Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) Zozzer888 válasza GGMPC (#6750) üzenetére


Zozzer888
addikt

Áh, én "rendes" zenehallgatásra nem használok ilyet, de néha "szabadidős tevékenységhez" jó lenne valami ami olcsó (nem fej,hanem fül hallgató) és tud számot léptetni.A gyári fülest nem akarom ilyennel tönkretenni:/

szerk.: de azért köszi:) csak mondom most valami olcsó megoldást keresek. (Pl a maxellnek van ilyen 400ft-os fülese,az bőven jó lenne,csak nem tud léptetni)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6752) GGMPC válasza Zozzer888 (#6751) üzenetére


GGMPC
őstag

Maxell ??? Most viccelsz??? Miota gyartanak azok fulest?

Tenyleg nem akarok senkit bantani, de egy 150 ezres telefonra ne dugdossunk mar 400forintos kacatokat!!!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6753) BroCreSt válasza GGMPC (#6752) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

:D :DD :C

Amit linkeltél JVC fejhallhatót, 17e., az valóban annyira jól szól?
Én a 4S-t, Beats Monster fejhallgatóval próbáltam, az mondjuk elég jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6754) GGMPC válasza BroCreSt (#6753) üzenetére


GGMPC
őstag

Aha - hat ez korbeszarja a Monster-t!

A komoly 30-40 ezres AKG STUDIO fejhallgatomat is leveri!

Szerintem veszek egy ilyet a jovoheten - ha valaki erzi, akkor szoljon es kapunk kedvezmenyt is!?.

Elegge ott vagyok hangban, de amikor kiprobaltam, egy pillanatra dobbenet ult az arkepcsarnokomra, aztan levettem es neztem a meretet, hogy honnan a fenebol van ebbe ennyi power...

:Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6755) BroCreSt válasza GGMPC (#6754) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Az jó, mert én is vájtfülű vagyok. :)

Mennyivel lenne olcsóbb?
Érdekel akkor engem is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6756) GGMPC válasza BroCreSt (#6755) üzenetére


GGMPC
őstag

Mivel nem huzos tetelrol van szo - igy 1-2 ezer lehet az engedmeny, de komolyan mondom, hogy megrosszulsz tole - ugy szakitja meg a fejedet es mindezt brutal jo minosegben!

Hetfon rakerdezek a szinekre es arakra, mert en majdnem onnan kapom, ahonnan a hifi futar.

Ha jol emlekszem, akkor 2ev gari van ra! :C

Egyebkent a Beats fuleseknel/fejhallgatoknal azt a Dr nevet fizeted meg foleg, a tobbit a JVC is prezentalja.

Amerikaban nagyon mennek a JVC fejhallgatok es eleg jok a visszajelzesek is!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6757) BroCreSt válasza GGMPC (#6756) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Fasza! :)

Végülis ha már 2 db. van rendelve, akkor már jár a kedvezmény?

Elvileg, és gyakorlatilag pénteken pesten vagyok, akkor át is tudom venni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#6758) Zozzer888 válasza GGMPC (#6752) üzenetére


Zozzer888
addikt

Elég régóta:) Síeléshez nem tök mindegy?:D vagy görkorihoz?:D Nyugi, ha zenét hallgatok róla (rendesen) akkor méltó "társasággal" dolgozik együtt:)De most itt marhára nem ez volt a kérdés:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6759) GGMPC


GGMPC
őstag

http://av.jvc.com/headphones/index.jsp

Itt mazsolazhattok!

:DD

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6760) GGMPC válasza Zozzer888 (#6758) üzenetére


GGMPC
őstag

Az uj Apple fulest is mar meg lehet venni 6 rongyert, ugyhogy ezaltal a regi pl. a Speedshopban 3ezer - igy nyugodtan befoghatod a gyarit!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6761) Zozzer888 válasza GGMPC (#6760) üzenetére


Zozzer888
addikt

Jaaam! Köszi:) Csak attól féltem hogy még mindig ilyen 10körül van, vaterán ami van 1-2ezerért az meg szerintem nem eredeti...

