Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#4950) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha egy 90 ezer forintos telefontokot vesz, azt nehogy már megmagyarázd azért veszi mert szerinte legkirályibb, az csak azért veszi ha valahol előveszi lássák neki még tokja is kurva drága. Témát innentől hanyagoljuk is mert csak felidegesítesz így év végén... ;]

[ Szerkesztve ]

(#4952) whitezo88 válasza Szellem. (#4950) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Azért van különbség ha valaki átlag bolti ár 10xért vesz bőrcipőt, vagy tokot... persze mindenki arra veri a pénzét amire akarja, csak ne keverjük a dolgokat.

(#4953) Sys85 válasza -Ben- (#4944) üzenetére


Sys85
veterán

Abba inkább ne menjünk bele,legyen annyi elég,hogy fájt!Nagyon... :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4954) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#4955) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#4951) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha felidegesítelek a véleményemmel akkor nem nálam van a baj!
A 250-es 300-as telefon az nem luxus ugye?Szerintem is hagyjuk!
Te meg azt ne eröltesd hogy az a fasza aki 1000-ért vesz tokot az ebayről a háromkilós telefonjára.Még ezt lereagáltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#4956) Ed Parker válasza Szellem. (#4950) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ebben nincs is vita, annyiért ragyogjon :)

Ezek szerint ha valaki egy nagy divatcég termékét megveszi legyen az akár egy cipő, ruha,tok, stb. akkor az rongyrázó vagy "paraszt"?
Vagy Rogán Tóni, ő is azt nyilatkozta magáról, hogy a nép egyszerű gyermeke :)

Nem a márkajelzés miatt kerül annyiba? A LV-ról köztudott hogy kivagyiságból veszik az emberek, nem azért mert praktikus, egy márka a felső 10000-nek, de engem nem zavar, ahogy arany hátlap sem, akinek ettől porcosodik a gyík, lelke rajta :)

(#4957) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#4955) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj 100ból szerintem 99 azt fogja mondani a 90 ezres telefon tok rongy rázás, a 250 ezer forintos telefon is luxus azt mondom, de nincs egy szinten a kettő közel sem. ;) Ez kb olyan mint veszek egy jó minőségű WC papírt 3 ezerért, de a másikra rá van írva hogy loui vuitton azért meg kiadok 50 ezret. Vicces nem? :) De remélem így már érted.

Na de tényleg téma részemről vége, bujjék neked is.

(#4958) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#4957) üzenetére


Sys85
veterán

Spigen Liquid Armor 👍🏻
Véd,szolidan mutat,nem hat gagyinak (s-line nevű hulladék...),relatíve olcsó. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4959) Szellem. válasza Ed Parker (#4956) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Rogán Tónit hagyjuk!Az má tészta! Ha valakinek van pénze (és itt nem egy bünozőre gondolok) akkor igen is drágább cuccokat fog megvenni ha a pénze engedi!Ezzel én is így vagyok. És má is így lenne.
Anno amikor megvettem az első kocsimat ami egy F.Punto volt örültem mint majom a farkának! Nem volt drága de az enyém volt és örültem neki.Nem voltam gizda nem voltam több mert magamnak vettem!Ma más autóval járok jóval drágábbal de nem tartom magam gizdának vagy többnek!Volt rá vágyam igényem forrásom. Vannak olyanok is akik nem maguknak vesznek meg valamit hanem "másnak" csak hogy ezzel legyenek többek! De azt gondolom általánosítani nem kell. :R

(#4960) Ed Parker válasza Szellem. (#4959) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Félre ne érts, nem a minőségi cuccok ellen vagyok, ha egy Apple bőrtok 59€ és egy luxus Porsche design 150€ az anyaghasználat miatt megértem.
De a LV nem az a márka, az én szemben legalábbis nem az, csak egy drága értéktelen sz@r.
Igen ilyenek is vannak akik tárgyakkal többek szeretnének látszani, mint akik, pedig az igazi gazdagok, nézd meg Simicskát, egyszerű emberek és a SPAR-ban veszik a parizert közöttünk, sima ruhában járnak és egyszerű kocsival...

