Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) #91166208


#91166208
törölt tag

I7: akkumulátor:
használat: 5 óra 51perc
készenlét: 36 óra 10 perc
és még 19% van az akksi..

(#4702) Tibee86 válasza #91166208 (#4701) üzenetére


Tibee86
veterán

Vell dán nálysz wörk gud dzsáb tabzs tabzs.

[ Szerkesztve ]

(#4703) #91166208


#91166208
törölt tag

Másnál is csinál olyant a telefon hogy ha lecsökken az akkumulátor 3% alá akkor nem írja ki a készenléti időt és a használatot?
Miért nem tudom a Facebookot beállítani magyar nyelvre? Utána olvastam ha az egesz telefont angolra állítod majd vissza magyarra akkor elvileg azok az appok amik angol nyelven voltak az magyar lesz ha támogatja. A FB támogatja de meg úgyse vált át. Valakinek ötlet ? Ez a leírás a szifon.com rol olvastam !

[ Szerkesztve ]

(#4704) B-L-A-C-K válasza #91166208 (#4703) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Másnál is csinál olyant a telefon hogy ha lecsökken az akkumulátor 3% alá akkor nem írja ki a készenléti időt és a használatot?

Nem rémlik ilyen, ha viszont csináltál hard restete úgy hogy nem volt utána töltőn akkor van ez a jelenség.

Miért nem tudom a Facebookot beállítani magyar nyelvre?

A fész app iPhone-on nem magyar, és nem is megy sehogy magyarul tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#4705) expendables


expendables
aktív tag

Srácok! A telefon kijelezte,hogy elérhető a 10.2-es frissítés. Még nem szeretném telepíteni,mert így teljesen jó. Viszont a beállítások ikonnál a kis piros jelzést,hogy lehetne eltűntetni?

(#4706) wolruf válasza expendables (#4705) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem sehogy, lévén az jelzi, hogy az adott app akar valamit.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4707) B-L-A-C-K válasza expendables (#4705) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Beállítások -> Általános -> Tárhely és iCloud-használat -> Tárhelynél tárhely kezelés -> megkeresed a frissítést, belemész, és törlés.

Viszont egy idő után megint letölti, és ugyan ez lesz.

(#4708) #91166208 válasza B-L-A-C-K (#4704) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nem csináltam hard resetet és nem is szeretnék csinálni !

(#4709) B-L-A-C-K válasza #91166208 (#4708) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nem teljes törlést jelent, csak egy olyan újraindítás hogy az esetleg beragadt dolgokat is kiszedi, törölni semmit nem fog a készülékről. Bekapcs gomb + le hangerő együttes nyomásával tudsz ilyet csinálni.

(#4710) #91166208 válasza B-L-A-C-K (#4709) üzenetére


#91166208
törölt tag

Mit értesz beragadt dolgokon ?

(#4711) -secret- válasza #91166208 (#4710) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A háttérben beakad valami alkalmazás. :D

(#4712) B-L-A-C-K válasza #91166208 (#4710) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pl egy app, vagy egy telefon beállítása nem működik megfelelően.

(#4713) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#4707) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Buzz, az ember még 8 év iPhone használat után is tanul újat :R

(#4714) Criton


Criton
veterán

Sziasztok,

most léptem be a táborba egy 32gb-os modellel. Egy olyan problémám lenne ,hogy az Apple Otthon alkalmazás elindítása után semmi sem történik, csak inicializálás. Ismert probléma, ha igen, akkor mit lehet tenni?

(#4715) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na megjött a Nillkin 3D-s üvegfólia...

Annyira nem vágtam tőle magam hanyatt...Millió fóliát raktam már fel, de ennek a szélei nem mentek fel egyszerűen szépen, mindig maradt egy kis levegő, kb 10x raktam fel, de még mindig van egy kicsi, gondolom hibás...Szélein lévő hézag is azt hittem kisebb lesz szóval ez se teljesen 3D-s még most sem. Mondjuk vékony, meg jó a tapintása, de számomra még mindig nem ez a tökéletes, vagyis nem is hiszem 6-os 7-es szériára létezik ilyen amire ezt mondhatom...

