Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) erdoke válasza tylerddd (#6190) üzenetére


erdoke
titán

Nem csak itthon használom, de eszem ágában sincs 200 ezerrel többért függetlenül venni. :Y

A legjobb aláírás a héten

(#6202) SteveJobs válasza PiE137 (#6200) üzenetére


SteveJobs
őstag

igen a régieket manuálisan kell DFU-ba rakni .
Ezt lehet hogy szoftver frissítés közbe lehúzták a gépről , tehát Recovery-ben ragadt a telefon .
Az a baj , hogy nem tudom az elő történetét a telefonnak , de valahonnan el kéne indulnom . :S
megpróbáltam felrakni a legfrissebb szoftvert rá , de (-1) hiba kódot adta ki a legvégén a telepítésnek.
Most próbálkozok snowbreeze-vel.

[ Szerkesztve ]

(#6203) GGMPC válasza erdoke (#6201) üzenetére


GGMPC
őstag

En hivatalos Apple garanciaval (ellenorizheto) tudom az i5-t 195-ert...

Ennel jobbat, korrekt hatterrel nem fog tudni mas se, viszont, hogy a szolgaltato 2 ev rabsag fejeben adja ugyanennyiert a simlock verziot - az mar parades!

:C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6204) erdoke válasza GGMPC (#6203) üzenetére


erdoke
titán

Én 50 ezerért vettem a 64 GB-ost a meglévő (!) csomagomra, de biztosan igazad van...

A legjobb aláírás a héten

(#6205) GGMPC válasza erdoke (#6204) üzenetére


GGMPC
őstag

Kb. pont ilyen okostojas szoveget vartam!

En fuggetlen, hivatalos (barmelyik szervizbe viheto) Apple termekrol beszeltem.

Es nem a havi 10-16 ezres elofizetesre bevallalt 2ev konstrukciora! :C

...de biztos igazad van...

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6206) erdoke válasza GGMPC (#6205) üzenetére


erdoke
titán

Mit számít, milyen szervizbe viszed, ha úgyse javítják? :F
Havi 3-4-500 percet telefonálok, és 1-2 GB adatot forgalmazok a telefonon. Mégis milyen csomagom legyen, ECO XS? :))

A legjobb aláírás a héten

(#6207) GGMPC válasza erdoke (#6206) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem! IQ XXL!!! :Y

(Ez vicc volt)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6208) Zozzer888 válasza GGMPC (#6205) üzenetére


Zozzer888
addikt

Vannak akik amúgy is beszélnek havi 10-15 ezer körül (munka miatt pl), nekik nagyon is jó biznisz aproért elhozni egy iphone-t.Ha havi 10körül beszélsz, akkor 40ért már elhozhatsz egy 4S-t, 90ért egy i5-öt.Ha többet beszélsz egy hónapban,persze még jobb ajánlatot kapsz.

Persze,csak azért havi 20ezres csomagot bevállalni ,hogy 0ft-ért elhozhasd a szifont, az butaság, de ha amúgy is beszélsz akkor jó üzlet:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6209) GGMPC válasza Zozzer888 (#6208) üzenetére


GGMPC
őstag

Igaz igaz!

A 20 ezres elofizu bevallalas meg tipikus magyar style, mert exet azt jatszani kell - aztan, akkor van feleszmeles, amikor jon a behajtasi csoport es szeljegyre kerulnek a lakas tulajdoni lapjan! :C

Akinek meg tenyleg atlagban 10 korul mocorog a szamlaja, annak mindenkeppen erdemes elhoznia egy keszuleket - jolarasitva!...

En is igy szoktam - csak erre a 4S-re mar nem volt kapacitas, mert ellottem 3 lehetoseget (ismerosoknek is) es csak ezev vege fele fognak lejarni a szerzodesek.

Viszont nalam csak szolgaltato johet szoba, esetleg Expansys.

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6210) #27813376 válasza GGMPC (#6209) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ennyi.

(#6211) Tibee86 válasza GGMPC (#6203) üzenetére


Tibee86
veterán

"Ennel jobbat, korrekt hatterrel nem fog tudni mas se,"
Jelen, 176-ért tudok, és kb 2 perc Google kellett hozzá.