(#4961) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#4959) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na még egy utolsó hozzászólás mert mindig nem érted...

Tegyük fel ha valaki drága dolgokat vesz, mert megteheti, ez oké, ha én is multimilliomos lennék, rengeteg olyan dolgot megvennék ami drága még akkor is ha tudom felesleges. Szóval itt nem arról van szó hogyha valaki gazdag akkor vegyen olcsó tokot, de 10-20 ezerért már márkás minőségi bőrtokot veszel, Loui Vuittont meg nem azért vesz a gazdag mert szerinte az jobb mint a 20 ezres, hanem mert tetszik neki hogy Loui Vuitton. Illetve ha luxus kocsija van, luxus cuccokba jár, ez a kiegészítő már eleve dukál hozzá, azért is hogy lássák márpedig te atom gazdag vagy, de még mindig nem azért van nálad mert szerinted ez minőségben 5x-10x mint azt a 10-20 ezres szintén minőségi bőr belebújtatós. Ha ezek után se érted meg nem tudom leírni már ennél szájbarágósabban.

[ Szerkesztve ]

(#4962) Sys85 válasza B-L-A-C-K (#4961) üzenetére


Sys85
veterán

Ha annyi pénzem lenne hogy 20k-s bankókkal törölném a seggem is,akkor ezt az igazi nagyzolós drága luxus tokot venném: [link] 😃
Bár ugye erről a sznobok nem vágnák le már messziről,hogy egy mocsok drága limitált tok. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4963) xxman válasza Szellem. (#4959) üzenetére


xxman
senior tag

Szvsz szerintem 16k is k-sok a gyári Apple bőrtokért is, annak ellenére is hogy megengedhettem magamnak, és meg is vettem. És tényleg faszás, minőségi, de nem 16k ez sem, ahogy az az LV sem 90 (de talán név nélkül még 9 sem lenne).

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#4964) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#4961) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én tökéletesen értem amit írsz hiszen nekem nem LV tokom van hanem a gyári bőr ami jóval olcsóbb!Abban viszont sosem fogunk egyetérteni hogy egy másik ember fejével gondolkodjuk és ráhúzzunk úgy egy jelzőt hogy a szándékát vagy vágyait nem ismerjük!Továbbra is azt mondom hogy ha valaki meg tud venni magának valamit és magának veszi mert tetszik neki és vágyik rá az vegye meg! És teljesen mindegy mi az!
Téma lezárva!Boldog Új Évet Nektek! :R

(#4965) Sys85 válasza xxman (#4963) üzenetére


Sys85
veterán

Egy bizonyos árszint felett már az ár nagyrészét (szerintem alsóhangon 90-95%-át a márka jelzés teszi ki.
Meg kell nézni pl a Gucci sportcipőket.Sok olyan van ami adidasban,nike-ban,Converse-ben,Lacoste-ban,stb töredéke áron megvehető,úgy hogy azok se éppen olcsóak.Én azt is elhiszem hogy vannak olyanok köztük amik minőségibb bőrből vannak,de akkor sem érnek 100-150k-t.Amíg lesz kereslet az irreálisan drága "sznob" márkák termékeire,addig ezek ilyen áron fognak menni,hiába nem érnek annyit józan paraszti ésszel végig gondolva. :)
Mindenki vegye azt ami neki kell és amire telik. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4966) Ed Parker


Ed Parker
nagyúr

ok, sztem eléggé ki lett ez már vesézve a luxus fogalma, ugorjunk a témáról

(#4967) Gsx-rr válasza Szellem. (#4945) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Érdekes! Más azért meg tudta oldani ezt a problémát!

[link]

(#4968) jani70


jani70
aktív tag

Boldog új évet mindenkinek!