(#4716) Criton válasza Criton (#4714) üzenetére


Criton
veterán

Reggelre meg is oldódott ez a probléma.
Másik kérdés: Vodafone-nál vásárolt A1778-ra, GSM vagy a Global iOS-t kell feltenni iTunes-al?

(#4717) twinkiecz válasza B-L-A-C-K (#4715) üzenetére


twinkiecz
tag

Nekem simán ment a fel rakás. Szerintem sincs ennél jobb megoldás. Ezért nem szeretem a hajlított kijelzőket.

linktr.ee/twinkiecz

(#4718) #91166208 válasza B-L-A-C-K (#4715) üzenetére


#91166208
törölt tag

na megérkezett akkor... hány munkanap telt el a megrendeléstől amíg megkaptad ?...légy kedves nézd meg nekem , köszönöm :)

(#4719) Criton


Criton
veterán

Használja a telefont valaki carplay-en keresztül? Ha igen, akkor milyen navigációt használ?

(#4720) B-L-A-C-K válasza #91166208 (#4718) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

2 hét, nem is vártam idén megkapom.

(#4721) xxman


xxman
senior tag

Sziasztok, most valtottam SE-rol, egyenlore elegge meg vagyok elegedve, de ez a rezgo eleg fura, talan picit gyenge is. Lehet vele kezdeni valamit? (A homegomb "2"-en van)

I just wanna have some fun.

(#4722) B-L-A-C-K válasza xxman (#4721) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A telefon rezgése, vagy a home gombé?

(#4723) -Ben- válasza xxman (#4721) üzenetére


-Ben-
veterán

A rezgéssel semmit se tudsz kezdeni. Ez ilyen. Az SE-ben még rezgőmotor volt, ebben már a taptic engine dolgozik akkor is, ha rezeg a telefon. Egyébként nem olyan gyenge az, zsebben elég jól érezhető.

(#4724) Szellem. válasza xxman (#4721) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem 6S-em volt, ahhoz képest erősebb a rezgése a telefonnak. Nem tudom milyen tokban hordod, az még gyengíthet rajta.

(#4725) A guru


A guru
addikt

Sziasztok! A mai napon végre sikerült beszereznem egy matt fekete gyönyörűséget vettem is hozzá egy spigen liquid armort, S6 edge+-ról jöttem, ez az első almás termékem, eddig baromira bejön, tényleg dúl a szerelem. :)) Egy kérdés merült fel eddig: a billentyűzet méretét lehet valahogy változtatni illetve az megoldható, hogy a számokat megjelenítse a betűk felett?

(#4726) Fricy78 válasza A guru (#4725) üzenetére


Fricy78
tag

Csak külső progival. Azt hiszem a swiftkey tudja, de nem vagyok benne biztos.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#4727) janist81


janist81
tag

Sziasztok,
Új vagyok iOS terén, és egy dologban kérném a segítségeteket. A fotókban a képeim mindig dátum szerint növekvőben vannak (régi van elöl). Ez nekem zavaró, mert mindig a lista aljára kell menni, ha egy friss képet szeretnék megnézni.
Van lehetőség a sorrend megfordítására?
Köszönöm

(#4728) xxman válasza Szellem. (#4724) üzenetére


xxman
senior tag

Gyári apple bőrtokot, és az értesítések, hívások rezgését értettem valóban :) Köszönöm a válaszokat, lehet csak meg kell szokni.

I just wanna have some fun.

(#4729) -Ben- válasza janist81 (#4727) üzenetére


-Ben-
veterán

Nincs.

(#4730) janist81 válasza -Ben- (#4729) üzenetére


janist81
tag

Köszönöm

(#4731) Szellem. válasza xxman (#4728) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem is a gyári bőrtokom, meg a gyári szilikonom van és elég szépen rezeg benne. Nálam nincs vele gond. Zsebben némítva én szépen érzem ha rezeg. :R

(#4732) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem vagyok akkumulátor fetisiszta de kipróbáltam mit tudok kihozni a 7 Plusom akkumulátorából. Wifi,4G vegyesen, az alacsony töltöttségű módot meg nem használtam.A fényerő automatán.Ez lett belőle:

Szerintem ez nekem bőven csodálatos!
Majd ha lesz kedvem azt is kipróbálom,hogy alacsony töltöttségű módban mit tud a telefon.

