Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) buci30 válasza madgie (#7350) üzenetére


buci30
addikt

Nem annyira tény :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7352) Syl válasza madgie (#7350) üzenetére


Syl
nagyúr

Végül is, iOS7-en az óra program ikonja majdnem widget :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7353) madgie válasza Syl (#7352) üzenetére


madgie
titán

Jogos :DDD

(#7354) buci30 válasza Syl (#7352) üzenetére


buci30
addikt

:F Melyik?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7355) Syl válasza buci30 (#7354) üzenetére


Syl
nagyúr

A gyári óra nevű program. Az ikonja most már a pontos időt mutatja. Másodpercet is.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7356) buzuss válasza buci30 (#7349) üzenetére


buzuss
tag

iOS=Android

(#7357) buci30 válasza Syl (#7355) üzenetére


buci30
addikt

Aham :)
Azért jó lett volna egy óra kint az asztalon, de végülis ott van fent kicsibe :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7358) V.Stryker válasza erdoke (#7342) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A mozgás csökkentésre gondolsz? Na, azt bekapcsoltam és az égvilágon semmi se változott. No mindegy. Majd a 7.0.1. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7359) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most veszem észre, végre normálisan működik az automatikus fényerőállítás. Ha sötétebb lesz, visszaveszi a fényerőt. :) iOS 6 alatt csak feltolta, de soha nem vette vissza.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7360) buci30 válasza szabogabor10 (#7359) üzenetére


buci30
addikt

:Y tényleg

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7361) V.Stryker válasza szabogabor10 (#7359) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azert jó hogy legalább ilyenek vannak, mert élményre androidos szinten van....legalábbis nálam a lagokkal. :DDD

Update:bezártam egy jó pár alkalmazást és most nem lagol.....hmmm....ezt a hatos akkor se csinálta.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7362) szasanyi válasza V.Stryker (#7358) üzenetére


szasanyi
félisten

Én azt olvastam, hogy az csak iPhone-okkal kapcsolatos hibát javít és nagyobb javítócsomag (7.1 ami iPad tekintetében is érdemleges lehet) október közepe körül várható.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7363) buci30 válasza V.Stryker (#7361) üzenetére


buci30
addikt

Nálam ipad4 de semmi láz tegnap egész nap nyomogattam.
A Safari böngészőben is megnyitottam 7 lapot és semmi ujra töltés nem volt nálam ott se amit valaki irt.
Viszont igaz én nem ismertem eddig a Safari-t de találtam egy jó dolgot ha valaki nem tudná:
Ha egy oldalon vagyunk és a tetejére kattintunk akkor felugrik a lap tetejére. Ha az oldal közepén kicsit lejjebb vagy feljebb akkor ,egy picit megy lejjebb vagy feljebb. De az első a lap tetejére ugrás az hasznos :)
Ha valaki tud ilyen trükköt az ossza meg ám :)

Pl jó lenne valami gyors oldal frissítés ,h ne oda fel keljen kattintani....

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7364) buci30 válasza buci30 (#7363) üzenetére


buci30
addikt

Sorry ez nem is a Safari okossága mert Fb-n is működik, akkor ez az iPad trükkje :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7365) erdoke válasza buci30 (#7364) üzenetére


erdoke
titán

Minden görgetős listában működik, pl. emaileknél is.
iOS7-ben van alap gesztus vezérlés, nézd meg a videót.

A legjobb aláírás a héten

(#7366) fpy_


fpy_
aktív tag

Real Racing 3 jól megy iOS 7 alatt? Van esetleg aki Szept 1 után aktivált és felrakta....ingyenesek lettek a korábban említett Apple progik?

(#7367) V.Stryker válasza fpy_ (#7366) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A pages -re és társaira gondolsz? iPad 3-on nálam nem lett ingyenes. Igaz, nem szept. 1 után aktiváltam. Egyébként, hogy csak az új készülékenek adják oda ingyen, elég szemétség. Akkor már korrektebb lenne minden iOS 7-es rendszernek ingyen adni és mondjuk az iPad 2-őt vegyék ki az iOS 7 alól ha fosnak, hogy nem veszik meg az újjakat. Így csak keserű szájíz van, mert kétlem,hogy bárki azon progik miatt új ipad-ot venne. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7368) NGA válasza V.Stryker (#7367) üzenetére


NGA
addikt

Most is lehet kapni új ipad 2-est.

(#7369) V.Stryker válasza NGA (#7368) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ez az. Közben meg évente nyomják ki az újjat. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7370) gyantaszuz válasza V.Stryker (#7361) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nekem csak elforgatásnál akadozik, akkor is csak a főképernyőn. Appokban, filmnézés közben teljesen gördülékeny. Rendben, hogy az iPad 2 kisebb felbontásával a hardvernek könnyebb megbírkóznia, ezért folyamatosabb az animáció, de kérem, ezek célhardverek, nem hiszem, hogy nem lehet normálisan optimalizálni. Mivel iPad 2-re teljesen jól meg van írva a visszajelzések szerint, még azt sem mondanám, hogy üzleti fogás van mögötte. Hátha lesz valami fix.

