Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) arkone válasza pergabb (#3162) üzenetére


arkone
aktív tag

"Havi 1-2 alkalommal töltöm csak fullra, de olyankor le is merítem amennyire csak lehet, hogy akkut újra kalibrálja."

:O

[ Szerkesztve ]

(#3452) TechN7ne válasza emvy (#3450) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

OK

(#3453) kchris78 válasza emvy (#3450) üzenetére


kchris78
veterán

itt a lenyeg. a biztositas nem az uj keszulekre elore befizetés, hanem közösségi kockázat vállalás, még önrésszel sem... igy persze hogy drágára lehet kihozni biztosításokat. (autó kgfb analóg. persze ott bejátszik a cégek profit éhsége is) ennyi erővel mindenki csereltethetné 2 év után.

[ Szerkesztve ]

(#3454) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Csatlakoztam én is egy 128 Gb os Proval.Nagyon tetszik a telefon igy közel 15 év android után.😀
Volna 2 kérdésem. Az elsö az ébresztöora hangerajével kapcsolatban.Nem lehet ugy beallitani,hogy reggel ne a szivem álljon meg? Tudom,este vegyem le a hangeröt,de sokszor elfeledkezem rola.
A másik kérdés tokkal kapcsolatos.Létezik valami ajanlot tok,ami hasonlo a Pitaka air case hez vastagságban?Szeretném ha megmaradna a telefon formája,mert ez tetszik benne.
Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3455) vzsryl válasza Steelheart2 (#3454) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Beállítások-->hangok és haptikus jelzések-->csengő és jelzések alatt kapcsold be az "állítás a gombokkal"-t. Ezután a fizikai gombokat ha nyomkodod, akkor az lesz az ébresztő és az értesítések hangereje. Nagyon az aljára rakd, mert feles hangerőn is leáll a szíved.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3456) Sordoran válasza vzsryl (#3455) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha pedig az is sok, vegyen egy Apple Watch-et. ;] Mióta az ébreszt, nem is hallom hangját szinte, mivel finom rezgésével felkelt. És a telefont se verem le félálmosan a szekrényről, mivel órán kapcsolom le.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3457) vzsryl válasza Sordoran (#3456) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem tudom, én karórákat hordok "ékszerként", szóval okos"órát" nem használok, és nem is fogok. :N

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3458) TechN7ne válasza vzsryl (#3457) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

+1

(#3459) Steelheart2 válasza Steelheart2 (#3454) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen,kiprobálom!Használok okos orát is.Ma például az ébresztett.Érdekes,hogy a Xiaomi mi watch oraja teljesen müködik a telefonnal. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3460) Dimond G válasza Steelheart2 (#3459) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nekem Amazfitem van. Azt csinálta, hogy amikor volt állandó net kapcsolat, wifi, adatháló, akkor minden jól ment, jelzett az óra beérkező tartalomnál. Amikor pl éjjel nem volt net és reggel újra wifi-re kapcsoltam (vagy adathálóra) akkor már nem jelzett az óra. Olyan volt, mintha bezárta volna a Zepp appot!
Apple Watch SE-nél nincs ilyen gondom! :DDD

(#3461) Sordoran válasza vzsryl (#3457) üzenetére


Sordoran
addikt

Apple watch és legtöbb más okosóra nem ékszernek való. Persze nyugaton most divat lett fiatalok körében, de ez legfeljebb egymás között bír ilyen értékkel, mert ránéznek és tudják drága volt. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3462) vzsryl válasza Sordoran (#3461) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Egyértelmű, hogy mindenkinek más a preferenciája.
A Watch a normális karórákhoz viszonyítva egyáltalán nem drága, az igazán elismertekhez képest pedig kétpálcás, búcsús árszint. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3463) TechN7ne válasza vzsryl (#3462) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az tuti ,főleg ha nem egy órád van csak…
Ráadást a legolcsóbb is simán van annyi mint egy apple watch ,természetesen ha az ember igényes és minőségi “ékszer” órákat képes csak hordani.

