Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) se4ever2 válasza Tsebacsi (#2700) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Semmit nem kaptam! Sem a Telekomnál, sem a Sprinternél nem tudnak semmit a csomagról. Beszéltem 2x mind a két ügyfélszolgálattal… Vicc. A Telekom 3 napot mondott hogy majd érdeklődjek jutottak-e valamire… Az is érdekes hogy csütörtök reggel óta meg se jelent a honlapon hogy én bármit rendeltem.

(#2702) pergabb válasza Sys85 (#2692) üzenetére


pergabb
senior tag

de droidon más is, iphone telefonon egyszerűen annyira más az animáció, hogy kevésbé vehető észre. Nekem perpill 10 és 60hz közé van limitálva, még 1 hét így, aztán 2 hét 120hz-en, engem inkább az izgat, hogy üzemidőben van e eltérés, ha igen, akkor milyen mértékű.

(#2703) Tsebacsi válasza se4ever2 (#2701) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez így viszont több mint furcsa, sajnálom :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2704) w333 válasza Sordoran (#2697) üzenetére


w333
félisten

Szomszéd Telekomtól kérdeztem ... Covid miatt nem lehet boltba átvenni :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2705) ddjtomyy


ddjtomyy
tag

Végre megjött az enyém is :C . Már nagyon vártam, Pro Max, 128GB, Sierra Blue.
Nekem nagyon bejön, a szín is meg ez a nagy kijelző is, brutális képeket készít. Jó az is igaz, én egy iPhone 7-ről váltottam, emiatt van ez a nagyon "wow" hatás :DD . Jó a promotion is, én nem értem, hogy egyes emberek, hogy nem veszik észre :D .

Munkahelyre rendeltem, hát nem kell mondanom, hogy utána nem sokat dolgoztam :DD , mind a telefont nyomkodtam :)) .

Tomy

(#2706) Nescafé válasza pzstm (#2676) üzenetére


Nescafé
őstag

IOS 15.0.2 (19A404)
nemsoká érkezik :)
XD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#2707) kengyel


kengyel
nagyúr

Egy dolgot nem értek. Ha éjszaka töltöm a telefont, kikapcsoljam az optimizált töltést ?

kengyel

(#2708) Maxxy10 válasza kengyel (#2707) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ez tőled függ. Én biztos kikapcsolnám… a baj bármikor beüthet, hogy menni kell és akkor legyen a telefonom max töltésen. Értem én, hogy drága telo meg aksi kímélő de még mindig a telefonom van értem és nem fordítva.

(#2709) PuMbA válasza Maxxy10 (#2708) üzenetére


PuMbA
titán

+1, ráadásul ezeket az eszközöket úgy gyártják, hogy véletlenül se lehessen túl hamar kinyírni, mert a végén már lassabban tölt amúgy is. Ilyenkor mindig gondolkodjatok az átlag felhasználó szemével, aki nem ért semmihez. Nála kell működnie a telefonnak (hiszen ők a többségi vásárlók), főleg egy iPhone-nak, hiszen azért fizeti ki a valag zsuzskát az Apple-nek, hogy ő ezért a pénzért azt kapja, hogy ne kelljen már vitrinbe rakni, babusgatnia meg simogatnia a telefont, azaz figyelni rá. Elég baja van az embereknek, az kéne még, hogy egy telefonra figyelni kéne :)

[ Szerkesztve ]

(#2710) kengyel válasza Maxxy10 (#2708) üzenetére


kengyel
nagyúr

Teljesen igazad van, inkább legyen feltöltve.
köszi :R

kengyel

(#2711) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mivel most magyarba vagyok, végre sikerült venni ajándékba az MM-ban pro max-ot.
Mert az itteni garancia a fontos lényegében. A fene gondolta, hogy ilyen készlethiány lesz.
De, pl Spanyolba egy eldugott kis p..csa városban is, jelen esetben Guissona-ban is tele vannak a polcok az új Apple mobilokkal.
Ezt ott lőtte a kislányom majd 1 hete.


Egyébként a Telenor-ban is voltam ma, de mindjárt mondták, hogy a telefonjaik függőek, ezért olcsóbbak valamivel.

(#2712) FіkuszKukіsz válasza ΞΔGLΞ (#2711) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha meg nem függő, akkor öröm és boldogság :DD

Romanes eunt domus

(#2713) Luck Dragon válasza Sys85 (#2681) üzenetére

Mondtam , hogy ez lesz. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2714) ΞΔGLΞ válasza FіkuszKukіsz (#2712) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azt nem tudom, nekem ezt mondták ma a Telenor-nál.
kimondottan a Pro max-ra kérdeztem rá.

(#2715) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Éjszakai képek 11 pro max vs 13 pro max:
13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

13 pro max:

11 pro max:

[ Szerkesztve ]

(#2716) kengyel


kengyel
nagyúr

Az értesítéseket olyan halkan jeleznek. Lehet valahogy emelni a hangerőn ? :D

kengyel

(#2717) PuMbA válasza TechN7ne (#2715) üzenetére


PuMbA
titán

11 jobb, nem kérdés :)

(#2718) Gsx-rr válasza TechN7ne (#2715) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem ugy volt nem csinal jobb kepeket?

