Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) T0rnad0 válasza kkp900 (#3397) üzenetére


T0rnad0
addikt

"What’s the difference between the iPhone 13/12 edition and iPhone 12 edition?
The iPhone 13 edition works with all iPhone 13/12 models, whereas the iPhone 12 edition works with all iPhone 12 models and iPhone 13 mini/13/13 Pro Max. The iPhone 13/12 edition is slightly larger which means that it is not impeded by the larger cameras on the iPhone 13 series."

Z Fold 4

(#3402) pergabb


pergabb
senior tag

Valaki, aki telenoros, nem tudja 3g hogy kelthető ismét életre?

Jött ugye egy 15.1 és a szolgáltató is frissítette a beállításokat, lett 5g, 5g auto és 4g. 5g hivatalosan nincs is még a telenor esetén, 4g meg bizonyos helyeken 1 csíkocska, lásd pl itthon is, mindig 3g-re tettem, ott fullos volt, így csak zabálja az akkut, mert kétszer több kakót küld rá, hogy stabilan tartsa a térerőt.

(#3403) Ricardo válasza pergabb (#3402) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolom nem véletlenül vették ki. Lassan lekapcsolják a 3G hálózatot mindenhol.

(#3404) Joachim21 válasza huan (#3399) üzenetére


Joachim21
senior tag

Nagy a baj, nincs internet? ;]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#3405) Sordoran válasza Ricardo (#3403) üzenetére


Sordoran
addikt

Mivel nagyon ritkán találkoztam már 3G-vel, és a 13 PM jobb térerőben is előző telefonomnál, valamint ha gyenge a jel se baj, mivel akksiban bírja, így nem zavar annyira. Viszont tényleg korainak érzem ezt még. Addig amíg van 3G torony, addig lehetne kapcsoló is hozzá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3406) huan válasza Joachim21 (#3404) üzenetére


huan
őstag

És akkor már itt nem is lehet kérdezni? ;]

(#3407) -Ben-


-Ben-
veterán

Vett valaki innen mostanában APR-ből 20W-os gyári adaptert?

(#3408) w333 válasza T0rnad0 (#3374) üzenetére


w333
félisten

Uhhhh szuper ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3409) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ez meg egy spigen ultra hybrid:

(#3410) SeatZola válasza kkp900 (#3397) üzenetére


SeatZola
őstag

Na, ma megjött az ESR töltő. A 13P-t a gyári Magsafe-es bőrtokban is tölti, meg is fogja, de nem olyan erősen, mint amire számítottam. A tok kamerasziget körüli pereme miatt éppen hogy csak fel lehet tenni a töltő mágnesgyűrűjére. Lehet akkor ez a 12/13-as verzió. Ez nekem így kevés. Küldöm vissza.

Rappi

(#3411) kkp900 válasza SeatZola (#3410) üzenetére


kkp900
senior tag

Szia! Igen sejtettem , hogy itthon még nem lesz az ami a leírás alapján nagyobb mint a másik ami neked van. Remélem az fasza lesz és nem fog leesni a teló, mint a Belkinről! És az sem segített, hogy lecseréltem a tokot egy Spigen hybridre ami tökéletes és sokkal könnyebb plusz alul is véd nem úgy mint a gyári átlátszó! El is adtam a Belkint el is vitték gyorsan.. Amiket láttam videokat azok alapján tart rendesen a ESR pedig.

(#3412) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Srácok!
Nekem nem volt droid telefonom, de az egyik ismerősöm frankón kinyírta a Samu galaxy 21 telefonját és segíteni szeretnék neki. Szóval, a samu még működik, csak szarrá tört a képernyője. Most vett egy Pro max-ot. A kérdés, mivel és hogyan tudja a dolgait a legkönnyebben (mindent) átrakni a az iphone-ra? :R

(#3413) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

13 pro és max telefont nem is lehet venni már sehol lassan 2 hete?
Se iStyle ,se iCentre ,se MediaMarkt ,semmi…. :U

(#3414) Sordoran válasza ΞΔGLΞ (#3412) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha tudja használni még, akkor mint minden android eszközről a Move to iOS (Költözés iOS-re talán magyar neve) a legjobb megoldás play áruházból. Felrakja, elindítja és minden leír mit kell csinálni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3415) Gubu0101 válasza Sordoran (#3414) üzenetére


Gubu0101
veterán

Es a masik keszulekkel mit kezd?Ha nem latja a kijelzon ha pl engedelyezni kell a hozzaferest :( Meg mindig a pc a legjobb megoldas vagy samsung szerviz es ok lementik a cuccait.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3416) syIex válasza ΞΔGLΞ (#3412) üzenetére


syIex
veterán

Amikor beaktiválja a telefont van lehetőség választani, hogy hogyan akarja. Kell egy USB-C - Lightning kábel (igazából ez jár az iPhonehoz) amit be dug a telefonokba aztán csak simán kiválasztja, hogy költözés Androidról és kész is, mindent átvisz ami a Samun volt és elérhető iOS-en, nem kell ide oda másolni. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3417) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszönöm a válaszokat. :R

