Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) buzuss válasza buci30 (#7100) üzenetére


buzuss
tag

Használom mindkét rendszert, ugyan nem ugyanabban a kategóriában, de őszintén szólva csak azért nincs iphone-om mert nem engedhetem meg.iPad mindenben lealázza a Tab2-t.

(#7102) Syl válasza buci30 (#7096) üzenetére


Syl
nagyúr

Samsung Tab 8.9-ről váltottam. Érdemes. De azért pár apróság hiányzik (pl. es file explorer, mx player, transmission remote gui)
A PDF-eket sokkal simábban viszi az iPad, de a Tab gyári böngészője szerintem jobb.
Az iPad nehezebb, de az aksi sokkal tovább bírja.
Viszont az iOS ötujjas task-váltása verhetetlen (pedig androidra megvettem a GMD GestureControl-t is)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7103) buzuss válasza Syl (#7102) üzenetére


buzuss
tag

Nekem max egy SD kártya slot esne jól, de az én felh. szokásaim mellett nem tudok rá rosszat mondani. Nemhiába az iOS felhasználók a legelégettebbek. :K

(#7104) Syl válasza buzuss (#7103) üzenetére


Syl
nagyúr

az iOS felhasználók a legelégettebbek

Ebbe az utcába nem mennék be :N

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7105) csab2 válasza Ragnar95 (#7034) üzenetére


csab2
veterán

Áttérnék én szívesen PC-n is Safarira, de zavar, hogy nem tud magyarul, amit nem is értek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7106) csab2


csab2
veterán

Nektek hogyan jönnek ki ilyen brutál akksi idők?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7107) buzuss válasza Syl (#7104) üzenetére


buzuss
tag

Úgy értettem, hogy a mobil oprendszerek körében.Bocsánat, ha félreérhető voltam.

(#7108) FLx válasza csab2 (#7106) üzenetére


FLx
addikt

50% fényerő. Ma játszottam vagy 4 órát, de még így is 18 óra után dugtam a töltőre.

(#7109) ImpersonatoR válasza Syl (#7102) üzenetére

Azta. Minden nap tanul valamit az ember ez az 5 ujjas mokat eddig nem tudtam de tenyleg mukodik es meg csak nem is akad.

Mas. ipadre is lehet venni + garanciat akkor is ha mondjuk tmobilnal vasarolt? Es ha igen kb mennyibe fajhat +1ev?

(#7110) FLx válasza ImpersonatoR (#7109) üzenetére


FLx
addikt

Almás gari 25 ezer egy évre.

(#7111) ImpersonatoR válasza FLx (#7110) üzenetére

Az egesz barati. Gondolom a "gyari" egy ev lejarta elott kell meg megvenni vagy aktivalni ha szeretnem. Mondjuk addig meg van idom de a tudat azert jo hogy ott a lehetoseg ha akarom.

(#7112) madgie válasza Syl (#7102) üzenetére


madgie
titán

WebUI-ról nem éred el a Transmission-t?

(#7113) madgie


madgie
titán

Visszatettem a 6.1.3-at sz iPad 4-re, a hetes a mostani formájában (GM) vállalhatatlan nekem. A villogásos gyorsékezetes írást már említettem, de emellé maga a virtuális billentyűzet is valamiért kevésbé érzékeny :( Például kérdőjel írása eddig meg gyorsan (shift+pont), most a shiften rjta kell tartanom az ujjam egy kis ideig, és úgy lehet... de akkor már mindegy, ha ennyi idő alatt átnyomom a numerikus, másodlagos módba (".?123" gomb), És egyébként is, sokkal pattogósabb az egész, szépen, folyamatosan lehet írni, most, hogy visszaraktam egy fullra berakott hatost.

(#7114) buci30


buci30
addikt

Itt néztem ki ennél olcsóbban valaki tud?
Megbízható ez a bolt?
Apple iPad 4 WiFi 16GB black, white

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7115) erdoke válasza ImpersonatoR (#7109) üzenetére


erdoke
titán

Egészen pontosan csak 4 ujj kell az alkalmazások közti váltáshoz, illetve a Dock felhúzásához is. :K A Hőmérséklet gombos kilépés helyettesítésére való összehúzásos mozdulathoz szíkséges talán 5 ujj.

(#7113) madgie
Az eddig olvasottak alapján több okból is érdemes kivárni addig, mire kijön az új iPad (+ mini). Addigra talán megfelelően bugmentes lesz az OS, illetve az alkalmazások nagy többsége is frissül. Én egyelőre hajlok arra, hogy utóbbi okból telefonon is halasztom a frissítést...

