Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Nevetséges az ez ár, akárhogy is nézem.

(#3) Chrys_


Chrys_
addikt

Ha létezik hozzá, akkor próbálj polifoam haranggal tesztelni. Kell neki néhány másodperc, de kitölti a hallójáratot (nem gáz, szóval csak a megfelelő adapter :) ). Azzal jobb lesz/lehet a zajszűrés, valamint mozgás közben sincs az a zavaró hang, mint a szilikon harang esetén. Nekem Shure 315-n nagyon jó a polifoam. Ebben a Shure fülhallgatóban a mély lehet kevés sokaknak, ez a "probléma" a drágább verziókban már nagy valószínűséggel nem lép fel.

(#4) nubreed


nubreed
veterán

Nekem is szembejött ez a füles mikor keresgéltem mostanában a neten (de venni még nem vettem semmit egyelőre). Mindenképpen érdekelnek mindig az AT ujdonságai, jelenleg is egy AT agybadugós iem -et használok utcára. Szóval ezzel is szemezgettem de vagy nem voltam alapos, vagy nem jött át a netről, hogy ez valójában ilyen, még szerencse, hogy nem vettem meg. Örülök a leírásnak, mindenképp hiánypótló írás, de nekem ezek alapján nagyon nem szimpatikus termék. A távirányítósoktól eleve ódzkodom, de ezen mondjuk még túl tudnék lépni adott esetben, ha minden más nagyon rendben van, de ez a hibrid kialakítás enyhénszólva nekem nem tetszik, az izoláció szinte teljes hiánya miatt már szóba sem jöhet, és még mélyekből is viszonylag kevés van, számomra egyértelműen kizárt lett a cucc.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

mentoloshypo Igen, drága. Olyan 10, talán legfeljebb 12 ezer lenne reális ár érte. Ellenben furamód külföldről (Amazon, stb.) sem kapható meg olcsóbban, sőt, még drágábban is jön ki.

Aweriot Szerintem valami elkerülte a figyelmedet, amire külön hangsúlyt fektettem. Ha in-ear füles lett volna a cél, akkor valószínűleg fel sem figyelek erre a termékre a neten. Ám még ha az is lett volna, akkor sem Beats fülhallgatót veszek. A divatmajom szerepet meghagyom másoknak ;)

Chrys_ Köszi a tanácsot. Amit írsz, az egy jó ötlet, ismerem a polifoam harangokat. Azonban ha erre a fülesre beszerezhető ilyesmi, akkor megeszem a lábujjam :)

nubreed Köszi a tartalmas hozzászólást. Hang tekintetében leginkább azoknak való, akik nem buknak a sok mélyre, viszont az élénk, világos hangszínre és részletgazdagságra annál inkább.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#6) Ati1979 válasza #20749568 (#2) üzenetére


Ati1979
veterán

Annál szarabb vétel nincs is szerintem. :)

(#7) niof


niof
addikt

Égebben én is úgy voltam ezzel, hogy csak ilyen "kipotyogós" agybadugósokat találtam. Aztán egyszer csak ráakadtam a Sennheiser CX400 Precision II-re, ami még kocogás során sem esik ki a medium szilikonnal. És még a hangja sem túl rossz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#8) daninet


daninet
veterán

Őszinte leszek, én ezt semmilyen körülmények között nem vettem volna meg. :U Ár, méret, earbud (ebből következően a várható hangzás az izoláció hiánya miatt)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#9) Ununqatrium válasza daninet (#8) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Hidd el, ha tudom, hogy a gyártó kamuzik az izolációval kapcsolatban, mint a vízfolyás, én sem veszem meg. Az lett volna a legjobb, ha nem említ egy szót se ezzel kapcsolatban. Ez az egyetlen nagyobb fájó pontja, de lett volna inkább bármi más határozottan gyenge tulajdonsága.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#10) Massmurderer


