Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) GGMPC válasza tylerddd (#6500) üzenetére


GGMPC
őstag

Jaja - ugyanez - jobb lett, de nem az igazi...

Szerintem ennel tobbet (home+power) ne tegyunk - ugyis a kovetkezo frissites helyrepofozza ezt! (hope so)

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6502) densoft válasza tylerddd (#6500) üzenetére


densoft
tag

Köszi nektek, kipróbálom.
Restore nem segít.

[ Szerkesztve ]

(#6503) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Van valami mód rá,hogy ha be van kapcsolva a rezgés, de le van némítva a telefon, és éppen használva van,akkor ne rezegjen?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6504) nord_ válasza Zozzer888 (#6503) üzenetére


nord_
veterán

Beállítások - Hangok - Vibrálás - Rezgés némításnál: OFF.

(#6505) Zozzer888 válasza nord_ (#6504) üzenetére


Zozzer888
addikt

Félre érted.Azt szeretném hogy rezegjen ha néma, akkor ne rezegjen ha éppen piszkálom, tehát nincs zárolva, hanem használva van...

(órán sokszor a padon hagyom, ha néha ránézek a netre és akkor zavaró a vibrálás)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6506) inci19


inci19
csendes tag

Sziasztok!

Hogy tudom megnézni egy iphone 4s telefonon hogy valóban eredeti e és nem replika?

(#6507) matyi19 válasza inci19 (#6506) üzenetére


matyi19
őstag

Pl. IMEI szám alapján...

(#6508) inci19 válasza matyi19 (#6507) üzenetére


inci19
csendes tag

Tudatlan vagyok ebben a témában. Azt hol találom illetve hol kell ellenőrizni?

(#6509) matyi19 válasza inci19 (#6508) üzenetére


matyi19
őstag

Tárcsázóba beírod hogy: *#06#
Itt ellenőrizheted!

(#6510) inci19 válasza matyi19 (#6509) üzenetére


inci19
csendes tag

Köszi válaszokat!

(#6511) matyi19 válasza inci19 (#6510) üzenetére


matyi19
őstag

Szívesen ;)
Milyet akarsz venni?

(#6512) inci19 válasza matyi19 (#6511) üzenetére


inci19
csendes tag

Iphone 4s 32GB fehér
Elég olcsón adja családi okokra hivatkozva és kicsit gyanús nekem. Le akarom ellenőrizni hogy jó e.

(#6513) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok
Tényleg ingyenes ma a Fruit Ninja?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6514) nord_ válasza Zozzer888 (#6505) üzenetére


nord_
veterán

Ilyet sajnos nem tud.

(#6515) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan app, amivel pl a képeket, fájlokat le lehet lockolni vagy elrejteni?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6516) nord_ válasza Edi77 (#6515) üzenetére


nord_
veterán

Nincs olyan, amire nincs alkalmazás. :)
Beütöd azt az AppStore keresőjébe, hogy Hidden folder és töménytelen mennyiségből válogathatsz.

Ha többféle fájlt szeretnél tartani az alkalmazásban (képek, word, excel, pdf, stb) és csak bizonyos darabokat jelszavaznál le, akkor a GoodReader egy megbízható darab.

(#6517) Edi77 válasza nord_ (#6516) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm!!

Túrogatom a Storet, de annyira még enm ismerem, hogy kiszűrjem, melyik az, amelyik csak trial :B

Tetszik, amit javasoltál. Olyat esetleg tudsz mondani, ami pl zenelejátszónak álcázza magát a programot?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6518) Zozzer888 válasza nord_ (#6514) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem baj, majd az iOS 7 :DDD

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6519) Nescafé válasza Mr.Grincs (#6513) üzenetére


Nescafé
őstag

Igen az, én leszedtem mert még nem volt meg.

 iPhone 15 Pro

(#6520) nord_ válasza Edi77 (#6517) üzenetére


nord_
veterán

Olyat nem, ennyire nem mélyedtem a kérdésbe...

(#6521) Macccy válasza Zozzer888 (#6505) üzenetére


Macccy
senior tag

Órán ne nyomogasd a telefont mer kapsz egy körmöst! :)

(#6522) Edi77 válasza nord_ (#6520) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm, akkor keresgetek tovább :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6523) Mr.Grincs válasza Nescafé (#6519) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Akkor jo hogy leszedtem en is. Hugom anno megvette, nagyon ráfeszült a játékra. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6524) Edi77


Edi77
őstag

Találtam szimpatikus kép elrejtő alkalmazást, de hiába exportálom át a képeket, a galériában láthatók maradnak. Mit bénázok el? :F ( androidon nincs ilyen gondom )

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6525) jagelo


jagelo
aktív tag

Sziasztok, milyen fényképet és videót csinál, kíváncsi vagyok, mert nekem fontos?