(#6212) tylerddd válasza Tibee86 (#6211) üzenetére


tylerddd
veterán

Hol kerül annyiba?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6213) Tibee86 válasza tylerddd (#6212) üzenetére


Tibee86
veterán

Pl ujmobilok.hu-n, de valamelyik nap a szakmai topikban linkelt valaki egy boltot, ahol epp akció volt, és 170-ért árulják.

[ Szerkesztve ]

(#6214) GGMPC válasza Tibee86 (#6213) üzenetére


GGMPC
őstag

Fuuu te - gratula!

Az ujmobilok brigad ugyanaz mint az osszes koruti szarhazi, de te vasarolj ott batran!

Meg szerencse, hogy vannak olyanok, akik ezt bekajaljak!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6215) tylerddd válasza Tibee86 (#6213) üzenetére


tylerddd
veterán

És ez mitől lesz biztos, megbízható forrás?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6216) Tibee86 válasza GGMPC (#6214) üzenetére


Tibee86
veterán

Nyalom a stílusod, nem vagy egyszerű...
Kíváncsian várom, hogy neked mi a megbízható, tökéletes forrás, amit elfelejtettél leírni.
Másrészt ha vásárlás előtt hajlandóak kiadni a sorozatszámot, amivel könnyedén ellenőrizhető, hogy EU-n belülről származik, vagy sem, és hogy aktiválatlan vagy nem, akkor engem nem kimondottan érdekel, hogy kinek mi a véleménye a boltról, mivel nem hozzájuk viszem, ha bármi gond lenne vele.
Várom a te forrásodat, honnan veszed annyiért.

tylerddd: AppleStore-on kívül ki számít megbízhatónak?? A fentebb leírtak miatt, mivel egy sorozatszám alapján minden ellenőrizhető egy Apple termékről, nem tudom miért kellene +40 ezret kifitenem.

[ Szerkesztve ]

(#6217) nord_ válasza GGMPC (#6214) üzenetére


nord_
veterán

Te már vásároltál ott? Vagy az _összes_ körúti szarházinál?

(#6218) GGMPC válasza Tibee86 (#6216) üzenetére


GGMPC
őstag

Meg is adtad a valaszt!

Minek is kell ellenoriznem barmit is, ha korrekt a hely?

Gondolom egy Media Markt is adhatna szeria szamokat, csak ott fel sem merul ez a kerdes! (Peldaul)

Egyebkent eu-s adoszammal netto arert lehet innen vasarolni barmit, hivatalos garanciaval - es meg sem fordul a fejemben, hogy szeriaszamokat ellenorizgessek!

www.expansys.hu

http://www.expansys.hu/apple-iphone-5-16gb-black-eu-237011/

2 nap alatt kezedbe adja a DHL 179e+szallitas

Ami innen volt es garanciara kerult sor - megcsak semilyen papirt sem kellett odavinni a hivatalos szervizbe.

Es igen volt vasarlasom koruti szarhaziaknal ami az unkorrekt, sumakolos stilus miatt kicsit drasztikusabb lebonyolitast igenyelt.

Sot jobbat is mondok - egy ismerosom dolgozik naluk (az egyik legnagyobb maszek mobil lancnal) es o mondta, hogy ne vegyek ott semmit, ha jot akarok.

Egyebkent meg ezen ne vitatkozzunk - ott vasarol mindenki, ahol neki szimpatikus - csak ne fenyezzunk egy ujmobil.eu 0% afas szamlas brigadot!

Kellemes husveti unnepeket - minden iPhone 4S usernek! (Barhol is vasarolta) ;-)

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6219) nord_ válasza GGMPC (#6218) üzenetére


nord_
veterán

Pont annyira ildomos egy rossz hely alapján lehúzni az _összes_ körúti boltot, mintha az én egy jó tapasztalatom alapján azt mondanám, hogy az összes körúti bolt jó. ;)

(#6220) GGMPC válasza nord_ (#6217) üzenetére


GGMPC
őstag

Fentebb irtam - igen...

Egyebkent foleg az altaluk bevezetett kifejezeseket kedvelem!!!

1, Akar az osszes tartozekaval egyutt is megveheted... (Ezert kulon oscar jar az XXL gsm-nek akik szetszednek egy dobozt es kulon megvasarolhatod a dobozt, toltot stb...)