Massmurderer
őstag

én jópár fülest kiprobáltam már.valahogy ez se árba,se kinézetbe nekem nem jönn be.persze ez az én véleményem :) kiprobáltam jópár márkásabb fülest is,de valahogy nem jöttek be hangzás téren.van amelyiknél szépen szólt,de 0 basszus.persze ez eq beállitástól is függ,de akkor máreleve torzitott.még idén ráakadtam egy elég olcsónak mondható füleshez Silver line SL-007.nincs lapát fülem :)) :D :D nem is esik ki a füleimböl,jól is szól,elégedet is vagyok vele.Anno,lg gt 540 gyári füles volt az ami nálam minden telóval brutáljól szolt,csak hát egyik fele odalett kábelszakadás miatt,és azóta se jutok egyhez se hozzá.

(#12) Ati1979 válasza #20749568 (#11) üzenetére


Ati1979
veterán

Mindegy kinek. :)
Azok nagyon gyenge fülesek. :))

(#13) korpicschess válasza Ati1979 (#12) üzenetére


korpicschess
veterán

Mit számít, hogy hogy szól, ha "jól" néz ki?

:P

Én sem venném meg ez a fülest. :N

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#14) Ati1979 válasza korpicschess (#13) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja tényleg. :DDD

(#15) nubreed válasza Ati1979 (#14) üzenetére


nubreed
veterán

Bezony, a lényeg, hogy viríts a metrón/buszon/villamoson bazi nagy "b" logóval, hogy lássa az a kötsög utastársad, hogy neked olyan kurva sok pénzed volt, hogy meg engedhetted magadnak a bícet persze ájfón hattal mer há mással nem menő az. :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16) Ati1979 válasza nubreed (#15) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen igen! :)

Érdekes módon a mostani lejátszó + füles párosomat senki se nézi meg. Pedig azok kissé drágább mint ezek a bíccek meg ájfónok. :)

(#17) nubreed válasza Ati1979 (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Na igen ez meg a másik. De nem baj, akinek nagy b betűs füles/fejes kell, vegye. :D A lényeg hogy dizájnos és feltünő legyen a kinézete a többi nem számít.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) Ati1979 válasza nubreed (#17) üzenetére


Ati1979
veterán

Kinézetre jó csak hallgatni ne kelljen. :DDD
(Márakinek tetszik.) Nekem például nem annyira. :)

(#19) Ununqatrium válasza korpicschess (#13) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

És a Beats füleseken mi néz ki jól, avagy mi olyan tekintetet vonzó rajtuk? Még a fejhallgatóik esetében megértem, de egy parányi lócsöcsön, amit a füledbe dugsz, mit lehet agyonvariálni?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#20) Ununqatrium válasza Ati1979 (#16) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Rajzolj rá egy bazi nagy bííí betűt :D

Mellesleg csak nekem tűnik úgy, hogy a reflexből való Beats fikázás elpusztíthatatlan divat lett? Értem én, hogy túlárazott dizájntermék (bár még sosem hallottam eddig egyet sem), de valahogy mindenhol azt látom, hogy ahol a bííí betűs szó felmerül, elkezdődik a sáros földig való lehordás. Ilyen esélytelen ellenállni a kísértésnek? :DDD

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#21) Ati1979 válasza Ununqatrium (#20) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok majd rákarcolok egyet! :)

Szívesen beállok a sorba. :DDD Sőt a sennheiser túlárazott termékeit és szívesen fikázom. :D

(#22) norbert1998 válasza #20749568 (#2) üzenetére


norbert1998
veterán

nem veats (vicc) cuccot akartál mondani? szkállkendi és bícc egyre megy, divatmárka horribilis árért, (de persze nem akarok senkit megsérteni)
egyszer vettünk haverral beats cuccot, a bolt ajtajától 2 méterre sem voltunk, mikor visszafordultunk a pénzünket követelve, miután meghallgattuk a hangját (persze neki kellett az, mert olyan jó áron volt :D)