(#3418) Sordoran válasza Gubu0101 (#3415) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezért írtam, hogy amennyiben még tudja használni. Lehet ripityára törve, de látható és hazsnálható kijelzős is, ez nem derült ki a leírtakból. :K Ha viszont totál használhatatlan, nem látja, nem tudja használni egyáltalán, akkor más módot kell találni.
PC-hez hozzákötve is engedélyezni kell hozzáférést kijelzőn, szóval az is necces.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3420) TechN7ne válasza szcsb (#3419) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Haver akar venni már legalább két hete de nem talál ,már az enyémet is megvenné +30k-al drágábban amit természetesen eszem ágában sincs odaadni.

[ Szerkesztve ]

(#3421) Sys85 válasza TechN7ne (#3420) üzenetére


Sys85
veterán

Nagyon úgy néz ki,hogy a készletek elfogytak,mindenhol előjegyezhető,vagy csak rendelhető (majd beszerzik egyszer),vagy egyik sem.
Szerintem most nem fog találni olyat amit már holnap kézbevehet.
Hardveraprón van Pro és Pro Max akár bontatlanul is,de szinte csak nem hivatalos Apple partnertől származnak,tehát a gari kérdéses a 2.-3. évben.Na meg megy a nyerészkedés is a hiány miatt.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3422) TechN7ne válasza Sys85 (#3421) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

“ megy a nyerészkedés”

Elképesztő ,most néztem rá és valóban ,ráadás csak az 1 év apple garanciával….
Azt nem értem az ilyeneket HA-n hogyan engedik és miért nem tiltják?
Egyértelmű csalás az egész.

Én a 3 év iStyle-os 13pm-om sem lenne pofám felrakni bolti ár felett ,sőt még bolti áron sem ha már bontott.
Úgy látszik túl becsületes vagyok és simán megengedett a rámenőség.

[ Szerkesztve ]

(#3423) Sys85 válasza TechN7ne (#3422) üzenetére


Sys85
veterán

Sajnos (vagy sem) mindenki annyiért árulja a termékét amennyiért akarja.Ez nem ütközik törvénybe.Az hogy morálisan igencsak megkérdőjelezhető (és finoman fogalmaztam) már más kérdés.
A kereslet-kínálat aránya mindig beárazza a termékeket.
Ha valamit sokan akarnak,de kicsi a kínálat akkor aki teheti feltolja az árat.
Én is pofátlanságnak tartom,ha kevesebb gerincem lenne valószínűleg a bankszámlámon nekem is több pénzem lenne. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3424) bigrock válasza szcsb (#3419) üzenetére


bigrock
addikt

Arra vigyázz, még véletlenül se mellékelj egy linket, mert hátha még valakinek jól jönne.

(#3426) vzsryl válasza bigrock (#3424) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"Regisztrált 2021-10-28 19:39, azaz 0 napja - friss újonc"

Engedd el. :R

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3427) pzstm


pzstm
titán

van esetleg bárki egészen véletlen aki ilyet használ?( eredeti Apple-t láttam)
15W MagSafe Wireless Charger for iPhone 12 and Apple Watch – Gravgoods

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3428) Eiki válasza pzstm (#3427) üzenetére


Eiki
tag

Ez érdekesnek néz ki, de nem sok bizodalmam van a márka kapcsán. Gyakorlatilag nulla review-t találtam róluk...

(#3429) pzstm válasza Eiki (#3428) üzenetére


pzstm
titán

pontosan ugyanez a félelmem nekem is..... :U

Belkin 3in1 állótöltőt nagyon javasolják de az is majdnem 60ezer :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3430) Sordoran válasza pzstm (#3427) üzenetére


Sordoran
addikt

Túl szépnek tűnik, hogy igaz legyen. :U Én is keresnék amúgy valami hordozható töltőt, csak a gyári az nagyon túlárazott. Ha elmegyek több napra valahova, telefon töltést még meg is tudom oldani bármivel, de az órának a kis töltőpadját nem akarom magammal cipelni, féltem a kábelét.
Otthoni töltésre most vettem egy Spigen Magfit duo padot, ebbe szépen beleraktam az óra töltőjét és egy Magsafe-et, valamint vettem egy dupla type-C csatlakozós adaptert hogy elég legyen egy aljzat hozzá. Így otthoni töltés kényelmesre megoldva. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3431) pzstm válasza Sordoran (#3430) üzenetére


pzstm
titán

azt is néztem de a két kábeles megoldás annyira nem szimpi nekem...meg melyik az adapter ami két usb-c-s és tudja is a normális kraftot leadni?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3432) Sordoran válasza pzstm (#3431) üzenetére