Egyébként nem androidos élményt hoz, perpill a telefonom folyamatosabb. Mióta a jellybean-ben megjelent a project butter azóta a minimális rendszerkövetelményekre épített robotos telefonok is akadásmentesek (nyilván nem 45 futó alkalmazással a háttérben). Gondolok itt egy 2 magos, 1 giga ramos készülékre viszonylag nagy felbontással.

[ Szerkesztve ]

(#7371) buci30 válasza erdoke (#7365) üzenetére


buci30
addikt

Melyik videó is? :F

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7372) fpy_ válasza V.Stryker (#7367) üzenetére


fpy_
aktív tag

Igen, iWorks, iMovies....
Kíváncsi vagyok, hogy most melyik szövegértlemezés lesz igaz az iOS7 bejelentő beszéddel kapcsolatban :-)
Eddig nekem összességében pozitív az iPAD4 és iOS, igaz még nem 7.0.

(#7373) erdoke válasza buci30 (#7371) üzenetére


erdoke
titán

Szerinted? :F

A legjobb aláírás a héten

(#7374) buci30 válasza erdoke (#7373) üzenetére


buci30
addikt

:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7375) zaskar


zaskar
senior tag

A múltkor említette valaki, hogy az iOS 7 már nem támogat bizonyos utángyártott kiegészítőket, pl. töltőt. Töltőm ugyan nincs, de van egy kínai camera connection kit- em, amin keresztül gyakran töltök fel az iPad 4- re fotókat fényképezőgépről vagy SD- ről. Ha valakinek van ilyen, és már frissített iOS 7- re, megnézné, hogy továbbra is működik vele? Nem örülnék, ha most hirtelen vennem kellene egy gyári kitet 9000- ért...Köszönöm előre is.

(#7376) erdoke válasza zaskar (#7375) üzenetére


erdoke
titán

Az Apple által nem hitelesített Lightning csatlakozós kábeleket tiltja az iOS 7.

A legjobb aláírás a héten

(#7377) szasanyi


szasanyi
félisten

Feltettem a Speedtest X HD appot, mert kíváncsi volt a WiFi sebességére. Gyalázatos, 10Mbps letöltés... semmilyen, ehhez kapcsolódó beállítást nem látok. Miért ilyen kevés, ha ~80Mbps a névleges érték? :F

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7378) Ragnar95 válasza szasanyi (#7377) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az iPad3 kb 35/35 MBitet bír, de töltsd le a speedtest.net appot, az jól mér.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7379) zeee


zeee
senior tag

Sziasztok! A safari tud olyat hogy samsung smart tv böngészőjére kiküldi az aktuális oldalt linkjét egy kattintással? Pc-n pl a chrome böngészőhöz van ilyen plugin. Vagy tudtok ilyen böngészőt?

(#7380) csab2 válasza buci30 (#7364) üzenetére


csab2
veterán

Bakker, ezt nem is tudtam! Köszike!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7381) csab2 válasza szabogabor10 (#7359) üzenetére


csab2
veterán

Nálam sosem működött ez a fícsör, most sem. :(
Eleve nem értem, hogy ha automatikusra állítom a fényerőt, akkor miért engedi továbbra is állítani a csúszkát. Nekem úgy lenne logikus, hogy ha automatán van, akkor ne lehessen állítani, hiszen majd beállítja ő saját magát. Valamelyik telefonomon így volt.

Fantasztikus újítás viszont, hogy az "újságost" végre mappába lehet tenni. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7382) zeee válasza csab2 (#7381) üzenetére


zeee
senior tag

Így van. Semmit nem ér, illetve nem funkcionál. Nem hinném hogy a kijelzőben van a senzor... Ha letakarjuk az előlapi és hátlapi kamerát, mivel gondolom ott figyeli a környezet fényét, akkor miért nem kezdi el visszavenni a fényerőt?

(#7383) szőröscica válasza zeee (#7382) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem szép lassan visszaveszi. Nem olyan gyorsan, mint ahogy feltekeri, de lassacskán leengedi. Egyetlen pozitív tapasztalatom ezzel a frissítéssel ez.

(#7384) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Tudom most megy az új iOS téma, de sajna nekem lett egy ennél sokkal nagyobb gondom reggel. Hál'isten sikerült elejtenem az ipadem és szépen be is pókhálósodott az egész. Esetleg tud valaki ajánlani egy jó helyet, ahol szépen ki tudják nekem cserélni az üveget? Sajnos hivatalos út szóba se jöhet, mert az minimum 100 rugó lenne...

Előre is köszi!

(#7385) szasanyi válasza Ragnar95 (#7378) üzenetére


szasanyi
félisten

Miért, szted az a gond... az app? :F

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#7386) vadászcsiga válasza HIJ (#7384) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Részvétem : (

(#7387) HIJ válasza vadászcsiga (#7386) üzenetére


HIJ
őstag

Hát... Köszönöm. Meg is alapozta a napi hangulatot. Az a poén, h nem is esett nagyot... :W

(#7388) Ragnar95 válasza szasanyi (#7385) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Feltételezem igen, mivel ha a többi eszközön átmegy a 80MBit, akkor az iPadre is át kéne, hogy menjen jóval több, mint 10...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7389) erdoke válasza HIJ (#7384) üzenetére


erdoke
titán

Nem hiszem, hogy a hivatalos út 100e lenne. Amit szoktak linkelni, ott 35e környékén van a digitalizáló csere. Itt pl. 34e Ft bruttó.

