Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) V@ns válasza lindermen (#1448) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nagyon tetszett, régebben is néztem, de mindig is tartottam tőle, hogy ez mégis csak egy FM transmitter, nem lesz annyira élvezetes a zene, serceg, elmászik a városban a hullám, stb. stb.
Plusz valahol olvastam, hogy szereti a biztosítékokat kicsapni az autóban.
De privát üzenetben szívesen meghallgatom a véleményedet, ha azt mondod, hogy tényleg jó, akkor átgondolom. :)

(#1452) tuzpenge válasza BBke (#1447) üzenetére


tuzpenge
őstag

Olvastad a válaszomat? Már nemsokat kell várni rá hogy tudja....

ˣ

(#1453) Luck Dragon válasza col (#1387) üzenetére

Közben megtaláltam az appot. Tényleg droidon van, na meg nem a töltést állítod ahogyan írtátok . Lényegében azt lehet beállítani hogy hány százaléknál értesítsen a készülék . Ha 73% vagy 81% állítunk be akkor jelez hogy elérte .
(Accubattery)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1454) Luck Dragon válasza V@ns (#1442) üzenetére

Tiéd az jó , valami hasonlóra gondoltam. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1455) V@ns válasza Luck Dragon (#1454) üzenetére


V@ns
aktív tag

Mindig Spigen Rugged Armort veszek, de az iPhone SE-nél ott ki van vágva a hátlap az Apple logónak...
Ezért lett ez az újabb modell, de van Spigennél tough armor, az talán hű lehet a nevéhez. Még az UAG tokok jutottak eszembe, azokkal nincs tapasztalatom.
A YouTube a Mous tokokat nyomatja nagyon, izomból dobálják a telókat benne és láss csodát sehol egy karc, ez kicsit nekem fura. Szolidnak néznek ki, nincs ilyen tank hatása, de ezekkel szintén nincs tapasztalatom.
Pitaka menő, szép design, egyik ismerősömnek olyan van, de magam soha nem vennék mert drága és alul-felül szabadon hagyja a telefont.

(#1456) lindermen válasza V@ns (#1455) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nekem mous van, és eddig nagyon jól védte a telefont. Viszont kb másfél év után szétvált a ragasztás. Mivel élettartam garancia van a tokjaikra, így megreklamáltam, de amit küldtek helyette, az is szétvált 2 hét után kb :F , így küldtek egy harmadikat :DDD . Ezzel most egyelőre nincs gondom. Viszont ajánlok figyelmetekbe egy videót, ahol a srác egy tucat tokot tesztel és lehet benne érdekes dolgokat látni - pl a mous sem szerepel olyan jól.
Látható olyan is, ami árban annyi kb mint a mous, de a videó szerint jobban véd, pl: iphone-se-cases-2020-gen-2

[ Szerkesztve ]

(#1457) BBke válasza tuzpenge (#1452) üzenetére


BBke
tag

Szia, igen olvastam. :)

(#1458) juve600


juve600
nagyúr

üdv

12 hónap Apple nemzetközi garanciával , ami az első bekapcsolástól (aktiválástól indul).

Ezt hogy kell értelmezni ? hol fogják javítani ha gond van ?
:R :R :R

(#1459) MurdR válasza catroot (#1432) üzenetére


MurdR
veterán

Az üzemidő is rendben van:

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#1460) Luck Dragon válasza V@ns (#1455) üzenetére

Sajnos a legtöbb “armor-shield” tokon a logó nyitva van, ez szerintem értelmet veszti a dolognak. Főleg hogy a por és egyéb külső tényező bejut a tok alá és a vége az lesz hogy az egész hátlapot végig karcolja. Tényleg nem értem , úgy sem ezt fogják nézni mert úgy is olyan szituációban lesz használva ahol a kutyát nem érdekli . Arra vannak más fajta tokok. Vagy csak én látom rosszul :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1461) Inarus válasza juve600 (#1458) üzenetére


Inarus
addikt

Az Apple nyilvántartja a készülék első aktiválását, javítani pedig bármelyik hivatalos szervizpartner dolga.

(#1462) #76289792 válasza Inarus (#1461) üzenetére


#76289792
törölt tag

Szóval ha gsm-ben veszem meg akkor is ugyan azt a garanciát kapom amit pl Media Marktos vásárlás esetén is?

(#1463) szetib válasza BBke (#1439) üzenetére


szetib
tag

Nem értem mi a gond. Csak vissza kell lépni.
Hívás fogad->Home gomb 1X->Home gomb 2X->Váltás a navira

Ha google mapsot használsz és a hívás alatt haladsz tovább, érkezik értesítés hogy merre tovább, elég arra is rábökni, akkor is visszalép a navira. Ez androidon sem lehet másképp, ott is vissza kell vhogy lépni.

