Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) oszi666 válasza vadászcsiga (#8750) üzenetére


oszi666
őstag

Legujabb sajnos. Visszasirom a hatot. Downgradelest sose csinaltam, es ha jol tudom mar nem is tudok. Esetleg van jailbreak?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8752) vadászcsiga válasza oszi666 (#8751) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor azért, Air-en hasít.
711-re nincs jb, de azzal sem lennél előbbre

(#8753) univerzita válasza oszi666 (#8749) üzenetére


univerzita
addikt

Én a hejedben feltenném( ha még nics) a Battery Doctor- t a stórból.Van rajta két nagyon hasznos funkció.Junk és Accelerate. A elsö eltávolít felesleges dolgokat( nem kel félni, appokat nem) voltak ojanok akinek akár 1-2Gb- tot törölt le. A másodikkal RAM-ot lehet optimalizálni. Nos én a hejedben eszt megténném és utána probálnám pl.a billentyüzettel nem e javult. Ha utána fogsz észlellni gyorsulást a rendszerben akkor lehet hogy valami app a háttérben jobban terheli a kelleténél. Downgradelést tuttomal lehet iTunes-on kerestül.

(#8754) vadászcsiga válasza univerzita (#8753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A5 chip óta nincs downgrade. Már ipad 2-t sem lehetett.

(#8755) ittakary válasza univerzita (#8753) üzenetére


ittakary
nagyúr

Testvírem, mit szólnál ha aktiválnád azt a helyesírás ellenőrzőt a böngésződben?

Zsong a hibáktól ez a pár mondatod...

ojan - olyan
2Gb-tot - 2 GB-ot
stór - store
hej - hely
eszt - ezt

:U :U

(#8756) ittakary válasza ittakary (#8755) üzenetére


ittakary
nagyúr

Most olvastam, hogy nem magyar az anyanyelved és nem tanultál magyarul írni. Ez esetben elnézést, nem tudtam :)

Túl jól írtál ahhoz, hogy azt hihessük, hogy nem magyar vagy :D

(#8757) univerzita válasza ittakary (#8755) üzenetére


univerzita
addikt

Nemjártam (magyar )iskolába ezért a helyesírási hibák. Elnézést kérek.Beszélni jól beszélek magyarul de cseh és slovák iskolába jártam. A magyart mint írást nem tanultam azért a sok helyesírási hiba.

[ Szerkesztve ]

(#8758) oszi666 válasza univerzita (#8757) üzenetére


oszi666
őstag

Koszi megprobalom

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8759) Ragnar95 válasza oszi666 (#8749) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyomj egy restore-t és lehetőleg ne rakj vissza utána backupot, az meg kéne, hogy oldja a problémát, nálam semmivel sem lassabb az iPad 3 iOS7-el, mint 5-el volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8760) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Korábban már írtam,hogy a gyerek simán előhoz olyat, mint a kétujjas nagyítás, de ezt csak újraindítással lehet visszacsinálni. Mi lehet?

(#8761) HardRic válasza Kbali (#8760) üzenetére


HardRic
addikt

Belenagyít az egész rendszerbe? Akkor három db home gomb megnyomásra van beállítva a nagyító funkció. Beállításokban a General > Accessibility > Accessibilty Shortcut alatt ki tudod kapcsolni. Bocs hogy angolul írtam, ézért nem állítom át magyarra, hogy megnézzem.

(#8762) Kbali válasza HardRic (#8761) üzenetére


Kbali
nagyúr

Köszi, ezt kipróbálom

(#8763) Kbali válasza HardRic (#8761) üzenetére


Kbali
nagyúr

Amúgy nem Home 3X az inkriminált beállítás, hanem a "Nagyítás" funkció volt bekapcsolva, ahol háromujjas tapi az alapértelmezett. Most kikapcsoltam, kíváncsi vagyok, előjön-e még?

