Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) FLx válasza erdoke (#7199) üzenetére


FLx
addikt

Én se olvastam túl sok jót a stabilitásáról, de este kiderül mire jutottak a végén.

(#7202) buci30 válasza siemenss65 (#7200) üzenetére


buci30
addikt

Csak wifis az iPad nem 3G-s féle.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7203) kondás válasza Syl (#7183) üzenetére


kondás
tag

Nyilván nem az aranyszín a lényeg, gyorsabb proci, több memória , kisebb súly, tovább lesz támogatva mint a 4-es stb stb. Azért jópár érv szól mellette.

(#7204) erdoke válasza kondás (#7203) üzenetére


erdoke
titán

A több RAM egyáltalán nem biztos, az iPhone 5s-ben is maradt az 1 GB. A sebessége és a fogyasztása változott: LPDDR2=>LPDDR3

A legjobb aláírás a héten

(#7205) p87 válasza erdoke (#7204) üzenetére


p87
senior tag

Ha nem raknak több RAM-ot az iPadba az nagy baklövés...
iPhone-ba még elég 1GB, de iPad-hoz már nem nagyon, elég sokszor belefutok, hogy safari-ba 4-5 oldal van nyitva de ha átváltok folyamatosan újra töltögeti, akkor meg idegrohamot kapok ha írok egy hozzászóláést majd átmegyek másik oldalra megnézni valamit majd vissza erre újratölt az egész és amit eddig begépeltem elveszett...
Nagyon kellene a több RAM, legalább 1,5GB, ha ez nem lesz akkor szerintem értelmetlen is lesz a váltás iPad 4-ről, pláne ha az iOS 7-et elszúrják, ami elég valószínű...

[ Szerkesztve ]

(#7206) szijartg válasza Syl (#7161) üzenetére


szijartg
senior tag

Köszi szépen!
Megnézem, ha tescoba járok. Ennyit megér!

Napokban eltűnt a bal felső sarokból a WiFi jel! Nem tudom, hogy miért. De, a WiFi hibátlanul megy!
Gondoltam, hogy restartolok, de inkább megvárom az új 7-est és azzal együtt remélem, hogy megoldódik ez az anomália.
Mondjuk megvétel óta (május) nem volt 1x-sem újra indítva! A WiFi-s problémán kívül semmi más gondot nem tapasztaltam. Pedig aztán van használva a kis 4-es!

(#7207) Syl válasza p87 (#7205) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem még soha nem töltött újra oldalt a chrome. Olyat szokott csinálni, hogy kiszürkül a weboldal és egy másodperc után ugrik be. (Csak halkan jegyzem meg, hogy Galaxy Tabon az android böngésző akárhány megnyitott tabnál azonnal, akadás nélkül váltott oda-vissza a programok között :U )

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7208) Syl válasza szijartg (#7206) üzenetére


Syl
nagyúr

Mondjuk iPad2-höz való a bugyi, a töltőcsatlakozón kívül minden lyuk ugyanaz.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7209) buzuss válasza Syl (#7207) üzenetére


buzuss
tag

Igen, nálam is probléma ez a chrome-ban...remélem egyszer megcsinálják.

(#7210) buci30


buci30
addikt

Ha este valaki le frissíti iOS7-re és mondjuk nem tetszik vagy bármi oknál fogva vissza akar menni az előzőre azt ,h lehetséges?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7212) erdoke válasza szasanyi (#7211) üzenetére


erdoke
titán

Mindez elég furcsa, mert az iPad Mini gyakorlatilag hardveresen megegyezik az iPad 2-vel (kivéve rádió chip), illetve az iPhone 4S-sel. Mind a Mini, mind a 4S elég jól futtatják az iOS7-et. :F
(Ami egyébként már ott vigyorog a frissítés menüpontban).