A legjobb aláírás a héten

(#7116) vadászcsiga válasza buci30 (#7114) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha ide a sorozatszámot beírva stimmel, akkor nincs semmi vesztenivaló. Elvileg aktiválatlannak fogja mutatni, vagy ha aktiválták akkor meg hogy meddig garis.

Én a Keletinél egy zálogboltban! vettem a 2-esemet és semmi baja, ugyanígy jártam el, fél év gari volt még rajta. Fostam én is de ipadnél nincs bukta mert sorozatszám alapján megy a szervíz

(#7117) fpy_ válasza buci30 (#7114) üzenetére


fpy_
aktív tag

GSM boltban vettem én is (Ujgsm) és no problem. A töltő csatlakozója nem európai, de csomagoltak mellé egy átalakítót, ennyi.....
A fóliázott verziót mertem bevállalni (a doboz van befóliázva), szóval én bontottam ki először a dobozt és aktiváltam a készüléket.

(#7118) Syl válasza madgie (#7112) üzenetére


Syl
nagyúr

De, elérem. A Merury meg is tudja jegyezni a jelszót, le tudja tölteni a torrent fájlt. De "beadni" már nem tudom a NAS-nak. (Androidon ez simán megy)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7119) buci30 válasza fpy_ (#7117) üzenetére


buci30
addikt

Értem még filózok .,hogy váltaska e a Samu Tab2-ről. :F
16GB elég amúgy mert azt látom ,hogy nem bővíthető a 32 meg drága nekem...

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7120) buzuss válasza buci30 (#7119) üzenetére


buzuss
tag

Attól függ, hogy mire kell a tárhely?

(#7121) Syl válasza buci30 (#7119) üzenetére


Syl
nagyúr

[link] :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7122) gidion90 válasza erdoke (#7115) üzenetére


gidion90
tag

Tudtok nekem mondani valami szuper PDF szerkesztőt, ami ingyenes, lehet aláhúzni szövegkiemelővel és jegyzeteket , postokat írni a PDFbe, előadásokon az előadásdiák PDFben vannak és így akarnék jegyzetelni

(#7123) Blaise válasza gidion90 (#7122) üzenetére


Blaise
veterán

Ingyenesként ilyen appot tuti, hogy nem fogsz találni.

(#7124) gidion90 válasza Blaise (#7123) üzenetére


gidion90
tag

fenébe :S

(#7125) madgie válasza Syl (#7118) üzenetére


madgie
titán

Igen, sajnos csak URL-t tudsz neki iOS.-en megadni... illetve én ezt úgy értem el kerülőúton, hogy a NAS-nál be volt úgy állítva a Transmission, hogy adott mappát figyeljen, és ha oda kerül a torrentfájl, akkor automatikusan indítsa el. És hogy került oda? FileBrowser-rel.

Hú, leírva bonyolult :D Szóval, Safarival a torrentfájloknál feldobja az opciókat, mit szeretnél csinálni (Mercury asszem nem): na ott kiválasztottam, hogy a FileBrowser progival nyissa meg. A FileBrowser meg elérte a NAS adott mappáit és ott oda másoltam be, ahonnan automatán indul. Kerülőút, meg fura elsőre, de én vagy egy fél évig így oldottam meg a "távtorrentezést". Most a Mac Mininél is hasonló valamennyire, csak itt a Utorrent Remote megy.

(#7126) FLx válasza gidion90 (#7122) üzenetére


FLx
addikt

PDF Master nem jó?

(#7127) Syl válasza madgie (#7125) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez a legfőbb bajom az iOS-sel. Amit androidon egy bökéssel el tudtam intézni, ahhoz itt legalább három fizetős program kell, meg egy komplett esőtánc :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7128) FLx válasza Syl (#7127) üzenetére


FLx
addikt

Ha van jóféle NAS, akkor egyszerűbb. :) Synology-nak van alkalmazása torrent-hez meg file nézegetéshez is. A torrent fájlokra rábökök és már tölti is lefele. :)

(#7129) Syl válasza FLx (#7128) üzenetére


Syl
nagyúr

Azért ne kelljem már fél lakást átépítenem, mert az iOS-ben ilyen b****tt korlátolt a fájlkezelés :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7130) Blaise válasza Syl (#7129) üzenetére


Blaise
veterán

Netán pisztolyt szorítottak a fejedhez, hogy droidról válts? :)

(#7131) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok! Használok két Apple ID-t. Ha az egyiket használom, akkor nem enged be az Appstore -be. Azt írja, hogy nem lehet csatlakozni. Mikor a másikat használom, simán jó minden. :F Több éves ID, amin már rengeteg appot vásároltam, most meg nem tudok frissíteni. :(
Ötlet esetleg?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#7132) gidion90 válasza FLx (#7128) üzenetére


gidion90
tag

ez a synology mit is taglal pontosan? :) itunesos vagy JB-s? :P

(#7133) gidion90 válasza gidion90 (#7132) üzenetére


gidion90
tag

megvan... akkor ezt kell venni, hogy torrentezzek... ajjajj :PP

(#7134) Syl válasza Blaise (#7130) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen! Jobs szelleme kísért :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7135) erdoke válasza gidion90 (#7122) üzenetére


erdoke
titán

AppShopper szerint ez itt most 0,89 euróért akciós, esetleg olvasd át, elég-e a tudása.

