Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) pepito46


pepito46
csendes tag

Sziasztok!

Volt már valakinek, hogy értesítések felébresztik a kijelzőt, de utána nem alszik el? Mivel ébren marad a kijelző, nagyon hamar lemerül a telefon....
iPhone 8 11.3-mal, de előtte is csinálta sajnos.

(#3252) Pőze


Pőze
aktív tag

Új iOS szerint 95%-os az akksim. Megjelenéskor vettem a telefont. Ez normális battery wear szerintetek ? :(

(#3253) tboldi válasza Pőze (#3252) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha sokat nyomkodod, akkor simán.

(#3254) totopad válasza Pőze (#3252) üzenetére


totopad
senior tag

nálam 98%, ugyanígy megjelenéskor

(#3255) tboldi válasza totopad (#3254) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem meg 100%, a X megjelenése után vettem. Mondjuk én mindig rárakom a töltőpadra, ha nem használom éppen. :D

szerk.: A coconutBattery (Mac-es program) szerint 65 ciklus van benne.

[ Szerkesztve ]

(#3256) Viktorbiker


Viktorbiker
csendes tag

Sziasztok! Tegnap vettem végre egy 8ast. Független. Boltba sajnos nem tudtak plusz biztosítást adni. Létezik valami megbízható jó megoldás erre utólag?
Előre is köszönöm!

(#3257) talamasca válasza Szellem. (#3233) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem használok.Az eddigi iPhone-oknál semmit sem használtam, mert nincs olyan tok, ami ne csúfítaná el a kinézetet. Mivel üveg a hátlap és a 6 óta a kijelző sarka is könnyebben reped, ezért egy ilyen sima, egyszerű tokot használok.
Esett már le földre, kocsiba ülés mellé.
A telefon makulátlan állapotban van.

Ezt is levenném, de biztos bánnám, ha másnap törne. 🤯

“Black as midnight on a moonless night.”

(#3258) #76385920 válasza Szellem. (#3233) üzenetére


#76385920
törölt tag

Aliexpress-ről rendelt pzoz 3d fóliát raktam rá, ami kiválóan működött amikor lehajoltam és a kabátom belső zsebéből kiesett. Betonra, sarokkal... Sötét volt így nem is néztem meg, inkább azon gondolkoztam, hogy ennek örömére tisztán igyam a hűtőben figyelő ballantines-t vagy kólával... :D

Felmentem a lakásba és ott a világosban láttam, hogy csak a fólia tört porrá a sarkán és karcos lett a szintén aliexpress-es cafele ultra thin tok. :)

Most visszakerült a spigen az új fólia meg úton van. :)

[ Szerkesztve ]

(#3259) 485


485
aktív tag

Sziasztok. Lassúnak érzem a telefont. 8+ (11.2.6). Lehet valahogy turbózni? Az animációt kikapcsoltam, nincsenek rajta óriási tartalmak, max fotók. Meg néhány alap alkalmazás. Ötlet? Javaslat? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3260) tboldi válasza 485 (#3259) üzenetére


tboldi
nagyúr

1. Csinálj egy resetet így: [link]
2. Ha nem jött be, telepítsd a 11.3-as frissítést. Sokaknál gyorsabb lett tőle.

(#3261) 485 válasza tboldi (#3260) üzenetére


485
aktív tag

A 11.3-at most töltöm le. Ez a reset a tartalmakat törli?

(#3262) tboldi válasza 485 (#3261) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem törli. :)

(#3263) Inczke válasza Pőze (#3252) üzenetére


Inczke
tag

Hol lehet megnezni, hogy hany szazalekos a battery wear?

(#3264) tboldi válasza Inczke (#3263) üzenetére


tboldi
nagyúr

11.3 esetén a beállítások - akkumulátor - akku állapota menüpont alatt.

(#3265) mattheus


mattheus
őstag

Valaki esetleg találkozott már azzal a problémával, hogy Call Forwarding opció az eléggé Bug-os ?
Pontosabban szinte minden egyes ki / be kapcsolás után újra be kell írni a telefonszámot ?
Régen én ilyet nem tapasztaltam sosem....

(#3266) #42007296 válasza mattheus (#3265) üzenetére


#42007296
törölt tag

Nekem a hiváselőzményeknél nem társítja a neveket sokszor. Nem tudni miért...csak a számot irja ki , de amig kicsöng, addig mutatja a számhoz irt nevet.

