Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) CsabaZz


CsabaZz
tag

Üdv mindenkinek a klubban, az új arany iPhone 8-am egy törött S8-at váltott. :) Reményeim szerint jól fog teljesíteni mind a kicsike, mind én (app fejlesztésben, Android mellett lusta vagyok elővenni az iPodomat, Simulatorban tesztelni meg kb. olyan, mint a virtuális szex, jónak jó, de nem az igazi :D ).

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#3452) anorche1


anorche1
őstag

Nem szoktam dobálni a telefonjaimat, de sajnos az előbb kicsúszott a kezemből a 8+. Lábbal aláakartam nyúlni, tompítani az esést, erre belerúgtam, neki a szekrénynek (szerencsére nem erősen).
Szerencsére csak nillkin 3d cp+ max b al alsó sarka sérült meg. Jó kis fólia ez.
De lehet inkább egy nem 3d -re cserélném, hogy használhassam a spigen hybrid tokot, az mégiscsak jobban véd.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3453) csibabu


csibabu
tag

Üdv! Úgy érzem iphone SE után ideje lenne hogy nagyobb kijelőn lássam a világot 😀 gondoltam arra hogy iphone 8-t vásárolnék. Ez az ár ami nekem még jó és méretben nem is kell nagyobb telefon. Szerintetek ez a hardver az i8-ban jó lesz még jó pár évig? Megéri váltani? Közeleg a szeptember jön új iPhone de azok valószínűleg drágábbak lesznek szóval nem játszanak majd. 8+nekem nagy X meg lényegesen drágább
Tehát a fő kérdés hogy Megéri e a csere I8-ra? Valamint eladnam az SE készüléket és ezért se várnék a vásárlással mert később az SE-t is olcsóbban fogom tudni eladni.

iPhone 14 Pro

(#3454) #42165248 válasza csibabu (#3453) üzenetére


#42165248
törölt tag

Megéri :K nem kérdés.

(#3455) tboldi válasza csibabu (#3453) üzenetére


tboldi
nagyúr

Aktuális modell, miért ne lenne jó még egy darabig? :D

Ha tetszik, vedd bátran.

(#3456) mazsiii92 válasza csibabu (#3453) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szia!

i8 hardveresen még évekig ki fog szolgálni, egyedül a RAM-ra mondanám azt, hogy okozhat problémát, mondjuk 2 év múlva. Hiszen a sima 8-ban csak 2GB van, és örökké az IOS sem tud majd ennyire jól optimalizálni. Én elhatároztam, hogy a következő iPhone-om min. 3GB RAMmal fog rendelkezni, ha nem lesz megfelelő méretben és megfizethető áron, akkor sajnos elhagyom az iPhone hajót. :)

Én a 6S-en néha érzékeltem, hogy kevés volt a RAM, de ezt inkább a nem túl jó IOS számlájára írom. 11.3 óta egész jó, nem akarok ellentmondani magamnak, de úgy gondolom, hogy a 2GB RAM jelenleg és a következő 2 évben még elegendő lesz, utána már azért elfogyhat.

Viszont, proci, kamera, és a többi hardveres elem a telefon élete végéig kiszolgál majd jó minőségben. Szerintem az A11-es chipben alsóhangon van 4 év. Most már 3,5 éve van piacon a 6S, és még mindig az egyik legjobb készülék, hiába csak 2 magos, villámgyors.

Szerintem megérné váltani. De egyébként már egy új iphone 7 is ugrás lenne, páromnak fél éves iphone 7 van, és a mai napig elcsöppenek, hogy mennyivel gyorsabb mint az én másfél éves 6S-em.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#3457) totopad válasza csibabu (#3453) üzenetére


totopad
senior tag

Én a 8 és a 8 Plus között vaciláltam és végül a plus mellett döntöttem. Nem is bántam meg. Nem venném a kissebbet pont az említett ram kapacitás végett, plus nekem a dupla kamera is jelentős lépés volt, mivel szoktam és szeretek fotózni. De ezt leszámítva a 3 Gb ram-ra is azt mondom, hogy épp, hogy elég, de lehetne több.

(#3458) Sword válasza totopad (#3457) üzenetére


Sword
őstag

Ami még jelentős differencia, az az akksi. Egészen más lehet a két felöltés között eltelt idő.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3459) gabor907


gabor907
tag

Sziasztok
Iphone 8al kapcsolatban valaki tapasztalt mar olyat, hogy pl. gorgetesnel (facebook, insta) vagy a fokepernyon jobbra balra meg-meg akad a telo mintha megfagyna vagy 2 mp-re utana jo de gyakran befagy...
Masnak is tapasztslhato? Esetleg megoldas?
Ios 11.3.1 rendszer

core

(#3460) SharpSA válasza gabor907 (#3459) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem Plus van, de nem találkoztam még ilyen akadással.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3461) h1mpi válasza gabor907 (#3459) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha hard reset nem segít, akkor mentésből tedd újra. Ha ez sem akkor gari...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3462) JociMilan


JociMilan
tag

Sziasztok!

