Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) B-L-A-C-K válasza zola96 (#5799) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez a váltás is olyan ha megjelenés után veszed meg pár hónappal használtan, akkor egy új szérián 1 év alatt annyit fogsz bukni vele mintha megtartanád a régit és akkor adnád el. Azaz ugyan ott leszel, de mégis mindig új telefonod van. Én is 2 hónapja vettem az i7-et 180-ért bontatlanul függetlenként, ez nagyon jó áron volt akkor. Most használom 1 évig bukok rajta ~20-30 ezret max. Most ha valaki vesz használtan egy i6-ot, vagy 6S-t, ugyan ennyit bukik rajta 1 év alatt, annyi hogy a benne lévő pénz több, de ezt ugye nem bukod el, csak annyit belőle mint egy régebbi szérián buknál.

[ Szerkesztve ]

(#5802) zola96 válasza B-L-A-C-K (#5801) üzenetére


zola96
senior tag

Most valahogy nem jött össze amit írtál, de szerintem értem.:D Még nem tudom, hogy eladom -e vagy sem. Nyilván anyagiak függvénye, de szeretnék egy telefont meghagyni vész esetére. Ha minden klappol és úgy lesz ahogy tervezem akkor sikerül 0 szaladósra kihozni az újat ami nekem kis befeketetés kell. :D Vagy eladom az i7tet és minimálisat ráfizetek az újra és kész. Mondjuk én megjelenés előtt adom el akkor még viszonylag "jóára" van. Bár már most is 180körül mennek a 128as használtak.

(#5803) B-L-A-C-K válasza zola96 (#5802) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elolvastam megint, szerintem normálisan leírtam, vagyis én értem... ;]

(#5804) Taci válasza -Ben- (#5796) üzenetére


Taci
addikt

Mondanám, hogy tessék, eladom a kicsikémet, mert iOS 7 fut rajta, gyönyörű, hisz' óvom, vigyázok rá, de egyrészt sima 4-es, másrészt pedig nagyon hozzám nőtt már. :) (Még ha néha már a hajamat tépem a "sebességétől". :D )

(#5805) -Ben- válasza Taci (#5804) üzenetére


-Ben-
veterán

Ó, a jó öreg i4. :) Olyan volt az első „almám”. Frankó kis telefon volt a maga idejében, szerettem. Egyébként, ha ilyen régóta megvan már neked, akkor szerintem érdemesebb megtartani. :) Pénz már nem sok lenne belőle, B/C telefonnak meg bármikor jó..

(#5806) Ed Parker válasza -Ben- (#5805) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Arra egy Nokia 1610 is jó :)

(#5807) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok.
Ha kipróbálok jópár alkalmazást (feltelepítem, nem tetszik, törlöm) akkor törlés után marad némi szemét az iPhone7-esemen, vagy idővel lassulgathat a rendszer ezért? Ezelőtt Lumia930-am volt, ott soha nem volt ilyen jellegű probléma, viszont az előtt droidnál rendszeresen.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#5808) B-L-A-C-K válasza Titi76 (#5807) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem marad semmi alatta.

(#5809) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy ilyen üvegfóliára rendeltem most, remélem nem felesleges pénzkidobás lesz, értékelései elég jók.

(#5810) -secret- válasza B-L-A-C-K (#5809) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kíváncsi leszek a véleményedre, hogy Nillkinhez képest. Bár nekem pl. 6-6S-re is vastag volt a Nillkin, találtam harmad áron vékonyabb fóliát ami bejött. 7-re már nem találtam meg azt ebayről.

(#5811) atika88 válasza B-L-A-C-K (#5809) üzenetére


atika88
senior tag

Én pont a Te általad multkorában linkelt Nilkin üvegfóliát várom türelmetlenül.
Arra értetted a "felesleges pénzkidobást" ? :DD Ha igen, miért? :F

(#5812) Sabre válasza -secret- (#5739) üzenetére


Sabre
őstag

Nekem ez vált most be nagyon, burger kingben 1.5 méterről esett ki a kezemből a pénztárnál aznap mikor felraktam rá és hiába keményebb műanyag, tökéletes deformáció a tok sarkán és a telefon meg épen maradt.
Szóval bírja és jól is néz ki és 0 por megy be alá. :C
Én is szilikon párti voltam, de ezután már többet nem...

nillkin synthetic fiber

(#5813) -secret- válasza Sabre (#5812) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hatosom nekem is a Nillkin karbon tok védte meg.