(#6526) kali válasza jagelo (#6525) üzenetére


kali
legenda

szia,

még a mai viszonylatban is elég jót - pedig nem új telefon, van már utódja és ellenfele is bőven -, ezt sok tesz bizonyítja!

[ Szerkesztve ]

(#6527) GGMPC válasza jagelo (#6525) üzenetére


GGMPC
őstag

Talan a Nokia 920 uti egyedul meg a PureView es ott a vege - szerintem ezeket leszamitva az egyik legjobb video es kep produkciot az Apple csinalja!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6528) Tibee86 válasza Edi77 (#6524) üzenetére


Tibee86
veterán

Ameddig nem törlöd a galériából, addig ott is láthatóak lesznek.

(#6529) matyi19 válasza GGMPC (#6527) üzenetére


matyi19
őstag

Ezt, ugye Te sem gondoltad komolya? :F

(#6530) Edi77 válasza Tibee86 (#6528) üzenetére


Edi77
őstag

Ahha.... de ha pl zenét tennék még fel, akkor az iTunes megint szinkronizálja... vagy hogy is van ez? :F akkor a laptopon a C-ről is töröljem az adott képeket?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6531) GGMPC válasza matyi19 (#6529) üzenetére


GGMPC
őstag

De papa komolyan gondoltam - szerintem meg te nem gondolod vegig azt amikor beszologatsz nekem!?.

Kicsit jobban ertek hozza, mint te - abban biztos lehetsz!

:C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6532) kali válasza matyi19 (#6529) üzenetére


kali
legenda

azt írta, hogy az egyik legjobb, ezt vedd tágabb értelemben, mert sok jobb van, de attól még jó a 4s manapság is!

(#6533) Zozzer888 válasza GGMPC (#6531) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nagyon jó képet csinál a 4S csak rá kell küldeni egy zaj szűrést .Am az 5 kamerája is ugyanez .

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6534) Tibee86 válasza Edi77 (#6530) üzenetére


Tibee86
veterán

Az, hogy zenét akarsz feltenni, hogy jön a képelrejtős dologhoz?? :F
Az sincs meg, hogy ha a telefonodon akarod jelszóval védeni egyes képeket, hogy jön hozzá a géped, meg a C meghajtó. :F

Zozzer888: Az i5 kamerája azért messze nem ugyanaz, mint a 4S-é. :N

[ Szerkesztve ]

(#6535) Edi77 válasza Tibee86 (#6534) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem egy kicsit nehézkes ez a dolog még android mellett.

Az Itunes mindig szinkronizál a telóval, ha gépre teszem... gondolom, a C-n tárolt képek akkor visszakerülnek a telóra? Bocs, majd csak belejövök, ha továbbra ia ilyen türelemmel vagytok felém :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6536) Tibee86 válasza Edi77 (#6535) üzenetére


Tibee86
veterán

Kapcsold ki az automatikus szinkronizálást, és nem fogja. :D (ha nincs meg hol lehet, valaki majd beírja biztos, csak nem vagyok gép közelében. )
Képek is csak akkor kerülnek fel, ha be van kapcsolva a szinronizálás, és akkor is csak onnan, amelyik mappát megadtad neki. ( ez az egy dolog amihez nem használom az iTunes-t, mert szerintem nagyon szarul van megoldva. Helyette dropbox, vagy email-ben elküldöm azokat a képeket, amiket szeretnék a telefonon viszont látni. )

(#6537) Edi77 válasza Tibee86 (#6536) üzenetére


Edi77
őstag

Köszi! Örülök, hogy odáig eljutottam az iTunessal, hogy már nagyjából tudom, hogy kell szinkronizálni :D de automata szinkront nem találtam. Olyan átláthatatlan (még) számomra, mint anno a Kies volt....ami persze gyorsan repült is a gépről. Én úgy látom, hogy a gépemről képeket eleve csak a C-ről tudok felszinkronizálni iTunesra. Próbaképp eltettem a képek mappát máshova a gépen, s következő szinkronnál a telóról is eltűntek a képek. Kicsit fura még.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#6538) tylerddd válasza kali (#6532) üzenetére


