Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Mr.Grincs válasza tylerddd (#6600) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Már tudnak mikrofont cserélni?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6602) Danny750 válasza Ufff (#6596) üzenetére


Danny750
őstag

De nem ám ,olyannyira hogy már be is rendeltem egyet magamnak! :DDD
20.000ft körül mérik különben...
Ennyiért ajándék!
Mr.Grincs: Ha minden igaz új készüléket fogsz kapnil! Jövő héten az én i4s-em is meglátogatja a T-t ,mert május elején lejár a gari és a home gomb-nak eléggé elment a nyomáspontja.........

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6603) Mr.Grincs válasza Danny750 (#6602) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Pedig épp kezdtem boldog lenni, hogy nincs semmi baja sem.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6604) Danny750 válasza Ufff (#6596) üzenetére


Danny750
őstag

Hàt az nem az én hetem.....
Sajna nincs készleten nekik!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6605) Ufff válasza Danny750 (#6604) üzenetére


Ufff
senior tag

Előrendelhető, szólnak ha megjött. Szerintem elírták az árat, de hát ilyen a popszakma...
Veszteni nem vesztesz vele, ha berendeled!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6606) Danny750 válasza Ufff (#6605) üzenetére


Danny750
őstag

Berendeltettem magamnak :R
Am köszi ,hogy jelezted!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6607) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Van egy program, ami megvan nekem Droidon, de iOs-en is szeretném használni. Droidon le lehet az adatiat menteni XML doksiba, gondolom, itt is lehet... ezt az XML doksit le tudom még menteni pluszbani a gépre iOs-ről? ( backupnak, mert szinte mindenről van )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6608) Macccy válasza Mr.Grincs (#6598) üzenetére


Macccy
senior tag

Vaázzee te még mindig a térkapu-generátorok között dolgozol a nagy mágneses mezőben? :D :D
Így gariztatás végett vihetek hozzád készüléket? Tuti a hatás! :))

(#6609) Mr.Grincs válasza Macccy (#6608) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Viccet félretéve tényleg mágneses gépekkel dolgozom, nah meg a röntgen.
Voltam ma bent a momban. Kicserélték volna de most van az átállás és így hétfőn lesz valami belőle.
Azt hogy tudom megcsinálni, hogy ha kapok új telefont akkor minden cuccom, visszakerüljön rá?.
Játékok, játékállás stb...? Elég csak neki a backup?
Amit letöltöttem free porgik, mondjuk most a fruit ninja és az mondjuk hétfőtől ismét fizetős lesz akkor azt inygen tudom visszatölteni?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6610) tylerddd válasza Mr.Grincs (#6609) üzenetére


tylerddd
veterán

Amit iCloud szinten tud menteni, azt tudod visszarakni rá. Mindent fel kell telepítened újra app szinten, ha a játékban volt iCloud opció, akkor az állásokat is, egyébként kezdhetsz mindent elölről. Ugyanúgy le tudod majd szedni az ingyenesen letöltött, azóta fizetőssé vált appokat!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6611) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Cseréltettem akksit, és néha észreveszem, hogy pl. 29%-ról leugrik hirtelen 26%-ra egy idő után, úgy, hogy nem nyomkodom, tehát nem folyamatosan, de csak 20-30 % között csinálja néha, egyébként tökéletes.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6612) GGMPC válasza BroCreSt (#6611) üzenetére


GGMPC
őstag

Uj aksi - csutkazd le tokig - toltore ra reggelig (toltore rakas utan kapcsold ki) - reggel bekapcs a tolton es home+power - majd levesz es ha 98%-on van, akkor dugd vissza egy orara!

Ennyi!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6613) BroCreSt válasza GGMPC (#6612) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

De már fel volt töltve, 3x is, az nem gond?
Én úgy tudom, nem szabad teljesen lemeríteni.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6614) Tibee86 válasza BroCreSt (#6613) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudod ezeket teljesen lemeríteni.
illetve mivel gyári akku nincs hozzá, ki tudja, hogy milyen került bele.