(#4733) lugosi válasza Szellem. (#4732) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez szerintem nagyon jó.

(#4734) Szellem. válasza lugosi (#4733) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem is. Sőt! Kiváló! Ha lemerítem 1%-ra akkor megvan a 11 óra és a pont 72 óra azaz 3 nap! Ez így csodálatos. :R

Egyébként az az érdekes, hogy volt benne 60 per bluetooth. Ha ez nincs akkor bőben 11 óra felett vagyok vele. Ami meg kimagasló!

[ Szerkesztve ]

(#4735) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#4732) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Plusznak is van topikja, ne itt vagánykodj a kis aksis i7-esek között... ;]

(#4736) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#4735) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem akartam a lelkedbe gázolni így karácsony előtt. :) Tudom, hogy van topikja, de gondoltam megosztom itt a tapasztalatom, mert a 7 Plus topic nem pörög. :R

(#4737) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#4736) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem gázoltál, poén volt azért volt ott a szmájli. ;)

(#4738) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#4737) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Bálam is!😊
De áldom magam higy nem a kicsit vettem meg!

[ Szerkesztve ]

(#4739) Ed Parker válasza Szellem. (#4734) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Akkor ez most az a játék kinek nagyobb a fütyije? ;]
A watch topik tele van ilyennel :DDD

(#4740) Szellem. válasza Ed Parker (#4739) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem, ez nem az, de már leírtam! Csak betettem, egy képet és megosztottam a tapasztalatomat, mert hozta azt a telefon amit szerettem volna. Ennyi. Csak kicsit kell elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#4741) Ed Parker válasza Szellem. (#4740) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mondjuk egy akkora teleppel ez valahol el is várható,nem?
Az lesz a frankó, ha ezt a normál méretű telefonok is tudni fogják.
Ja ha már ebben a hangnemben, a plus nem ez a topik, leszel szíves legközelebb off-ba rakni a tapasztalatokat, köszi.
Értsd a viccet.

[ Szerkesztve ]

(#4742) Szellem. válasza Ed Parker (#4741) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Leszel szíves nem kioktatni! Főleg minek után a zöld emotikonnak más értelme van, ami ugye nem viccelés hanem gonoszkodás! Ok nélkül nem kapom fel a vizet!

Az ekkora telep nem jelent semmit! Én S7 Edgeről jöttem és ott ezt nem tudtam produkálni sehogy sem!Nekem ez megváltás!
Már létezik olyan akkumulátor technológia aminek ezt tudni kéne és nem kell naponta tölteni a telefont. Csak szarnak rá. Jah, és itt nem a kvantumenergiára gondolok amit a Videoton vezér akart kifejleszteni! :R

[ Szerkesztve ]

(#4743) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#4742) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szóval akkor én most gonoszkodtam veled :F

(#4744) Ed Parker válasza Szellem. (#4742) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ennek örülök, ha megfelel az igényeidnek.
Sajnos amíg ez a vékonyság buzéria van, a legtöbb telefont naponta kell tölteni, egyrészt kijelző mérete miatt, másrészt az akksi halovány kapacítása miatt.
Nekem nem gond mert van nálam power bank, így bárho tudom mobil tölteni, kocsiban, melóhelyen szintén van töltő.
Csak dühítő, hogy ezért az árért, két takarékos maggal sem tudnak sima két napot hozni.

Volt itt egy srác a Krypton bolygóról, ő sem értette a viccet :N

(#4745) kchris78 válasza Ed Parker (#4744) üzenetére


kchris78
veterán

Az meg a masik hogy mi ennek a power bankos toltogetesnek a kovetkezmenye? Naponta akar 1 vagy 2 ciklust is lehet a beepitett akksiba tolni amivel 1-2 ev alatt is mar erezhetoen csokkenhet a teljesitmenye... Ez meg azert nem valami rozsas, foleg hogy i7nel majd melyebben kell zsebbe nyulni ha az ember ugy akarja kicsereli az akksit hogy kozben azert a vizallosagbol is maradjon valami. Foleg ha belegondol az ember hogy van aki megveszi az i7-et aztan egy-ket tenyleg jo 1EUR-s programra is sajnalja a kiadast...

