Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) tomyka74 válasza Jamesb2 (#7650) üzenetére


tomyka74
senior tag

:C

(#7652) Ufff válasza Jamesb2 (#7650) üzenetére


Ufff
senior tag

Ha megtalálnám az embert, tuti befalatozná a Bibliát, sok chilivel! Lenne ott pénz is, TV is, házimozi is, az autójával meg nekimennék valaminek, ami betonból van!
Aztán meg jól elverném viperával, amíg be nem sz.rik!
Tudom, önbíráskodás! De törvényileg meg a szarháziakat védik!
Lehet, hogy a kéztőcsontjaira meg rácsapnék kalapáccsal, csak hogy ne is tudjon többet levelet címezni!
Haljon ki az összes ilyen, mint a mamut!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7653) vadászcsiga válasza Ufff (#7652) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én még megdöngetném a nőjét is kicsit :DDD

(#7654) tylerddd válasza Ufff (#7652) üzenetére


tylerddd
veterán

Én meg nem vennék ilyen formában telefont. Mondjuk én két készüléket is adtam el utánvéttel, de ugye én rendes tag vagyok. Azt kapták, amit megbeszéltünk, elégedettek voltak. De miért gondolták azt ezek az emberek, h nem vagyok köcsög, hiszen egyáltalán nem ismertek, telón beszéltünk csak ?! Ennyi erővel átverhettem volna őket én is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7655) Algotis válasza matyi19 (#7642) üzenetére


Algotis
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#7656) Jamesb2 válasza Algotis (#7655) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Ezzel nincs probléma így szemre. Bár az enyémet olcsóbban adom :)
Régen ott van nincs is vele gond. Az egy hónap azért gyanús...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#7657) Algotis válasza Jamesb2 (#7656) üzenetére


Algotis
addikt

Mennyiért adod a tiédet?
Van hirdetése?

Androidos Outlookból küldve

(#7658) Jamesb2 válasza Algotis (#7657) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Itt nincs. Nekem itt túl sok a kiskorú. Már megbocsásson akit érint :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#7659) Zozzer888 válasza Jamesb2 (#7658) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szia!

Privátban eltudod küldeni a hirdetést?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7660) Algotis válasza Jamesb2 (#7658) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem is privátban légyszi!

Androidos Outlookból küldve

(#7661) Macccy válasza vadászcsiga (#7653) üzenetére


Macccy
senior tag

:(

Háát ... Az átlagos elkövetői sablon származását és érdeklődési körét figyelembe véve ezt azért gondold át, sok vakarózást megspórolhatsz ...

(#7662) Ufff válasza vadászcsiga (#7653) üzenetére


Ufff
senior tag

Ilyet úgy kijelenteni, hogy nem láttad a nőt... Háááát... :U
Igen, arról meg nem is beszélve, hogy ha azt is figyelembe vesszük, hogy "római" az eladó, a nőjétől meg az összes gombafajtát és élősködőt megszerezheted magadnak, szerintem telefont se akarsz többet, nem hogy iPhone-t! :K

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7663) PiE137


PiE137
senior tag

Érezhetően javult az iOS7 a beta 2-vel.... :C
Kb beta 4 felé (után) lesz sztem végleges, de alakul.
Táblán komolyan mondom jobb már most az élmény, de nem tudom megmondani, miért? :B

(#7664) szekfizsolt válasza PiE137 (#7663) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Így van, sokkal gyorsabb lett és mióta kikapcsoltam az "idétlen háttér mozgást" élvezem az egészet... Ha lesz még JB is (az ikonok változtatására esetleg a régire) az maga lesz a "gyönyör"... Mindenesetre sokkal jobb! :K

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7665) Macccy válasza szekfizsolt (#7664) üzenetére


Macccy
senior tag

Nem vettétek észre eddig ti sem, igaz? ... :N Nem csak a hátteret mozgatja "idiótán"! A rétegek, amiről a marketing beszél tényleg ott vannak és a háttér fölött az ikon layer is mozog, csak a Control Panel és a Dock ami fixen áll a helyén.

PiE137! Most én maradtam le, miaz, kijött valami Beta 2 ? Hogyan települ? Csomagból upgrade, mint a Beta 1, vagy lehet rá frissíteni is?