tylerddd
veterán

Nagyon elmarasztalóan nyilatkozol a 4S kamerájáról, pedig bőven ott van a top10-ben még szerintem :) Bár ez erősen szubjektív dolog, h kinek mi a jó kamerában. Szerintem pl. a Samsungok egész jó fotókat lőnek, egyébként nem szeretem a márkát. A HTC legendásan rossz kamerákat pakolt eddig bele a telefonjaiba prémium gyártóhoz méltatlanul, az új One kamerájáról viszont csak jót hallottam. A Sony-ról ezen a téren rendes fényképező szinten van jó véleményem, az nekem nagyon bevált, egy sima 50k-s kameráról van szó, de én pl. a Ray-em a gyenge kamera miatt adtam el, az nagyon gyengén muzsikált. Ha nem volt kellő mennyiségű fény, szörnyen zajos képeket csinált. A LED meg csak segédfény volt rajta, nem villanó -_- A Lumia 800 szintén nagyon szép képeket csinált, ott szoftveresen volt elba**va valami.

Összességében egyébként a Nokia 6220 classic-om csinált zseniális képeket, a xenon vaku meg olyat villant, h neutralizálta a fotózott alanyokat :DDD

De kíváncsi lennék, h neked melyik jön be, konkrét típust is írj!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6539) kali válasza tylerddd (#6538) üzenetére


kali
legenda

elmarasztalóan nyilatkozom a 4s kamerájáról?
ezt melyik hozzászólásomban olvastad?
pont azt írtam, hogy még a mai viszonylatban is elég jó, pedig már nem mai telefon!
GGMPC túlzott, arra reagáltam, hogy van több is, ami jobb, de egyáltalán nem marasztaltam el a 4s kameráját! :N

(#6540) tylerddd válasza kali (#6539) üzenetére


tylerddd
veterán

"mert sok jobb van, de attól még jó a 4s manapság is!" Ennél én azt éreztem, h ez egy régi, ótvar f**, ami benne van, de azért elmegy :DDD De akkor nem jól jött át !

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6541) Zozzer888 válasza Tibee86 (#6534) üzenetére


Zozzer888
addikt

mi a difi?

(nem kötekedek,komolyan kérdem)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6542) GGMPC válasza Zozzer888 (#6541) üzenetére


GGMPC
őstag

http://szifon.com/2012/10/03/a-nagy-iphone-5-kamera-teszt/

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6543) Zozzer888 válasza GGMPC (#6542) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ugyanaz,csak az 5 már automatán csinálja a zajszűrést.Majd rakok példát a zajszűrés sokat segít a 4S képein:)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6544) Danny750 válasza Zozzer888 (#6543) üzenetére


Danny750
őstag

Így igaz ,ha megnézitek a 2 készüléket is látszik ,hogy ugyan az!
Lumia920 meg vicc kategória! Top5ben van az i4s!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6545) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék!

Szeretnék egy új Apple ID-t regisztrálni, de amikor beírom a VISA kártyaszámot, és a további adatokat,
ezzel a hibaüzenettel nem enged tovább:

Your payment method was declined.
Please enter valid payment method information.

Tavaly nyáron volt olyan opció a bankkártya választásnál, hogy: none
Na, akkor sikerült a regisztráció, de most nincs ilyen.. :F

Köszönöm!

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6546) tylerddd válasza BroCreSt (#6545) üzenetére


tylerddd
veterán

De most akarsz hozzáadni kártyát vagy csak azért adod meg a Visát, mert nincs none?!

Egyébként úgy tudod a none-t előhozni, h iTunes-ban ráböksz egy app-ra, megpróbálod letölteni. Írja, h add meg az ID-t vagy hozz létre egyet. Na most kell a létrehozásra menni és ott lesz a none opció. Alapból nincs ott, amit nem igazán értek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6547) GGMPC válasza BroCreSt (#6545) üzenetére


GGMPC
őstag

Le akarja vonni azt a szokasos 580-600Ft-ot amit a mai napig nem ertek, hogy mi az!?.

Szerintem ezt akarja es nincsen penz a kartyadon.

Legalabbis akkor szokta ezt csinalni...

:F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6548) BroCreSt válasza tylerddd (#6546) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Köszi, így már valóban működik!

Közben rájöttem, hogy tavaly nyáron is így tudtam regizni. :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6549) BroCreSt válasza GGMPC (#6547) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Azt nem tudom, nem írt ki semmit, hogy bármit is le akart volna vonni.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6550) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

A biztonsági mentés elteszi a játékállásokat is?

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.