(#3464) icecave válasza TechN7ne (#3463) üzenetére


icecave
nagyúr

Hagyjuk már ezt az igényes dolgot… akkor ha valakinek egy átlagos, de szép, ellenben “nem elég drága” órája van, az igénytelen?

(#3465) Gubu0101 válasza icecave (#3464) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az csoro ;] :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3466) natë


natë
nagyúr

Ide is írom, van még valahol értelmes hely, ahonnan ONLINE lehet rendelni i13 pro 256-ost? :R

(#3467) emvy válasza natë (#3466) üzenetére


emvy
nagyúr

apple.hu-val mi a gond?

while (!sleep) sheep++;

(#3468) natë válasza emvy (#3467) üzenetére


natë
nagyúr

Az, hogy nincs náluk készleten.

(#3469) emvy válasza natë (#3468) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, sehol nincs kb., de onnan legalabb lehet rendelni :) az amazonon az oktober 28-ai igert szallitast atirtak nekem januar 7-re :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#3470) Ricardo válasza vzsryl (#3457) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért egy AG Heuer Connected Modular 45 nem mutat rosszul "ékszerként" sem.
haladj a korral. az okosora már több mint egy sima digitális karperec. ;)

(#3471) natë válasza emvy (#3469) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor tényleg marad a szürkeimport.

(#3472) vzsryl válasza Ricardo (#3470) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem vagyunk egyformák. Bottal sem piszkálnám, amit írtál, de az árán egy The Citizen Snowflake már megdobogtatja a szívem. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3473) TechN7ne válasza Ricardo (#3470) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Van olyan is az óratartó dobozban (apple watch) ,havonta 1x talán felveszem. :)

(#3474) Steelheart2 válasza Dimond G (#3460) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A mi watch előtt nekem is amazfit gtr 2 vopt nekem,de a zepp app egy rakás.... volt.Lecserélltem az orát és ezzel mar nagyon is megvagyok elégedve.Az zepp nalam is csinállt dolgokat. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3475) Dimond G válasza Steelheart2 (#3474) üzenetére


Dimond G
senior tag

Mi Watch-al már nem akartam kísérletezni. Apple watch SE jó, bár a 1.5 napos üzemidőt még szoknom kellett.

(#3476) Steelheart2 válasza Dimond G (#3475) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Érdekes hogy nalam most Iphoneval sokkal jobban birja a mi watch akksija,mint a xiaomival.Ott 3-4 naponta töltöttam és most simán megvan az 1 hét.Ugyanugy használom.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3477) Dimond G válasza Steelheart2 (#3476) üzenetére


Dimond G
senior tag

Az jó! Az az anomália amit privátban írtam, nincs jelen a Mi Watch-nál?

(#3478) zordi


zordi
tag

Sziasztok. Segítséget kérnék. Lanyomnak most járt le a hűség idő iphonexs. Ha kihozunk egy iphone 13 az halozat függő a sim es az esim is? Köszönöm

(#3479) TechN7ne válasza zordi (#3478) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Honnan? :)

Vodafone biztos ,hogy nem ,Telekom már rég csak függetlent árusít és úgy látszik már a Telenor sem kódol csak tilt ha gáz van. :D

(#3480) zordi


zordi
tag

Sziasztok. Segítséget kérnék. Lanyomnak most járt le a hűség idő iphonexs. Ha kihozunk egy iphone 13 az halozat függő a sim es az esim is? Köszönöm

(#3481) Gubu0101 válasza zordi (#3480) üzenetére


Gubu0101
veterán

Atol fugg melyik szolgaltatotol.Telekom fuggetlen,Telenor ha minden igaz mar fuggetlent ad,Vodafone is fuggo.Ha fuggo a keszulek az ervenyes E-simre is es a hagyomanyos simre is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3482) zordi válasza Gubu0101 (#3481) üzenetére


zordi
tag

Telenor elfelejtettem írni.