A legjobb aláírás a héten

(#7213) buzuss válasza erdoke (#7212) üzenetére


buzuss
tag

Valaki letöltötte már a 7-et? Vagy sokan mások is véleményekre várnak mint én? :P

(#7214) malnabokor válasza buzuss (#7213) üzenetére


malnabokor
senior tag

Én letölteném, itt is van az értesítés, csak egy dolog érdekel, lehet-e visszatölteni régebbi verziót? :))

szerk.: iPad 3-am van, és most tökéletesen működik, de nem szeretném, ha csilivili, szépen laggoló "androidom" legyen... akkor inkább visszamókolnám a régi rendszert :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7215) buzuss válasza malnabokor (#7214) üzenetére


buzuss
tag

Sajna iOS téren elég basic a tudásom szóval csak annyit tudok, hogy lehet, de nemtudom hogy hogyan. :F

Szerk: akkor elnézést a félretájékoztatásért.

[ Szerkesztve ]

(#7216) Ragnar95 válasza malnabokor (#7214) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem fogsz tudni downgrade-elni, ha nem jön be az iOS7

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7217) szasanyi válasza erdoke (#7212) üzenetére


szasanyi
félisten

Én is úgy tudom, hogy az iPad 2 vs esetén a lényeges különbség a kijelző, illetve a "GPU", mivel a "CPU" gyakorlatilag ua. De mivel a kijelző felbontása sokkal nagyobb, ezért így kábé egálban vannak teljesítményben.
Igazában a lényeg az, ha az említett, esetleges sebességbeli probléma miatt nem jön be az iOS7 akkor az előző verzión nem tehető vissza és így elég lutri (?) a dolog. :F

malnabokor: ez az, éppen emiatt írta le én is.

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7218) buzuss válasza szasanyi (#7217) üzenetére


buzuss
tag

Szerinted ipad 4re érdemes földobni? Na tessék, már megint elbizonytalanodtam. :W

(#7219) szasanyi válasza buzuss (#7218) üzenetére


szasanyi
félisten

Az nem kérdés.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7220) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nekem azt írja iPad 4-esemnél, hogy nem ellenőrízhetőek a frissítések...

You are not prepared.

(#7221) kondás válasza szasanyi (#7211) üzenetére


kondás
tag

Egyrészt kik írták ezt, másrészt még csak fél órája van kint a végleges verzió:)

(#7222) Toobias


Toobias
csendes tag

Én miért nem látom az ios7 frissítést ?

(#7224) buzuss válasza szasanyi (#7223) üzenetére


buzuss
tag

No én megpróbáltam, de "Hiba az iOS 7.0 letöltésekor.Szóval egy ideig el van intézve :P

(#7225) zeee


zeee
senior tag

Olvasva a megoszló dolgokat... Most akkor jó lenne ha egy friss ios7-es ipad 4 tulajdonos ,,egyszer volt hol nem volt..."-ozna pár mondatot a tapasztalatairól :) mert mostmár addig nem frissítek! Na ki volt bátor? :-D szóljon a fáma!

(#7226) malnabokor válasza zeee (#7225) üzenetére


malnabokor
senior tag

Letölteni letöltöttem, de még nem telepítettem :)

Egy iTunes-os giftért cserébe telepítem is ;]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7227) GALARDO válasza buzuss (#7224) üzenetére


GALARDO
addikt

Nálam is ez van, azt hittem egyedi hiba. "Megnyugtató", hogy mások is szenvednek. ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7228) buzuss válasza GALARDO (#7227) üzenetére


buzuss
tag

Akkor együtt fogunk szenvedni, amíg amcsi pajtásaink le nem másznak az apple szervereiröl. :D

(#7229) Syl válasza malnabokor (#7226) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem most végre elindult a letöltés. Ahogy leér, megy az install.
Az imént ránéztem az icloud.com-ra és kicsit megijedtem :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7230) malnabokor válasza Syl (#7229) üzenetére


malnabokor
senior tag

Én is bevállalom. Elvileg az iStudiez pro működik utána is, nekem most az a leglényegesebb.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7231) Zodicus


Zodicus
senior tag

Leszedte, települt, nem rossz, elég szokatlan. Ipad4em van.