(#4969) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Üdv!
Tavaly év végén beléptem a táborba egy fekete 7-el.
A 6s után csak az akksit érzem jobbnak egy kicsit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4970) zola96 válasza leslieke (#4969) üzenetére


zola96
senior tag

6sről szerintem abszolút nem érte meg valtanod.. talán ami említésre méltó az OIS plusz ha véletlen víz éri túl éli. :)

(#4971) B-L-A-C-K válasza zola96 (#4970) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Feltéve ha jól van összerakva, mert volt már kis víz esetén is kuka lett a telefon...:)

(#4972) leslieke válasza zola96 (#4970) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Annyiért te is váltottál volna....

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4973) -secret- válasza leslieke (#4972) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mennyiért?

(#4974) -Ben- válasza Sys85 (#4953) üzenetére


-Ben-
veterán

Csak azért érdekelt volna, hogy tudjam kb. mire számíthatok majd eladáskor...

(#4975) leslieke válasza -secret- (#4973) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ajándék volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4976) zola96


zola96
senior tag

Hű hát akkor bocsánat. Akkor meg felesleges "zsörtölődni". :U

(#4977) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ha i7-be a gyári lightning - jack átalakítón keresztül dugom be a régebbi earpods fülest, akkor működnek a hangerőgombok? A híváskezelő gomb gondolom alap, hogy működik.

(#4978) Sys85 válasza lugosi (#4977) üzenetére


Sys85
veterán

Persze!Az átalakító csak egy kábelre száműzött jack aljzat,de a lábkiosztás változatlan,minden iphone kompatibilis headset minden gombja működik vele.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4979) lugosi válasza Sys85 (#4978) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na az jó. A fülhallgatómat mindig elfelejtem magammal vinni az irodába, így ott a régebbi telefonét tartom a fiókban. Így legalább egyik füles itthon maradhat, a másikat meg bent hagyhatom az átalakítóval.

(#4980) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok!

Boldog Új Esztendőt Mindenkinek!

A lányom 5S-ről váltana 7-re. Hogyan tudja átmenteni a dolgait?
iClouddal le kell szinkronizálni a régit? Majd az újjal bejelentkezni az iCoudba?

Köszi

(#4981) xxman válasza oil120 (#4980) üzenetére


xxman
senior tag

Szia!
Neked is BUÉK!
Két lehetősége is van, ha a legfrissebb iOS fut az i5S-en, akkor iTunes-on keresztül készít egy biztonsági mentést, kiválasztva azt a lehetőséget hogy a gépen tárolja az adatokat, majd az új készüléket visszaállítja biztonságimentésből, avagy az iCloudos megoldás, amit ki is tud választani az i7 aktiválása végén.
Én mindkettő mentést szoktam tárolni, és utóbbi időben csak az iCloudosat használta, de őszintén szólva a gépes megoldás jobb szerintem.

I just wanna have some fun.

(#4982) zola96 válasza oil120 (#4980) üzenetére


zola96
senior tag

iCloudba automatikusan készül mentes ha van elég tárhely. iTunes-ba is lehet biztonsági mentést készíteni.

(#4983) Ed Parker válasza xxman (#4981) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Asszem ez a 4-ik generáció ha nem az ötödik, hogy csak felhőből aktiválom/állítom vissza a telefonokat.
Töröltem is az összes backupot a Mac-ről.
A számítógépes visszaállításnak egyetlen előnyét látom, ha nincs wi-fi.
Tárhely meg 1€-ért/hó bővíthető.

(#4984) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Megjött egy újabb rendelésem, konkrétan ez a vékony tok. Nagyon passzos, nagyon, vékony, kamera részt külön kicsit megemeli így abszolút védi ha lerakod valahová (természetesen ez a tok nagyon vékony, így leesés ellen nem véd, de karcok ellen tökéletes), ennek simán 10/10-et adok, és az ára nevetséges 300Ft alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#4985) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#4984) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sztem annyiban mindenképpen véd, egy aszfaltos esésnél, hogy a házon nem lesznek zúzódások, de ettől a kijelző még simán törhet.
A gyári bőrtok még mindig az egyik legelegánsabb és biztosabb megoldás, természetesen ha hajlandó az ember kifizetni a borsos árát.

