Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Érdeklődnék, hogy a régi halas live wallpapereket valahogy fel lehet rakni a telefonra?
Ha igen, honnan lehet leszedni őket?

(#3102) hemaka válasza Szellem. (#3101) üzenetére


hemaka
nagyúr

A live wp nem mozog, csak ha nyomod a kijelzot, aminek igazabol mai napig nem ertem mi a lenyege.
A dynamic ami mozog, azok a korok, de hogy olyat lehet-e varazsolni a mobilra masik fajtat, azt nem tudom. Pedig valami sotetebb jobb lenne, pl ami az X-re van, nekunk meg erthetetlen okokbol nincsen. :W

(#3103) Szellem. válasza hemaka (#3102) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Arra gondoltam. Voltak ezek a halas live wp-k és tetszettek. Igaz, nem live módban használtam őket.
Nem értem, hogy miért kellett őket eltüntetni. Akkora helyet foglaltak?

Na, mindegy.

(#3104) S. Laci válasza ngáborz (#3099) üzenetére


S. Laci
tag

A hívásindítás problémák nálam is jelen vannak néhány hete. Akár widget-ből, akár 3D Touch használatával. Kb 10-ből 6x ezt játssza. (i7)

(#3105) hemaka válasza Szellem. (#3103) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#3106) Szellem. válasza hemaka (#3105) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. :)
Pont ezt nem, de egy másikat én is találtam. :)

Köszönöm.

(#3107) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Szeretnék kérdezni:
Korábban az i7Plusomnál, ha kikapcsoltam a főképernyőn a Vezérlőközpontban a Wifi-t vagy a bluetoothot, akkor az ki volt kapcsolva!
Most viszont ha az i8Plusnál ezt megcsinálom, akkor belépve a Beállításokba azt látom, hogy a wifi is és a bluetooth is be van kapcsolva. Magyarul a teljes kikapcsoláshoz be kell lépnem a Beállításokba és ott kell kikapcsolnom.
Ez miért van így és lehet ezen egyszerűsíteni?

(#3108) TechN7ne válasza Szellem. (#3107) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

IOS 10 el biztosn ,ios 11 óta van így.

(#3109) jeromosi válasza Szellem. (#3107) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Az ios 11-ben már ha a vezérlőköszpontban kikapcsolod, akkor az igazából csak leválasztja wifinél pl a hállózatról amire csatlakozol.
Bluetoothnál pedig amihez párosítva van éppen a telefon.
De a bluetooth is meg a wifi is bekapcsolva marad.

(#3110) Szellem. válasza TechN7ne (#3108) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Akkor ezek szerint ne görcsöljek rajta!Ha ki akarom kapcsolni a wifit vagy a bluetoothot végleg akkor be kell lépjek a Beállitásokba?

(#3111) TechN7ne válasza Szellem. (#3110) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:K

(#3112) Szellem. válasza TechN7ne (#3111) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi, erre gondoltam én is.
i7 Plus után kimaradt az IOS sajnos és nem volt tiszta, hogy a 11-ben változtattak ezen.
Amúgy nem értem mi volt ennek az okosságnak a célja.:)

(#3113) TechN7ne válasza Szellem. (#3112) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mostanság semminek semmi értelme... ;]

(#3114) lugosi válasza Szellem. (#3110) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ios 11 feature.

(#3115) Szellem. válasza lugosi (#3114) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mindegy, akkor ez van.
Ettől még nagyon szeretem a 8 Plus-t. :)
Jó kis telefon lett. :) És jelen esetben nem bántam meg, hogy nem az X lett, pedig eredetileg arra esett a választásom.

(#3116) lugosi válasza Szellem. (#3115) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha a kettő közül kéne választani én is a 8 Plust választanám.

(#3117) psajti válasza Szellem. (#3115) üzenetére


psajti
aktív tag

Sokat gondolkodtam én is a 2 között, ha meglátok egy X-et akár valami reklámban még mindig megkívánom, de inkább 8 plust választottam az már kiforrottabb. X-ből majd inkább a második-harmadik generációt. És nem is bántam meg a döntésem! :) Az üzemidő meg valami marha jó. Nem mostanában volt olyan telefonom amit elég volt 2 naponta tölteni és 50%-kal elmertem indulni reggel melóba. :C Még csak 2 hetesek leszünk de abszolút örülök, hogy visszatértem iPhonera.

[ Szerkesztve ]

(#3118) totopad válasza psajti (#3117) üzenetére


totopad
senior tag

A kijelzője tetszik, de egy kijelző sem éri meg ezt a felárat. Én is filóztam X és 8 Plus közt, de a kijelzőt leszámítva ugyanaz a vas. Nekem nem érte meg a felár.

