Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) tomi5244


tomi5244
őstag

Hali!

7.1 frissítés után ez a szürke jelenség fogadott (alsó sáv, mappák háttere) Mondjátok, hogy ez állítható. :U

(#8702) erdoke válasza tomi5244 (#8701) üzenetére


erdoke
titán

Igen, kapcsold ki a kontraszt növelését.

A legjobb aláírás a héten

(#8703) tomi5244 válasza erdoke (#8702) üzenetére


tomi5244
őstag

:R

(#8704) HIJ válasza erdoke (#8702) üzenetére


HIJ
őstag

Khm. Nem találom ezt az opciót... :B

(#8705) Kbali válasza HIJ (#8704) üzenetére


Kbali
nagyúr

Beállítások, általános, kisegítő lehetőségek

(#8706) HIJ válasza Kbali (#8705) üzenetére


HIJ
őstag

Köszi. Megvan.

(#8707) bferenc


bferenc
tag

Sziasztok!

Lenne egy új Ipad Air, amivel annyi a gondunk, hogy a sógor beregisztrált új Apple ID-vel, csak a korhatáros játékokat nem tudja letölteni..... Pl. Modern Combat. Életkort elvileg jól megadta. Sehol nem találtam meg,hogy hol lehet az életkort átírni vagy megnézni. Ilyenkor mit lehet tenni? Valaki help.

Előre is köszönöm.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#8708) Ragnar95 válasza bferenc (#8707) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fel kéne dobnia letöltéskor,h korhatáros a játék és ott le kell okézni, majd menni fog.
Amúgy az AppStore Featured fül alján van egy Apple ID menüpont, ott View Apple ID, majd mehet a szerkesztés.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8709) erdoke válasza bferenc (#8707) üzenetére


erdoke
titán

Az iPad is új? Lehet, hogy a Beállítások alatt a Korlátozásoknál kellene szétnézni.

A legjobb aláírás a héten

(#8710) bferenc válasza Ragnar95 (#8708) üzenetére


bferenc
tag

A gond az, hogy nincs ott a letöltés gomb. Nincs ott semmi konkrétan...
Ott nincs életkor szerkesztés. Vagyis én voltam Apple odalán is, de nem találtam semmit.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#8711) bferenc válasza erdoke (#8709) üzenetére


bferenc
tag

Zsír új. Korlátozások ki vannak kapcsolva.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#8712) ribarszki


ribarszki
őstag

Hogy muzsikál Ipad3-on az iOS7.1?? Van aki felrakta?

(#8713) bferenc válasza ribarszki (#8712) üzenetére


bferenc
tag

Helló!

Teljesen jól működik, én hibát, fagyást nem tapasztaltam. Esetleg egy kicsit jobban eszi az akkumulátort, de nekem iOS7 eleve többet fogyasztott, mint a iOS6, úgyhogy nem nagyon észrevehető nekem. Más problémám nem volt vele.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#8714) szasanyi válasza ribarszki (#8712) üzenetére


szasanyi
félisten

Általános használat közben nem tapasztaltam problémát, a sebesség jó.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#8715) kondás


kondás
tag

Csak szólok hogy az airplay megy Boxee box-al is tökéletesen,más kérdés,hogy már nem nagyon lehet kapni sehol..

(#8716) zeee


zeee
senior tag

Sziasztok

A ZOTAC GTX760 AMP Edition -ról tudtok mondnani valamit? Jót rosszat, bármi érdekel.

(#8717) Ragnar95 válasza zeee (#8716) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Asszem ez félrement :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8718) szasanyi válasza Ragnar95 (#8717) üzenetére


szasanyi
félisten

Miből gondolod? :DDD

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#8719) zeee válasza Ragnar95 (#8717) üzenetére


zeee
senior tag

Jajj jajj elnézést :-D

De azért már egy éve nyúzok agresszívan egy ipad 4 retinát, (napi 6 óra kb) s azon kívül hogy az akksija valamelyest gyengült, semmi de semmi baja. Egyébiránt mennyi bele egy akksi, nem tudjátok véletlenül?

(#8720) kondás válasza zeee (#8719) üzenetére


kondás
tag

30 ezerért cserelik azt hiszem.De nem biztos,hogy gyengült az,csak már sok appot tettél fel amik gyorsabban merítik.