A legjobb aláírás a héten

(#7390) Ragnar95 válasza erdoke (#7389) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez messze nem hivatalos út... :U
A hivatalos út sajna valóban aranyárban van, mivel nem javítanak, csak cserélnek...
Amúgy ha pókhálósra tört az iPad, nem digitizert kell cserélni, hanem előlapot :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7391) erdoke válasza Ragnar95 (#7390) üzenetére


erdoke
titán

Én nem mondtam, hogy ez hivatalos út, csak hogy az talán nincs 100e...
Pókháló esetén digitizert (az üveget) kell cserélni.

A legjobb aláírás a héten

(#7392) Ragnar95 válasza erdoke (#7391) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A digitizer nem az üveg, hanem az a réteg, ami érzékeli, ha megnyomod, bár nem tudom,h iPadnél egyben van-e az üveglappal, iPhone-nál az előlap, digitizer és az LCD is egyben van

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7393) erdoke válasza Ragnar95 (#7392) üzenetére


erdoke
titán

Kértem már ajánlatot pókhálós iPad javítására, sőt, anno eBayen is megnéztem, mi kell hozzá. Ha az LCD nem sérült a digitizer alatt, csak azt kell cserélni. Ha sérült, az már ránézésre sem csak pókhálósodást jelent.
Kapacitív digitizer egyébként nem a nyomást érzékeli. :N

A legjobb aláírás a héten

(#7394) jozsi252


jozsi252
veterán

2 dologba szeretnék segítséget kérni.

- Cut The Rope nem tárol a jelenlegi állásról mentés iCloud-ba? Csak mert frissítettem most iPad 4-em iOS 7-re, és újrahúztam teljesen. Viszont be van állítva hogy az alkalmazások tárolhatnak iCloud-ba dolgokat. Viszont most hogy visszaraktam Cut The Rope-ot, a törlés előtti kész pályák elvesztek. Ezek szerint akkor ennél a játéknál csak akkor marad meg a mentés ha iCloud-ból vagy iTunes-ból komplett backupot állítok vissza? Illetve ez igaz több játékra is?

- Másik kérdésem pedig az lenne, hogy vannak a gépen zenéim, külön mappába kategorizálva. Ha iPad-re rá másolom akkor ugye dalokba az összes benne van, illetve albumoknál nem úgy van benne ahogy mappákba. Szóval olyat hogy tudok csinálni hogy adott pl egy Trance mappa, benne 40db zene különböző előadókkal, és hogyha ezeket iPad-re rá másolom, akkor a zene appon belül az albumoknál Trance néven megmaradjon ez a 40db zene.
Vagy ez nem nagyon lehetséges csak úgy hogyha playlistet hozok létre, és úgy másolom át?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#7395) gidion90 válasza V.Stryker (#7367) üzenetére


gidion90
tag

Valaki? szeptember 1 utáni vásárlás és iOS7 és ingyenes iWork? :))

(#7396) gidion90 válasza gidion90 (#7395) üzenetére


gidion90
tag

ha két iOS készüléked van, ipad és iphone, és pl van egy pár napig ingyenes szoftver, játék stbés csak ipadre töltöd le, utána visszaugrik fizetősre, akkor ezután iphoneodra is ingyen lehet letölteni? vagy ilyenkor amikor akció van, iphonre és ipadre is töltsem le külön?

(#7397) madgie válasza gidion90 (#7396) üzenetére


madgie
titán

Ha ott a kis plusz jel az ára mellett a store-ban, akkor mindkét eszközödön elérhető lesz.
Ha nincs, akkor vagy csak az egyikre létezik, vagy külön van iPhone és iPad verzió (tehát ilyenkor ha az egyiket megveszed, a másik attól nem lesz elérhető)

(#7398) l.sebestyen


l.sebestyen
senior tag

végig böngésztem a topikot, lehet béna vagyok, nem rég óta használok ipad 3-at, a kérdésem az lenne, van e a pc-ipad másolgatásra alternatíva ami helyetesiti az itunes-t? olyanra gondolok, hogy valamit átirok a regeditbe, mint egy win-es telefonnál, és látja a pc a gépet mint egy pendrivet

(#7399) buci30


buci30
addikt

Padon lehet tévét nézni? Nem az RTL most app-ra gondolok azt ismerem.
De pl akinek tré mobil előfizetése van annak ugye van benne xy idő tv.
Azt lehet itt is nézni mint androidot vagyis mint s4-en?

Erre gondolok: [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7400) FLx válasza buci30 (#7399) üzenetére


FLx
addikt

Még kettőt kattintottál volna, akkor megtalálod az alkalmazást.

http://www.origo.hu/mobil/tablet-alkalmazasok/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.