(#3483) Gubu0101 válasza zordi (#3482) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor valószínű szerencséd lesz és függeltlent kapsz,ha nem vagyunk félre informálva.Úgy mind 2 sim hely függelten.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3484) nono791


nono791
csendes tag

Sziasztok. Valaki tudna nekem adni egy kis felvilágosítást, hogyan is van ez az Apple-féle garancia? Mi a különbség, ha hivatalos viszonteladótól veszem, illetve ha nem? Valamint miben változna, ha céges vásárlás lenne? Előre is köszi. :)

(#3485) Tibee86 válasza nono791 (#3484) üzenetére


Tibee86
veterán

(#3486) nono791 válasza Tibee86 (#3485) üzenetére


nono791
csendes tag

Köszönöm. :) Akkor ha céges vásárlás lenne, igazából mindegy, hogy hol veszem.

(#3487) Tibee86 válasza nono791 (#3486) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, céges vásárlásnál így is úgy 1 év jótállás lesz rá.

(#3488) Ck.


Ck.
addikt

Nakkkéremszépppen…az imént voltam az egyik Apple Store-ban, felpróbáltam 5 darab bőrtokot, mindegyiknél gond volt a hangerőgombok nyomáspontjával. Némelyik borzasztóan szorult, nehéz volt benyomni, volt ami kevésbé, egy pedig már majdnem jó volt, de az sem volt teljesen tökéletes. Kicsit csalódott vagyok, de így elhatároztam, hogy marad az Apple Care és a tok nélküli használat. A bőrtok £59, míg az Apple Care önrésze csere esetén £79, biztosítás pedig amúgy is kell, így ezek után inkább maradok utóbbi mellett. Megnéztem egyébként a szilikon tokokat is, fel is próbáltam, érdekes módon számomra minőségibb benyomást keltettek a bőrhöz képest, lényegesen.

[ Szerkesztve ]

(#3489) TechN7ne válasza Ck. (#3488) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Amúgy sem létezik sztem kényelmes tok erre a batári telefonra ,max. ha mintás fóliát rakunk rá de az is csak kisebb karcok ellen véd.
Nekem már van egy halvány karc is az acél tetején + egy folt a hátulján ,már annyira nem is babusgatom mert ott a bizti.

(#3490) Tsebacsi válasza Ck. (#3488) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem gyári szilikon van és kivagyok a gombok nyomáspontjától (konkrétan nincs), most tervezek ilyet venni, ez jó döntés vagy hülye vagyok?

[link] -> Nillkin base dock
[link] -> Nillkin frosted magnetic case

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3491) Joachim21 válasza Tsebacsi (#3490) üzenetére


Joachim21
senior tag

Ha egyszer kapnék telefont, akkor nálam ez a tok lenne a befutó végül.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#3492) Navaren válasza Tsebacsi (#3490) üzenetére


Navaren
aktív tag

A tok maga szerintem nagyon jó, én nagyon szeretem.
A dokkot viszont még nem használtam.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#3493) Tsebacsi válasza Joachim21 (#3491) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Demenő :C

#3492iBalu: :R A dokk nagyon érdekel, mert van egy töltőm, de azt az ágyhoz tettem egy másik tartóba, és kéne egy tartó az asztalra is, ez elég lenne, ott nem fontos tölteni.
Lehet bejátszom, mert nem láttam jobb megoldást, sőt, egyáltalán nem láttam még sima mágneses dokkot eddig.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3494) Steelheart2 válasza Dimond G (#3477) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Irtam pm et. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3495) Joachim21


Joachim21
senior tag

Sziasztok, Eddig senki aki telenoros nem kapott függő iPhone 13-at?

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#3496) labeda válasza Joachim21 (#3495) üzenetére


labeda
aktív tag

:N

(#3497) SeatZola válasza Joachim21 (#3495) üzenetére


SeatZola
őstag

Tudtommal nem.

Rappi

(#3498) pergabb


pergabb
senior tag

vki tudja már, hogy adaptív marad e a frissítés, ha 60-ra van korlátozva?

(#3499) icecave válasza pergabb (#3498) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen. Cikkeztek is róla.

(#3500) TechN7ne válasza pergabb (#3498) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hogyan lehet korlátozva 60-ra?
Képfrissítésről van szó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.