Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) norbi2010 válasza Demizson92 (#3550) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem is kell, csak a bronz kerül annyiba. ;) A piros viszont 6500-ért nagyon jó ár. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3552) Demizson92 válasza norbi2010 (#3551) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Jogos :D Viszont fekete készüléket rendeltem, a piros nem tudom hogy mutatna rajta :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3553) tboldi válasza Demizson92 (#3550) üzenetére


tboldi
nagyúr

:Y
Az Apple oldalán is csak 18k, és én is ennyiért vettem az Extreme Digitalnál.

(#3554) Demizson92 válasza tboldi (#3553) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Bocsi a sok kérdés miatt, de nem szeretnék gagyit se venni, de nem is fenék nélküli a zsebem... :D [link] ez nagyon gagyi? vegyek inkább itthonról valami ajánlottat?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3555) Szellem. válasza Demizson92 (#3550) üzenetére


Szellem.
nagyúr

18k a Apple oldalán vagy bármelyik hazai Apple forgalmazónál.

[ Szerkesztve ]

(#3556) Sword válasza Demizson92 (#3541) üzenetére


Sword
őstag

Én kétféle tokot vettem, egy kártyatartós hátlapot és egy Nillkin Magic Case-t, a hozzá való autós tartó, QI töltővel. Előnye, hogy nem középen van egy nagy bazi fém a mágneses tartó miatt, ami kinyirja a QI töltést, hanem 4 db kisebb a tekercs körül. Ezáltal kocsiban is QI tölthető, erős, stabil mágneses tartás.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3557) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Esetleg ez is jó vétel lehet?

[link]

Van róla egy YT videó is. [link]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3558) marsu. válasza Demizson92 (#3557) üzenetére


marsu.
senior tag

Ez a "fizikai munka" pontosan mit takar? Ha sokat kell térdelned, guggolnod akkor elég kényelmetlen lesz a Plus a zsebedben, pláne ha még ráraksz egy ekkora tokot.
Ha nagy a por munka közben, akkor inkább az legyen szempont, hogy a tok belseje bélelt, mint pl a gyári tokoknak is. Így a por nehezebben tudja majd karcolni a telefon hátulját.

(#3559) Demizson92 válasza marsu. (#3558) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Raktáros vagyok, egy elég koszos, porral teli raktárban dolgozom.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3560) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Először itthonról venném, hogy mire megjon már tudjam használni.

Ezek mehetnek szerintetek?
[link]

[link]

Ha aldasotokat adjátok rá, akkor nyugodt szívvel rendelem meg :)

Köszi!

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3561) Dzsuri89 válasza Demizson92 (#3560) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A fólia nem jó, mert abból a Nillkin 3D CP+ Max kiváló, viszont az általad kiválasztott tokkal nem kompatibilisek a 3D-s fóliák sajnos. A tok feltolja a fóliát, faterom esetéből tudom...

(#3562) Demizson92 válasza Dzsuri89 (#3561) üzenetére


Demizson92
aktív tag

:(

Úgy látom nehéz szülés lesz ez. [link]

Mondjuk ez ideiglenesen az általam kiválasztott tok mellé?
Aztán majd rendelek ebayrol vagy allirol :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3563) Dzsuri89 válasza Demizson92 (#3562) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Minden olyan üvegfólia jó lesz, ami nem 3D-s. :)
EZ megfelelő.

(#3564) Demizson92 válasza Dzsuri89 (#3563) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget, főleg Neked!

Ezek lettek végül:

[link]
[link]

Már csak jöjjön meg a készülék... aztán írok még nem ússzátok meg :D

üdv
Dani

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3565) Dzsuri89 válasza Demizson92 (#3564) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nincs mit! :)

Ha majd pénztárcád engedi, akkor később egy gyári bőrtokra ruházzál be. Nem olcsó, de annyira finom a tapintása, gombok nyomása is nagyon kellemes, egy hibája van csak, hogy alul nem véd, bár engem annyira nem érint, mert nem dobálom a készüléket. Ahhoz viszont hibátlanul fog passzolni majd a 3D-s fólia is. :)

Mennyiért veszed ha megkérdezhetem?