A legjobb aláírás a héten

(#7136) gidion90 válasza erdoke (#7135) üzenetére


gidion90
tag

Köszönöm szépen! 80% akció :) Nekem való! most nézem youtubon

(#7137) erdoke válasza gidion90 (#7136) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg a DocAS fullos verzióját tedd be a kívánságlistádba, néha azt is le szokták vinni 0,89-re. Multifunkciós hallgatói álom, legalábbis ha hinni lehet a leírásának.

A legjobb aláírás a héten

(#7138) madgie válasza Syl (#7127) üzenetére


madgie
titán

Jogos :) Aztán valahogy mégis lenyeli az ember a békát :))

(#7139) fpy_ válasza buci30 (#7119) üzenetére


fpy_
aktív tag

Gsmline-nál vettem, bocs. Nekem első tablet, droid csak telefonon van, a jobb droidos tabletek drágábbak voltak mint ez! 32-es, több évig szeretném használni...

(#7140) buci30 válasza fpy_ (#7139) üzenetére


buci30
addikt

THX! Már közbe lerendeltem :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7141) vadászcsiga válasza buci30 (#7140) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem le hanem meg

(#7142) buci30 válasza vadászcsiga (#7141) üzenetére


buci30
addikt

:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7143) bigdady


bigdady
nagyúr

Szerintem mindenkinek fel fogja kínálni ios7 telepítés után az ingyenes profik letöltését mint most az itunesu-t stb-t.

Én galaxy tabról váltottam ipad3-ra. Es soha többe android állapotot vettem fel azóta.

(#7144) fpy_ válasza bigdady (#7143) üzenetére


fpy_
aktív tag

És Szeptember 1 után élesített de 6.1.3-as iOS-nél nem ? :F

Más:
A Real Racing 3-at kipróbálná valaki most és iOS7 alatt? Ugyanaz az fps, lag mentesség megmarad vajon?
Ezzel az eggyel játszom...jó lenne, ha használható maradna...

(#7145) ittakary válasza fpy_ (#7144) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem hiszem.

(#7146) buzuss


buzuss
tag

Valakinek fel van rakva a GM edition, és ha fent van, akkor mit gondoltok róla?Buggok, komolyabb hiányosságok vannak esetleg?

(#7147) ittakary válasza buzuss (#7146) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nincsenek. Ez a végleges rendszer. Hibák természetesen vannak benne, de ezek javításai majd jönnek sorra: 7.1 stb...

[ Szerkesztve ]

(#7148) bigdady válasza fpy_ (#7144) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az már kizárt szerintem.

(#7149) buci30


buci30
addikt

Megjött az iPad 4 16GB WiFi :Y
Samu Tab2-ről váltottam és huuu.... :D

Hiper gyorsnak mondom. Mind a böngésző (Safari) mind az alkalmazások megnyitása és a kamera részről már nem is beszélve.
Nem bántam meg sőt :)

De lenne pár kérdés mint ex Android-os :)

Beregeltem az e-mailom így van Apple ID és az app store-ba is bent vok.
Viszont pár kérdés amibe még nem jelentkeztem be mert ,hogy érdemes vagy mire is jó kimondottan?

- iMessange? - ez okés ,hogy üzenet küldős de röviden mi is még ezen kívül ,hogy érdemes e....
- FaceTime?
- iCloud -Ez olyan mint a dropbox gondolom. Érdemes váltani erre?
- iTunes és App Store?

Ennyi elsőre :) :R :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#7150) Ragnar95 válasza buci30 (#7149) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az iMessage az Apple saját internetes üzenetküldő rendszere, tehát más iOS és OSX felhasználóknak küldhet vele üzeneteket interneten, amit ugyanúgy az Üzenetekben jelenít meg, mint az SMSeket, de ugye nem kell érte fizetned, mivel neten keresztül megy, illetve képet is tudsz pl küldeni.
A FaceTime videótelefonálásra jó, illetve mostmár csak hanghívást is kezdeményezhetsz vele iOS-t vagy OSX-et futtató eszközökre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.