Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Mindenféle előzmény nélkül elkezdett brutálisan merülni a 4S-em. Próbáltam szombaton ezt a lemeriteses módszert , akkor jó is volt de ma mar megint rosszalkodik. 17%ot esett tegnap este óta , úgy hogy reggel 8tol megy a wifi+mobilnet. Volt eddig 1sms, 1 hívás , 1pdf megnyitás és kb 40perc net.
Mialatt ezt a szöveget írtam (szifonról) megint esett 1%ot...

Szarakodott a wifi mire sikerült elküldenem 19% mínusz ...
Tegnap este 100al vettem le , most 81

Ez normális ? Lehet visszaviszem... ( ha lesz időm szórakozni ezzel a szarral...)

Jelzem már csak 80%...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6802) BroCreSt válasza Zozzer888 (#6801) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Annyit nekem is merül annyi idő alatt :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6803) BroCreSt válasza BroCreSt (#6802) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Nálam 40 perc folyamatos net alatt, (3G) 20%-ot merül.
Lemértem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6804) PiE137 válasza tylerddd (#6776) üzenetére


PiE137
senior tag

Hát, azért az iPad Mini az 4:3-as, azt a 7,9"-os mérete ellenére se teszed sztem zsebre, még deszkás gatyába se! :B
Azért az ülés meg a biciklizés sztem olyan tevékenységek, amihez jobb, ha semmi nincs a nadrág zsebedbe, még 4S se, mert így is - úgy is kényelmetlen!
De képzeld, kitalálták a zsebet egyéb ruhadarabokra is, nem muszáj gatyába hordani egy készüléket! :DDD

(#6805) tomyka74 válasza erdoke (#6796) üzenetére


tomyka74
senior tag

üdv!
és nem gondolkoztál még a 4S eladásán? :)

(#6806) tylerddd válasza PiE137 (#6804) üzenetére


tylerddd
veterán

13 cm széles és 20 cm magas! Simán belefér a zsebbe, ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni, csak menni nem lehet benne :DDD

Azt meg hagy döntsem el én, h mit akarok biciklizéshez magammal vinni, ez egy elég hülye érv. Főleg, h biciklizni nem csak szabadidejében szokott az ember, hanem mondjuk azzal megy munkahelyre, postára, moziba, boltba stb., olyan helyekre, ahol kellhet a készülék, de külön erre nem akar hordozó alkalmatosságot. Persze más, ha túrázni mész vagy hegyi kerékpározni. Nadrág úgy gondolom az esetek túlnyomó többségében van egy férfin, mert nem anélkül mész el otthonról. Zakó, dzseki, kabát nem minden időben/évszakban kell és külön táskát sem akarok magammal vinni erre a célra. Marad a nadrág.

Én 99%-ban nadrágzsebben hordom, ha nem fér bele, nekem nem kell. Ez már azt jelenti, h a készülék miatt nekem kellene változtatni a szokásaimon. Azt pedig nem. Nem én vagyok a készülékért. De egyébként ezen teljesen hülyeség vitatkozni, oda teszed, ahová akarod. Tőlem tescos szatyorban is húzhatod magad után az 5" telódat vagy nyáron mellényzsebben :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6807) Zozzer888 válasza tylerddd (#6806) üzenetére


Zozzer888
addikt

"Nadrág úgy gondolom az esetek túlnyomó többségében van egy férfin, mert nem anélkül mész el otthonról."

:D:D:D:D milyen igaz:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6808) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma beszereztem két ilyen back covert, meglátjuk beválnak e. Vékonyak, jól néz ki velük a teló. A belső felületről le kell húzni egy fóliát és egy ilyen tapadós bevonat segít a biztosabb tartásban. Ettől függetlenül le lehet venni és nem marad ragacsos a hátlap. MediaDevil Tinskin

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6809) Nescafé válasza tylerddd (#6808) üzenetére


Nescafé
őstag

Biztos jó lehet, majd ird már meg mien pár nap használat után.