Az alapértelmezett böngészőt hogyan lehet átállitani Safariról Chromera ? Pl ha megnyitok egy linket a mail-ben, akkor ne Safariba nyissa meg ?

(#3267) hemaka válasza mattheus (#3265) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem amiota egyszer atiranyitottam meg tavaly november kornyeken a szamomat, azota minden resetkor vagy amikor kinyomom az airplanet, be van kapcsolva a hivasatiranyitas par percig, aztan egyszer csak kikapcsolja magatol, holott a menuben egyebkent alapbol ki van kapcsolva. :DDD

(#3268) lugosi válasza #42007296 (#3266) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy ugyanaz a szám két névjegyhez is el van mentve a telefonban?

(#3269) purpledonkey válasza hemaka (#3267) üzenetére


purpledonkey
tag

Nálam is hasonló a szitu, de sztem nincs valójában bekapcsolva csak az ikon jelenik meg indítás után. Net szerte sokan jeleztek ilyen hibát.

(#3270) #42007296 válasza lugosi (#3268) üzenetére


#42007296
törölt tag

Meglehet. Ezzel a 8+ -al tértem vissza androidról (végre) és gmail fiokkal hoztam át a számokat. Be volt kapcsolva az iCloud is .... azt sem tudtam már mire hogy szinkronizál és ment...most kikapcsoltam a gmail kontaktokat és remélem megszünik a probléma. Visszamenőleg sem irja ki a nevet ezekre a számokra.

(#3271) zso73


zso73
veterán

11.4 béta valakinek ? Tapasztalatok ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#3272) tboldi válasza zso73 (#3271) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jelen! Semmivel nem jobb vagy rosszabb a 11.3-nál. :)

(#3273) pergabb válasza TechN7ne (#3230) üzenetére


pergabb
senior tag

akku miatt kapcsolom ki, nekem nem ado semmi extrál az animáció, de az üzemidő sokkal jobb lesz. Alap, hogy ezt mindig kilövöm, mezei háttérképet teszek be, ne mocorogjon. Háttérben ne frissítse az alkalmazásokat, időt ne frissítse automatikusan, biztonság fülecske alatt is navigáció és iránytűn kívül minden helymeghatározást offolok, ezek mind-mind merítik a telefon, így pedig majd nem kétszer annyit bír. Nyáron, amikor majd a nap kiveri a szemem és húzhatom a fényerőt 100%-ra, akkor talán nem délre merül le a telefon, csak délután 4-re :D

(#3274) SharpSA


SharpSA
veterán

Ha egy új kontaktot veszek fel és beírom a családi- és utónevet, akkor ez a kib..ott app miért fordítja meg a neveket? Kétszer újra be kell írnom neki, mire hajlandó úgy elmenteni, ahogy beírtam. Androidon sosem találkoztam még ilyennel, ez meg minden alkalommal ezt csinálja. Van valami javaslat, ötlet erre vagy ez ilyen és kész?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3275) mattheus válasza SharpSA (#3274) üzenetére


mattheus
őstag

Nekem ilyen gondom nem volt, csak akkor, ha felcseréltem a Last / First Name beírásokat, ami így felhasználói hiba és nem iOS.

Esetleg a kapcsolatok listázásának a szabályát nézd meg, hogy hogyan van Nálad beállítva.

(#3276) SharpSA válasza mattheus (#3275) üzenetére


SharpSA
veterán

Odaírom mindegyiket, ahová valók. A megjelenítés és rendezés viszont utó - családi, mert így jelzi ki helyesen magyar módra az összes névjegyet (családi majd utónév). De akkor sem értem miért nem menti el elsőre úgy, ahogy beírom és miért lesz jó, miután még kétszer beírom...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3277) TechN7ne válasza pergabb (#3273) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ennyi erővel ne is használd

(#3278) pergabb válasza TechN7ne (#3277) üzenetére


pergabb
senior tag

mert? :D
Minek frissítse a háttérben nekem a dolgokat, megnyitom pl instát és betölti, ki tudom várni azt a fél mp-et. Minek legyen annyi animáció, ha gyorsabban megnyílik aminek kell. Miért engedjem neki, hogy kövesse a háttérben, hogy merre mentem a telefonommal, mik a sűrűn látogatott helyek. Elnézést, de full hülyeséget beszélsz persze, ha neked fontos, hogy a facebook azonnnal a legfrissebb tartalommal üdvözöljön és nincs fél mp türelmed, akkor megértelek. Ezeket offolva viszont teljes értékű a telefon és míg a tiéd 50%-ra kerül, addig az enyém csak 90-re.
Nem vagy egy tudatos felhasználó, ezeket még az istyle boltban levő szervizesek is így állítják be maguknak. Minden üzenetet azonnal megkapsz, akkor meg? :D vagy azért ér az iphone annyit, mert nagyított animációval nyit meg egy appot? esetleg, mert a háttérben folyamatosan küldözget noname adatokat másoknak?