(#2719) syIex válasza TechN7ne (#2715) üzenetére


syIex
veterán

Szép összehasonlítás! :R
Latszik, hogy ahol kevesebb a fény ott kijön a 13 fölénye komoly szinten, de ahol van ott versenyképes a 11 is. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2720) TechN7ne válasza PuMbA (#2717) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sajnos sztem is :F
13 csak túl tolja a fényt és mást nem csinál ,ennek ellenére a 11 pro-nak mélyebb színei vannak és természetesebb a képe (egyéni vélemény).
+ sok esetben a fénnyel sem jól bánik a 13 mert azt is nagyon túl tolja és bevilágít ,míg a 11 ezt is megoldja gyönyörűen.
- Az az érdekes ,hogy a tömérdek fizetett promóciós hazai iPhone 13 tesztben ennek az ellenkezőjét mondják ,míg ki nem próbálja az ember és meglátja az igazságot.

[ Szerkesztve ]

(#2721) PuMbA válasza TechN7ne (#2720) üzenetére


PuMbA
titán

Jaja, a valósághoz a 11-nek van több köze :K A 13 túl fényes, így nem látok a sötétben.

vzsryl: Annál szerintem is jobb a 13, de összességében a 11 jobb nekem.

[ Szerkesztve ]

(#2722) vzsryl válasza TechN7ne (#2720) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A Darányi Ignácos képen durván elveri a 13-as. De azt aláírom, hogy megfelelő mennyiségű fénynél a 11 élethűbb képeket lő. Későbbi frissítésekkel vajon javítja az Apple a túlzó fényt/világosságot? :U

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2723) Tsebacsi válasza TechN7ne (#2720) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én úgy mondanám, a 11 még elegánsabban fotóz, a 13 meg neszebazzegfény! :D
Lesz ez finomítva, a 13-asnál több részlet látszik sok helyen.
Félhomályban az biztos, hogy az S20+ samumnál jobb fotót csinál.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2724) TechN7ne válasza Tsebacsi (#2723) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

“ Lesz ez finomítva”

Nagyon remélem mert van mit… :)

(#2725) SlayR0113


SlayR0113
tag

Ugyanabban az állapotban van, mint a legtöbb frissen kijött készülék...szoftverfrissítős hamgolásra - javulásra váróan

(#2726) vzsryl válasza SlayR0113 (#2725) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Itt elég kemény fizikai ráhatás van a képeknél, mivel sokkal nagyobbak lettek a kamerák. Durván bele kell nyúlni szoftveresen, és ez szvsz. nem fog megtörténni. Ezért csak reménykedni lehet. A sima 11-emet is hamar megvásároltam annak idején, mégis egyből jó képeket lőtt. Most a 13 Pro-nál kicsit meg vagyok illetődve.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2727) SlayR0113 válasza vzsryl (#2726) üzenetére


SlayR0113
tag

A 11-nél még nem használtak fel olyan megoldásokat, mint a 12-től kezdve....ugyanezek a dolgok simán ott voltak az Androidos telefonokban is. Kb teljesen az jön vissza a képekből, mint más készülékeknél ahol nagyon ráakartak állni az éjjeli, vagy a gyengefényű képeknél a versengésre csak nem jól jött ki...S21-től kezdve a MI11 Ultra is hasonlókat produkált kezdeti szoftvernél. Egy ideje túl tolják így nem épp jól sül el.

(#2728) doooo válasza TechN7ne (#2715) üzenetére


doooo
veterán

Itt még van különbség a kettő között (nem mindig a 13 javára), de a tavalyi szériával összevetve már nincs.
Na meg a másik dolog, jóval többet fényképeznek az emberek nappal, vagy legalábbis jobb fényben. Abban pedig megkockáztatom, hogy többször is a 11 jönne ki győztesen. Mivel a 12-vel szemben is így volt.

(#2729) TechN7ne válasza doooo (#2728) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pontosan :F

És erre még rátesz ,hogy maga a készülék vastag ,kényelmetlen és szinte már nehéznek mondható kategória (pro max).
Komolyan ,de folyamatosan azt érzem mintha visszafele fejlődnénk ,ha nem veszem számításba ,hogy szebben pörög a 120Hz-es kijelző ,olyan mintha a 11 pro max lenne az újabb készülék ami sokkal kényelmesebb és összetettebb minden szempontból.
Emlékszem mikor az Xs után vettem a sima 11-et és ott olyat ugrott a kamera minősége ,hogy leesett az állam ,azóta meg csak reszelgetés és torzítás történik.
Az utóbbi két széria (i12/i13) nem tartoznak a kedvenceim közé ,nagyon remélem ,hogy jövőre visszatérnek mert mostanság csak a semmi fele haladnak vagy még inkább az alá… :(((
+ ahhoz képest ,hogy ITT mekkora különbség van fizikailag ,az eredményen nagyon nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#2730) Albert.Tamas


Albert.Tamas
tag

Sziasztok!