(#4986) B-L-A-C-K válasza Ed Parker (#4985) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ha aszfaltra esik pl sarkával biztos nem fogja megvédeni ez a tok. Gyári bőrtok viszont igen, de ott meg az nem tetszik az alja nem zárt, így pl vigyázni kell ha zsebre rakom ne kulcshoz tegyem. Viszont egy teljes zárt műbőrt már berendeltem, remélem az is beválik.

(#4987) leslieke válasza B-L-A-C-K (#4984) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tapintása milyen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4988) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#4984) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez ilyen szilárd műanyag nem?
Azok nem jók ,szét karcolják a telefont és ez a tok kimondottan csúnya is,legalábbis a színe.

(#4989) B-L-A-C-K válasza leslieke (#4987) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Teljesen okés, régen i6/6S-re már használtam ilyeneket, én szeretem.

TechN7ne: fél kemény, nekem sose karcolta össze még 6/6S-t. Csányának meg ha ez csúnya akkor egy matt fekete i7 is az neked, hiszen ez egy sötét matt kissé átlátszó tok. Itt egy netes kép 6S-sen.

[ Szerkesztve ]

(#4990) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#4989) üzenetére


-Ben-
veterán

Így telefonon már pofásabb. Elsőre én is azt mondtam, hogy ronda. :) A karcok ellen kiváló...

(#4991) Ed Parker válasza B-L-A-C-K (#4986) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ok, ezt te tudod a vastagságából ítélve.
Ami inkább jó a gyáriba a fogás és a tudat, ha leesik nagy eséllyel egyben marad a cucc.

(#4992) leslieke válasza B-L-A-C-K (#4989) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, meggondolandó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4993) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#4989) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem szeretem ezeket a félkemény tokokat ,volt már rá példa hogy a sima telefon behelyezésnél megkarcoltam a készüléket ,meg nem is érzem biztonságosnak az esetleges súrolódás miatt.

Véleményem szerint az egyik legbiztonságosabb tokok a szilikon fajták ,sőt a vastagabb ,egyszínű gumis cuccok tompítják az ütődést ,sokkal jobban védi a telefont mint ezek a vékonyabb keményebb tokok.

Szerk.: iPhone 7-re sufni gsm boltokban ,aluljárókban megtalálhatóak általában a goospery tokok, vastagabbak ,illeszkednek stabilan ,van belőlük választék bőven és nagyon olcsók (2-2,5k).

[ Szerkesztve ]

(#4994) -secret- válasza TechN7ne (#4993) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

2-2,5k már drágának számít szvsz egy tokért.

(#4995) TechN7ne válasza -secret- (#4994) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Jó persze ,de nem vészes ahhoz képest hogy megtapintod ,megnézzed ,nem vakon rendeled ,tetszik ki fizeted...
Am biztos neten ezeke is ki lehet fogni pár száz forintért.

(#4996) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#4993) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze kinek mi, én csak a véleményemet/tapasztalatomat írtam le, az biztos hogyha nem koszosan rakod bele karcolódni sem fog belülről, kívülről meg véd is a telefon a karcolásoktól, illetve mivel nagyon vékony nem is csúfítja el a telefont. Viszont akinek persze leejtés ellen kell, az nem ilyet fog venni.

(#4997) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#4996) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sztem egy tok sok esetben leejtés védelmére a legfontosabb.

(#4998) zola96


zola96
senior tag

Sikerült kipróbálni az AirPods-t. Nekem bejött :D Hangzásban nem is lehet hasonlítani az EarPods-hoz, sokkal feltéve több és egyszerűen hozza az elvárt szintet. Kiesni nem bír, hiába csináltam bármit is vele. Annyira az Ear nem illik s fülembe de az Air talán a kábelek "húzása" nélkül tökéletes. Engem meggyőzött. Aki teheti és nem sajnálja rá annak ajánlott egy teljesen wireless megoldás.

(#4999) lugosi válasza zola96 (#4998) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"sokkal feltéve több"

Ezt nem értem hogy érted.

(#5000) TechN7ne válasza lugosi (#4999) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ezt én is szeretném tudni ,azt hittem csak én nem értem... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.