2, Kiprobalasi garancia - ehhez gratula a Zippzar brigadnak!

3, Es a kifejezes amit imadnak hasznalni - holott 2 csempesz parasztott egy lyukban annak nevezni - kicsit eros.... AZ PEDIG A NAGYKER - szoval az minden, csak nem nagyker!

Innentol kezdve temat dobtam... mindenki azt csinal amit akar... En maradok a szolgaltatoknal - esetleg Expansys vagy mas hivatalos helyek... Magusoknak pedig a kozelebe sem megyek!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6221) Tibee86 válasza GGMPC (#6218) üzenetére


Tibee86
veterán

"Minek is kell ellenoriznem barmit is, ha korrekt a hely?"
Azért, mert így nem 1-2 ezret tud spórolni az ember, hanem akár 20-30 ezreket. Nekem megérne egy telefont, hogy ennyit spóroljak.
Persze ha annyi pénzem lenne, hogy nem számítana, akkor nem foglalkoznék azzal, hogy olcsóbban vegyem meg, mint a hivatalos ár, de egyelőre nem úgy állok sajnos.
Média markt-nál fel se merül, de ott ugye majd annyiért kapod meg, mint az Apple-nél, ha nem drágábban.
Az meg már más kérdés, hog még 176-ot se adnék egy i5-ért, mert szerintem közel nem ér annyit, de ez már egy más téma.

(#6222) GGMPC válasza Tibee86 (#6221) üzenetére


GGMPC
őstag

En konkretan semennyiert nem vennek i5-t, akkor inkabb megvarom az S-t, de merete miatt sem tulsagosan bejovos a cucc.

Pont ezert valasztottam cakk-pakk 2 kiloert a T-s iPad Mini 32GB wifi+LTE es iPhone 4S 16GB-t.

Megprobalok nem odafigyelni az ujdonsagokra es hasznalni ezt a 2 termeket remelem jopar evig!?.

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6223) tylerddd válasza Tibee86 (#6216) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem megbízható a szolgáltató, eDigital, MM, 220volt, ioutlet, speedshop. Ha egy 20k-s telefonra lenne szükségem, akkor persze tök mind1 lenne, h honnan van, csak minél olcsóbban. Viszont ezt még ha 30-40k-val olcsóbban is veszed meg, nagyon drága készülék, nem mernék kockáztatni. Rengeteg olyan bolt van, ahol OEM néven adnak zacsis telefont, kiegészítők nélkül, akár iPhone 5-t is, ez pedig nevetséges! Téged nem érdekelne, h hova lett annak a telónak a doboza?! Nincs is ilyen, h OEM telefon ... Az is lehet, h számlát se adnak. Másfelől a fenti említett helyeken van hitellehetőség, több boltos hálózatok. Valamiért számomra ezek egy komoly üzleteket feltételeznek.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6224) Tibee86 válasza tylerddd (#6223) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen, ezek megbízhatóak, (speedshop-al nem értek teljesen egyet)de kb ugyanannyit fizetsz az i5-ért, mintha az Apple-től rendeled meg.
De mit kockáztatsz, ha az sorozatszámból minden leellenőrizhető?
Szerintem az teljesen egyértelmű, hogy senki nem fog( legalábbis én biztos nem) egy zacskóban kézbesített, számla nélküli telefont átvenni.
Van rengeteg sufni gsm, ahol tényleg nagyon pofátlan módon átverik az embert, de azért nem mindegyik ilyen.
Hitel engem nem nagyon érint, ha valamire nincs pénzem, nem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#6225) Zozzer888 válasza Tibee86 (#6221) üzenetére


Zozzer888
addikt

Anno mikor vettem az N95-öt akkor 120körül ment a Nokiánál, sok gsm bolt 90ért adta, én meg 65ért vettem...már nem tudom hol (zugGSM).Számlát adtak, dobozt nem:) (0perces használt...) Hibátlanul működik a mai napig (majdnem 4év, 1.5hónapja lett nyugdíjazva:D) nem tudom mi lett volna ha gariztatni kell.Azt hiszem hozzájuk kellett volna visszavinni.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6226) nord_ válasza tylerddd (#6223) üzenetére


nord_
veterán

Hm, volt, amikor az edigital is szeretett játszani a garival... Nikon vagy Canon dslr-ek esetén volt az, hogy nem mindig az itthoni hivatalos garival árulta, hanem úgynevezett EU-s garanciát adott, ami azt jelentette, hogy nem a hivatalos márkaszervizbe kellett vinni, hanem vissza hozzájuk és ők döntötték el, hogy kiküldik-e pl. Németországba...