Aztán egy esésnél adott esetben nullázni egy 10-es fülest:S nem jó:/

:R

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6762) vadászcsiga válasza GGMPC (#6748) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja hogy úgy? Jó értem, én valamiért a jack dugóra gondoltam hogy az valami spéci. :B

(#6763) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Találkozott valaki olyan hibával, hogy egyik hangszóró a telefonon alig akar szólni? Nem történt semmi a telefonnal, nem esett le, nem kapott ütést, nem érte víz.

Vagy az mikrofon és csak egy hangszórója van?

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6764) snooze válasza Gabesz77 (#6763) üzenetére


snooze
veterán

pontosan.. :)

GO Gunners!!!

(#6765) Gabesz77 válasza snooze (#6764) üzenetére


Gabesz77
senior tag

:R

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#6766) GGMPC válasza Gabesz77 (#6765) üzenetére


GGMPC
őstag

Nah ennel jobb mar csak a gyari foliaval keszult feher vakus kep volt a szebb!?.

:C

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6767) matyi19 válasza GGMPC (#6766) üzenetére


matyi19
őstag

:DDD

(#6768) PiE137 válasza kali (#6732) üzenetére


PiE137
senior tag

Jól összefoglaltad, teljesen egyetértek.
Vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy anno túl magasra tette a mércét az Apple innováció terén, amihez manapság nem tudnak felnőni!
Nálam a kevesebb már nem több, azon túl vagyok.

@ #6734 tylerddd
Ez kicsit viccesen hat, már ne haragudj! Te úgy veszel nadrágokat, hogy azok zsebébe a 4"-os iPhone éppen belefér, más - mondjuk 4,7"-os meg már nem? :D

@ #6743 BroCreSt
Nekem a 4S is olyan halk, hogy soha nem hallom, ha csörög, de a rezgését se érzem a zsebembe, pedig egy sima tokba van. Jó, ez mondjuk egy zajos gyárba igaz csak, de akkor is zavaró, hogy mindenkit úgy kell visszahívnom… :(

@ #6745 erdoke
Igazad van, ez öngól volt, hiszen szinte már minden telefon 16:9-re váltott. No de a 4S után valahogy az i5 nagyon furcsának hat, hogy csak hosszában nyújtották! Olyan érzésre, mintha legalább kétszer hosszabb lenne, mint amilyen széles!

(#6769) Zozzer888 válasza PiE137 (#6768) üzenetére


Zozzer888
addikt

@ #6743 BroCreSt
Nekem a 4S is olyan halk, hogy soha nem hallom, ha csörög, de a rezgését se érzem a zsebembe, pedig egy sima tokba van. Jó, ez mondjuk egy zajos gyárba igaz csak, de akkor is zavaró, hogy mindenkit úgy kell visszahívnom… :(

A Nokiák még lájtosabban rezegnek. Ha annyira zavar akkor vagy:
1)headset
2)okos óra
3)az az almás karkötő ami rezeg ha hívnak, ébreszt, pulzust mér (nem tudom mi a neve)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6770) xtremez


xtremez
aktív tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Tervezem, hogy beruházzak egy 4s-re, nézegettem párat és találtam is. Adott egy teljesen hibátlan keveset használt, csak nincs garancia és én ettől félek kicsit. Egyáltalán érdemes garancia nélkül venni ? Mennyire drága a javítása a 4s-eknek ?

Előre is köszönöm!

(#6771) sajby válasza xtremez (#6770) üzenetére


sajby
senior tag

Ha tutibbra akarsz menni,benézel pl ide [link] és garit is adnak a használtra.

(#6772) matyi19


matyi19
őstag

Olyat kérdésem lenne, hogy nem lehet olyat csinálni, hogy a kepék számozását egy adott számtól kezdje a telefon.?