(#3566) tboldi válasza Dzsuri89 (#3565) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam is ez lett a bevált kombináció. Ha majd cserélem a telefont, akkor gondolkodás nélkül gyári bőrtokot és CP+-t fogok venni az újra is. :K

(#3567) Dzsuri89 válasza tboldi (#3566) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én nem szeretem annyira a 3D fóliát amúgy, túl vastag a gomb körül, plusszos moddelek esetén nem egyből éled fel mindig a kijelző, ha telefonálás után elveszem a fülemtől és rengeteg dzsuva beszivárog a fólia alá.
Nekem a Nillkin T+ Pro a személyes kedvencem, igaz nem véd mindenhol, de az előbb leírtakat számomra teljesen javítja. :)

(#3568) Demizson92 válasza Dzsuri89 (#3565) üzenetére


Demizson92
aktív tag

a 2 fólia + a tok házhozszállítással 9ezer forint :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3569) Dzsuri89 válasza Demizson92 (#3568) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Telefonra gondoltam. :))

(#3570) Demizson92 válasza Dzsuri89 (#3569) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Telekomnál veszem 22 hónapos részletre, havi 12 :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3571) talamasca válasza Demizson92 (#3570) üzenetére


talamasca
senior tag

2 éves hűségre? :(
Jobban jársz, ha megveszed egy MM-ban.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#3572) buvartacsko válasza talamasca (#3571) üzenetére


buvartacsko
addikt

Miért?

(#3573) Demizson92 válasza talamasca (#3571) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Otthoni előfizetéssel veszem, internetre hosszabbítok, amivel meg vagyok elégedve, de én sem értem, és felteszem a kérdést, miért? :P

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3574) csibabu válasza Demizson92 (#3573) üzenetére


csibabu
tag

MM-ben mennyi? De én megértem, nem kell plusz papírokat beszerezni, csak egy telefon vagy net ahol megrendeled..netet úgyis fizeted így legalabb mellé hozol egy telót kamatmentes részletre. ;) és semmi bonyodalom bár tényleg nem tudom hogy az Mm-ben olcsóbb e

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro

(#3575) Demizson92 válasza csibabu (#3574) üzenetére


Demizson92
aktív tag

290 ezer forint az MMben, hűséges előfizető vagyok, úgy gondolom maradok náluk, és ezért is vállaltam be, plusz nem titok, hogy hála Istennek nem drogozok, nem k***zok, nem iszok, és ennyit nem sajnálok egy korrekt telefonra :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3576) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek tapasztalata van a NEM Apple vezeték nélküli töltőkkel?
PL: [link]

Egyébként vékony tok van a telefonon, az már gátolja a töltést, mindig le kellene venni és úgy tölteni, vagy simán át húz rajta?

ByLow #

(#3577) -secret- válasza bylow (#3576) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Keress rá YT-on, van egy csomó vidi.

(#3578) hemaka válasza bylow (#3576) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha nem cipotalp vastagsagu a tok, akkor siman tolt azzal egyutt is.

(#3579) bylow válasza hemaka (#3578) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi srácok!
Nem cipő talp 😀
A leg vékonyabb...

ByLow #

(#3580) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Ez a Speedshop üzlet ennyire megbízhatatlan?

Vasárnap leadtam a rendelést, azt írták minden készleten, emailben is azt igazolták vissza.
Telefonon nem lehet Őket elérni, emailre nem válaszolnak, facebook üzenetre sem...
Honnan érdemes még rendelni?

----

Közben visszahívtak, hogy holnap küldik és bocsánatot kértek :) szóval semmi :D

[ Szerkesztve ]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#3581) Stylerr


Stylerr
addikt

A telefonnal készített fotóknak mekkora a mérete nektek? Illetve lehet állítani,hogy mekkora méretű képet készítsen?

(#3582) -secret- válasza Stylerr (#3581) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyári appban nem, csak ülső appban lehet.

(#3583) Stylerr válasza -secret- (#3582) üzenetére


Stylerr
addikt

Most állítottam át,hogy ne nagy hatékonyságú legyen a kép,hanem leginkább kompatibilis. Így nőtt a mérete a fotóknak, és gondolom a minősége is.

(#3584) hemaka válasza Stylerr (#3583) üzenetére


hemaka
nagyúr

Meg anno amikor megjelent en csinaltam itthon egy tesztet es nem eri meg a heic formatummal bohockodni, siman tolni kell jpeg-be.

(#3585) MasterMark válasza Stylerr (#3583) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. Sőt a HEIC jobb kisebb méreten.

Switch Tax

(#3586) Stylerr


Stylerr
addikt

Akkor most melyik?😀

(#3587) hemaka válasza Stylerr (#3586) üzenetére


hemaka
nagyúr

Minoseguk kb. ua, meretuk mas. A heicbol konvertalt jpeg kisebb meretu.