[ Szerkesztve ]

(#4746) Szellem. válasza Ed Parker (#4744) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Amióta átváltottam az S7 Edge-ről visszatért a lelkiállapotom. Előtte idegállapotban voltam. Főleg, mert merült mint a balta. Részletezni nem akarom, hogy a számomra mi a különbség a két telefon között. Akinek volt S7 Edge, az tudja. Ez sem tökéletes telefon, ahogy egyik sem, de nem mindegy milyen kompromisszumot kell kötni. A 7 Plus üzemideje gyönyörű. Persze, régen voltak azért olyan telefonok, amik heteket bírtak. :)
Én láttam szétszedve i7-et és simán beleférne egy 2200-as akksi. Azzal azért elmenni bőven 2 napot, úgy, hogy használja is rendesen az ember!
Az akksikérdés csak annyiban zavar, hogy lehetne erősebb akkumulátorokat gyártani, és nem kéne töltögetni orba szájba. Persze, tudom van kábel, meg áram, meg powerbank, de akkor is, főleg, hogy minél többet tölti az ember az akksit, annál jobban gyengül. Sajnos nem mi gyártjuk a telefonokat és ugye hova lenne a profit, ha több évet is kibírna egy telefon.

A vicced félreérthető volt a számomra. Tényleg nem pöcsméregetés miatt raktam be a képet az akkuidőről. Ha megsértettelek, akkor bocsánatot kérek tőled! :R

(#4743) B-L-A-C-K: Hát, téged nem értettelek félre. Egyértelmű volt amit írtál. De, ahogy írtam nem akartam senkit megsérteni!

[ Szerkesztve ]

(#4747) Ed Parker válasza kchris78 (#4745) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ritkán tartok meg tovább mint egy év egy telefont.
Utoljára 2008 előtt fordult elő, szóval ez a része nem annyira érdekes,de ha mégis, tudom tölteni a említett módon.
De értem amire gondolsz.
Elvileg ezek kb 1000ciklust bírnak, az normál esetben ugye 3 év, na most ha én napi 1-2x töltöm, akkor 1,5 az én szokásaimmal.
Én vettem már az évek alatt rengeteg szoftvert, ez ami ezen a platformon tart.

(#4748) Ed Parker válasza Szellem. (#4746) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem volt s7e és nem tapasztaltam ilyet, de ettől még elhiszem, a droid tud fura dolgokat művelni.
Az hogy beleférne, egy dolog, gondolom az Apple mérnökei nem szivatásból raktak bele kisebbet, van ennek technológiai magyarázata, elég csak szegény note7-re gondolni, nem jó az ilyennel játszani.
Egy hetes akksi, mikor volt az már? :) (Van pár ilyen telefonom még)
Sztem ez nem profit kérdése, az alma használt piaca nagyon erős és mókerből is van bőven, egy akksi csere fél óra és filléres dolog, nem hinném hogy ezért raknak bele kisebbet, pedig nagyobb is elférne.

Jaj ne hülyéskedj már :)

[ Szerkesztve ]

(#4749) kchris78 válasza Ed Parker (#4747) üzenetére


kchris78
veterán

nem konkretan rad gondoltam hanem azokra akik nem igazabol nincsenek is itt jelen ezen a forumon :)).
lehet iphone esetben 1000, en inkabb 700at gondoltam vizvalasztonak. Bar ezt mar befolyasolhatjahogy hanyszor melegedett tul a telefon nyaron, meg hasonlok.

[ Szerkesztve ]

(#4750) #96302336 válasza Ed Parker (#4747) üzenetére


#96302336
törölt tag

Több lesz az, mint másfél év. Kettőt simán ki lehet hozni még intenzív használat mellett is. Egy ciklus egy totál lemerülés és feltöltés. Ha csak 50%-ra meríted és töltöd utána fullra, akkor két feltöltés lesz egy ciklus. Ez arányosan számítható, hogy mennyire meríted le. ha 20%-ra, akkor értelemszerűen 1,2 töltés lesz 1 ciklus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.