(#7666) vadászcsiga válasza Macccy (#7665) üzenetére


vadászcsiga
félisten

OTA

(#7667) matyi19 válasza Macccy (#7665) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, kijött a Beta2

[ Szerkesztve ]

(#7668) szekfizsolt válasza Macccy (#7665) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Itt akármelyik készülékre megtalálod! :K (arról beszéltem, hogy beta2-vel sokkal gyorsabb lett, ha 1-et használsz érdemes frissíteni!) ...bár ugyanúgy beta, a kamera app-nál 2× kifagyott, aztán újraindult... Azóta jó...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7669) PiE137 válasza Macccy (#7665) üzenetére


PiE137
senior tag

Igen, én olvastam erről a háttér izéről, és nekem tetszik. Olyan, mintha be tudnál nézni az ikonok alá is... :B
Klassz. :K
Az iphone-t OTA-val frissítettem, az iPad-emen iTunes-al csináltam sima restore utáni update-el, szal működik mindenhogy! :DD

(#7670) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

Hogyan tudom guglira elmenteni a telefonkönyvet? Váltok valószínűleg, de az ájfon nem képes kékfoggal kommunikálni mással...

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#7671) PiE137 válasza Jamesb2 (#7670) üzenetére


PiE137
senior tag

Ezzel kimented gépre, aztán beimportálod a gmailedbe...

(#7672) tylerddd válasza Jamesb2 (#7670) üzenetére


tylerddd
veterán

A www.icloud.com oldalon ki lehet menteni a kontaktokat fájlba, majd azt importálod a gmail fiókodba.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7673) Jamesb2


Jamesb2
aktív tag

Kösz! :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#7674) Macccy válasza PiE137 (#7669) üzenetére


Macccy
senior tag

Na. Hát ez az iOS7 nagyon jó irányba halad amennyire meg tudom állapítani. Hasraütéssel azt mondanám, simán +200% gyorsulást értek el a Beta1 óta. Sok hiba is megszűnt, de a legnagyobb a memória gond sajnos megmaradt. Remélem a véglegesre nyoma sem lesz!

Legjobban böngészőben vehető észre, nagyobb weblap nem fér be, újra kell tölteni mindent ami van. Ezt iOS6 alatt ritkán és inkább 6-7 lap fölött láttam tőle.

Na de ez csak Beta ... :)

[ Szerkesztve ]

(#7675) matyi19


matyi19
őstag

Ennek csak orulok, nekem semmi bajom az iOS7-el. Ha a vegleges, jol fog futni i4S-en, akkor biztos frisitek....

(#7676) PiE137 válasza szekfizsolt (#7668) üzenetére


PiE137
senior tag

Érdekes módon a kamera ma nálam is s..rakodott, pedig a beta 1-ben nem volt jellemző... :(((
Nah, ott csúnyán elb..ztak vmit az előző óta, mert nekem rendre újratölt a springboard, ha rámegyek.

(#7677) szekfizsolt válasza PiE137 (#7676) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ma egész nap nyúztam (munka mellett), a kamera nálam is 3× újraindította a springboard-ot és a nap végére elkezdett szaggatni a szoftver. Mindemellett az akksim nagyon jól bírta és beta-hoz képest szerintem meglepően jól használható, de ma most megy vissza a 6.1.3. Majd letesztelem a beta3-at is talán! :K

Nálam hibák: a kamera app (ugyanúgy, mint nálad), szaggatás a nap végére. Lassan tölt be a névjegyzékből a hívás, mikor hívok valakit. Időnként, mikor elindítok egy alkalmazást vár pár másodpercet, mielőtt elindítja. Tudom beta-ról beszélünk, fejlődik is, nálam egyelőre ennyi...

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7678) Macccy válasza PiE137 (#7676) üzenetére


Macccy
senior tag

Óóóó, nálam a kamera (4S) nagyon pengegyors!!! Azon rendesen csodálkoztam, végigkapcsolgattam minden gyári appot és kapcsolót ahogy felment a BETA2 és a legmegdöbbentőbb gyorsulást pont a kameránál és a Safari -ban láttam. Csak hát Safari és a memória ... hááát ...

Na, de amúgy megkaptam a jókora BUGGot is! Kikapcsoltam a telót, visszakapcsolom, betöltött minden frankón, de az érintőképernyő nem reagál. Power/Standby gomb és Home gomb működik csak, semmi más. Nah mondom most mi lesz. Végül Siri hozta meg a megoldást, amikor köhintettem neki idegességemben és ő nekiállt tárcsázni, majd megához tért a touch! :DD

(#7679) matyi19 válasza Macccy (#7678) üzenetére


matyi19
őstag

:D

(#7680) PiE137 válasza szekfizsolt (#7677) üzenetére


PiE137
senior tag

Nálam a control center se reagál mindig, ha felfelé húzom az ujjam a képernyőn.
Plusz első indításnál nem ajánlja fel a sim feloldáshoz a kód beírást...
A beta 1-nél percekig böködtem, hogy be tudjam írni! Vagy én vok sügér, és máshogy kell oldani a képernyőzárat a feloldáshoz? No mind1, én gyorsan repülő módba tettem, majd vissza, és akkor kérte a sim kódot. :)
Lassan talál hálózatot, talán 1 perc is kell neki nálam.
Illetve ide gépelésnél zavar, h a safari nem mozgatja a képernyőt, ha a kurzor "lefut" a felületről.
Még optimalizálandó a sebesség is bőven, meg sok az apró hiba, de ahogy olvastam, kb 2-3 hetente várható új beta szeptemberig, úgyhogy dolgoznak rajta folyamatosan a skacok! :D
Jó lesz ez... 😜