Rendeltem magamnak egy Nillkin 3D CP+ Max fóliát fehér színben, ami ma érkezett meg, de véletlenül Iphone 8 Plus-hoz, ezért ettől most megválnék. Amennyiben érdekel valakit, kérem, jelezze!

[ Szerkesztve ]

(#3463) h1mpi válasza JociMilan (#3462) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én meg már várom egy ideje hogy megjöjjön...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#3464) trobi28


trobi28
addikt

Valaki tudna feltenni egy iPhone 8 hátlapról készült fotót? Egy ismerősöm most vásárolt új készüléket a Telekomtól és gyanús, hogy felújított darabot kapott. Nem tudom, hogy egyáltalán van-e különbség a felújított és új hátlap között?
Előre is köszönöm :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3465) -secret- válasza trobi28 (#3464) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nincs különbség.

(#3466) buvartacsko válasza trobi28 (#3464) üzenetére


buvartacsko
addikt

tessék: :U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#3467) trobi28 válasza buvartacsko (#3466) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt én is néztem, de ha Te is megnézed mielőtt belinkeled, láthatod, hogy nem mindegyik képen egyforma a hátlapon a felirat. Azért köszi ......

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3468) norbi2010 válasza trobi28 (#3467) üzenetére


norbi2010
őstag

Ez 8 Plus, de nem hinném, hogy a felirat más lenne 8-on.[link]

(#3469) trobi28 válasza norbi2010 (#3468) üzenetére


trobi28
addikt

Köszi ☺️

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3470) marsu. válasza trobi28 (#3467) üzenetére


marsu.
senior tag

Valahogy úgy van, hogy az európai piacra szánt modelleken rajta van "minden", az amerikai és ázsiai piacra szántakon pedig csak az iPhone felirat. (Nem 100%, de valami ilyesmi a story.)

(#3471) buvartacsko válasza marsu. (#3470) üzenetére


buvartacsko
addikt

így van.

(#3472) tboldi válasza marsu. (#3470) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pontosan. :K

(#3473) trobi28


trobi28
addikt

:R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3474) nord_ válasza trobi28 (#3473) üzenetére


nord_
veterán

Most már ne hagyj minket kétségek közt... Az ismerősöd iPhone-ján milyen hátlap van? :)

(#3475) Tibee86 válasza nord_ (#3474) üzenetére


Tibee86
veterán

Samsung feliratos. ;]

(#3476) trobi28 válasza nord_ (#3474) üzenetére


trobi28
addikt

Olyan, amilyen fotót norbi2010 kolléga linkelt :K
Azért gyanakodott huncutságra, mert kevesebb információt tartalmaz, mint ami megszokott, IMEI szám nincs rajta.

Tibee86 :DD

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3477) buvartacsko válasza trobi28 (#3476) üzenetére


buvartacsko
addikt

megszokott? szeptember óta így van. 8 hónapja. :)

(#3478) tboldi válasza trobi28 (#3476) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az IMEI a SIM-tálcán található, nem veszett el. :)

(#3479) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Hello!

iPhone 8-at szeretnék mágneses autós tartóval használni. Jól gondolom, hogy ehhez valami hátlapi fólia vagy tok is kell? Ha igen, milyen ajánlanátok?

Köszi előre is.

(#3480) -secret- válasza Szibilla (#3479) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pitaka tok + Pitaka tartó vagy Nillkin tok + Nillkin tartó

(#3481) Szibilla válasza -secret- (#3480) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Köszi, megnézem, mik ezek, életemben nem hallottam egyikről sem.

(#3482) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Szó se róla, pofás ez a Pitaka tok, csak arany színű telefonhoz egyik sem passzol igazán.

(#3483) TechN7ne válasza Szibilla (#3481) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ilyen tokokban nincs biztonságba a telefon ,vékony és még drága is ,forintot nem érnek.

Pitaka t használtam volna eddig ,biztosan darabokba lennének a 8+ meg az X is.

[ Szerkesztve ]

(#3484) MasterMark válasza TechN7ne (#3483) üzenetére


MasterMark
titán

Még jó, hogy nem használtad, de meg tudod mondani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3485) TechN7ne válasza MasterMark (#3484) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem elég hogy vékony ,se az alja ,se a teteje ,sem az oldala (gomboknál) nincs védve 15k ért.
500ft-os sima szilikon jobban megvédi a telefont.

