Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) catroot


catroot
veterán

Köszönöm szépen mindenkinek! :R

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1402) #86564352 válasza hmatthew19 (#1395) üzenetére


#86564352
törölt tag

Szinkron passz, kétlem ez prioritás lenne nekik. Amit néztem: For All Mankind és Defendig Jacob, ez a kettő érdekelt engem a kínálatból.

(#1403) juve600


juve600
nagyúr

sziasztok !
gondolkodom egy ilyen telón illetve még a 8plus-t néztem de nem tudok dönteni,ios-t se használtam még sosem csak droidot
ami fontos lenne hogy Gmail,Google Fótok app menjen rajta

(#1404) tuzpenge válasza juve600 (#1403) üzenetére


tuzpenge
őstag

Azok menni fognak nyugi.

ˣ

(#1406) juve600 válasza #40993792 (#1405) üzenetére


juve600
nagyúr

Dual SIM nem szempont, minél jobb aksi idő, jelenleg Xiaomi Mi9et használok,az nekem 2napig elmegy
, akkor a Google appok mind mennek ? Minden adatom abban van, névjegy, naptár, képek,stb
:R :R :R

(#1408) catroot válasza juve600 (#1403) üzenetére


catroot
veterán

Nekem egyébként a droid sokszor szimpatikusabb, de mégis néha visszatérek ios-re. Szerencsére a Google szolgáltatásai remekül mennek itt is. Viszont ami, idegesítő tud lenni az talán a részletekben rejlik. :)

Ja, én Mi 9SE-ről jövök.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1409) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Applenél a legnagyobb tárhelyű telefont is szokták akciózni, vagy ez kimarad? MM-től vennék 256GB-os verziót.

(#1410) radi8tor válasza pinnacle (#1409) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen akcióra számítasz megjelenés után bő 1 hónappal? :DDD

⭐ Stella

(#1411) pinnacle válasza radi8tor (#1410) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Általánosságban kérdezem, hogy tárhelytől függetlenül, minden készüléknél van akció az Applenél? Kis webshopokban, majdnem 40k-val olcsóbb, tehát azért van mozgástér. Én csak a gyártói +1év szavatosság miatt venném az MM-ben.

(#1412) Tibee86 válasza pinnacle (#1411) üzenetére


Tibee86
veterán

Hivatalos viszonteladóknál nem igazán jellemző az akció.

(#1413) pinnacle válasza Tibee86 (#1412) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor megvehetem bármikor, hiába várnék jobb árra.

(#1414) catroot


catroot
veterán

Nincs egy napja, hogy használom a telefont, eddig nagyon kellemes benyomást keltett.

Van pár apróság, ami hiányzik a Xiaomi mi 9se után, viszont cserébe vannak olyasmik, amik kárpótolnak.

Más: ez a Shortcut app nagyon jó, kicsit olyan érzése van az embernek, mintha droidon lenne. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1415) Šolaire válasza catroot (#1414) üzenetére


Šolaire
veterán

Én úgy fogtam fel anno amikor váltottam még a régi SE-re droidról hogy nem kerestem az iOS-ba azokat a dolgokat amiket mondjuk androidba szerettem. Simán használtam és kész nem volt semilyen hiányérzetem. Most droidom van de vágyok vissza ha rendeződnek a dolgaim jövök is hozzátok. :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1416) juve600 válasza catroot (#1408) üzenetére


juve600
nagyúr

Viszont ami, idegesítő tud lenni az talán a részletekben rejlik.

mire gondolsz ?
:R

(#1417) juve600 válasza #40993792 (#1407) üzenetére


juve600
nagyúr

ugyanazon áron te melyikre szavaznál ? 8plus vagy SE ? :R

(#1418) juve600 válasza catroot (#1414) üzenetére


juve600
nagyúr

Aksi hogy bírja ?

(#1419) #86564352 válasza juve600 (#1417) üzenetére


#86564352
törölt tag

2020 SE szerintem, a 8-as szériához képest jóval tovább lesz támogatás, viszont ha két év múlva cserélnél egyébként is akkor, a 8 Plus is jó még simán ha fontos a nagyobb méret

pinnacle: a nagyobb tárhelyűt szerintem ritkán akciózza bármelyik bolt, mert pont az a lényege akinek nem elég az alapmodell az fizessen. Telekomnál 64-esre volt akció már megjelenés napján.