Ati:
ebbe beleszólnék :) az sh csak az "olcsóbb" kategóriában túlárazott és elmaradott minőségű az árhoz képest, feljebb, drágábban már kimondottan jó (a fejhallgató topikosok szerint), nekem nincs tapasztalatom 10 ezernél drágább sh cuccal

[ Szerkesztve ]

(#24) norbert1998 válasza #20749568 (#23) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem mondom hogy rossz, nekem viszonylag pozitív tapasztalatom van vele hangminőség terén :) egy 7 ezres füles és egy 10 éve 10 ezres fejes van/volt nálam.
Igaz, a fejes az olyan kényelmetlen mint a bűn, de a hangja nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#25) nubreed válasza Ununqatrium (#20) üzenetére


nubreed
veterán

A Beats fikázásnak valós alapja van, az a baj, hogy a hangminőség amit tud, azt simán simán hozza a 10ezer Ft-os nem agyon dizájnolt kategória. Rengeteg helyen tesztelték a szakguruk, hangmérnökök, audiofilek egyértelműen azt mondták, hogy ez ennyiért egy rakás szar. Persze ez Dr. Dre pénztárcáján nem látszik, jelen pillanatban ő a leggazdagabb zenész/producer/média mágnás ~640 millió $ körüli vagyonnal. Dr. Dret amúgy nagyon csípem a zenéin nőttem fel de a Beats -et nem tudom neki megbocsájtani soha. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#27) Bishop 341-B


Bishop 341-B
csendes tag

Ez a "hybrid" cucc nem újdonság. Panasonic-nak már tíz éve is volt ilyen "hybrid" fülese.. Azóta sem találtam sajnos ugyan olyat, pedig életem egyik legjobb fülese volt!... :(

Maybe i'm synthetic, but i'm not stupid!

(#28) Ati1979 válasza norbert1998 (#22) üzenetére


Ati1979
veterán

A 6-os széria jó de igen túlárazott. (fele annyit ér mint amennyiért adják) A Hd800 is elég jó. Fülhallgatóban meg az ie800 a jó, de szintén túlárazott.

A többi fejesük / fülesük szóra sem érdemes szerintem. Az 5-ös széria például nevetségesen gyenge az árához képest.

(#29) norbert1998 válasza Ati1979 (#28) üzenetére


norbert1998
veterán

iitthon hd457 van (az volt anno 10 ezer),meg nekem volt cx 200-am. Fentebb írtam a részleteket. Egy kis reklám ;]:blogomban kicsit részletesebben írok, bár inkább a fejesemrol

(#30) Ati1979 válasza norbert1998 (#29) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát én például az hd598 hangját 10k-s kategóriába raknám. És nem vagyok egyedül a véleményemmel a fejes topicban. :)
Cx 200 olyan 2-3 ezer hangban. Ezzel nagyjából az egész füles topic egyetértene.

Szerintem hallgasd meg a konkurenciát mire képes. Néhány beyer-t például.

Rendben majd beleolvasok. :)

(#31) norbert1998 válasza Ati1979 (#30) üzenetére


norbert1998
veterán

én elhiszem, nekem a cx az a második legjobb fülesem volt, meg volt egy sony mdr 100-asom, ami jobb volt nála, de füles téren ennyi a "jó"ból. nameg a gyári agybadugós nokia sem volt olyan rossz. aztán váltottam fejesre, akg k518 személyében. elégedett vagyok vele, bár tudom, hogy nem a legjobb az áráért, nekem a mediaban kellett vennem, mert ott volt levásárlásom. ott viszont messze a legjobb volt (a maga 13000 forintjával) a 25 ezer forintosok alatt.

nagyon szívesen meghallgatnám, de nem ismerek senkit, akinek lenne ilyene. konkrétan az akg-m a legjobb az ismeretségi körömben szerintem :B

(#32) Ati1979 válasza norbert1998 (#31) üzenetére


Ati1979
veterán

Szoktak lenni a ph-n fül illetve fejhallgatós találkozók. Fejes találkozó nemrég volt, füles találkozó meg valószínűleg februárban lesz legközelebb.
Ha érdekel a téma érdemes lehet egy ilyenre eljönnöd. :)

