#7679) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azt állítottad be alapertelmezettnek gondolom.

(#7681) csab2 válasza bigdady (#7680) üzenetére


csab2
veterán

Nem. A hotmail-es az alap. Erre én is gondoltam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7682) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

Új iPad 4 tulaj vagyok. Szerintetek mitől lehet az, hogy pl. ezen az oldalon levő be szúrt YouTube videót nem indítja el, ha az oldalon maradva rá nyomok. Köze van ennek a flash player hiányához?
Hogy lehetne ezt megoldani?
Ill. random módon, ill. még nem találtam meg benne a rendszert, ha több weboldal meg van nyitva és egyikről visszalépek a másikra(bezárás nélkül), akkor az az oldal, amire visszalépek fekete fehér lesz. Kb 0,5-1 mp. vissza áll az eredeti szín világ.

Köszi!

(#7683) bferenc


bferenc
tag

Ipad 3nal, az új ios 7 úgy eszi a akkumulátort. 1 óra alatt 15%. Régen nagyság rendekkel jobb volt. Kikapcsoltam a háttér effektet. A helymeghatározást is. Mit lehetne még csinálni? Csak böngészők Chromemal, pár videó, semmi extra. Valakinek valami ötlet?

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#7684) erdoke válasza bferenc (#7683) üzenetére


erdoke
titán

Ha bő 2 hete ilyen, akkor szívás, de ha csak most frissítettél, adj neki egy restartot és 4-5 töltési ciklust.

A legjobb aláírás a héten

(#7685) bferenc válasza erdoke (#7684) üzenetére


bferenc
tag

A heten frissítettem, a töltési ciklusnál, mennyire merüljön le? 40% alá régen nem mentem le.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#7686) erdoke válasza bferenc (#7685) üzenetére


erdoke
titán

Szoktak itt írni valami formázásról, amivel gyorsabban helyre lehet rázni a készüléket, de én még soha nem csináltam végig. Szerintem 1-2 havonta, illetve nagyobb SW frissítés után érdemes lemeríteni teljesen (vagy majdnem teljesen), aztán adni neki egy egész éjszakás töltést.

A legjobb aláírás a héten

(#7687) bferenc válasza erdoke (#7686) üzenetére


bferenc
tag

Oké ki próbálom köszi.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#7688) szasanyi válasza bferenc (#7685) üzenetére


szasanyi
félisten

Havonta 1x érdemes 20% alá meríteni az akkut (de mindenképp 5% fölött maradjon, az alatt nem egészséges) és éjszakára töltőre tenni. De ha használod a Battery Doctor programot, az menedzseli az akkut és mondja mikor milyen feltöltést kell használni. ;)

erdoke (#7689) : pontosan nem tudom, sosem próbáltam ilyesmit, én több helyen azt láttam, hogy a Li-Polimer / Li-Ion akkuk élettartamát kedvezőtlenül befolyásolja ha 5% alá merítik őket. De mint mondtam, az említett program tökéletes erre a célra ráadásul free, szvsz érdemes használni.

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7689) erdoke válasza szasanyi (#7688) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem van védelem a rendszerben, és amit 1 %-nal ír, az valójában olyan szint, ami még nem árt az akkumulátornak. Szóval nem kell vele foglalkozni. Nálunk a gyerekek rendszeresen elfelejtik időben tölteni a cuccokat, soha semelyiken nem vettük észre, hogy problémát okozott volna az akkumulatorokkal.

A legjobb aláírás a héten

(#7690) Syl válasza pomk (#7682) üzenetére


Syl
nagyúr

A Mercury nálam hibátlanul viszi ezt a videót. Flash viszont nincs ios-re, ahogy az új androidra se.

A kifehéredés meg valószínűleg a rendszernek köszönhető. Így próbálja meg kordában tartani a böngésző memóriafoglaltságát, így nem laggol be a rendszer egy taszkváltáskor.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7691) zeee


zeee
senior tag

Köszi a füles válaszokat. Azt hiszem akkor maradok Ennél.
2300 ft-ért szoktam venni, brutálisan jól szól, elég nagy üres tér van a hangszorója mögött, ennek köszönhetően az átlagos fülesekhez képest, hatalmas basszust bír produkálni, és bírja az ipad max hangerejét is torzulás nélkül. Én zenéket szerzek, roppant igényes vagyok ilyen téren a hangzásban és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek.

Más. Feltettem én is a battery doktor appot. Kicsit kóboroltam benne. Nálatok a memoria használat hogyan alakul? Nálam a rendszer 600mb-ot eszik, + a többi, jelenleg kb 150 mb szabad memóriám van facebook, skype, safari, és a battery doki használata közben

[ Szerkesztve ]

(#7692) ittakary válasza zeee (#7691) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hm, megkérdezhetem hol veszed ennyiért? :B

zeee: ez nem android, ne foglalkozz ilyenekkel, mint a memóriahasználat meg ilyenek. Csak simán használd :R

[ Szerkesztve ]

(#7693) kondás válasza bferenc (#7683) üzenetére


kondás
tag

Nekem meg pont,hogy kevésbé merül az aksi. Viszont továbbra se vagyok oda ezért az ios7-ért.Sokkal jobban nézett ki az elödje.

(#7694) zeee válasza ittakary (#7692) üzenetére


zeee
senior tag

Debrecenben egy sima mobilos boltban. De [itt van pl]

(#7695) pomk válasza Syl (#7690) üzenetére


pomk
őstag

Értem. Köszi!

(#7696) bferenc válasza szasanyi (#7688) üzenetére


bferenc
tag

Ránézek majd akkor erre programra. Köszi szépen!😊

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#7697) pescara válasza bferenc (#7683) üzenetére


pescara
aktív tag

Nalam forditva van-:)) Most valami 27 oras hasznalat utan kellett toltenem, elotte 14-15 volt az atlag. Moost mar 2 oranal tartok es meg 99% . Nalam sokkal jobb a 7-es.

(#7698) pescara


pescara
aktív tag

Talan a bluetootht kapcsold ki, azt nalam automatikusan bekapcsolta a 7-es.

(#7699) bferenc válasza pescara (#7698) üzenetére


bferenc
tag

Csak a wifi megy, most 21% vagyok. A használat 8 óra 19 perc. Mindjárt rá is dugóm töltötte, aztán reggelig kapja az anyagot.☺️ Remelem be fog állni a dolog.

Te hogy csináltad, a mentesedet vissza állítottad?

[ Szerkesztve ]

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#7700) twosixxx


twosixxx
csendes tag

Hali!

Van néhány apró, használat közben nem is látható karc az ipad (4)kijelzőjén. Nem ástam még bele túlságosan magam a témába, de próbálkozott esetleg már valaki ezek eltüntetésével? Vagy tud valaki mondani valamit, hogy a kapható csodaszerek mennyire hatásosak? Egész pontosan léteznek pl. az iKlear, Displex, iDrops nevezetű cuccosok amivel elvileg eltávolíthatóak az apró karcok az üvegről (illetve most pontosan ezt sem tudom, hogy az üveg karcolódik, vagy rajta a zsírtaszító réteg, feltéve ha van ilyen rajta egyáltalán)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.