Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Big_Boss válasza beci (#3200) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Beállitások - Kamera - Élő szöveg.
Fotókon nálam felismeri a magyar nyelvet is.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#3202) Tsebacsi válasza Big_Boss (#3201) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Akkor tévedtem, bevallom nem teszteltem még. :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3203) pzstm


pzstm
titán

esetleg valaki gyári bőrtokot használ 13 promaxon? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3204) beci válasza Big_Boss (#3201) üzenetére


beci
őstag

Hát nekem nincs ilyen opcio....

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3205) Serpiko válasza Big_Boss (#3201) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam sincs ilyen opció a beállításokban kamera élő szöveg.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3206) icecave válasza Serpiko (#3205) üzenetére


icecave
nagyúr

Meert máshol van:

Beállítások - Általános - Nyelv és régió - Élő szöveg

(#3207) beci válasza icecave (#3206) üzenetére


beci
őstag

Megvan,köszönöm. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3208) Big_Boss válasza icecave (#3206) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Hm... Nálam a kamerában van :)
13 PM, iOS 15.0.2

(#3209) icecave válasza Big_Boss (#3208) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is átkerült egy idő után, szóval mindenképp érdekes. Viszont amíg egyszer legalább nem kapcsoltam be, addig ott volt, amit írtam. Mindegy is, mostmár tudjuk, hogy ha "itt nincs, akkor amott van" :D

(#3210) Serpiko válasza icecave (#3206) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi így már megvan. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3211) Big_Boss válasza icecave (#3209) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Köszi, jó tudni.
Ha kikapcsolom, egy idő után visszakerül a Nyelv és régió alá? ;] :DDD

(#3212) beci


beci
őstag

Egy sima egyszerű ébresztést nem lehet beállítani a telefonon? Csak ez az alvó mód?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3213) Big_Boss válasza beci (#3212) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Van sima ébresztés is az alváson kívül. Ébresztés -> jobb felső sarokban +.

(#3214) -Ben- válasza beci (#3196) üzenetére


-Ben-
veterán

Beállítások->Általános->Nyelv és régió->Élő szöveg "ON"

(#3215) pergabb válasza Sys85 (#3190) üzenetére


pergabb
senior tag

utóbbi pár szia? már a 6s bőr tokja is szétesett egy fél év alatt, ha zsebre vágtad, vagy a kezedben volt egész nap.

(#3216) Sys85 válasza beci (#3200) üzenetére


Sys85
veterán

.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3217) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt a telefont (pro max), kivétel nélkül minden tok teljesen elb...sza, mármint a frankó kinézetét! Hülyén néz ki tőle egyszerűen. Lehet ez a tok, akár 50 rongy, akkor is baromi ronda lesz tőle. Nem is teszek rá semmit.

(#3218) kengyel válasza ΞΔGLΞ (#3217) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben igazat adok, de nélküle meg kockázatos.
Számomra, biztonságosabb a használata.

kengyel

(#3219) TechN7ne válasza pergabb (#3215) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem a 11 pro max bőrtokok mind megvannak és aránylag jó állapotban ,igaz a fekete a legjobb.
Olyan mint egy cipő ,ahhoz tudom hasonlítani ,attól függ mennyit hordja az ember és milyen lesz a tartósága.
Sokan panaszkodnak ,hogy vesznek egy drága cipőt és hamar szétmegy ,persze ,hogy szét megy ha mindennap az van rajta ,minőséget nem minden esetben lehet összehasonlítani az árával.

Nekem több cipőm van ahogyan több tokom is és nem mindig ugyanazt hordom ,így sokáig maradnak jó állapotban.
Apple gyári bőrtokokat meg meleg szappanos vízzel szoktam tisztítani majd száraz ronggyal áttörlöm ,száradás után szinte gyári állapotban maradnak.

Viszont tok nálam a 13 pro max-nál nem lesz ,inkább raktam rá biztosítást és marad csupaszon.
4. napja lesz ,hogy tok nélkül használom ,annyira megszoktam ennyi idő alatt ,hogy be nem rakom már egy tokba sem.

[ Szerkesztve ]

(#3220) SlayR0113


SlayR0113
tag

Nálam a 2mm-es szilikonok beszoktak válni...így most a Pro Maxnál is még a pont tűrhető viselet lett :)

(#3221) pzstm válasza SlayR0113 (#3220) üzenetére


pzstm
titán

melyiket/hol vetted? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3222) pergabb válasza TechN7ne (#3219) üzenetére


pergabb
senior tag

ecettel tisztítsad, szappanos vizet nem szereti annyira.