[ Szerkesztve ]

(#3279) tboldi


tboldi
nagyúr

(#3280) hemaka válasza tboldi (#3279) üzenetére


hemaka
nagyúr

Brutal, vegre nem pocsek feherrel van. :Y

(#3281) tboldi válasza hemaka (#3280) üzenetére


tboldi
nagyúr

Igen, egy fokkal jobb, mint a 7-es fehér eleje, de én maradok a space gray-nél. :D

(#3282) h1mpi válasza tboldi (#3279) üzenetére


h1mpi
nagyúr

pfejj de randa :o

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3283) hemaka válasza tboldi (#3281) üzenetére


hemaka
nagyúr

En siman cserelnem, a fekete unalmas mar. :D

(#3284) tboldi válasza hemaka (#3283) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vegyél csak egy tokot, az is van pirosban. :D

[ Szerkesztve ]

(#3285) hemaka válasza tboldi (#3284) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az nem olyan azert. :D

(#3286) tboldi válasza hemaka (#3285) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mondjuk az autómhoz passzolna, de marad a jelenlegi felállás. :))

(#3287) mtm800 válasza tboldi (#3286) üzenetére


mtm800
senior tag

Hát ha még lovacska is lenne az elején ....úgy még jobban passzolna hozzá ;]

(#3288) TechN7ne válasza tboldi (#3279) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Minek vettem fehéret.... :W

(#3289) tboldi válasza mtm800 (#3287) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#3290) mtm800 válasza tboldi (#3289) üzenetére


mtm800
senior tag

jaja ez is legalább olyan menő :D

(#3291) SharpSA


SharpSA
veterán

Mi a teendő ekkor: új alkalmazást töltenék le az áruházból, kéri az ujjlenyomatot, megkapja. Ezután azt mondja megerősítés kell neki, rányomok az sms küldésére, az Apple ID ellenőrzése ablakot kapom, ott rányomok a Beállításokra. Ekkor kéri az Apple ID jelszót, beírom, rányomok a Bejelentkezésre és nem történik semmi, a Bejelentkezés elszürkül és kész. Ilyenkor mi van?
Eközben a már telepített programok frissítései települnek.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3292) 485 válasza tboldi (#3279) üzenetére


485
aktív tag

De rohadt jól néz ki, erre elcserélném az aranyat.

(ProductRedJazz) :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3293) Muveszur7


Muveszur7
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek mikor kerül be a szolgáltatókhoz (ha egyáltalán bekerül) az új Product Red 8Plus?

(#3294) hemaka válasza Muveszur7 (#3293) üzenetére


hemaka
nagyúr

Biztosan be fog kerulni, mivel a regi piros is kaphato volt a szolgaltatoknal, de hogy mikor...

(#3295) Muveszur7 válasza hemaka (#3294) üzenetére


Muveszur7
csendes tag

Akkor ebből fekete lesz. Kár pedig nagyon brutál ez a piros-fekete összetétel. Bar lehet megrendelem majd apple.hu-ról.

[ Szerkesztve ]

(#3296) tboldi válasza 485 (#3292) üzenetére


tboldi
nagyúr

:D
-------------------
Más: Vettem egy AirPods-ot. Miért nem tettem előbb? :))

(#3297) 485 válasza tboldi (#3296) üzenetére


485
aktív tag

Hol, mert én is bajlódom ezzel a szar kábellal.

(#3298) tboldi válasza 485 (#3297) üzenetére


tboldi
nagyúr

Extreme Digital, 55k Ft.

(#3299) 485 válasza tboldi (#3298) üzenetére


485
aktív tag

:Y 55k? basszus

(#3300) tboldi válasza 485 (#3299) üzenetére


tboldi
nagyúr

Normális truly wireless füles nem nagyon van olcsóbban. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.