(#33) norbert1998 válasza Ati1979 (#32) üzenetére


norbert1998
veterán

feltételezem bp-n van, vas megyéből az kicsit messze lenne :(

(#34) Ati1979 válasza norbert1998 (#33) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen ott. Kicsit tényleg messze van onnan. :(

(#35) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ilyet se vennék. Mondjuk fülest sem, kivéve ha répát eszik, és szőrös. :D

A bíccre meg: Tegnap egy forma leszólított, hogy "mi ez a sz.r bíccutánzat, alig hasonlít rá, tuti sz.r a hangja is...". Aha. Szóval ha fehér a fejhallgató, és egy "b" betűt formál, az bícc. A Beyerdynamic logó meg valami dzsunka gyártóra utal...

Nyugodj békében Integra!

(#36) norbert1998 válasza Szatyor95 (#35) üzenetére


norbert1998
veterán

Azigen! :D meghallgattattad vele legalább, hogy ottmaradjon az álla? :D

(#37) Szatyor95 válasza norbert1998 (#36) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Egy pillanatra felmerült bennem, de látván, hogy tezsvír, inkább csak tájékoztattam, hogy ez egy kicsit mellé ment. :D Pár napja javítottam meg amúgy is, nem volt kedvem még vissza is szerezni. :N Mondjuk ha a DT235 feliratból nem jött rá, sokat nem segített volna.

Nyugodj békében Integra!

(#38) norbert1998 válasza Szatyor95 (#37) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor meg úgyis azért ment oda ;]

(#39) Szatyor95 válasza norbert1998 (#38) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Próbálta volna meg, rávágtam volna kettőt. :D

Nyugodj békében Integra!

(#40) Dominó85 válasza Ununqatrium (#20) üzenetére


Dominó85
veterán

A Beats termékek olyanok, mint az "I-termékek". Van bennük innováció nem vitás, csak épp az áruk pofátlan és aki viseli őket übermenschnek hiszi magát tőle, pedig pont hogy lexarja őt a társadalom jó nagy hányada.

* Péter - 06302461862 *

(#41) norbert1998 válasza Szatyor95 (#39) üzenetére


norbert1998
veterán

Aztán másnap már egy testvériség állna veled szemben :D

No offense:R

[ Szerkesztve ]

(#42) Szatyor95 válasza norbert1998 (#41) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Az kéne még. :D

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#43) Ati1979 válasza Dominó85 (#40) üzenetére


Ati1979
veterán

Apple boltokba előszeretettel árulják is azokat. :)

Jól néznek ki viszont szarul szólnak és szar az anyagminőségük is.

Igen, a részletre vett iphone-nal jó villogni amíg nem tiltja szolgáltató. Utána is jó jó villogni, csak telefonálni nem lehet rajta. :))
Sosem értettem ezeket. :( Aki villogni akar vegyen egy patek órát.

Különben emiatt a "felsőbbrendű körbe tartozok" feeling miatt nem lesz soha nekem apple termékem.

(#44) norbert1998 válasza Ati1979 (#43) üzenetére


norbert1998
veterán

vagy villogós biciklilámpát :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Ati1979 válasza norbert1998 (#44) üzenetére


Ati1979
veterán

:C

(#46) zsoltyy


zsoltyy
tag

Nekem egy Sony Mh750-esem van/volt, mert egy csókával összeütköztem a múltkor és a kabátgombjára akadt kábel sikeresen elszakadt :(
Viszont nekem bejön a hangja és ugyan hallójáratos, de nem esik ki a fülemből, pedig egész nap jövök-megyek.

(#47) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Látom, szóba kerültek itt a fejesek is. Valamelyik nap húztam a fejemre egy Sennt, talán HD555 volt, vagy nem, gőzöm sincs. Azt tudom, hogy nyitott, plüss párnával. A tere lenyűgözött, igaz, csak pár másodpercig hallgattam. Az ára viszont pofátlannak tűnt.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.