[link] ISO 25, idozito + allvany, 100% nagyitas, 100% JPEG minoseg

A 0303 az jpegben keszult, a 0302 heicbol lett jpegge alakitva iOS-szel.

Meretuk:

Viszont az eredeti HEIC merete nagyobb, mint a jpege, ha pl. macen tarolod vagy ott dolgozod fel.

[ Szerkesztve ]

(#3588) Stylerr válasza hemaka (#3587) üzenetére


Stylerr
addikt

Aham, értem köszönöm! :)
Viszont nekem a képeim mérete 1,5-2mb a kisebb verzióban, a nagyobban meg 3,5-4mb. Ez miért van? :F

(#3589) MasterMark válasza hemaka (#3587) üzenetére


MasterMark
titán

Ott valami nem jó. Kb. a fele mérete kéne legyen a HEIC.

Konvertálgatni meg felesleges szerintem.

Stylerr: Úgy normális.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3590) hemaka válasza Stylerr (#3588) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert ezekben tobb a reszlet es 100% jpeg minoseguek.

MasterMark

Ez nem a gyari hulladek camera app, azert ekkora a merete, mert minoseege is van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3591) anorche1 válasza hemaka (#3590) üzenetére


anorche1
őstag

Melyik fotos appot hasznalod?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3592) MasterMark válasza hemaka (#3590) üzenetére


MasterMark
titán

Ott meg akkor miért nem RAW-ba fotózol? Utána meg lehet konvertálgatni ami tetszik. De az abból tömörített HEIC kb. fele akkora lesz mint a JPEG, ugyanúgy kimaxola.

Switch Tax

(#3593) hemaka válasza anorche1 (#3591) üzenetére


hemaka
nagyúr

ProCamera

MasterMark
Mert az nyers, annyit nem akarok bibelodni vele, akkor inkabb viszek egy normalis fenykepezogepet.

[ Szerkesztve ]

(#3594) talamasca válasza buvartacsko (#3572) üzenetére


talamasca
senior tag

Mert 5-10e Ft kedvezményre ekkora összegnél nagyjából totál felesleges hűséget aláírni, pláne nem két évre...

Több ismerősöm is utólag mondta, hogy kár, hogy nem előbb világosítottam fel. Tulajdonképpen a részlet fizetésre irat veled alá 2 éves szerződést a mobilszolgáltató. Aztán mikor kiderül, hogy hűség nélkül kb. 5e Ft-ért lehet korlátlan nettel díjcsomagokat venni, akkor meg verik a fejüket a falba.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#3595) MasterMark válasza talamasca (#3594) üzenetére


MasterMark
titán

MM-ben drágább a hitel, illetve nem adnak hitelt csak úgy puszira, mint a szolgáltatók.

Switch Tax

(#3596) talamasca válasza MasterMark (#3595) üzenetére


talamasca
senior tag

Ne már!
Megjelenés napján vettem náluk az i8 Plus-t, kamatmentes(!) hitelre, 22 hó, 0 Ft-tal. Mivel BB Banknál vagyok kb. 5 perc ügyintézés után kisétáltam a pénztártól, kezemben a cuccal, ami fillérre ugyanannyi volt a telekomnál.
Ennyit a drágább hitelről.

Majd később szépen számhordozassal otthagytam a korábbi szolgáltatót is.

Az új szolgáltató is kérdezte, hogy akarok e mobilt mellé, mondtam, hogy köszönöm megoldva.

A szolgáltatók az emberi lustaságot és tájékozatlanságot használják ki, hozzáteszem sikeresen...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#3597) MasterMark válasza talamasca (#3596) üzenetére


MasterMark
titán

Kamatmentes hitel nem mindig van. Illetve ha más banknál vagy az bonyolítja a helyzetet. Ott rendes hitelelbírálás van, stb.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3598) nord_ válasza talamasca (#3594) üzenetére


nord_
veterán

Azért több dolog árnyalhatja a képet - csak egy példa: ha az ember a Telekomnál van, akkor egyből 25% kedvezményed van minden előfizetésedre Magenta díjcsomagban. Így már bőven megéri náluk venni a telefont is.

(#3599) buvartacsko válasza talamasca (#3594) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen, de ha én tudom, hogy a Telekom megfelelő számomra és itt szeretnék lenni, akkor nem értem miért baj? :)

(#3600) Demizson92 válasza buvartacsko (#3599) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Dettó! Én is ezért mentem bele, számomra kedvező feltétel, így nem értem az, miért pont egy MM-et kellene választanom, de hála Istennek nem vagyunk egyformák :P

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.