(#8764) HardRic válasza Kbali (#8763) üzenetére


HardRic
addikt

Valószínűleg nem fog. Amikor először fogtam kezembe iPadet, alapértelmezetten be volt kapcsolva, azt hittem elromlott :D

(#8765) Kbali válasza HardRic (#8764) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tudatosan én sem tudtam előhozni soha, csak a gyerek nyomja mindig a kezembe, hogy "apa csináld meg, de nem én állítottam el" :)

(#8766) @matthew@


@matthew@
őstag

Üdv.
Apple TV-vel kapcsolatban van vkinek vmi tapasztalata? Pro/contra vagy bármi? Most vettem 50"-os Tv-t és gondolkoztam h ez jó kiegészítés lehet, mert nem smart tv-t vettem, mert nem nagyn érdekel az olyan funkció, de pl a youtube nézési lehetőség érdekesnek tűnik, max azért megvenném ezt a ketyerét, de nem tudom van-e értelme :F

Matthew 24:42

(#8767) vadászcsiga válasza @matthew@ (#8766) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rosszul döntöttél hogy nem smartot vettél, úgy felesleges lenne az apple tv és még wifis távkapcsolód is lenne. A 34 ezerbe amibe az apple tv kerül pont bele is fért volna egy smart modell.
Másrészről meg ha mégis apple tv-t veszel megsporolod a wifis tárolót vagy hogy hívják, amiről a tv-n lejátszanád a filmeket pl.
YouTube-ot mindkét lehetőséggel nézni tudnád

[ Szerkesztve ]

(#8768) @matthew@ válasza vadászcsiga (#8767) üzenetére


@matthew@
őstag

Döntés szempontjából ez jó volt mert 60-al olcsóbban hozzájutottam így :)
Akkor még meglátjuk, meg a smart többi része nem is érdekelne, max a jútyub

Matthew 24:42

(#8769) vadászcsiga válasza @matthew@ (#8768) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Youtube-ért apple tv-t venni kicsit luxus, főleg úgy hogy számított az a 60k, de ez a magánügyed.

(#8770) @matthew@ válasza vadászcsiga (#8769) üzenetére


@matthew@
őstag

Hát a 60 számitott, mert ha még annyiért luxus is az Apple TV, akkor is olcsóbb :DDD

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#8771) vadászcsiga válasza @matthew@ (#8770) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jogos, ott a pont

(#8772) hengelhof válasza vadászcsiga (#8771) üzenetére


hengelhof
senior tag

De az Air Play-t csak az Apple TV vel tudja használni nem? Vagy már a Smart TV-k is tudják?

(#8773) vadászcsiga válasza hengelhof (#8772) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem nem tudják, de nem is írtam

(#8774) csab2


csab2
veterán

Létezik az, hogy a Google képkereső funkciója sehogy sem működik iPad-en? Amikor feltöltök egy képet és arra keres rá.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8775) Jeanne d'Arc

Sziasztok.
Olyan problémám van hogy az ipadom nem tölti be teljesen az e-learninges tananyagomat amit szeretnek tanulni. Van ötlet mit kene csinálnom? Több böngészővel próbáltam de mindegyik csak részlegesen tölti be.
Galaxy note 2 eseteben nincs ilyen hiba.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8776) Ragnar95 válasza Jeanne d'Arc (#8775) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezek szerint gyanús,h flash alapú weblapról van szó, mivel ugye flash nincs az iOSben. Ha tényleg flash probléma, akkor viszont pl Puffin Browser megoldja a gondot.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8777) Jeanne d'Arc válasza Ragnar95 (#8776) üzenetére

Es sikerült!
Orom boldogság köszönöm szépen! :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8778) mesa23


mesa23
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Ipad 2-ről lenne szó, de a topikja kihaltnak tűnik, ezért kérdeznék itt!

Ismerősömnek van egy Ipad2-je, én nem értek hozzá, soha nem volt Ipadem! Tegnap 54%-os töltöttségnél lerakta, aztán este már semmire nem reagált a készülék! Olyan mintha ki lenne kapcsolva, hiába nyomja a bekapcsoló gombot, nem reagál, ha rádugja a töltőt, akkor sincsen semmi reakció!
Mi lehet a probléma? Hardveres, esetleg az akkumulátor teljes behalása?