 iPhone 15 Pro

(#6810) tylerddd válasza Nescafé (#6809) üzenetére


tylerddd
veterán

OK, remélem nem fog leesni vagy valami. Most egy türkiz kéket tettem rá, nagyon jól mutat ezen az alu felületen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6811) bandy13


bandy13
aktív tag

Hali
Lehet beruháznék egy ilyen készülékre.
Találtam egy korrekt árú 4s 16gb-osat ebay-en.
Ezt a hibát dobja ki 1611 illetve 21.
Illetve nem a menü jön be amikor bekapcsolod hanem ez.
Ez a telefon még visszahozható az élők sorába ?(Ha igen mennyire bonyolult? )
Várom a válaszokat!
Üdv! András

(#6812) Macccy válasza tylerddd (#6810) üzenetére


Macccy
senior tag

Tegyél rá nexusz 4 buzis flip-flop csillámlapot, na az dobja fel igazán ;))

(#6813) PiE137 válasza bandy13 (#6811) üzenetére


PiE137
senior tag

Leggyakoribb iTunes hibaüzenetek

@Tylerddd
Azért vigyázz azzal a sok nadrágban hordással:
A mobilhullámok állítólag impotenciát okozhatnak... :DDD

(#6814) bandy13 válasza PiE137 (#6813) üzenetére


bandy13
aktív tag

Igen ezt megtalaltam, csak nem talalom itt a 21-es hibauzenetet..

(#6815) bandy13 válasza bandy13 (#6814) üzenetére


bandy13
aktív tag

Azt hiszem megtaláltam a választ [link] :))

(#6816) tylerddd válasza Macccy (#6812) üzenetére


tylerddd
veterán

Miért, neked olyan van rajta?! ;)

@ PiE137: szeretek veszélyesen élni !

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6817) tylerddd


tylerddd
veterán

Jó hír a fanyalgóknak, csak nehogy újra kelljen tanulni az egészet! Meg persze ne csak az új hardveren fusson! iOS 7

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6818) matyi19 válasza tylerddd (#6817) üzenetére


matyi19
őstag

En nagyon orulnek neki, ha igy lenne...annak ellenere, hogy nekem korulbelul csak egy honapja van iPhone-om. Egy kis valtozas nem art. Remelem a 4s is megkapja majd az iOs7-et, az eddig tapasztaltak alapjan nagy valoszinusegg ez is illetve a sima i4 is megkapja majd.

(#6819) tylerddd válasza matyi19 (#6818) üzenetére


tylerddd
veterán

Azért addig jó lenne, ha jönne egy 6.1.4 vagy valami, ami helyreteszi az akkuidőt! Illetve szerintem akármilyen csábító is lesz, érdemes lesz várni pár hetet, h milyen visszajelzések jönnek a 4S tulajoktól, akik felrakták egyből a 7-et. Nem tudni, h hogyan fog futni ezen a hardveren.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6820) Zozzer888 válasza tylerddd (#6819) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szerintem 4S-en teljesen jól elfog futni, sőt még 4en is minden gond nélkül.Én várom:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6821) matyi19 válasza tylerddd (#6819) üzenetére


matyi19
őstag

En biztos ahogy kijon fel is rakom, nem varok senki utan. Ha hivatalosan kiadjak 4s-re akkor biztos lehetsz benne hogy gond nelkul futni fog....

(#6822) Zozzer888 válasza matyi19 (#6821) üzenetére


Zozzer888
addikt

Majd beszámolsz?:) Lehet Téged még "megvárlak" vele:D több hetet én se szeretnék várni...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6823) Tibee86


Tibee86
veterán

Srácok, az iOS7 még igencsak odébb van. :U
Véleményem szerint teljes értékűen az 5 fogja csak megkapni(meg természetesen az új iPhone), a 4S-en meg olyan lesz, mint jelenleg az iOS6 a sima 4-en.

[ Szerkesztve ]

(#6824) Zozzer888 válasza Tibee86 (#6823) üzenetére


Zozzer888
addikt

A sima 4en mi nincs, ami a 4S-en van? (kivéve Siri?)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6825) kali válasza Zozzer888 (#6824) üzenetére


kali
legenda

akad néhány fontos funkció; link

Tibee86; a korábbi tapasztalatok alapján lesz olyan újítás, amit az i5 sem kap meg, hogy több tolóerő legyen az új típus irányába.