(#6227) GGMPC válasza nord_ (#6226) üzenetére


GGMPC
őstag

Hat ez jo regen volt - mar sok eve kizarolag magyar hivatalos garival arulnak mindent!

Es full korrekt a tarsasag!

Most volt 0%-os THM, 0 kezdo es 0 kezelesi mentes akciojuk ha 8 honap alatt kifizeted a tv-t vagy telefont illetve tabletet!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6228) PiE137 válasza SteveJobs (#6202) üzenetére


PiE137
senior tag

A (-1)-es hibakód valamilyen hardveres problémára utal. Ha jb törőkkel se sikerül a restore, akkor felejtős, vmit elcsesztek a teló baseband chipjében....

(#6229) GGMPC válasza PiE137 (#6228) üzenetére


GGMPC
őstag

:(

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6230) kali válasza nord_ (#6226) üzenetére


kali
legenda

igen, voltak érdekes extreme digital húzások, például amikor a független samsung galaxy spica mobiltelefonkat szolgáltatós (pan) product code azonosítóval árulták, amiket még a samsung is pannonos típusnak tudott be... :(

iphone (4s) témához; volt olyan kis zug gsm, ahol tényleg olcsón adták a bontatlan dobozos telefonokat, be is lehetett aktiválni, látszólag a gari is okés volt - amíg szervizbe nem kellett vinni...

(#6231) Gabenx15


Gabenx15
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy eg yiphone 4 illetve 4s között játékban gyorsaságban illetve napi használatban számottevő a különbség?
Még szeretném pár évig használni és az i4-et szerintetek megérné?
Jelenleg egy Sony Xperia S-em van, de iszonyatosan idegesítő, hogy sokszor össze vissza laggol, megbízhatatlan, hiába az i4nek kisebb a teljesítménye mégis jobb felhasználói élményt nyújt.
Szerintetek megérné váltani?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#6232) SteveJobs válasza PiE137 (#6228) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ettől félek én is mert még nem sikerült helyre billenteni. :U :U

(#6233) tylerddd válasza Gabenx15 (#6231) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem i4-re semmiképp, minimum a 4S. Főleg ha a játék is fontos, az két mag azért számít valamit. A fényképező része is nagyságrendekkel jobb és nem csak a megapixelt értem ezalatt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6234) Zozzer888 válasza tylerddd (#6233) üzenetére


Zozzer888
addikt

Hát nem tudom.Egyik évfolyamtársamnak 4-e van, RR3 ugyanúgy megy neki is...néha néha beszaggat picit,de az inkább erős fps esés,de az is csak néha.És az RR3 a leggyilokabb játék ugye.Az biztos,hogy használtan most a 4 nagyon jó ár/érték arányt képvisel.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6235) tylerddd válasza Zozzer888 (#6234) üzenetére


tylerddd
veterán

:DD Az iPhone meg a jó ár/érték arány ... ez jó! A sima néggyel nem fogja olyan sokáig húzni, mint a 4Sel. Előbb-utóbb kevés lesz, talán már magának az oprendszernek is. Hiába megy fel 3GS-re is a mai napig az összes iOS, jelentősen lefogja a rendszert. A RR3 meg engem 4S-en és iPad2-n sem győzött meg, nézd meg ötös telón vagy 4gen.-es iPaden! Olyan vele játszani ezeken a régebbi modelleken, mintha kevés lenne a PC-d a legújabb NFS-hez például.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6236) Macccy válasza Gabenx15 (#6231) üzenetére


Macccy
senior tag

Szerintem is iPhone 4S ... :K

Tulajdonolok egyet magam is és kis mérete (fizikai és hardware egyaránt) igencsak smooth és játékban is bivaly. iPhone 4 nincs a környezetemben ezt meg kell mondanom, de az olvasott rengeteg anyag, vélemény és teszt alapján volt ott azért egy rendes technológiai lépcső a kettő között, nem annyira elhanyagolható mint azt a könnyező harcosok állították!