(#6615) kali válasza BroCreSt (#6613) üzenetére


kali
legenda

van védelem, amikor kikapcsol a készülék a lemerült akkumulátorra hivatkozva, akkor még van benne x% töltöttség.
mindegy, hogy hányszor volt feltöltve, a kalibráció bármikor elvégezhető, nem csak/kimondottan az akkumulátort kalibrálod így, hanem a rendszer által érzékelt állapotot, illetve annak kijelzését.

(#6616) BroCreSt válasza kali (#6615) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Szeretem ezt fórumot, itt okosodni is lehet! :)

Egyébként amikor elsőre felraktam tölteni, és reggel levettem, meglepődtem hogy 99%-on áll.
Második töltés után már felment 100%-ra.

A teljes kikapcsolás az, amikor újra kikapcsolom a telefont, amikor felraktam tölteni, ugye?
Mert kikapcsolt állapotban töltőre rakva újra bekapcsol.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6617) kali válasza BroCreSt (#6616) üzenetére


kali
legenda

felteszed tölteni, teljesen feltölt, lekapcsol a töltés, ezért utána idővel esni kezd a töltöttség, de nem kezdi el azonnal visszatölteni ismét, így fordulhat elő, hogy hiába van folyamatosan töltőn, reggel pont nem 100%-on áll, hanem hiányzik/hiányozhat néhány százalék - de ez így okés, szándékosan nincs folyamatos töltés, mert az nem tenne jót az akkumulátornak.
más kérdés, hogy olyan is előfordulat, amikor nem pontosan mutatja a rendszer az akkumulátor töltötségét, ekkor (is) hasznos a kalibráció.
igen, a töltőre helyezést követően kikapcsoldhatod a készülékt.

[ Szerkesztve ]

(#6618) GGMPC válasza BroCreSt (#6616) üzenetére


GGMPC
őstag

Ne feleselj - csinald amit mondtam!

Nekem is 98-ig tolta es utana mindig 100-ig!

:Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6619) BroCreSt válasza GGMPC (#6618) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Oké főnök! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6620) Danny750 válasza Tibee86 (#6614) üzenetére


Danny750
őstag

Nincs hozzá gyári akku? Már miértne lenne?
Grando-n vettem egy i3g-be teljesen gyári 1év garival 1400ft+utánvét!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6621) BroCreSt válasza Danny750 (#6620) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Az mind utángyártott.

Gyárit csak iPhone-ból tudsz kiszedni, vagy bontott iPhone-ból, ahogy én.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6622) Danny750 válasza BroCreSt (#6621) üzenetére


Danny750
őstag

1év apple gari....
Sztem utángyártottat nem így adnak el!
+teljesen meg1ezett a gyárival!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6623) BroCreSt válasza Danny750 (#6622) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Honnan tudod, hogy Apple gari?

Adj egy linket, ahonnan rendelted! :)

Csak mert az iStyle-ba is mondták, hogy az Apple nem gyárt akksit.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6624) Danny750 válasza BroCreSt (#6623) üzenetére


Danny750
őstag

Grando-n vettem és valóban nem apple gyártmány, de 100% ugyanolyan, mint ami a készülékben volt! Viszont amennyiben az apple-től rendelték ,így ugyanúgy vállalhatnak rá garit, mint a készülékeikre amelyekben ilyen akksi van...sztem

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6625) kali válasza Danny750 (#6624) üzenetére


kali
legenda

onnan nem nagyon rendelhették...

(#6626) Danny750 válasza kali (#6625) üzenetére


Danny750
őstag

Csak egy példaként említettem!
Tök mind1.. Miért ne lehetne olyan akksit venni ami gyárilag a készülékekben van?