[ Szerkesztve ]

(#6826) Tibee86 válasza Zozzer888 (#6824) üzenetére


Tibee86
veterán

Siri nem iOS verziótól függ.
Most ami hirtelen eszembe jut: gyári panoráma, turn by turn navi, 3g facetime.
Biztos van még egyéb dolog is, de ezeket pl kivétel nélkül szívesen használnám.

(#6827) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Hát kíváncsi leszek rá, én várom:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6828) PiE137


PiE137
senior tag

Hát, ha összel lesz új iPhone, akkor új iOS is csak akkor, úh egyenlőre nem érdemes miatta remegni.
Az elég szégyen lenne, ha 4S-en nem menne rendesen, és így kényszertenék új iPhone vásárlására az embereket! (bár én úgyis cserébe gondolkodok idén, de csak akkor iPhone-ba, ha jobb választásnak tartom majd, mint a HTC One-t) Illetve akkor az 5S mellett nem lenne értelme az "olcsósított" iPhone-nak, már ha lesz.
Azért remélem beharangoznak vmit az új készülék(ek)ről is, hogy mi várható ősszel, nem csak az iOS meg az OSX körül fog forogni az egész WWDC! :B
Márcsak bő 1 hónap... Kíváncsi vok én is! ;)

(#6829) tylerddd


tylerddd
veterán

Kint van a 6.1.4-es frissítés ... iPhone 5-re ... :(((

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6830) matyi19 válasza tylerddd (#6829) üzenetére


matyi19
őstag

Gondolom, lesz 4s-re is...mit tartalmaz?

(#6831) tylerddd válasza matyi19 (#6830) üzenetére


tylerddd
veterán

Frissített audioprofil kihangosítókhoz ... ennyi ... :DDD

Én az akkuidő miatt sajnálom, h nincs 4S-re, talán helyrehozta volna.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6832) matyi19 válasza tylerddd (#6831) üzenetére


matyi19
őstag

Mivel nemreg vagyok iOS user igy nem tudom...
Ha nem jott ki a frisites 4s-re, mikor az 5re akkor mar nem is lesz? Vagy kesobb meg kaphat valamit.

(#6833) tylerddd válasza matyi19 (#6832) üzenetére


tylerddd
veterán

Elvileg mindegyik iOS készülékre egyszerre jön, ha elérhető mindre, nem külön-külön. Tehát nem olyan, mint a droid, h készülékenként változó időben jön, a gyártótól függően, és még erre rájön az idő, ha mondjuk szolgáltatós is a teló. iPhone esetén pl. tök mind1 ilyen szempontból, h milyen függő, mivel nem nyúlhat bele a szolgáltató a szoftverbe, egyszerre jön mindre! Szóval szerintem jött volna mindenre, ha elérhető lenne 4S-re is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6834) matyi19 válasza tylerddd (#6833) üzenetére


matyi19
őstag

Ertem :R

(#6835) PiE137


PiE137
senior tag

Sziasztok!
Facebook jàtékokkal tudnék jàtszani telefonon, ha flash-et tàmogatò böngészőt hasznàlnék?
Ha igen, akkor melyiket ajànljàtok?
Fontos az àr/érték aràny, meg tàmogassa a teljes oldalas megjelenítést, mert a fb mobil verziòs oldala nyilvàn nem tartalmazza az alkalmazàsközpontot.
Köszi előre is!

(#6836) tylerddd válasza PiE137 (#6835) üzenetére


tylerddd
veterán

Nézd meg inkább, h van-e az adott játéknak iOS verziója és töltsd le!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6837) matyi19


matyi19
őstag

Ma kivancsisagbol kiprobaltam a telefonommal egy regebbi nokiatol maradt fullhalgatoval (wh-207) es meglepodve tapasztaltam, hogy szebben szol vele mint az eredeti apple fullhalgatoval....