(#6237) Danny750 válasza Macccy (#6236) üzenetére


Danny750
őstag

4s-t ajánlanám én is inkább ,mert a GPU is sokat fejlődött a 2mag mellett és az egyik legjobb mobilos kamera van benne!(csak az i5 és a pureview jobb)
XperiaZ és Note2ő után váltottam és teljes mértékben elégedett vagyok!
Felhasználói élményben még az i4 is az élmezőnyben van, de a komolyabb játékok már gyakran be tudnak laggolni!(bár ez android után nem olyan látványos)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6238) Zozzer888 válasza tylerddd (#6235) üzenetére


Zozzer888
addikt

Na majd megnézem az 5ösön:) Almás boltba csak fel van rá dobva az RR3:) Mondjuk ha neki fontos a játék,akkor igen, hosszabb távon valóban bölcsebb a 4S-t venni:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6239) Danny750 válasza Zozzer888 (#6238) üzenetére


Danny750
őstag

Van a családban i5 és egyáltalán nem érzem erősebbnek a mostani gamek mellett!
Az egy dolog, hogy vmivel erősebb vas ,de azért nagyobb felbontást is kell meghajtania..
Nem is érzem olyan masszívnak, mint a 4s-t! (+30ba letudnám cserélni ,de eszembe sem jut....)
Nálam az iPhone-ok csúcsa a 4s jelenleg!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6240) tylerddd válasza Zozzer888 (#6238) üzenetére


tylerddd
veterán

Sőt, lehet az ötös lenne a legjobb választás. Ha az ember az aktuális legjobbat veszi meg, az két évig biztosan kiszolgálja.

A kamerát én minőségben azért nem harmadik helyre tenném, mert a Lumia 800 is lőtt nekem ilyen képeket, mint a 4S és bőven vannak ilyen minőségű képet készítő kamerák mobilokban. A videója viszont tényleg a legjobbak között van.

@ Danny750: bőven látszik az i5 sebességbeli előnye, már a menüben, appokban, névjegyek között mászkálva. Én se hittem volna, de még "folyékonyabb" az iOS az ötösön.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6241) Danny750 válasza tylerddd (#6240) üzenetére


Danny750
őstag

Hát nem tudom akkor megnézem jobban legközelebb....bár droidozás után az i4s sebessége is parádés :DDD
(pedig droidból sem gyengéket használtam: XperiaZ, Note2....)
Az új iTunes még kicsit zavaros számomra, ezt a részét sosem csíptem az iPhone-oknak! :W

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6242) #27813376 válasza Danny750 (#6241) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ezt a droid fanatikusok úgyis cáfolják. :D Megnéztem a HTC One tesztvideóját, amilyen szuper készüléknek tartják, annyira kiábrándító. A teszt alatt szinte alig láttam olyat, hogy rányomva a funkcióra az azonnal el is indult volna. Némelyikre négyszer-ötször nyomott rá a tesztelő. Vagy ennyire béna embernek adták a kezébe? :N Ez most egy komoly és stabil rendszer egy jó képsségű készülékkel? Most komolyan.... :(((

(#6243) GGMPC válasza Danny750 (#6239) üzenetére


GGMPC
őstag

+1

:K

i4S kiforrva, merete pont jo ...

Ezt a szir-szar esztetikai csodkent jegyzett i5-t meg szerintem jobb kihagyni es inkabb megvarni az i5S-t!

Ott mar rendben lesz minden es remelhetoleg az anyaghasznalat is minosegi lesz!?.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6244) GGMPC válasza #27813376 (#6242) üzenetére


GGMPC
őstag

En sosem vettem volna HTC-t (mivel Android - nem is fogok), de ez a HTC One iszonyat jora sikeredett!

Nagyon szep es az anyaga is nagyon minoseget kepvisel...

Szoval tetszik es foleg az, hogy vegre megszakadt a HTC evek ota tarto onklonozasa.

Viszont az Android system miatt nalam sosem lesz befuto!

Ezt csak azert irtam le, hogy elismerem ha valami rendben van - es ez nagyon is patent keszulek lett!