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6627) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
Fólia felrakást hogyan szoktátok csinálni hogy a kis szöszök nem menjenek alá.?
SGP Crystal fóliám van azt szeretném felrakni.
Hiába törli le az ember a kendővel oylan lesz.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6628) kali válasza Danny750 (#6626) üzenetére


kali
legenda

nem forgalmaznak eredeti alkatrészeket, valamiért... :(

(#6629) vadászcsiga válasza Nescafé (#6627) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én ablaktisztioval zsirtalanitom a kijelzot, a fóliát folyó víz alá rakom, kicsit lerazom, rahelyezem a telefonra és bankkártyával belülről kifelé kinyomom a vizet, egy kendővel pedig ugyelek a vizcseppekre. Ha szösz kerül alá akkor a fóliát egy darab celluxszal visszahúzom, egy másikkal meg felszedem azt, attól függően hogy az üvegen vagy a folian van.

(#6630) Nescafé válasza vadászcsiga (#6629) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszönöm a segítséget :)
Csak mert amit eddig rárakosgattam mind buborékos maradt valahol,mondjuk nem márkás fóliák voltak.
Most vettem egy SGP tokot ahhoz volt fólia,azt szeretném rárakni.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6631) #27813376 válasza vadászcsiga (#6629) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szintén így csinálom.

(#6632) Nescafé válasza Nescafé (#6630) üzenetére


Nescafé
őstag

Nos most raktam fel az sgp fóliát semmi gond nem volt vele letöröltem a kendővel amit adtak hozzá aztán felraktam :) :DD

 iPhone 15 Pro

(#6633) Gabesz77 válasza Nescafé (#6632) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Hello!

Tudnál adni egy linket, hogy ez az SGP tok milyen és hol vetted? Tokot keresek én is, de sajnos még sehol nem találtam megfelelőt.

Előre is köszönöm.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6634) Nescafé válasza Gabesz77 (#6633) üzenetére


Nescafé
őstag

sgp ultra thin air iphone 4S
Sztem jó kis tok,a teló alakján nem nagyon változtat mert vékony műanyag.
Adnak hozzá fóliát is amit az előbb raktam rá,és sikerült is normálisan. :)
Ikiegeszitok.hu-n rendeltem meg hétfőn,nem volt raktáron de Péntekre itt is volt.
Most valamiért nem megy a honlap.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6635) tylerddd válasza vadászcsiga (#6629) üzenetére


tylerddd
veterán

Én LCD tisztító folyadékkal nyomom le előtte, meg van egy speckó Zepteres kesztyűm, ami minden szöszt leszed róla. De miért kell víz alá tenni, mikor elvileg ezek "száraz" fóliák, nem olyan, mint pl. az InvisibleShield, ami alá kell a speckó folyadék?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6636) matyi19 válasza Nescafé (#6634) üzenetére


matyi19
őstag

Eleg kemenynek nez ki a muanyag amibol keszult, valyon nem okoz majd kart a telefonban.
Amugy eleg jonak nez ki.

(#6637) Nescafé válasza matyi19 (#6636) üzenetére


Nescafé
őstag

Hát remélem nem okoz kárt.
Egyik forumtársnak is ilyen van hátha ir róla neki régebb óta megvan.

tylerddd: Mit mondasz vettél észre valamit mióta megvan?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6638) matyi19


matyi19
őstag

Egyik ismerősöm telefonján (iPhone 4), nemrég volt kicserélve a hátlap. Ma nézegettem, és észrevettem a lencse belső részen némi nagyon apró porszemet. Körülbelül 2-3 porszem lehet, de annyira aprók hogy csak napfényen illetve csak bizonyos szögből lehet észrevenni....
Szerintetek ezért érdemes leszedni a hátulját és kitisztítani? Romlik e emiatt a kép minősége ( készítettem vele képeket én nem látok semmi hibát )

(#6639) Gabesz77 válasza Nescafé (#6634) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Köszi szépen, utánajárok. :R

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6640) Nescafé válasza Gabesz77 (#6639) üzenetére


Nescafé
őstag

Nincs mit,videókat is találsz a Youtube-on róla.