(#5814) B-L-A-C-K válasza atika88 (#5811) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem arra írtam, az van rajta most is, írtam ugye nem a legjobb, de nem volt más ami jobb lett volna, talán majd ez...

(#5822) Titi76 válasza Sabre (#5812) üzenetére


Titi76
aktív tag

Ez milyen fura. Ugyan ilyen tokom van és ugyan úgy jártam csak fürdőszobában. A tokon szintén egy minimális sérülés (nyúlás) lett a sarkán. Elégedett vagyok vele és marha praktikus a mágnes benne. Autóban van egy mágneses korong arra pattan fel. Nagyon biztonságos.
Csak én 1400.-Ft-ért vettem az eBay-ről egy német eladótól. Egy hét alatt itt volt.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#5823) Gigicuci válasza Titi76 (#5822) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Tudnál egy linket dobni a tokhoz? Én is kipróbálnàm.

(#5824) -secret- válasza Gigicuci (#5823) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt van, de én i7-hez ezt rendeltem. Ugyanaz csak olcsóbban.

(#5825) kchris78


kchris78
veterán

kicsit beragtam az i7 fotozasara. nem tudom hogy vagytok vele de ez a taj valahogy kifogott rajta, mintha oda lennenek festve a dolgok...mostantol sielesre viszem a tesom sony rx-100asat.. igazabol tajnal kulonosen zavaro a szeles latoszog.. vagy csak en kotok mar bele ebbe is :D [kép]

(#5826) domerator válasza kchris78 (#5825) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem semmi baj sincs ezzel a képpel. Mit szeretnél, az 500 méterre levő fenyők ágait megszámolni? ;)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5827) leslieke válasza kchris78 (#5825) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó ez a kép, hol készült?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5828) Sys85 válasza kchris78 (#5825) üzenetére


Sys85
veterán

Azért azt ne felejtsük el hogy ez még mindig csak egy okosteló kamerája! :)
Egy jobb kompakt/Bridge/Dslr géppel még mindig nem tudja felvenni a versenyt,hiába egyre jobbak telefonos kamerák.
Az RX100 más ligában játszik,egyértelmű hogy az szebb képeket lőne erről a tájról.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5829) kchris78 válasza Sys85 (#5828) üzenetére


kchris78
veterán

igen igaz. itt egy masik amirol talan jobban latszik mire akarok utalni, jott egy tipp hogy ez igazabol a tomorites hibaja es raw-ban jobb lenne, legkozelebb kiprobalom :).

(#5830) kchris78 válasza leslieke (#5827) üzenetére


kchris78
veterán

Mult heten voltam egynapos turan Donovalyban csuszni :). Szuper ido volt!

(#5831) -Ben- válasza kchris78 (#5825) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem semmi bajom ezzel a képpel. :) Anno ki gondolta volna, hogy egykor majd ilyen fotókat készítünk a mobilunkkal? :)

(#5832) lugosi válasza kchris78 (#5825) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Teljesen jó kép, tetszik.
Szerintem egy mai okostelefon hozza azért egy kompakt gép tudását.
Hozzáteszem, hogy évekkel ezelőtti dslr-em rossz fényviszonyok között nem csinál olyan képet, mint egy mostani szifon, magas iso-n.

(#5833) Ed Parker válasza kchris78 (#5825) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Két dolgot tarts mindig szem előtt.
Ez egy filléres optika és egy hangyafasnyi szenzor, nem várd el azt hogy olyan rajza legyen mint egy csúcs optikának.
Nekem sok esetben megfelel a telefon képe, pedig van mellette leica typ109 vagy Nikon D4.
Ilyen helyre én is inkább kiskompaktot vinnék.