(#3119) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Nillkin 3D CP+ Max fóliát iphone 8 plusra.
Viszont az allin és az ebayen is nagyon sokan árulják.

Honnan kéne megvegyem? Mert azért árba is van különbség köztük (3-4k között)

köszi

(#3120) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Szeretnék még kérdezni:
Ha otthon vagy az irodában vagyok melyik fogyaszt kevesebbet?
Wifi vagy a 4G?

(#3121) lugosi válasza Szellem. (#3120) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem a wi-fi.

(#3122) tboldi válasza winfos (#3119) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ahol olcsóbb és jó értékelései vannak az eladónak. De a nillkin.org oldalon a gyártótól is rendelhetsz.

psajti: Én is így vagyok vele. Majdnem X-et vettem (meg is rendeltem, csak nem vettem át), gyönyörű telefon, de beláttam, hogy számomra több kompromisszummal járna, úgyhogy maradt a 8 Plus. :)

[ Szerkesztve ]

(#3123) totopad válasza Szellem. (#3120) üzenetére


totopad
senior tag

A régebbi készülékeknél egyértelmű volt a wifi előnye a fogyasztást tekintve, még talán most is, de már messze nem fogyaszt annyit a mobil net sem, mint mondjuk a 4S idejében. Emlékszem, hogy annó pillanatok alatt esett 10%-ot mobilneten, míg ugyanolyan használat mellett wifi-n evett 3/4%-ot!

(#3124) psajti válasza tboldi (#3122) üzenetére


psajti
aktív tag

Jól jártunk szerintem :D Csak most el van csúnyítva szegény egy gagyi fóliával, de kellett rá valami amíg megjön kínából a Nillkin. Van egyébként valakinek valami bevált tok márkája ami nem nyomja fel a 3d üvegfóliát?

(#3125) tboldi válasza psajti (#3124) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ettől még kíváncsian várom az újakat, főleg a nagyobb modellt, amire most X Plus-ként hivatkoznak a pletykák. :K

Nekem a Just Mobile TENC, valamint a gyári tokok váltak be. Most éppen egy bőrtokot használok Nillkin 3D CP+ MAX-szal.
Képek: imgur + egy, kettő, három, négy

[ Szerkesztve ]

(#3126) Szellem. válasza tboldi (#3125) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem van két Spigen tokom!Az egyik a Liquid Crytal a másik a Liquid armor. Mind a kettőt nagyon szeretem, de a legobban a gyári bőrtokomat szeretem a legjobban én is.😊

(#3127) Pőze válasza tboldi (#3125) üzenetére


Pőze
aktív tag

ó de szerencsés vagy :( Nekem három nilkin üvegemet tolta fel a gyári bőrtok. Pedig nagyon szeretem de a jobbsarka mindig bubis lett.

(#3128) jilian válasza Pőze (#3127) üzenetére


jilian
addikt

Nekem gyári szilikon tok van a nilkin kombóval és minden passzol.
Mondjuk az igaz, hogy itt tényleg 100% -osan kell az üvegnek a telefonon lennie.

(#3129) whited


whited
addikt

Sziasztok
megéri a felárat a 8+ a 7+ hoz képest?
lassan mennék vissza iOS-re, de még nem sikerült eldönteni, megéri-e.

Köszönöm :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3130) tboldi válasza whited (#3129) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én az újabbat választottam, de ezt végső soron neked kell eldöntened.

(#3131) whited válasza tboldi (#3130) üzenetére


whited
addikt

olyan 40-50k van közöttük árban, ezért is kérdem.
üzemidőben van érdemi különbség köztük ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3132) tboldi válasza whited (#3131) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nagyjából ugyanaz. A 8-asnak valamivel kisebb az akkumulátora (kellett a hely a Qi töltés tekercsének), de az A11-es SoC takarékosabb.

(#3133) Tomeeka28 válasza whited (#3131) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Hát 7+ ról nem érdemes váltani, de ha újjat veszel, akkor szerintem 8+. Nekem van 7 és 8 is, egymás mellé téve érződnek azok a kis különbségek. Kicsit szebb kijelző, kicsit jobb kamera, kicsit jobb hangszóró, vezeté nélküli töltés... Szóval 8.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#3134) psajti válasza whited (#3129) üzenetére


psajti
aktív tag

Ez nekem is megfordult a fejemben vásárláshor, végül a frissebbsége, tovább támogatottsága és hosszabb távra való tervezés miatt én a 8 plust választottam amikor cserélni akartam a Samsungom.