Egyebkent meg lehet ugy nyomkodni egy keszuleket, hogy az altalad eszlelt akadasokat produkalja, de lehet ugy is, hogy doccenesmentes legyen...

Vegszo: tehat marad a 4S :))

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6245) tylerddd válasza GGMPC (#6243) üzenetére


tylerddd
veterán

Nincs egy centivel magasabb az ötös, szélessége ugyanaz és vékonyabb is. Simán zsebre lehet még vágni. Remélem a következő években viszont nem tepsi lesz az iPhone, mert egy 4,8"-os gépet már nem olyan könnyű zsebben hordani és ha egyszer meglépik azt, nem hiszem, h méret ügyileg visszafelé jönnének. Legyen két egyforma képességű iPhone egyszerre, mint csúcskészülék, kijelző méretétől eltekintve ugyanazzal a vassal (4" és 4,8") és fussanak az eddig kiadottak is, mint olcsó telefonok. Szerintem simán elbírná a piac, nagyobb lenne a választási lehetőség iPhone-ból, mint eddig bármikor.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6246) GGMPC válasza tylerddd (#6245) üzenetére


GGMPC
őstag

En nem lattam ertelmet, hogy a 70 app 5 sorban fusson 4 helyett...

Viszont azt nehezen viselnem, amikor az elekrol elindul a festek, majd azt mondana az Almas szervizmegfejto, hogy a mukodeset nem befolyasolja!

Igy inkabb jobb a bekesseg alapon kihagytam ezt a nagyszeru alkotast...
Ha esetleg valtok, akkor max 5S vagy ami utana jon, de igazabol azokat sem tervezem, mert ez a 4S pont az en vilagom - minden tekintetben...

;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6247) PiE137 válasza SteveJobs (#6232) üzenetére


PiE137
senior tag

Akkor kiderült, hogy miért nyomták ingyen a praclidba! :B
Egy 3GS-t meg szervizeltetni Trabant effektus: többe kerülne, mint amennyit ér! :DDD

(#6248) tylerddd válasza GGMPC (#6246) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem is ott volt a hangsúly, h 5 sorban legyenek az appok, hanem appon belül a nagyobb hellyel jobban lehet gazdálkodni, pl. nem kell lefelé lapoznod, h lásd az utolsó két menüpontot egy programon belül, egy oldalra kifér minden. Vagy pl. egy játéknál is nagyobb teret belátsz, mondjuk egy Where is my Water stílusú játékban, ahol vertikálisan is mozognod kell a pályán. Május 1-ig pedig minden appnak kötelező átállnia erre a kijelzőméretre.
Szóval praktikusság szempontjából is jól jön a minimális kijelzőnövekedés.

A családban egy i5 van, gimis kis csajé és semmi külsérelmi nyomot nem láttam eddig rajta, pedig semmi nincs rajta, még kijelzővédő fólia sem. Szerintem el van túlozva ez a festékkopás dolog, mint anno a térerő gond vagy a sárgás kijelző a 4S esetében. Nekem is nagyon szép csíkok vannak a 4S oldalán, pedig tokban volt, fóliázva, néha vettem csak ki. A kopással meg lehet próbálni a szervizt, ha normális tagot fogsz ki, szerintem kicserélik, ők is teljes mértékben tisztában vannak azzal, h milyen esetleges hibákkal mehetnek hozzájuk a vásárlók egy adott telefonnal kapcsolatban. Ha meg annyira gázos már a külseje, földhöz csapod ha van rajta biztosítás és kapsz egy újat :DDD

Ha meg így gondolkodsz, h a 4S a te világod, akkor most vásárolj magadnak még pár darabot, mert ilyen méretű iPhone már nem lesz többet. Az 5S meg ugyanaz lesz külsőleg, mint a jelenlegi ötös. Szóval előbb-utóbb rákényszerülsz majd, ha iOS-es akarsz maradni!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6249) R a y válasza tylerddd (#6248) üzenetére


R a y
senior tag

A tok okozta a csíkokat a telefonod oldalán... Ezért nem használok semmilyen tokot sem, mert az összes merev tok ilyen...

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#6250) #27813376 válasza GGMPC (#6244) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szép, tetszik is. iOS kell rá... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.