(#1420) juve600 válasza #86564352 (#1419) üzenetére


juve600
nagyúr

Nem a nagyobb méret lenne fontos hanem hogy melyik bír többet egy töltéssel
:R

(#1421) #86564352 válasza juve600 (#1420) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azt a kérdést én passzolom másnak, a mai 21 perc képernyőidőmmel. :D Nekem elég, tény SE a legkevesebb üzemidő a mai Apple kínálatból. Legolcsóbb készülékként ez nem csoda.

(#1422) kalanchoe válasza juve600 (#1420) üzenetére


kalanchoe
senior tag

8 Plusnak jobb az akksija, 81 vs 59 óra. (GSMArena teszt alapján)

(#1423) col válasza kalanchoe (#1422) üzenetére


col
addikt

Ezek a tesztek szerintem erősen szubjektívek és felhasználófüggőek, illetve használatfüggőek is. Én "telefonnak" használom alapvetően (filmet nem nézek, fényképezés, kevés böngészés, közösségi média, viber, stb.) és nálam minimum másfél-két napot bír ki. Persze biztos van olyan kolléga is, aki fél nap alatt lemeríti :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1425) Luck Dragon

Túrázáshoz ti milyen tokot ajánlatok?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1426) radi8tor válasza Luck Dragon (#1425) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hátizsákot. :DDD

⭐ Stella

(#1427) MurdR


MurdR
veterán

Nekem is megjött. Tökre retro érzésem van, olyan mint amikor megvetten anno a first gen SE-t. :D (Amúgy nagyon hiányzik az a formavilág)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#1428) Luck Dragon válasza radi8tor (#1426) üzenetére

Az is egy opció :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1429) Create.


Create.
addikt

Bár nem túrázáshoz, de én ezt a két tokot vettem, mindkettő tök jó szerintem: [link] [link] .

(#1430) baloo79 válasza Create. (#1429) üzenetére


baloo79
tag

Sajna egyik link sem jó...

Bejelentkezve az oldalra mindkét linkedre nekem ezt írja pirossal:
You can't view these order details. To view this information, you must be logged into the guest or eBay account used to purchase this item. See instructions to view guest order details.

(#1431) Luck Dragon válasza baloo79 (#1430) üzenetére

Szintén.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1432) catroot válasza juve600 (#1416) üzenetére


catroot
veterán

Bocsánat, hogy később írok, kicsit sűrű volt a hétvége.

Konkrétumot a saját példámból tudok mondani (mivel mindenkinek más és más hiányozhat a másik rendszerből, eltérőek az emberek igényei, stb.)

Xiaomi alatt amihez hozzászoktam és itt hiányzik:

-rezgéssel jelzi, ha létrejött a hívás
-AOD (mondjuk MI9SE alatt sokáig bugos volt). tudom az SE lcd, én inkább rendszerszinten hiányolom az IOS-ből
-pl. beállítok időzítést és sehol nem látom, hogy hol tart, droid alatt ott volt az értesítősávban (vagy én vagyok ebben balf.sz)

Lenne még pár dolog, de ezeket én elengedtem. Használat alatt szokott előjönni, hogy "na ezt a másik rendszeren nem így oldották meg".

Viszont cserébe meg olyanokat kapok, hogy bőven kárpótol.

Droidos telefont kb. 1 év, max másfél év után lecserélem. Anno az i6 volt, ami több, mint 2 évig nálam volt.

Eddig pozitívan csalódtam.

Az üzemidőről nagyon nagy tapasztalatom nincs, mert felváltva használom a másik telefonnal az SE-t. Holnap megy majd élesben a dolog.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1433) Tibee86 válasza catroot (#1432) üzenetére


Tibee86
veterán

Időzítőt mutatja ha lehúzod az értesítési sávot.