Amúgy a tok váltogatás sem annyira buli, már mint minden föl-le vételnél sérül, anno így repedt ki teljesen a 6s-hez használt puklis akkus tok :D
Tokot már csak azért is használok, mert én megőrülök attól, hogy a telefon szélein 1mp alatt lepedék lesz, olyan szinten szedi az ujjlenyomatot, hogy nekem fáj. Tokba teszem, akkor meg a kamera környéke szed össze pár nap alatt olyan por mennyiséget, hogy hányinger ránézni.
Igazából használni szeretném a telefont és nem babusgatni, de tokkal, vagy nélküle, mind a kettő esetben napi 5-ször lehet törölgetni, na ehhez pont nincs kedvem :) Lassan ott tartok, hogy zokniba rakom :D ezek a nyugger bebújtatós tokok erre pont jók :)
Saját tokai pedig széleken passzentos, de hátlapra már nem simul úgy fel, így fél nap sem kell, hogy megjelenjen egy a kutyámtól származó szőrszál a tok alatt (átlátszó van most rajta). Ugyan így kerülnek be porszemek is, aztán szépen megsimizik majd, hurrá.
Nem vagyok Steve Jobs fanatikus, de ilyen designt biztos, hogy a büdös életbe nem hagyott volna jóvá, szeretem a telefont, jól néz ki, mert elfogadtam, de jobban belegondolva borzalmas még is.

(#3223) beci válasza Big_Boss (#3213) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm. :) Ezt láttam,de azt hittem az is az alvásokba rakja. :)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#3224) SlayR0113 válasza pzstm (#3221) üzenetére


SlayR0113
tag

[link] Kép az mondjuk pont kuka...de védi a kamera részt is és elég korrekt vele a telefon így tudok képet ha nem is a legjobbak

[ Szerkesztve ]

(#3225) TechN7ne válasza pergabb (#3222) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ecet nem jó mert kieszi ,sőt ablak tisztítóval szoktam törölgetni naponta én is a telefont (Clin) és próbáltam már a tokot is vele és az is kieszi.
Szappan a legjobb ,kíméletes és hatásos ,am a gyári apple oldalon is a szappan tanácsolt.

Én is érzékeny vagyok a telefon tisztaságára ,11 pro max-om több mint egy évesen olyan szinten hajszálkarc mentes ,hogy hihetetlen ,teljesen új állapotban van.

256 gb os 13 pro max 2 éves biztosítása összesen kb. 5db gyári tok ára ,nekem így megéri és nem kell tokot sem vennem ,a hátlapi kamerára rakok majd vlmi üvegvédőt mert kiáll de többet nem teszek.

SlayR0113
Na ezek a tokok a legalja ,szinte van minden típushoz egy ilyenem és ki sem bontottam (nagykereskedésben 200ft./db) ,nagyon gáz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3226) pergabb válasza TechN7ne (#3225) üzenetére


pergabb
senior tag

nyilván nem 100%-os ecetet kell rá tolni :D hígítani kell és az tünteti el a legszebben a szennyeződéseket.

(#3227) SlayR0113 válasza TechN7ne (#3225) üzenetére


SlayR0113
tag

Jah tudjuk te ezeket is "teszteled"....ezek nem raknak szellemcsíkot az igazi alá? ;]
Amúgy te ne tokot vegyél rá, hanem egy darut legyen aki megemeli helyetted

[ Szerkesztve ]

(#3228) P@ppaJoe válasza SlayR0113 (#3227) üzenetére

Hány éves vagy?

(#3229) Tsebacsi válasza P@ppaJoe (#3228) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"30-nak nézlek Cula" :DDD ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3230) SlayR0113 válasza P@ppaJoe (#3228) üzenetére


SlayR0113
tag

Ha most ebből azt fogod kihozni amiatt amit írtam a szagértőnek' mert szerinted ő igazi teszter akkor ejtsd is a megfejtést :D

(#3231) P@ppaJoe válasza Tsebacsi (#3229) üzenetére

Ááá… :N

(#3232) P@ppaJoe válasza SlayR0113 (#3230) üzenetére

Miért fáj neked, ha neki úgy jó?

(#3233) Ricardo válasza TechN7ne (#3219) üzenetére


Ricardo
félisten

"Olyan mint egy cipő ,ahhoz tudom hasonlítani ,attól függ mennyit hordja az ember és milyen lesz a tartósága.
Sokan panaszkodnak ,hogy vesznek egy drága cipőt és hamar szétmegy ,persze ,hogy szét megy ha mindennap az van rajta ,minőséget nem minden esetben lehet összehasonlítani az árával."

Igen ez ilyen. Ha nem használod sokáig szép marad :DDD

(#3234) TechN7ne válasza Tsebacsi (#3229) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ellenkezőleg ,max. 15-nek :D

SlayR0113
Gyűjts még pár ezer hozzászólást és legyél itt legalább + 10 évet ,aztán beszélgethetünk tovább.
Addig is ha nem zavar ignorállak.