(#5834) leslieke válasza kchris78 (#5830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, az látszik is, hogy jó volt az idő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5835) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#5825) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt már én is tapasztaltam, állítólag RAW-bán nem ilyen.

(#5836) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Megéri még Iphone 7-et venni vagy inkább várjam meg az ideit?

(#5837) -Ben- válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


-Ben-
veterán

Gondolkoztam egy ideig, hogy mit válaszoljak erre....

Nos, hogy megéri -e, azt neked kell tudnod. Ha menőzésből veszel ájfónt, akkor várd meg az ideit.

(#5838) csabiks válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


csabiks
senior tag

olyan sokat nem buksz rajta ha most veszel egyet es osszel csereled

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#5839) B-L-A-C-K válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megérni csak használtan éri meg igazán, és mindig 1 év múlva cserélni az újabbra szintén használtan.

(#5840) Ed Parker válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az a 8-9 hónap mi már, várd meg persze.

(#5841) -Ben- válasza Ed Parker (#5840) üzenetére


-Ben-
veterán

De még jobb, ha megvárjuk 2018 szeptemberét... ;] Addigra igazán kiforrott lesz az OLED-es szifon is..

[ Szerkesztve ]

(#5842) galaxys80 válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


galaxys80
veterán

Még? Nemrég jelent meg.

(#5843) Ed Parker válasza -Ben- (#5841) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem addigra Nokiám lesz ;]

(#5844) lugosi válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha most kell, vedd meg a mostanit. Nekem az eggyel ezelőtti van és az is teljesen jó.

(#5845) B-L-A-C-K válasza lugosi (#5844) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég ciki azzal itt írogatni...

;] :P

(#5846) lugosi válasza B-L-A-C-K (#5845) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pláne hogy most egy BlackBerry-ről netezek ;]

(#5847) -Ben- válasza lugosi (#5846) üzenetére


-Ben-
veterán

Igazi gyümölcssaláta..

(#5848) Sys85 válasza timelord1987 (#5836) üzenetére


Sys85
veterán

Minden évben megéri az újabbra várni,mert minden évben lesz benne valami új,de ha használni akarod most,akkor most kell megvenni.Ha mindig arra spekulálna az ember,hogy "majd az újabbra kell várni",akkor soha nem lenne új telója. :)
Amúgy meg ha igazak a pletykák,akkor a legolcsóbb (mostani árazás szerinti legolcsóbb i7 árban),csak egy i7s szerű teló fog jönni,a fullos minden földi jóval megáldott Oledes verzió mocsok drága lesz.
I6s/plus-ról megérné várni a váltással,minden más esetben simán váltanék.Droidról váltásnál már a te belátásodra van bízva,neked kell mérlegelned. :)
Én szeretem az i7-et,S7 Edgeről jöttem némi i7+ kitérővel,nekem megérte,i8/7S ide-oda,vagy legyen akámi majd a neve.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5849) kchris78 válasza Sys85 (#5848) üzenetére


kchris78
veterán

Az egy dolog hogy mocsok drága lesz de kapni sem lehet majd az elején!! Én így hogy i7-em van, és nagyon nem akarok pluszos méretű telefont biztos nem fogok úgy azonnal cserélni erre az amoledesre mint tavaly az i7-re.. talán jövő tavasszal, ha a megfelelő boltokban esetleg költséghatékonyan be lehet szerezni (vagy aki eladja pár hetesben-hónaposan használtan) - ha viszont túl drága lesz az amoledes akkor i7-rol meg fölösleges lesz váltani szerintem.

(#5850) Ed Parker válasza kchris78 (#5849) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Engem spec az oled kijelző hidegen hagy.
Illetve számomra nem olyan fícsör amitől dobnám el a 7-est és venném az újat, pláne drágábban.
Lassan ott vagyunk hogy MacBook air árban mennek a telefonok ami azért vicc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.