(#1434) catroot válasza Tibee86 (#1433) üzenetére


catroot
veterán

És tényleg, ott van az óra alatt.... :D

Köszi!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1435) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
Feltettem az IOS 14-et és rá 2 napra visszaraktam a 13.5.1-et .Ezek után az ingyenes Apple TV előfizetésem ugrott és a fő problémám az ,hogy nem tudok biztonsági mentést készíteni a felhőbe csak a gépre .Valami megoldás ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#1436) radi8tor válasza mazsi70 (#1435) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Töröld a mentést és csinálj egyet újra.

iCloud / Tárhely kezelése / Bizt. mentések / Válaszd ki a telefont / oldal alján törlés

⭐ Stella

(#1437) mazsi70 válasza radi8tor (#1436) üzenetére


mazsi70
senior tag

:R

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#1438) borix válasza catroot (#1432) üzenetére


borix
őstag

Viszont cserébe meg olyanokat kapok, hogy bőven kárpótol.
Mik is ezek?
Pl Majdnem kétszer annyiért vetted mint a Xiaomit?
Androidot sokan azért cserélik évente mert megtehetik...
Az iPhone-t is cserélgetik sokan akik megteheti, nekik nem alternatíva pl a hosszabb támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#1439) BBke


BBke
tag

Ha megy a navi a telefonon és hívnak, akkor a navi képernyő nem látszódik, csak a hívás jelző képernyő. Hogyan lehet beállítani, hogy navigáció alatt ha hívnak akkor ne takarja el az ablakot?

(#1440) tuzpenge válasza BBke (#1439) üzenetére


tuzpenge
őstag

Sehogy. Majd az ios14-ben.

ˣ

(#1441) radi8tor válasza BBke (#1439) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs erre lehetőség jelenleg. Vedd fel a telefont vagy nyomd ki a hívást és akkor láthatod megint a navit.

⭐ Stella

(#1442) V@ns válasza Luck Dragon (#1425) üzenetére


V@ns
aktív tag

Nem tudom, hogy túrázáshoz jó-e, nekem egy ilyen tokom van egy üvegfóliával. Még nem esett le a teló, nem is szeretném ha leesne :DDD , szóval erről a részről nem tudok nyilatkozni.

Ez nagyon vad elgondolás?

(#1443) V@ns


V@ns
aktív tag

Keresnék én olyat, hogy: lightning splitter.
Szeretnék egyszerre tölteni és zenét hallgatni, ezért kellene egy elosztó, amivel lehet a saját fülest is használni a töltő mellett illetve egy olyat amibe 3.5 mm-es jack megy a töltő mellé.
Tudom nem nagyon van 3in1 megoldás, ezért vennék egy lightning-lightning és lightning-jack elosztót is.
Olyat találtam már neten, ami megoldja a 3.5 mm-es jacket, de nem funkcionál headsetként, mert csak a zenét adja le sztereóban, de a mikrofont jelet nem viszi át.

Valakinek van esetleg tapasztalata, bevált tuti kütyüje amit ajánl?

(#1444) radi8tor válasza V@ns (#1443) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ilyen nincsen. Ha ilyen igényeid vannak akkor vagy Bluetooth-on vagy AirDrop-al hallgass zenét Apple eszközön keresztül. (ha otthoni megoldásnak keresed)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1445) szebe válasza V@ns (#1443) üzenetére


szebe
őstag

BT füles/fejes :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1446) V@ns


V@ns
aktív tag

Van BT füles, az autóba keresem a megoldást, de néha a munkahelyen is jól jön a vezetékes fülesem.
Megjegyzem a 3$ értékű Apple átalakító hol van a pakkból? :U

(#1447) BBke válasza radi8tor (#1441) üzenetére


BBke
tag

Szomorú... az android alapból tudta.

(#1448) lindermen válasza V@ns (#1446) üzenetére


lindermen
aktív tag

Autóban én roidmi-t használok, és tök jól működik. A telefon automatikusan vált híváskor a bt fülesre és hívás után vissza a zenére / roidmira.

(#1449) szebe válasza V@ns (#1446) üzenetére


szebe
őstag

BT-s, vagy USB kimenetes fejegység, ami kezeli a telefont?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#1450) V@ns válasza szebe (#1449) üzenetére


V@ns
aktív tag

Egyik sem, egy jack aljzat lesz kihozva a kesztyűtartóba. Esetleg abba egy 3.5 mm-es BT adapter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.