[ Szerkesztve ]

(#3235) SlayR0113 válasza P@ppaJoe (#3232) üzenetére


SlayR0113
tag

Jól el vagy tájolva ha neked ez jött le ...szegény nehezen tűri hogy páran átlátnak a kamu szakértőzésen ha te nem az baj :U

[ Szerkesztve ]

(#3236) P@ppaJoe válasza SlayR0113 (#3235) üzenetére

Nekem veled nincs bajom, ahogy vele sem. Csak felesleges körök mennek le személyeskedéssel. :R

(#3237) SlayR0113 válasza P@ppaJoe (#3236) üzenetére


SlayR0113
tag

Hát azt vele beszéld meg ne velem :U

(#3238) T0rnad0 válasza ΞΔGLΞ (#3217) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem tegnap óta van meg. Vodánál sikerült venni, i12 minit váltott. Gyorsan vettem rá egy tokot, nem is volna rossz (nem a vékony tokokat szeretem), csak vezeték nélkül nem lehet tölteni így. Rendelnem kell ehhez is egy MagSafe-es Otterboxot :)

Z Fold 4

(#3239) kengyel válasza T0rnad0 (#3238) üzenetére


kengyel
nagyúr

Legalább nincs kivágva az alma logó. Ezt rendelted ?

kengyel

(#3240) T0rnad0 válasza kengyel (#3239) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem, az első gsm üzletbe bementem és megvettem. Rákerestem, ez az a tok szerintem.

Z Fold 4

(#3241) kengyel válasza T0rnad0 (#3240) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ahogy nézem, elég jól néz ki, és a kamerát is védi.
köszönöm.

kengyel

(#3242) PuMbA válasza Ricardo (#3233) üzenetére


PuMbA
titán

A mai cipők nagyon jók. 25k körül szoktam venni Nike-t, Adidas-t vagy Puma-t, amelyik épp megtetszik, amikor veszem és addig használom azt az egyet folyamatosan, amíg bírja rajtam. 3-4 évig megyek bennük hétköznaponként és simán bírják eddig. Az Adidas a mai napig megvan, 6 éves, le van kopva a felülete, de még nem szakadt szét. Aki alig használja, annak 10 évig cipő marad egy mai cipő.

[ Szerkesztve ]

(#3243) ΞΔGLΞ válasza Tsebacsi (#3229) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

XD

(#3244) ΞΔGLΞ válasza kengyel (#3218) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak akkor rakok rá tokot, ha elmegyek valahová. De ezt inkább kézben, szűzen használni jó.
Xs max-ot tokban is elviselem, de ezt 13 pro max-ot egyszerűen nem.

(#3245) TechN7ne válasza PuMbA (#3242) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem most csak 7 pár Nike cipőm van de még véletlen sem mondanám őket tartósnak ,pedig van köztük 18k-tól 65k-ig terjedő darab is.
Van olyan amit még fel sem vettem ,de maga a Nike márkát szeretem mert rengeteg ruhám van tőlük (szekrény szinte azzal van tele) viszont nem kényelmes cipőket gyártanak ,kivétel a React és a Pegasus széria.

Jelenleg Reebok-ot és Skechers cipőket hordok mert ők nagyon kényelmesek.

[ Szerkesztve ]

(#3246) PuMbA válasza TechN7ne (#3245) üzenetére


PuMbA
titán

Nike Downshifter 6-om megvan még, ritkán most is felveszem. Talpa jól szétkopott, oldala cserepezik, de még cipő 3 év folyamatos kiképzés után. Megkerestem, a címkéje szerint 2016-ban gyártották, ahogy látom, szóval inkább 4 körüli évet bírt. Addig használom őket, amíg szét nem szakadnak, de 95%-ban mindig a legújabbat. Így kevés szemetet termelek, mert 10 év alatt kb. csak 4 cipő a környezetterhelési "cipőlábnyomom". Polókat is addig hordom, amikor már kicsit lyukas :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3247) kengyel


kengyel
nagyúr

Lenne egy nagy kérdésem. A jelenlegi telefononba, bejelentkezhetek egy másik Apple ID-vel ? Ez egy teljesen más email cím lenne. Új jelkódot, és Face id kellene beállítanom ?

kengyel

(#3248) TechN7ne válasza PuMbA (#3246) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én sem termelek sok szemetet mert mindet hordom néha ,van olyan cipőm ami 8 éves és semmi baja mert nem volt annyit hordva.
Általában finnyás vagyok cipőre ,ha már van egy kis baja nem veszem fel és elég jó állapotú cipőket szoktam ajándékozni rászorulóknak ,hajléktalanoknak akik nagyon örülnek neki.

(#3249) PuMbA válasza TechN7ne (#3248) üzenetére


PuMbA
titán

Helyes :)

(#3250) SlayR0113 válasza TechN7ne (#3248) üzenetére


SlayR0113
tag

Hálisten :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.