Sordoran
addikt

Ideális az lenne, ha egy kábellel megoldható lenne, de ez olcsóbb megoldás volt így, otthon pedig nem számít. Én ezt a Spigen adaptert vettem, de ez a Anker is ajánlott. Mindkettő tudja leírás alapján 20+20W-ot egyszerre, a Spigen egyiken többet is képes leadni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3433) Tiger. válasza Sys85 (#3421) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem a jött az értesítés, hogy a Telekomnal van, elvileg pár napon belül megkapom.
Más. Nektek nem szokott lagolni a billentyűzet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3435) pergabb válasza Sordoran (#3430) üzenetére


pergabb
senior tag

kis powerbank ami képes Qi töltésre nem megfelelő erre a célra?

(#3436) Joachim21


Joachim21
senior tag

Telekomnál ma elérhető volt délelőtt a pro max. Amin meglepődtem, hogy 128asból felkerült az ezüst is, és jelzés szinten van 512es és 1tb-s is a rendszerben amire azt mondták forgqlmazni sem akarják.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#3437) TechN7ne válasza Joachim21 (#3436) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen ,de sajnos csak 128gb-os az ezüst ,512gb/1tb meg csak szürke.

[ Szerkesztve ]

(#3438) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Régi iPhone felhasználók ,
Nem vettétek észre ,hogy furcsa üvegből lenne a 13 pro széria hátlapja?

Én rendszeresen szoktam minden telefonom törölgetni pl. ablak tisztítóval meg különböző enyhe tisztítószerekkel a készüléket ,újlenyomat miatt meg főleg.
Nekem már első nap lett a hátulján egy halvány folt ami azóta sem jön le róla semmivel ,van rá eset mikor a törölgetés helye meglátszik a hátulján és csak idővel (1-2 nap) tűnik el róla a szabad levegő által…
Egyik széria hátsó üvege sem volt ennyire kényes ,sokszor olyan ,mintha az üveg külsőleg lenne lefestve és nem egy belső réteg adja az adott készülék színét mint a többi szérián… :U

(#3439) Sordoran válasza pergabb (#3435) üzenetére


Sordoran
addikt

Van egy ilyen power bankom, telefont tölti, de órához nem jó. Az óra a problémás, telefon vezetékkel is tölthető, egy szövet lightning kábelt bedobni táskába nem nagy cucc. :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3441) narobik


narobik
tag

Telenornál most van 128-as és 256-os arany Pro Max aki esetleg ilyet keres, amikor én rendeltem volt kék is.

(#3442) narobik válasza narobik (#3441) üzenetére


narobik
tag

elfogytak

(#3443) kchris78 válasza TechN7ne (#3364) üzenetére


kchris78
veterán

miért, szépészetre is jár csere? vagy összetöröd a végén?

(#3444) emvy válasza kchris78 (#3443) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyébként ezért nincs itthon AppleCare+

while (!sleep) sheep++;

(#3445) kakuk.tamas válasza emvy (#3444) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Mert szerintem máshol nem ez megy? Főleg az USA-ban, ahol mindenért is lehet perelni. Náluk lehet a legrosszabb a fogyvédelemnek.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3446) TechN7ne válasza kchris78 (#3443) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Valószínűleg igen ha már biztosítást fizetek ,minimum egy év múlva biztosan cserélve lesz az egész készülék.

[ Szerkesztve ]

(#3447) emvy válasza TechN7ne (#3446) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, hát ez gáz szerintem. Konkrétan biztosítási csalás. Persze működik.

while (!sleep) sheep++;

(#3448) emvy válasza kakuk.tamas (#3445) üzenetére


emvy
nagyúr

Tévedsz.

while (!sleep) sheep++;

(#3449) TechN7ne válasza emvy (#3447) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Azért fizetek ki +120k-t a telefon árán kívül mert csalok?
Sőt ,egy telefon cserénél alap 120k + a csere ráfizetés ami minimum 40-50k = összesen +160/170k!
Előbb gondold végig ,semmi sincs ingyen…

[ Szerkesztve ]

(#3450) emvy válasza TechN7ne (#3449) üzenetére


emvy
nagyúr

Persze hogy csalsz. Kérdezd meg a biztosítót vagy egy jogászt. De legalább ne mondanád, hogy nem csalsz :)) persze te is tudod jól, hogy az ilyenek miatt van ilyen kultúra itthon, és nincs pl. AC+ :)

Egy új telefon nem 160k, nem arra fizetsz be, hogy garantáltan kapsz majd újat a végén, amit az aprón eladhatsz.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.