 iPhone 15 Pro

(#6641) tylerddd válasza Nescafé (#6637) üzenetére


tylerddd
veterán

Amit korábban is írtam, h a lakk színezet miatt karcolódik. Gondolom nem érdemes sokszor fel-le rakosgatni, mert kopik, tágul a nyesztetés miatt, mint akármelyik tok. Illetve bizonyos időközönként valami zsírtalanító szerrel érdemes áttörölni, mert csúszóssá válhat. Amúgy a legjobb tok, amit eddig sikerült beszereznem. Ha lenne matt fekete, ilyen polikarbonát tapintású anyagból az komoly lenne.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6642) Zozzer888 válasza matyi19 (#6638) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem romlik.Persze kérdés mekkora a porszem,de általában ettől nem szokott baj lenni.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6643) Zozzer888 válasza matyi19 (#6636) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem azért karcolják meg ezek a telefont mert kemények, hanem azért mert bemegy közéjük és a telefon közé a por.Az ellen meg nem tudsz mit csinálni,csak ha takarítod X időnként a tokot, tehét le kell venned, az az mindig nyúlik...

(A szilikon tok nyúlik, a műanyag meg max majd elgyengül egy idő után)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6644) matyi19 válasza Zozzer888 (#6642) üzenetére


matyi19
őstag

Mint ahogy írtam alig lehet észrevenni, csak napfénynél és nem minden szögből látszik.
Nem vettem észre, hogy romlott volna a kép minősége.
Akkor szerintem marad így....

(#6643) Zozzer888, értem :)

[ Szerkesztve ]

(#6645) GGMPC válasza matyi19 (#6644) üzenetére


GGMPC
őstag

Az i4-nek nekem is bement a por a lencse ala, de az i4S-nel nem!

Ki lehet pucolgatni evente egyszer, ha zavar vagy ameddig nem rondit bele a kepekbe...

Mondjuk engem zavart es vicc, hogy bejutnak oda a szoszok!

:(((

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6646) GGMPC válasza Nescafé (#6634) üzenetére


GGMPC
őstag

Azert ovatossan az ilyen kemeny rapattintos tokokkal, mert karcolgatjak, koptatjak a telefont!

En is anno pont az iKieg-tol vettem rapattintos tokot a 3GS-re es romma baszta a telefonom krom csikjat!!!

Azota hanyagolom az effele kartekony kiegeszitoket... :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6647) Nescafé válasza GGMPC (#6646) üzenetére


Nescafé
őstag

Hát remélem nem lesz tőle baja....
Akkor melyik tok az ami jó,mert olyan nem igazán van sztem.
Te mit használsz?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6648) matyi19 válasza GGMPC (#6645) üzenetére


matyi19
őstag

Igen engem is nagyon tud zavarni, ha por van a lencse alatt :U
De az az igazság, ha szét is szednénk nem tudom mivel lehet kitisztítani, lehet csak több por kerülne alá...

(#6649) GGMPC válasza Nescafé (#6647) üzenetére


GGMPC
őstag

Srac! Most gondolj bele egy kemeny tok rakapaszkodik a telefonodra!!!

Mivel minimalis holtjateka van ezert ott elkezdi reszelgetni a telefont - a tobbit a fantaziadra bizom.

Regen en is vettem 1-2 dolgot az ikiegeszitoktol, de sajna egy igazi gagyi oazis!

Nalam az Otterbox a befuto es abbol is a Commuter sorozat, mert pl.a Defender mar bumszli nagyon.

Commuternek van egy szilikon heja es azt fogja korbe a muanyag haz - serules lehetosege 0% es kib...tt jol nez ki + a tokhoz jar egy nagyon jo minosegu folia is.

Ha gondolod es budapesti vagy, akkor megmutatom es a helyet is, ahol a legjobb aron meg is kapod - sot nagyon klassz szinekbol is valogathatsz!?.

Nekem telen fekete van, nyaron meg egy feher szilikonhejra pattintos kek haz - meseszep! :C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6650) GGMPC válasza matyi19 (#6648) üzenetére


GGMPC
őstag

Te semmikeppen ne csinald! Amugy az a hatlap alatt van es legspray segitsegevel kell kifujni...

Max 2perces mutatvany, de jobb ha szakember csinalja...

Nekem regen a Motorola telefonba kerulo szoszoket gari ido alatt a szerviz csinalta, de utana is max 1000- forintom banta, tehat nem tetel!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.