(#3486) tboldi válasza TechN7ne (#3485) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mindenkinek mások az igényei. ;)
-----------------------
Ha már tok: Elvileg holnap jön meg a matt szürke Just Mobile TENC a 8 Plus-ra, a 7-esen is pont ugyanilyet használtam. A telefont - mármint a 7-est - már anyum nyúzza, de a tok nem kellett neki, így nálam maradt. A napokban a kezem ügyébe került, és annak ellenére, hogy elégedett vagyok a gyári bőrtokkal, ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy a 8 Plus-ra is megrendeljem a TENC-et. :D

(#3487) TechN7ne válasza tboldi (#3486) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

De az legalább megvédi minden ütődéstől a készüléket ,és nem merev meg kemény.

(#3488) S. Laci válasza tboldi (#3486) üzenetére


S. Laci
tag

Honnan rendelted a JMT tokot a 8+-ra? Nekem még nem volt, de szimpatikus, kipróbálnám. Most egy gyári fekete bőrt használok, Nillkin 3D CP max társaságában.

(#3489) -secret- válasza S. Laci (#3488) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha beírod a Google keresőbe, elég sok magyar webshop is szórja.

(#3490) Szibilla válasza TechN7ne (#3483) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Nálam alapból sincs nagy veszélynek kitéve, csak a mágneses autós tartó miatt kapna ilyen tokot. Azt mondjuk nem bánnám, ha kevésbé lenne csúszós utána a telefon, most mindig vízszinteznem kell, mielőtt leteszem valahová... :)

Az ára sem nagyon érdekel, ha cserébe minőségi darab. 8-ast még sokáig megtartom, már ha tartják azt a fejlesztési irányt, amit a X elkezdett...

[ Szerkesztve ]

(#3491) tboldi válasza S. Laci (#3488) üzenetére


tboldi
nagyúr

ikiegeszitok.hu, de van az aashop.hu-n is.

Sőt, sima átlátszó a Telekomnál is van.

[ Szerkesztve ]

(#3492) tboldi válasza tboldi (#3491) üzenetére


tboldi
nagyúr

BTW meg is jött, minden fasza. :K Kicsit fura, hogy minden dimenzióban kisebb a gyári bőrnél. :D

(#3493) totopad


totopad
senior tag

No, hogy legyen egy kis pörgés is a topic-ban!

11.4/8P iTunes-ból felrakva (verzióváltásnál mindig restore-al tolom fel az új verziót), teljesen pöpec a rendszer, gyors, nincs lagg, az akksi, talán még egy picit jobban optimalizált lett, és míg 11.3.1-en 95%-os használtságot mutatott, addig most 98%-ra ugrott vissza!

Nagyon pöpec, gyors az új rendszer, mondjuk, mondjuk a kommentek alapján eddig is kb a 8 Plus-ra volt a legjobban optinalizálva.

(#3494) hemaka válasza totopad (#3493) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is feltettem csak siman frissitessel, nem vettem eszre semmi bugot, bar mostanaban mar nem nyomkodom annyit. De ha jol lattam az also baron vegre nem breakelnek az ikonok.

(#3495) anorche1


anorche1
őstag

Spigen Ultra Hybrid 2 tokot nem ajánlom. Jól nézki, nagyon tetszik, csak a tok és telefon hátlapja között van egy vékony rés. Valamikor viszont középen hozzá érhet a hátlaphoz, és nekem szépen meg is koptatta az üveget, a vízlepergető réteget szépen leszedte.

Soha nem volt még ilyen drága telefon, nagyon akartam rá vigyázni, de már gyakorlatilag használhatnám védelem nélkül: az oldalán van karc, az előlapon megint csak van, ahol nem védte az iglass üvegfólia, és most már a hátlap is sérült.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3496) tboldi válasza anorche1 (#3495) üzenetére


tboldi
nagyúr

Olyan tok kell, aminek bélelt a belseje. A gyáriak ilyenek. :K

Eddig (nagyjából fél éve) gyári tokokban volt az enyém, kezdetben szilikonban, majd később bőrben, és gyakorlatilag úgy néz ki, mint amikor kicsomagoltam a dobozból.

[ Szerkesztve ]

(#3497) hemaka válasza anorche1 (#3495) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem liquid armorom van a kezdetektol kezdve rajta meg egy kb. 200 forintos folia, 1 hajszalkarc nincs rajta. Mondjuk en neha leszedem a tokot es megmosom a telefonnal egyutt.

(#3498) raven24


raven24
tag

Sziasztok! Nemtudom teljesen feltölteni az Iphone 8 Plus telóm! Kb 90-95 százalékig feltölt, majd nem megy tovább. Kihúzom a töltőt majd visszadugom, azt írja, hogy lehet nem gyári tartozék aztán újraíndítom, majd felugrik a százalék. Ez mi lehet? Merüléssel nincs gond.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#3499) -secret- válasza raven24 (#3498) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eredeti kábel?

(#3500) totopad válasza raven24 (#3498) üzenetére


totopad
senior tag

próbáld meg egy másik kábellel, de nem hiszem, hogy az a baja, hisz, ha kábel probléma lenne, akkor még 95%-ra se tolná fel!
sósan szervíz, de minél előbb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.