(#8721) vtechun válasza zeee (#8719) üzenetére


vtechun
veterán

nekem 3 éves elmúlt az ipad2-m, de nem nagyon tűnt fel, hogy gyengült volna az akksija

(#8722) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Ma az iPad 4-ünk szabálytalan leszállást hajtott végre, megnyomódott a sarka, és ezzel együtt szilánkosra tört a kijelzője. :O
Esetleg tudtok valami olyan helyet, ahol nagy sebeséggel rendbe rakják?
Egy hét múlva utazunk, és addigra jó lenne ha megcsinálnák.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#8723) bobooo válasza Palika71 (#8722) üzenetére


bobooo
addikt

Wested - iSamurai?

(#8724) ribarszki válasza Palika71 (#8722) üzenetére


ribarszki
őstag

Vagy az iDoki. Szerintem nagyon korrektek.

Bár azt már halkan jegyzem meg, hogy promózhat a GorillaGlass így meg úgy, ilyen-olyan törhetetlen. Eltörtem már Galaxy S üvegét, bátyám az S4 üvegét, múltkor az iPad3 üvegét.. szerintem ilyen téren elég gáz a helyzet..

[ Szerkesztve ]

(#8725) Kbali válasza ribarszki (#8724) üzenetére


Kbali
nagyúr

A GG nem törhetetlen, szerintem senki nem is állított ilyesmit. Ráadásul minél nagyobb egy kijelző felülete, annál sérülékenyebb, főleg, ha pl. a sarkokban éri erőhatás (arra esik), ill. a nagy felület miatt középen sem elég védett (megegyszer elég, ha a farzsebedben van egy 5 colos készülék és megfeszül, már biztosan pókhálós).
A GG inkább a karcok ellen véd, persze ha aó zsebedben van egy kis homok, akkor az sem véd :)

[ Szerkesztve ]

(#8726) kondás válasza ribarszki (#8724) üzenetére


kondás
tag

Olyan nehéz vigyázni rájuk??Senki se mondta, hogy törhetetlen.

(#8727) ribarszki válasza kondás (#8726) üzenetére


ribarszki
őstag

Igen, rohadt könnyen törik. Igen, vigyázok rájuk, de elég egy óvatlan pillanat (Pl a kitámasztott tok előrebukik az üvegasztalra és bizony az üvegasztal üvege nyert az iPad ellen..)

(#8728) Kbali válasza ribarszki (#8727) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt hogy? :F nem volt a kijelző és az asztallap között semmi?

(#8729) Palika71 válasza ribarszki (#8724) üzenetére


Palika71
őstag

iDoki lett belőle. Ha minden igaz, ma kész is van.
Azt meg csak halkan jegyzem meg (és lehet, hogy üldözési mániám beszél belőlem :) ), de ez nem biztos, hogy véletlen sérül ilyen könnyen.
Az iPad 1- nek volt a peremén egy 5mm vastag, kerekített alu-rész. Na, az megóvta a kijelzőt attól, hogy a sarkokat ért erő hatás miatt összetörjenek. Aztán a 2-esnél már csak jelzés értékűvé zsugorodott. Még jó hogy ezt a rá lehet fogni a dizájnra. Én nagyon tudnám értékelni, ha az a perem vissza kerülne.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#8730) kondás válasza Palika71 (#8729) üzenetére


kondás
tag

Nekem egy ilyen tokba van lassan két éve, egy karc nincs rajta sehol.
[link]

(#8731) HIJ válasza Palika71 (#8729) üzenetére


HIJ
őstag

És mennyibe állt meg ha szabad kérdezzem?

Szépen kicserélték? Jó minőségű az üveg, amit ráraktak?

Nekem volt egy ilyen esetem és sajnos én a B vágányt használtam, szóval elvittem egy dugi szervizbe. Meg is jártam vele, mert attól eltekintve, hogy befolyt a sarkába egy kis ragasztó (ami a szervizes szerint a gyári digitalizer ragasztása és ő azzal nem tud mit kezdeni), az érintő felület tapintása sem volt a régi. Olyan mintha kicsit plexisebb/műanyagabb lett volna. Sőt nappali fényben látszottak a kis érintést érzékelő akármik is ... Szóval kénytelen voltam lecserélni egy másikra.