(#7681) Macccy válasza PiE137 (#7680) üzenetére


Macccy
senior tag

Na igen, Safari nem követi a kurzort type módban, igen, ez még fájó pont a memórián felül ... Mindettől függetlenül ez messze nem a használhatatlan kategória már így sem

(#7682) Neworder


Neworder
csendes tag

Sziasztok!
Segíséget szeretnék kérni... :DDD

Az egyik családtagomnak új iPhone-t (vélhetően 5-öst) vennék ajándékba. A kérdésem az, hogy hol érdemes venni? Úgy értem, hogy GSM boltban, függetlenül és magyar (apple?) garanciával szeretném - tehát, hogy be tudjam vinni almás szervízbe, ha valamiért szükséges lenne... (reméljük ilyen nem lesz). A konkrét kérdés tehát, mire kell számítanom? A GSM boltosok tényleg azzal adják (pl.: újgsm, vip, xxl, stb...)? Honnan tudom, hogy "igazi" a garancia - pl.: hologrammos matrica, pecsét, kiállító címe/neve, chip, vagy valaki felhív az apple-től, vagy leszáll egy almás helikopter és Ők adják át a papírt :))

A választ előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#7683) tylerddd válasza Neworder (#7682) üzenetére


tylerddd
veterán

Én ahogy nézegettem a GSM boltokban többféle kiszerelés van. Van, h csak töltőt adnak vele; olyat is láttam már, h jóval áron alul adták, de nem volt rá gari. Persze ha fullos, bontatlan, független telót kérsz, olyan is van nekik, de annak az árán is látszik ez.

Olyan magánszeméllyel is beszéltem anno, h bontatlan, makulátlan i4S-t adott 160-ért (több volt neki és más kapacitású is), de azt mondta, h nem ad garanciapapírt vele, mert aktiváláskor indul az 1 év és ha gond van, papír nélkül bármelyik hivatalos szervizben fogadják a telót. Nem tudom, h létezik-e ilyen, de nem mertem belemenni.

Szóval a lényeg, h a boltban mond el, h neked ilyen kell, h bármelyik Apple szervizbe bevihesd és majd mondják a lehetőségeket. Ha bolti garit adnak rá, ugye az értelem szerűen nem ilyen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7684) kali válasza tylerddd (#7683) üzenetére


kali
legenda

független esetén valóban az aktiválástól él a gari, így apple garancia esetén sincs jótállási jegy, olyat csak a szolgáltatók adnak hozzá, mert azt csak rajtuk keresztül lehet intézni - ellentétben a többi gyártói szervizzel, akik elfogadják a szolgáltatós jótállási jegyet -, viszont ott mérvadó a jótállási jegyen szereplő dátum, az aktiválás időpontja kevésbé mérvadó.

Neworder; mindegy, hogy hol veszed, ha gyártói garival kéred, de legyél óvatos, olvass bele az iphone 5 témába, a kis gsm üzletek adnak el például felújított (refurbished) példányt úgy, hogy újnak titulálják, pedig jogilag annak már van előélete, de nagyobb boltokban is volt már probléma (a 220 volt ugrik be hirtelen, a történet az említett témában), szóval elővigyázatosan!
a biztos ez; link, ahol jelentősen olcsóbb, ott már csavar van a dologban, pláne kis gsm boltokban...
az biztos, hogy én csak bontatlant vennék át, vegyem bárhol is, illetve lekérdezném azonosító alapján az apple oldalán és a telefonos ügyfélszolgálaton.

(#7685) Neworder válasza kali (#7684) üzenetére


Neworder
csendes tag

Köszönöm az első, gyors válaszokat...

...én is azt láttam, olvastam (ha jól értettem), hogy mindegy hol veszed, ha bontatlan és nem volt hozzárendelve máshoz a készülék, akkor Te indítod a garanciális időt, azzal, hogy regisztálsz.
Jó, csak ugye pont a sok kis ügyeskedő magyar honfitársunk miatt félek én is, mivel ki tudja mit és hogy piszkáltak (egyesekből kinézem, hogy visszaragasztják a "pecsétet" is, stb.).