(#7232) zeee válasza Syl (#7229) üzenetére


zeee
senior tag

Töltöm én is... Vagyis tölteném de megállt! Ez olyan izé :-D

(#7233) Syl válasza zeee (#7232) üzenetére


Syl
nagyúr

Oda se neki! Nekem már vagy 10x megállt :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7234) tomi5244


tomi5244
őstag

Hát nem bírtam ki, forognak a fogaskerekek!! :)

Remélem az üzemidőt ezután is hozza majd, a többi meg szokás kérdése.

(#7235) FLx


FLx
addikt

Nekem elsőre letöltötte 5-6 perc alatt, éppen települ.

(#7236) madgie


madgie
titán

Én aztán tuti nem raknám fel még négyesre sem, a GM alapján elég kezdetleges az egész (billentyűzetileg mindenképp).

(#7237) zeee válasza FLx (#7235) üzenetére


zeee
senior tag

Nekem is hasít a letöltés mint a szél! Azt írja kb 1 óra van hátra... Ha 5x megáll közben, ebből ma már nem lesz semmi

[ Szerkesztve ]

(#7238) malnabokor válasza madgie (#7236) üzenetére


malnabokor
senior tag

Lehet, hogy három nap múlva kijön egy update, amivel Sirin keresztül lehet majd diktálni bárhova bármilyen szöveget ;]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7239) siemenss65


siemenss65
tag

(#7240) Ragnar95 válasza siemenss65 (#7239) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nem Android, itt nem relevánsak a benchmarkok ;] :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7241) siemenss65 válasza Ragnar95 (#7240) üzenetére


siemenss65
tag

Túrót se érdekel a droid, de hátha valakit ez érdekel.
Megnyitottam kb 23 alkalmazást mellé, zéró problémával. iOS7 stresszteszt.

[ Szerkesztve ]

(#7242) FLx válasza zeee (#7237) üzenetére


FLx
addikt

Na, telepíteni már nem lehet. :D Lejött, de aszonnya, hogy unavailable. :D

(#7243) Ragnar95 válasza FLx (#7242) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez várható volt, minden egyes főverzió frissítésnél ez van.. :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7244) malnabokor


malnabokor
senior tag

Nos, letöltöttem, feltelepült, kipróbáltam: (iPad 3, 64Gb 3G)

Első benyomások technikai részről: érezhetően lassabb lett, viszont szerintem nem vészes, lehet vele élni. A billentyűzet tényleg lassabban jön elő, de csak annyira, mint mikor egyszerre frissítek 20 alkalmazást, és közben még bönészni szereték. Képernyőelfordulás az kb úgy néz ki, mint egy játék, ami 5fps-el megy, kicsit lassabb is a művelet. Safari is lassabban nyílik meg, meg néhány alkalmazás is (jegyzetek pl.) De összességében elviselhető :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7245) buzuss válasza FLx (#7242) üzenetére


buzuss
tag

Én kb 1 órája töltöm, retek tudja mikor lesz meg.xD

(#7246) zeee válasza buzuss (#7245) üzenetére


zeee
senior tag

Tartsál ki! Kb 4x állt meg eddig, de már csak 23 percet ír. Szerintem folytatja ahol abbahagyta

(#7247) szasanyi válasza malnabokor (#7244) üzenetére


szasanyi
félisten

És mit kaptál cserébe, azaz mi a nyereség ezekért cserébe? Illetve a használat során érdekelne, hogy az említett problémás (program futtatási hibák) vannak-e? Persze úgy értve, pár napos használt tapasztalatait írd le lécci. :)

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7248) FLx válasza szasanyi (#7247) üzenetére


FLx
addikt

Felment, de itt valami nagyon gáz. Egy háttérkép választás is szaggat, rábökök és 10 másodpercig csak áll...

(#7249) tomi5244


tomi5244
őstag

"körülbelül 5 óra van hátra" LOL... :U

(#7250) buzuss válasza zeee (#7246) üzenetére


buzuss
tag

Már "frissítés előkészítése" fázisban vagyok, nemhiszem, hogy sok idő lenne mostmár.Majd írok véleményt ahogy tudok! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.