(#8732) Palika71 válasza HIJ (#8731) üzenetére


Palika71
őstag

28e lesz, de még nem vettem át. Majd beszámolok. Nem bánnám, ha jó lenne... :Y

kondás: Nekem is ilyen. A tiedet is a szerencse menti meg ha zuhan, mivel a sarkait semmi nem védi. Ha arra esik, akkor kampec.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#8733) HIJ válasza Palika71 (#8732) üzenetére


HIJ
őstag

Én arra gondoltam, hogy azért ilyen veszélyes ez a gép, mert nehéz. Így az önsúlyától is nagyot koppan. Én pl kb 1 m -ről ejtettem el úgy, h végigcsúszott a lábamon és ért földet, tehát nem esett nagyot, viszont a sarkára. Vége is volt azonnal. Azóta az újat egy jó vastag, puha tokban hordom, de pár hete ismét leejtettem, szinte ugyan így és a tokon keresztül is megnyomódott a sarka. Kb egy hajszál választotta el a kijelző szélétől a sérülést. Szinte biztos, hogy ha megnyomta volna ezt a kemény üveget, akkor azonnal végig reped...

Szinte csak ebből a megfontolásból gondolkodom az airen. Az állítólak sokkal könnyebb...

(#8734) ribarszki válasza HIJ (#8733) üzenetére


ribarszki
őstag

Hát nem tudom.. Szerintem ha az Air esik le, az is végigreped. Abból gondolom, hogy ha egy Air-nél is jóval könnyebb és kisebb felületű S4-S5 esik le pont olyan szögben, akkor annak is vége.

Bár abban igazad van, hogy a régi sgs-em nagyon sokszor esett le és semmi baja nem lett, mígnem egyszer pont pofával kapta el a járólapot. Míg az S4, S5 már egy egyszerű koppanástól kampec. Állítólag amiért nagyobb a képátló és vékonyabb az üveg, nagyobb benne a feszültség és könnyebben reped.. Hát a fene tudja.. Az biztos, hogy az Air kisebb tömegű mint a sima retina.

(#8735) focvis válasza ribarszki (#8734) üzenetére


focvis
veterán

Az Air könnyebbnek könnyebb az tuti, de más hangot is ad a képernyő a korábbi iPadekhez képest mikor megkocogtatod vagy ujjbeggyel (esetleg körömmel) gépelsz rajta. Hogy ez jó jel vagy sem a törékenység szempontjából azt már nem tudom megítélni, mert - lekopogom - még nem törtem iPad képernyőt.
Saját véleményem szerint a régebbi modellek "kocogtatási hangja" komolyabb volt.

(#8736) @matthew@


@matthew@
őstag

Vkit nem érdekelne egy gyári iPad Smart Cover (sötétszürke)? Megvettem, de nem használom, mert nem cipelészem az iPad-et, így feleslegesen áll itthon, 5000Ft-ért adnám is :K

Matthew 24:42

(#8737) Palika71 válasza HIJ (#8731) üzenetére


Palika71
őstag

Egyég hete hoztam el. Tökéletes munkát végeztek rajta, és nem kellett fizetnem a deformálódott ház egyengetéséért sem, így 25-ből "megúsztam". Profi az iDoki, 10 pont!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#8738) csab2


csab2
veterán

Letöltöttem egy ingyenes akciójátékot. A címe: The Collectables. Azóta is keresem az állam az elképesztő grafikától. :Y

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8739) benceecneb


benceecneb
tag

Na mondja valaki, hogy nem elképesztő ennek a kis kütyünek az akkumulátora! :)

(#8740) ittakary válasza benceecneb (#8739) üzenetére


ittakary
nagyúr

kár hogy ennek az információnak nulla értéke van, hogy "1 nap 21 óra használat"

Úgy lenne értelme összehasonlítani, ha lenne olyan mint androidon: Kijelzőidő :)

(#8741) penge111 válasza ittakary (#8740) üzenetére


penge111
addikt

Ugye jól tudom, hogy ipad esetén ez ugy van mérve, ha futtatsz egy appot és azt nem zárod be, hanem csak fut a memóriába tovább ergo zárolva van mellette az ipad, akkor is számolja a használat idejét? Szerintem az ipadek10-11 órát futnak nagyon alacsony fényerő mellett és kevésbé erőigényes alkalmazásokkal, én Ipad Airem kb 30% fényerő mellett 3d-s játékokkal 5-6 óránál többet tuti nem bír.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#8742) ittakary válasza penge111 (#8741) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen. Pl kikapcsolt képernyővel zenehallgatás is használatnak van elkönyvelve. Így akár tényleg több napos használati idő is lehetséges!