(#3135) whited


whited
addikt

Egy kérdés maradt csak, ( igazából kettő )
A jet black csak 128gb-al van?
Hol vegyem? :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3136) Tibee86 válasza whited (#3135) üzenetére


Tibee86
veterán

Hát jetblack 8-at sehol, mert olyan nem létezik. :D

(#3137) Naya


Naya
csendes tag

Sziasztok! Olvasgatom a “jóslatokat” a 2018-as iphoneokkal kapcsolatban. Mennyire gondoljátok reálisnak, hogy jöhet az idén dual-sim model is? Szeretem az ios-t, nem szívesen váltanék, de az új galaxy-nál a 2 sim lehetősége miatt majdnem meginogtam. Viszont egyre több helyen olvasom, hogy esetleg most az apple is lép ilyen téren.

(#3138) lugosi válasza Naya (#3137) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Mennyire gondoljátok reálisnak, hogy jöhet az idén dual-sim model is?"

Én semennyire. Legalábbis abban az értelemben, amilyen formában most léteznek a 2 simes telefonok. Volt róla szó korábban, hogy a fizikai simet kiváltják virtuális simmel, és úgy lesznek több számot kezelő szolgáltatások, olyat elképzelhetőnek tartok (az USA tmobile-nál már van ilyen kb egy éve).

(#3139) Naya válasza lugosi (#3138) üzenetére


Naya
csendes tag

Én sem látok rá túl sok esélyt, pedig nekem ez az egyetlen dolog, ami hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#3140) hemaka válasza Naya (#3137) üzenetére


hemaka
nagyúr

Dual-sim nem lesz, az biztos. Egyebkent igen, haladhatnank a korral, mert ez a simezgezes eleg regi dolog es semmi ertelme nincs mar.

(#3141) tboldi válasza whited (#3135) üzenetére


tboldi
nagyúr

8-asból (merthogy a 8-as topikban vagyunk) jet black és 128-as? ;]

Komolyra fordítva, akkor gondolom, hogy inkább a 7-est választanád. Most már mindegyik színből van 32 és 128 GB-os, a 256-os megszűnt, ahogy nézem az Apple oldalán.
A hol vegyemre: olcsóbban szeretnéd, vagy fontos lenne a +1 év szavatosság? Előbbi esetben egy megbízhatónak titulált GSM-bolttól (én a MobilCornertől vettem a 8 Plus-t), utóbbiban pedig Apple, iStyle, iCentre, Media Markt vagy Extreme Digital.

[ Szerkesztve ]

(#3142) whited válasza tboldi (#3141) üzenetére


whited
addikt

igen, közben leesett, hogy az Space gray amire gondoltam :DDD
megnéztem pár YT videót, meg cikket és inkább a 8 mellett tenném le a voksom a hosszabb táv miatt.

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3143) lugosi válasza whited (#3142) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is a 8-at választanám.

(#3144) tboldi válasza whited (#3142) üzenetére


tboldi
nagyúr

Abból pedig nincs 128-as, csak 64 vagy 256 GB-os. :D
De mindegy, a második bekezdés típustól függetlenül érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#3145) xmblolz94 válasza whited (#3142) üzenetére


xmblolz94
csendes újonc

Jó döntés volt. Ha meglesz, majd mesélsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#3146) No.01


No.01
őstag

Jol latom, h a tobbseg a Nillkin 3D CP+ MAX-ot hasznalja/ajanlja a kijelzore?

(#3147) tboldi válasza No.01 (#3146) üzenetére


tboldi
nagyúr

:K

(#3148) Szellem. válasza No.01 (#3146) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem sajnos az iCentre-ben egy Xprotector-t tettek fel. Felment buborék meg szöszmentesen de már válik fel.
Hozzá sem ér a tokhoz. Egy kalap kaki ez a fólia. Sajnos szükségmegoldás volt és gyorsan kellett. Ez lett a végeredmény.
A korábbi telefonjaimon Nilkin volt. Azokkal sosem volt gondom.

(#3149) rodi81


rodi81
tag

Sziasztok!Most tervezek áttérni apple oldalra.Vacilálok a 7-es és a 8-as között,a kb.40-50 ezer forintos különbség miatt.Szerintetek a 8 ér annyival többet,ad annyival többet?!
Ja és itt Iphone-nál most akkor hogy is van ez a garancia dolog?Tehát nem kell félnem ha mondjuk egy olcsóbban áruló(véleményeket és vásárlószámokat figyelembe véve megbízható) "mezei" webshopban vásárolom meg a telót?Ha ne adj isten lesz vele valami,mehetek nyugodtan javíttatni a hivatalos szervízbe?

[ Szerkesztve ]

(#3150) tboldi válasza rodi81 (#3149) üzenetére


tboldi
nagyúr

Most csak röviden válaszolok, ha nem haragszol: igen és igen. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.