(#1464) szebe válasza #76289792 (#1462) üzenetére


szebe
őstag

[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1465) pcnet válasza #76289792 (#1462) üzenetére


pcnet
addikt

Nem. GSM-ben 1 év, MM-ban 2. Pontosabban 1 év gar +1 év szavatosság, ami Applenél garanciaként kezelnek. Ha magánszemélyként veszed, akkor 2 év garral jobbam megéri MM. Ha cégesnek veszed, akkor 1 év hivatalos eladótól is. Így ha lényegesen olcsóbb GSM-ben, akkor megveheted ott is.

Szerk: Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1467) Serpiko válasza #40993792 (#1466) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudsz linket adni a hátlapi védőfóliáról?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1469) Serpiko válasza #40993792 (#1468) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#1471) Luck Dragon válasza #40993792 (#1466) üzenetére

Ez nem is rossz ötlet. Attól függetlenül egy zárt tok azért kerül majd rá .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1472) V@ns válasza Luck Dragon (#1460) üzenetére


V@ns
aktív tag

Hogy mutatod meg az embereknek, hogy iPhone-od van, ha nincs kivágva a lyuk a logónak?
Azt sajnálom, hogy nem tudom megmutatni, hogy a legnagyobb tárhely variánsú iPhone-om van! :D
Viccet félre téve, szerintem is teljesen fölösleges mutogatni a logót. A fólia valóban jó ötlet Zsolt_72 köszi a linket!
Itt azért találsz armored tokot kivágás nélkül is.

(#1473) pcnet válasza V@ns (#1472) üzenetére


pcnet
addikt

Még iPhone 4-emre szerettem volna tokot venni egy helyi GSM boltban. Szinte mindegyiken ki volt vágva a logonál a hátlap. Nem értette, miért van iPhoneom, ha el akarom takarni a logot. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1474) Create. válasza pcnet (#1473) üzenetére


Create.
addikt

A kapott matricát is rárakhatod ;]

(#1475) Luck Dragon válasza V@ns (#1472) üzenetére

Neo hibrid az nem is tűnik rossznak.

Create :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1476) Create.


Create.
addikt

Tudtok olyan tempered glasst ajánlani, ami a széleinél nem lesz levegős? Ilyen szempontból a régi se-re könnyebb volt venni, az nem volt ugye kerekítve.

(#1477) #86564352


#86564352
törölt tag

Talán ez jó lehet

(nem vagyok otthon ezekben, eddig tok és fólia nélkül használtam a mobiljaim, talán ehhez majd veszek én is valamit)

(#1478) Create. válasza #86564352 (#1477) üzenetére


Create.
addikt

Mindenképp kipróbálom, még hamarosan jön egy másik fajta, de szerintem az se lesz jó. Köszi :R

(#1479) lindermen válasza #86564352 (#1477) üzenetére


lindermen
aktív tag

A szállítási díj viszont megdrágítja :) egyébként én is kerestem sokáig, aztán itt a HA-n az egyik eladó küldött a fólia mellé egy specko folyadékot ami kitölti szélén levő réseket. Nem mondom hogy mindenhol tökéletes de nem rossz.

(#1480) #86564352 válasza lindermen (#1479) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ez jött szembe amire írták nincs halo effekt és kifejezetten 2020 SE-hez készült. Amazon.de célszerű megnézni németektől mennyi a szállítás.

(#1481) PACSA75 válasza Create. (#1474) üzenetére


PACSA75
őstag

Én egyszerű átlátszó szilikon tokot használok 😅😅. Olcsó, karc ellen bőven elég,és még a gyönyörű hátsó felét sem takarja el.

(#1482) PACSA75


PACSA75
őstag

Wireless töltővel csak 75-80% ig engedi tölteni. Tudnátok segíteni, hogy ez vajon miért? Esetleg van valami beállítás erre?

(#1483) MurdR válasza PACSA75 (#1481) üzenetére


MurdR
veterán

Gyakran tisztítad, mert az aprószemű por ha összegyülik, akkor csúnya kopásokat tud csinálni.

Most az iStyle-ban akciós volt(10k) a barna színű apple bőrtok (iphone8-hoz volt volt matricázva), én egy olyanra ruháztam be. Anno a sima SEhez volt klón bőrtokom, de ég és föld a különbség, rendesen bőr illata van. Mondjuk 18000-et már nem adtam volna ki érte.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#1484) MurdR válasza PACSA75 (#1482) üzenetére


MurdR
veterán



ezt esetleg ha kikapcsolod?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#1485) PACSA75 válasza MurdR (#1484) üzenetére


PACSA75
őstag

Király vagy, köszi.

