Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) Tim82 válasza gekkoXT (#134) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy a stílusom valóban nem volt a legszerencsésebb, ha egy ismeretlennek ezután az első dolga, hogy mind szakmai, mind emberi minőségemet érintően kapásból pökhendinek, arrogánsnak, illetve idegileg nem százasnak állitson be, nyilván "minden sértési szándék nélkül". My bad.

Bocsánat, nem bírtam megállni némi szarkazmus nélkül. :) Elnézést, ne vegyél egészen komolyan.

Valóban "morgós" ember vagyok és ahogy írtam, úgy gondolom, hogy az, ha csomagolom a mondanivalómat olyan témában, ahol a pontos információ fontos és későbbi kellemetlenségeket előz meg, nem visz előrébb senkit és semmit. Remélem, nem kell ezen felül nekiállnom bizonygatni, hogy nem verem otthon az asszonyt (és a berendezést sem kalapáccsal), nem végzem úgy a munkám, hogy porba alázom a velem kapcsolatba kerülőket stb. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.