Válaszokat előre is köszönöm!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#8779) Alex91 válasza mesa23 (#8778) üzenetére


Alex91
félisten

[link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8780) ribarszki


ribarszki
őstag

Frissítettem a 3-as Ipadet ios7-re, de az alsó sáv szürke maradt. Megnéztem a kontraszt kiemelést, amit írtatok de semmi. Akár ki akár be kapcsolom semmi nem változik. Mi a franc ez? Amúgy elég gagyi ez a 7-es os és rohadt lassú, akadós is. fasza :/

(#8781) Ragnar95 válasza ribarszki (#8780) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam tökéletes az iOS7 iPad 3-on, nem tűnik semmivel sem lassabbnak, mint az iOS5 volt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8782) ribarszki válasza Ragnar95 (#8781) üzenetére


ribarszki
őstag

Akkor nekem valami hard reset kéne. Huhh, hogyan is lehet itt teljesen legyalulni a rendszert? Androidon fejből tudtam, ott hetente kellett :D

(#8783) vadászcsiga válasza ribarszki (#8782) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iTunes, restore

(#8784) kondás válasza ribarszki (#8780) üzenetére


kondás
tag

Ehh nem kellett volna felrakni :( Visszasírom a régi ios-t.

(#8785) csab2


csab2
veterán

Mennyi idő amíg az iPhone-nal fotózott kép megjelenik az iPad-en is? Photostream mindkét eszközön engedélyezve van, mindkét eszköz ugyanazon a wifi hálón van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8786) vadászcsiga válasza csab2 (#8785) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sok. Pöcsölni kell vele. Amíg használtam én is sokszor vártam. iPhone-on megnyitottam újra, majd megint mire nagy kegyesen felment a felhobe.

(#8787) csab2 válasza vadászcsiga (#8786) üzenetére


csab2
veterán

Ezek szerint ez nem csak nálam ilyen tré. Azért ez nem ugyanaz, mint amit az Apple kommunikál...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8788) erdoke válasza csab2 (#8785) üzenetére


erdoke
titán

Általában szinte azonnal felmegy, néha az istennek se...

A legjobb aláírás a héten

(#8789) Ragnar95 válasza csab2 (#8787) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam általában max 1 percen belül megjelenik iPhotoban a kép, de néha van, h meg kell nyitni telón a Fotókat, h feltöltse.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8790) csab2


csab2
veterán

Nekem nem jelenik meg az iPaden. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8791) vadászcsiga válasza csab2 (#8790) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használj dropboxot, az legalább működik.

(#8792) erdoke válasza csab2 (#8790) üzenetére


erdoke
titán

Töröld ki az iClud fiókot, majd lépj be újra. Ha ez nem oldja meg, kapcsold ki a PhotoStreamet, majd vissza.

A legjobb aláírás a héten

(#8793) erdoke válasza csab2 (#8790) üzenetére


erdoke
titán

Telefonon már látszik a felhőben?
Töröld ki az iClud fiókot, majd lépj be újra. Ha ez nem oldja meg, kapcsold ki a PhotoStreamet, majd vissza.

A legjobb aláírás a héten

(#8794) csab2 válasza erdoke (#8793) üzenetére


csab2
veterán

Igen a telefonon bekerül a fotóstream nevű mappába, csak az iPaden nem.
Melyik eszközön? Az iPaden?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8795) Ragnar95 válasza csab2 (#8794) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon alap dolog, de ugye be van kapcsolva az iPaden is a Fotóstream?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8796) csab2 válasza erdoke (#8793) üzenetére


csab2
veterán

Köszi! Egyelőre működik. :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8797) Attila!


Attila!
tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy lehet kikapcsolni a mobilnézetet úgy, hogy úgy is maradjon? És legközelebb ne kelljen újból.

(#8798) Ragnar95 válasza Attila! (#8797) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hogyha itt a PH mobilnézetre gondolsz, elég egyszer átkapcsolni és a cookie-k alapján megjegyzi, hogy melyik nézetet preferálod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#8799) WuuWuu


WuuWuu
tag

ssziasztok lenne egy égeto problemam.

ipaden nyomtam egy gyari visszaallitast.
viszont fel oraja csak tolt es semmi sem tortenik a gep meg nem ismeri fol. mit kell tenni ilyenkor?

(#8800) vadászcsiga válasza WuuWuu (#8799) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jb volt rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.