(#1486) V@ns válasza catroot (#1371) üzenetére


V@ns
aktív tag

Hopp, most látom megvan az SE.
Néhány ezzel a fotós appal készített képet kérlek dobj majd fel ha időd engedi. :D

(#1487) MurdR válasza PACSA75 (#1485) üzenetére


MurdR
veterán

Nem biztos, hogy ezzel oldódik meg a problémád, igazából csak a 80%-ra kaptam fel a fejemet. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#1488) PACSA75 válasza MurdR (#1487) üzenetére


PACSA75
őstag

Valóban nem oldódott meg. Más ötlet?

Más: hogy lehet véglegesen deaktiválni a live fotót? Egy baromság, semmire nem használom, de hiába kapcsolom ki, mikor újra használom a fényképezőt újra aktív.

(#1489) PACSA75


PACSA75
őstag

Car Play jel volt valakinek problémája? Ha csatlakoztatom a kábelt ugyan rákérdez hogy melyik legyen az alapértelmezett navigációs progi és működik is, de semmi más nem jelenik meg és ha belépek a Car Playbe ott sem látom az autot (Ford Focus 2018).

Megjegyzem XS el tökéletesen működött.

[ Szerkesztve ]

(#1491) PACSA75 válasza #40993792 (#1490) üzenetére


PACSA75
őstag

Megvan, köszi. Már csak a Carplay t kellene működésre bírni.

(#1492) kalanchoe válasza PACSA75 (#1491) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Ha az autod CarPlay kompatibilis, akkor USB-A to Lightning kabellel osszecsatlakoztatod a kocsit es a telefont, es egybol mukodni fog. Egy tipp: a Siri legyen aktivalva, mert anelkul nem megy. :)

(#1493) PACSA75 válasza kalanchoe (#1492) üzenetére


PACSA75
őstag

XS el ugyanezt a kábelt használtam és működött automatikusan. Síri is aktív, nem értem miért nem akar működni. Egyedül a navigáció indul be, az is csak úgy, ha a telefon aktív, azaz nem zárom le a képernyőt.

Megjegyzem hogy ez egy olcsó kábel, lehet hogy az SE érzékenyebb rá mint az XS volt?

[ Szerkesztve ]

(#1494) PK1


PK1
csendes tag

Sziasztok!
Pitaka tokot használok a készüléken.
3hét használat után megvan repedve...wtf!?!?
Nem esett le! Kicserélik gariban vagy csak egy álom részemről!? :W

(#1495) PACSA75 válasza PK1 (#1494) üzenetére


PACSA75
őstag

Mi van megrepedve, a telefon vagy a tok? Egyébként bármelyik, ha nincsenek ütés nyomok, szerintem ki kellene cseréljék. Mindenképpen próbáld meg.

(#1496) PK1 válasza PACSA75 (#1495) üzenetére


PK1
csendes tag

A tok sajnos...
Direkt ilyet vettem mert hogy hudeeeee... tok aztán tessék :))

(#1497) Nagyfejű válasza PK1 (#1496) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok, szabadna véleményt kérnemerről az se modellről? 64gb elég vagy felejtős. Amire kellene telefoalas, viber, sms, shazam,netezés, keves foto, akkuja hogy birja? anno 5s em volt az gyengusz volt, ennek az se nek mennyi idő alatt töltödik fel az akkuja? Elöre is köszönöm a segítséget.

(#1498) col válasza Nagyfejű (#1497) üzenetére


col
addikt

Szerintem olvass vissza pár oldalt, bőven volt erről más beszélgetés.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1499) catroot válasza Nagyfejű (#1497) üzenetére


catroot
veterán

Nekem 64-es van. Szerintem átlag felhasználásra bőven elég. Az akkumulátor lehetne acélosabb, de ettől függetlenül pozitívan csalódtam.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1500) PACSA75 válasza Nagyfejű (#1497) üzenetére


PACSA75
őstag

A méret tökéletes, ez miatt szemeztem vele már a megjelenése óta. Nekem is 64Gb os verzió van, semmi gondom nincs vele. Több ezer fénykép, de Gugli fotóba mentek mindent. Nagyon fürge, semmi akadás, de a procinak köszönhetően ez nem meglepetés. A kamera parádés. Az aksi volt számomra a legnagyobb meglepetés, péntek reggel 95% ról indulva, éjszaka 1 kor lépett 20% alá. Lehet hogy aznap nem nyomkodtam éppen annyit mint máskor, de az S10 emmel 15-20% al értem haza 17 órakor munkából. Sima gyári töltővel elég gyors (talán 1 óra, még nem mértem le, csak sacc) a teljes töltés. Egyetlen gyenge pontja a kijelző, évek óta amoledes telefonjaim voltak, az hiányzik is, de túlélem. Na meg a kijelző méret, ha soványabb kávák maradtak volna az már túl szép lett volna, hogy igaz legyen. Nyilván tudjuk, hogy az emészthető árat így lehetett kihozni, szóval ezt be kell nyelni.
Összeségében = imádom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.