De ha bontatlan, akkor úgy tűnik az már egyfajta garancia (és mondjuk nem egy papírzacskóban hozzák töltővel ;] )

Nos, egyébként azt én is úgy gondolom, ilyen központi, Apple gari kezelés mellett mindegy, hogy angol vagy magyar a készülék (hisz pont ez a lényeg, nem? hogy bárhol elromlik, mondjuk Rómában, nyaralás közben, akkor ott is beviheted egy Store-ba - HA független, nem szolgáltatói) :U

(#7686) tylerddd válasza Neworder (#7685) üzenetére


tylerddd
veterán

"egy papírzacskóban hozzák töltővel"

Sajnos ilyen is előferdül GSM boltokban, ezeket hívják OEM készülékeknek :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7687) Neworder válasza tylerddd (#7683) üzenetére


Neworder
csendes tag

:) jó, igen... a bolti garikba nem hiszek :))

Volt olyan, hogy bevállaltam, pl.: a Wave 1-es Samsung telót így vettem. De az fele annyi volt mint az iPhone és arról a konkrét példányról lehetett tudni, hogy made in korea (a Samsung presztízs modellnek szánta az első szériákat). 3,5 évig használtam, illetve 2 évig én, utána a párom... pályafutásának egy 1,5 emeletes zuhanás vetett véget (kijelző törött el - a külső üveg nem (!))

Megjegyzem, egyik ismerősöm vett egy magyar (piros) szolgáltatói Wave 1-et, kb akkor amikor én... 3x vitte vissza gariba, az made in china volt (nem Korea) :( - más volt az összeszerelési minőség, a kamerája és, - ami miatt vissza is vitte, de nem tudták megcsinálni :W - recseg a hangszórója

(#7688) Neworder válasza tylerddd (#7686) üzenetére


Neworder
csendes tag

LOL :DDD az nagyon jó... persze és már be van ázva ... vagy ez a "RED EDITION" - eleve piros papírt raknak bele, hogyha vissza viszed egyből közlik, hogy nem érvényes a gari ;] :P

(#7689) Criton válasza kali (#7684) üzenetére


Criton
veterán

az a bolt volt igen, és én voltam az érintett :DDD

(#7690) Neworder válasza Criton (#7689) üzenetére


Neworder
csendes tag

Ja, a 220Volt... de az mintha amúgyis kezdene kiszivárogni a piacról...

(#7691) Criton válasza Neworder (#7690) üzenetére


Criton
veterán

Igen, de apple premium resellerként reklámozták magukat... egy ideig azok is voltak, aztán hirtelen nem...

(#7692) Neworder válasza Criton (#7691) üzenetére


Neworder
csendes tag

...jó, mondjuk ezzel nem tud mit tenni az ember. Van több almás bolt is, lehet valamelyik épp ma mondja be az unalmast és mától csak "zacskós" kiszerelést fog újra dobozolni, vagy ki tudja :U (mire kiderül eladnak 100-200db telót, főleg kapmány időszakban) Ennyire úgyse tudsz utána menni a dolognak, persze vannak gyanús dolgok gondolom, de ezt egy tapasztalt "gsm vásárló" is beszophatja :K

[ Szerkesztve ]

(#7693) Criton válasza Neworder (#7692) üzenetére


Criton
veterán

StarKing, xms.hu, istyle azért elég régóta apple premium reseller valamint service.

(#7694) nagysuhi válasza Criton (#7693) üzenetére


nagysuhi
tag

APR meg nem árulhat iPhone-t

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#7695) Criton válasza nagysuhi (#7694) üzenetére


Criton
veterán

Érdekes módon mindegyik árul, és az apple.hu oldalon is megvannak adva ha személyesen akarsz vásárolni.

(#7696) gege321


gege321
tag

Ma sikerült az asszony droidját is lecserélni i4S-re. :)
Az lenne a kérdésem, hogy ha az övét is az én pc-men szinkronizálom, meg biztonsági mentés.....stb, akkor az enyémet nem fogja felülírni, vagy az itunes meg különbözteti, attól, hogy ugyan az a típus,
meg visszaállításnál tudni fogja melyik az enyém, ha lesz ilyen?
Tuti hülyeséget kérdeztem, de nekem is csak 3 hete van meg :DDD Sorry

(#7697) vadászcsiga válasza gege321 (#7696) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahány eszközt szinkronizálsz vele annyi backupot készít. Nem veszi egy kalap alá az összeset

[ Szerkesztve ]

(#7698) gege321 válasza vadászcsiga (#7697) üzenetére


gege321
tag

Köszönöm! :)

(#7699) Zozzer888 válasza gege321 (#7698) üzenetére


Zozzer888
addikt

Sziasztok srácok!

Asszonynak meglett az i4-e , egy olyan kérdésem lenne hogy ugye eddig 2g-t használt , hogy tudja átrakni a cuccait az új telora?

Köszi :)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7700) PiE137 válasza Zozzer888 (#7699) üzenetére


PiE137
senior tag

icloud-al. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.