(#8743) Ragnar95 válasza penge111 (#8741) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rosszul tudod, csak az aktív használatot méri, főleg, hogy a memóriában maradó appok nem futnak a háttérben, hacsak nem GPS-, zene-, bluetooth-,stb app, aminek engedélyezve is van a beállításokban az alkalmazásfrissítés a háttérben.
Az elég kevés egy Airnél, mivel az én iPad3-am bír 6-7órát 3D-s játékkal automata fényerőn, ami nem szokta 50% alá vinni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8744) penge111


penge111
addikt

Lehet nálam van valami bibi akkor:(, most itt van nálam melóhelyen az air, megnéztem és használatra 5 óra 9 percet ír, készenlétre viszont 1nap és 3 órát. Jelenleg 57%-on van az aksi, hmm a fenti linkhez képest 57%-nál a készenléti idő csak 1nap 3 óra lenne, valami galiba van nálam. Hibásan mutatja tuti a készenlétet, volt olyan egy hétig nem volt piszkálva az ipad és alig eset valamit az aksi % mutatója.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#8745) focvis válasza Ragnar95 (#8743) üzenetére


focvis
veterán

Úgy tapasztalom, hogy az Air valamivel kevesebb használatot bír egy feltöltéssel. Pontos statisztikát nem vezetek róla Excelben, de amíg a kb. 3 éves iPad2 kb. 12 órát ment, addig a pár hónapos Air azonos használat (net, mail, 3D játék vegyesen) mellett 10-11-et bír. Volt frissebb 2-esem is tavaly, ott rémlik 14 óra is, de ez már lehet, hogy a "régen minden jobb volt" kategória.

(#8746) ribarszki válasza focvis (#8745) üzenetére


ribarszki
őstag

Ipad 3-nál az a tapasztalat átlagos felhasználás mellett, hogy 10% merülés 1 óra. Többé kevesbé ez be is szokott jönni. Bár nyilván minél több a töltési/merülési ciklus, úgy öregszik az akksi..

(#8747) erdoke válasza focvis (#8745) üzenetére


erdoke
titán

Nálam kb. annyit bír, mint az iPad 2. A hármas kevesebbet bírt a 2-nél, a 4 pedig érezhetően (30 %-kal?) többet.

A legjobb aláírás a héten

(#8748) focvis válasza erdoke (#8747) üzenetére


focvis
veterán

Könnyen lehet, hogy túl sokat tolom az Asphalt 8-at mostanában. :B Volt néhány hétig egy 4-esem, annak valóban kiemelkedő volt az üzemideje, de megfájdult a súlyától a csuklóm (megint csak az Asphalt 8 :N )

(#8749) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok. Egy eves mult 16gigas wifi only ipad harmasom es cefet mód lassú. Nincs rajta sok app, nincs rajta sok média. Két héttel ezelőtt újra raktam az egészet, nyomtam neki egy minden törlése, és nem visszaállítottam, hanem szépen mindent újra raktam. Még mindig lassú. Néha az animációk is beszaggatnak. A pages vállalhatatlanul szar, egyfolytában crashel, úgy, hogy 3 dokumentum van a felhőben. Én szinte minden jegyzetet ipadon írok, szóval ez nekem fontos. Mi lehet ennek az oka, mit lehet tenni? Folyamatosan csak a facebook kliens meg a mail kontakt naptár szinkron megy. A többit kikapcsoltam. Ja és mégvalami: a billentyűzet katasztrófa. Egy mp mire egyáltalán írhatok, ha feljön, utána elkezdek gépelni, ugye nem ír semmit majd hirtelen meglódul, aztán megint beakad...

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8750) vadászcsiga válasza oszi666 (#8749) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyik ios van rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.