Iphone 13 Pro telom van , most jött ki egy frissítés ,(Nem tudom köze van e hozza , eddig őszintén szólva nem vettem eszre) kameránál mondjuk lövök egy portré képet , aztán bezárom a kamera appot , ilyenkor nem vissza kellene menni alapra fotóra? Nincs beállítás megőrzése , másik mondjuk egy szóbába ahol ég a villany elindítod a kamera appot , kicsit sargas a kép aztán vissza áll rendesen , nálatok is így van ?

[ Szerkesztve ]

(#2731) kengyel


kengyel
nagyúr

Most éjszaka töltöttem a telefont. Az aksi statisztikában, miért a tegnapi Sot-időt mutatja ?
Nem másikat kellene kezdenie ? Szokni kell még ezt. :)

kengyel

(#2732) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, még mindig valós az az infó, hogy október végén jön csak új szállítmány a szolgáltatókhoz?

(#2733) Tsebacsi válasza natë (#2732) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Múlt hét végén kapott egy adagot mindenki tudtommal. Nekem akkor jött értesítés 128ra, 256ra Telekomtól.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#2734) natë válasza Tsebacsi (#2733) üzenetére


natë
nagyúr

Telenornál nem látok készleten, 256-os kellene, Pro.

(#2735) icecave válasza kengyel (#2731) üzenetére


icecave
nagyúr

Bökj az utolsó 3 napra, majd ott a mai oszlopra, mert különben mindig a 3 nap átlagát mutatja, nem is a “tegnapit”.

[ Szerkesztve ]

(#2736) kengyel válasza icecave (#2735) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönöm. :R

kengyel

(#2737) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Teljes 100%-ban lefedő üvegfóliát hol tudok venni?
Felrakott már valaki ilyet Pro max-ra?
Gyorsba kellene. Jöhet link is. :R
Pl [link] vagy ez... [link]
Nem írják oda.

(#2738) RazoR válasza ΞΔGLΞ (#2737) üzenetére


RazoR
veterán

(#2739) vzsryl válasza ΞΔGLΞ (#2737) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nekem az 1 hét alatt felbubisodik mindig. A nem teljesen takarót pedig akár évekig is kihúzza bubi nélkül. A teljesnél ugye beleérnek dolgok a széleibe, pl. tok.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2740) RazoR válasza ΞΔGLΞ (#2737) üzenetére


RazoR
veterán

Aztán van még az iGlass Pro, aminél vállalnak 1 év kijelzőcsere garit ha betörik alatta a kijelző és hivatalos apple partnernél cseréltetik a kijelződet. Cserébe 15k a fólia, de lehet megéri akár.

(#2741) natë válasza natë (#2734) üzenetére


natë
nagyúr

Telenornál nincs, hiánycikk a 256-os.

(#2742) whited válasza Tsebacsi (#2733) üzenetére


whited
addikt

Nekem félre raktak egyet és mire mentem volna szóltak hogy vissza lett rendelve a központba az összes :C :DDD
Úgyhogy most várok egy újabbra

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#2743) FіkuszKukіsz válasza whited (#2742) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Vagy eladták másnak.

Romanes eunt domus

(#2744) autotaxmo válasza whited (#2742) üzenetére


autotaxmo
őstag

Elegge rossz indoknak tunik :( azert kivancsi lennek, hogy mit ertenek az alatt hogy visszarendeltek a kozpontba a keszulekeket ..lehet leszolt Cook hogy, az osszes hibas :DD

(#2745) ΞΔGLΞ válasza RazoR (#2738) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi a linkeket.
:R

(#2746) ΞΔGLΞ válasza vzsryl (#2739) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az enyémen nincs semmi. Nem is érdekel.
De akinek veszem, annak kell és úgy akarom átadni, hogy rajta van az üveg már.
XS max telefonomon van Nillkin, teljes és soha nem volt gondja a tokokkal.

(#2747) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
Mi a "tuti tok" i13 Pro Max-ra? :)
Magsafe-s legyen, a telefon alakja megmaradjon, stb stb
Nincs bajom a gyári tokokkal, de olyan bumszli lesz tőle a telefon :(

(#2748) concrete86 válasza puru (#2747) üzenetére


concrete86
aktív tag

Ilyet eddig én sem találtam. Már azon gondolkoztam, hogy rendelek felragasztható "magsafe" gyűrűt és felrakom a létező legvékonyabb szilikon tokra.
Kipróbálnám ezt a dbrand fóliázást is (vagy nem tudom, itthon van-e hasonló), de attól tartok, hogy leejtem a telót, az ellen meg sehogysem véd.

(#2749) puru válasza concrete86 (#2748) üzenetére


puru
senior tag

Én most rendeltem egy gyári átlátszó szilikont, hogy legyen valami, de keresem az "igazit" :)
Pitaka tokra is kiváncsi leszek, de az soká jön meg.

(#2750) beci


beci
őstag

Istyle pentek ota nem tudja feladni a telomat...
Emailre nem valaszolnak,telot meg nem veszik fel. :(

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.