(#6773) matyi19 válasza matyi19 (#6772) üzenetére


matyi19
őstag

Az ok a következő lenne:
Telefont cseréltem, az új telefonnal készített képek nevei megegyeznek a régiével, és így nem tudom hogy másoljam egy mappába a képeket... :U

(#6774) Zozzer888 válasza matyi19 (#6773) üzenetére


Zozzer888
addikt

Másold át és kész, majd megkérdezi hogy fölülírja-e, Te meg azt mondod neki, hogy mind két fájl megtartása, egyik átnevezése...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6775) matyi19 válasza Zozzer888 (#6774) üzenetére


matyi19
őstag

Milyen állat vagyok :DDD , hogy ez nem jutott eszembe :Y
Mindenesetre köszönöm!

(#6776) tylerddd válasza PiE137 (#6768) üzenetére


tylerddd
veterán

Egy iPad mini is beleférne mondjuk a zsebembe, csak leülni vagy bicajozni pl. már eléggé kényelmetlen benne! Ez még egy 3,5"-os készülékkel kényelmesen megoldható, de van, h az i4S is feszül mondjuk farmerzsebben. És azért az emberek nagy része úgy gondolom zsebre teszi a telóját. De akkor ezek szerint te 10 számmal nagyobb nadrágot veszel, h a laptopod is zsebre tudd tenni ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6777) matyi19 válasza tylerddd (#6776) üzenetére


matyi19
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy elég a 3,5"os kijelző (max 4" ;] ).
Valóban sok esetben jól jönne a nagyobb kijelző, netezésnél játékoknál, filmeket meg nem nézek telefonról.
De ennek ellenére is, számomra sokkal praktikusabb egy kisebb darab. Nem vagyok iPhone fan, szóval vásárlásnál nem volt szempont, hogy iOS-os készülék legyen, ezzel azt akarom mondani, hogy vehettem volna SGS2-t, SGS3-at vagy HTC OneX-et is, de nekem azok már túl nagyok.
Így maradtam az i4s mellett, eddig még nem bántam meg :), habár egy SGS2, vagy S3 érősegű villanó sokszor jól jönne (elég sokat fényképezek)

[ Szerkesztve ]

(#6778) RangerFox


RangerFox
veterán

Most ez lehet hogy megint hülye kérdés, de szerintetek hogy éri meg?
-i4S 32Gb fekete 45k
-i4S 32Gb fehér 50k
-i4S 32Gb fehér (2 darab) 70k?
A fehér az nem lányos?

(#6779) Nescafé válasza RangerFox (#6778) üzenetére


Nescafé
őstag

Sztem nem lányos a fehér.
Hogy hogy ennyibe kerül?

 iPhone 15 Pro

(#6780) RangerFox válasza Nescafé (#6779) üzenetére


RangerFox
veterán

Leírtam előző hszemben hogy ismerős gsm boltja bezár és lealkudtam ennyire.

(#6781) Nescafé válasza RangerFox (#6780) üzenetére


Nescafé
őstag

Pedig olvastam is....
2db ot 70 ért

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#6782) Zozzer888 válasza RangerFox (#6778) üzenetére


Zozzer888
addikt

2db 70ért, a másikat eladod és ingyen van egy 4S-ed + pénzt is kapsz:) Amúgy csak neked adja ennyiért? :D

szerk.: Amúgy a színen én is sokat őrlődtem, de mivel mostanság mindenki fehér telefonnal mászkál (ifonok dögivel +galaxy S3 S4ek) úgy döntöttem fekete lesz:) Azt már úgyis megszoktam a touchon:)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6783) RangerFox


RangerFox
veterán

Nem tudom amúgy nem tudom, de az biztos hogy jövő héten lesz teló, csak az a baj hogy nincsen pénzem.... Még ezt a 45k-t is nehezen szereztem meg..... Amúgy feketén nem kopik jobban a festék?

(#6784) vadászcsiga válasza RangerFox (#6783) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs is rajta festék.

(#6785) Zozzer888 válasza RangerFox (#6783) üzenetére


Zozzer888
addikt

Üveg van kívül,meg alumínium :))

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6786) RangerFox válasza vadászcsiga (#6784) üzenetére


RangerFox
veterán

Jó, bocsi, akkor a bevonat a hátlapján vagy valami? N em volt még Apple eszközöm csak egy shuffle, azt is már rég eladtam. Amúgy az igaz hogy az eredeti Iphone naptára mindig a pontos dátumot írja, míg a klón mindig 28-at? Csak hogy tudjam hogy nem klón -e....