(#6838) Danny750 válasza Ufff (#6605) üzenetére


Danny750
őstag

Na ma hívtak ,hogy megjött nekik az earpods és 6990ft+990ft a szállítás!
Egy eredeti új earpods-ért ez sztem nem nagy összeg! :DDD
Korrekt bolt a speedshop :R
matyi19: Hát az eredeti apple fülesek amik az i5-ig a készülékekhez jártak valóban nagyon gyengék egy prémiumtermékhez képest....Nálam csak agybadugós füles jöhet szóba ,bár most kipróbálok egy earpods-ot is hátha!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6839) PiE137 válasza tylerddd (#6836) üzenetére


PiE137
senior tag

Még nincs, de talán idén nyáron majd jön...
Egyébként a Puffin egész jól viszi, csak sok adatforgalommal jár, meg nem tudom a képet se mozgatni, se zoom-olni, se fullscreen-be rakni, így meg elég korlátozott a dolog. :(((

(#6840) csiicsuu


csiicsuu
csendes tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy van egy iphone 4 telefonom, cdma modell, most jelenleg az usa ban vagyok, de ha haza megyek Magyarországra akkor mit tudok majd vele ott kezdeni? Köszi

(#6841) PiE137 válasza csiicsuu (#6840) üzenetére


PiE137
senior tag

Az itthon "csak" iPod Touch lesz.... :DDD
Itt csak GSM hálózat van, tehát sim kártya nélkül telefonálni esélytelen! :B

(#6842) matyi19 válasza csiicsuu (#6840) üzenetére


matyi19
őstag

Az USA-ban milyen arrban van az iPhone 4s/5 (fuggetlem)....?

(#6843) Zozzer888 válasza csiicsuu (#6840) üzenetére


Zozzer888
addikt

Itthon valószínűleg vaterán többért megveszik,mint amennyit kint kapsz érte:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6844) matyi19


matyi19
őstag

Hogy lehetseges az egy 2 honapos telefonnal, hogy a lencse alatt mar eszreveheto par porszem....? :F
Ugyeltem ra, nem poros helyen volt tartva, meg amugy is tokban van.

(#6845) Danny750 válasza matyi19 (#6844) üzenetére


Danny750
őstag

Valszeg nem gyári hátlapos ,hacsak nem orogináltan vetted............
Mivel a családban sok i4, i4s és i5 van és ami nem esett le vagy nem volt bontva/cserélve a hátlap abba nem kerül bele porszem! :R
(enyémben sincs pedig 1éves lesz)
-Viszont ha belekerül akkor sem nagy ördöngősség pucolni, csak 2 csavart kell kihajtanod hozzá!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6846) kali válasza Danny750 (#6845) üzenetére


kali
legenda

több i5 is ment már cserére emiatt, pedig nem voltak még szétszedve, ráadásul olyan is volt közöttük, ami csak 1 hónapos volt.
az iphone témában is többen panaszkodtak emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#6847) matyi19 válasza Danny750 (#6845) üzenetére


matyi19
őstag

Mint mondtan, a telefon kb. 2 honapos. Egyik esmerosom vette egy itteni szolgaltatonal ahol szerzodese van, ezert eleg olcson megkapta, en pedig tole vettem meg szinten jo aron. A telefon nem volt szetszedve, teljesen eredeti minden...
Nem nagy ordongosseg szetszedni, de felek tobb por kerulne be szetszedeskor mint amennyi jelenleg van. Alig eszreveheto, 2-3 apro porszem...de engem minden apro "hiba" zavar :W

(#6848) Danny750 válasza kali (#6846) üzenetére


Danny750
őstag

Hopp akkor nem szóltam....szerencsére a családban csak a már megbontott iPhone-k porosodnak! :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6849) kicsisean


kicsisean
tag

sziasztok. tud nekem valaki egy picit segíteni? van itt olyan akinek külföldről van iPhone-ja vagy tudja hogyan kell venni külföldről? Franciaországba megy ki ismerősöm a nyáron és venne nekem iphone-t. Mire kell odafigyelni amikor megveszi? Persze valami telefonos boltba fogja venni nem szolgáltatónál. Bocsi ha ide írok, de sok helyen kerestem google-n és elég eltérő válaszokat kaptam...

(#6850) Tibee86 válasza matyi19 (#6847) üzenetére


Tibee86
veterán

Vidd vissza, granciában cserélnie kell a szolgáltatónak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.