Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#521) szanyi20


szanyi20
tag

A fórumot olvasgatva, őszintén szólva nem is tudom, le merjem e írni, hogy jómagam beneveztem egy 6s-re. Ráadásul 16 Gb-os-ra... Na bumm... Ráadásul egy Galaxy S5-ről váltok. Nem vagyok se gazdag, se Iphone majmoló... Nevetséges, hogy a Samsung mennyire nem foglalkozik a készülékeinek a frissítésén. Az aktuális készülékek megkapják a legfrissebb szoftvert, de a tavaly, vagy a tavalyelőtti "zászlóshajójuk" csak vár és vár... Életem első tabletje (az s5 telefon mellé) egy Air 2-lett. Elkezdtem használni, majd amikor visszatértem az s5-re mellbevágott, hogy az ios mennyivel jobban optimalizált. Pedig nagyon erős ám hardveresen a Galaxy S5. Meg baromijó az akkumulátora, vízálló, lehet az infrával tv-t vezérelni, van SD kárty... stb... Viszont az elmúlt egy év alatt egyszer sem használtam ki azt hogy vízálló, a tv-t lehet a távirányítóval vezérelni, nekem az a pár giga tárhely elég. Az tesztben leírtak alapján szerintem ez egy jobb készülék mint a sima Iphone 6-os. Igaz az S5-nek a kijelzője után ez kicsit kisebb lesz, de nem bánom. Hardveresen is tetszik, kívülről jobban néz ki mint a samsungok, így büszkén vállalom, hogy több mint 6 év samsung és android hűség után a 6s-el én is iphone-os leszek, elviselve a készülék összes hiányosságát és élvezve a számomra új és érdekes funkcióit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.