(#6787) Zozzer888 válasza RangerFox (#6786) üzenetére


Zozzer888
addikt

Jövőhéten nem lesz 28.a :D Az eredeti mindig a napot írja, a klónt passzolom:) Üveg a hátulja, eleje is, oldala alu.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#6788) GGMPC válasza RangerFox (#6783) üzenetére


GGMPC
őstag

Na ez tipikus... Es ne sertodj meg! De 45-ezret alig birod osszehozni ra, de neked iPhone kell!

Ez a baj ebben az orszagban, hogy mindenki XXL polot akar hordani az M meretu testere!

Amikor nem volt keretem okostelefonra (1-2 eve volt egy ilyen szitu is), akkor szepen blekoltoztem a Motorola K1-be es abszolut nem volt ciki es pont le@tam, hogy ki mit szol hozza!

Viszont ugy venni egy iPhone-t, hogy masnap a parizsis zsomlet sem birja el a budget - hat nem is tudom, de az ciki...

Persze mindenki azt csinal amit akar - ez csak az en velemenyem - addig nyujtozkodj, amig a takarod er!

:K

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6789) RangerFox válasza Zozzer888 (#6787) üzenetére


RangerFox
veterán

Ja meg hogy az eredetinek nem lehet az akkuját kivenni, működik az app store és ha ledobjuk, akkor összetörik... :D akkor szerintetek ez eredeti? Mert már meegtapiztam de szerintem az de egy Iphone tulajdonos csak jobban tudja... :)
[link]
[link]
[link]
[link]
Mert így átgondolva tényleg olcsó, akár ismerős, akár nem.....

(#6790) matyi19 válasza GGMPC (#6788) üzenetére


matyi19
őstag

+1 :K

Amúgy ma megvettem a Camera+ t, elég jónak néz ki.
Majd tesztelgetem....

(#6791) matyi19 válasza RangerFox (#6789) üzenetére


matyi19
őstag

Így kepékről eredetinek néz ki...
Kérd el az IMEI számokat, és itt ellenőrizd le.

(#6792) RangerFox válasza GGMPC (#6788) üzenetére


RangerFox
veterán

Amúgy nem azért, csak most vettem Tvét és most nincs annyi pénzem így hónap végén, de nem vagyok csórika. Amúgy hol találsz 45k-ért normális okotelót???? Pont nem Iphone-t akartam, hanem Lumia620-at..

(#6793) Danny750 válasza RangerFox (#6792) üzenetére


Danny750
őstag

Vedd meg, nem fogod megbánni + ha tudsz szerezhetnél egyet nekem is :D

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#6794) GGMPC válasza RangerFox (#6792) üzenetére


GGMPC
őstag

Mondom - azt csinalsz amit akarsz!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#6795) matyi19


matyi19
őstag

Olyat lehet, hogy ha beállítom a riasztást, ne rezegjen a telefon, csak csengjen...?

(#6796) erdoke válasza PiE137 (#6768) üzenetére


erdoke
titán

11 hónapos 4S együttlét után kezdtem használni az 5-öt, és kb. 2 hét alatt szoktam meg teljesen. Mára teljesen természetes, amikor egymás után kézbe veszem őket, hogy az egyik ilyen, a másik pedig amolyan.

(#6792) szabo111
Mi az a tvé? :F

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#6797) nord_ válasza matyi19 (#6795) üzenetére


nord_
veterán

Csak úgy, ha a csengésnél kikapcsolod a rezgést. Ha nem akarod, akkor külön app kell.

Erdoke: televízió. :)

(#6798) Tibee86 válasza matyi19 (#6795) üzenetére


Tibee86
veterán

JB után megoldható.

(#6799) RangerFox válasza erdoke (#6796) üzenetére


RangerFox
veterán

Televízió, mi más?

[ Szerkesztve ]

(#6800) Jeanne d'Arc válasza RangerFox (#6783) üzenetére

Ilyen áron nekem is hozhatnál egyet. vagy megadhatnád az ismerősöd elérhetőségét. :):)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.