Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Aranyos kis program és valóban hasznos lehet, ha csak bizonyos dolgokat akarunk levédeni.

Személy szerint maradok a teljes telefon lezárásánál. :DDD Aki meg beljebb is mehet, megnézhet bármit. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) dokee78


dokee78
félisten

Örülök,hogy lefordítottad,sok sikert továbbra is.

(#3) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Hasznos, köszönjük a fordítást :R

mp

(#4) schawo


schawo
titán

Ez milyen szintű védelmet kínál? Mi van ha egyszerűen letelepítem a védelmi alkalmazást?

(#1) Polllen A teljes telefont milyen módszerrel véded le?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) Polllen válasza schawo (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lock pattern-t 10 percre allitottam. Jobban tetszik, mint kod&egesz telefont vedi.( ugye, ha usb-re dugod a defy-t, csak a kepekhez fersz hozza, mig nem valasztod ki, h mass storage) Igy az illetektelen hozzafereshez ki kell venni a kartyat, de&akkor is csak sd-hez fernek hozza.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) veector válasza schawo (#4) üzenetére


veector
senior tag

Ha a beállítások is le van védve akkor csak géppel tudod leügyeskedni.
Vagy ha rootolt a teló akkor lehet hogy terminálból is menni fog, ki kéne próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

hasznos irás!
de pont ezek a problémák miatt nem kell komoly telefon nekem...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) Polllen válasza .bableWes (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezek nem problémák, hanem egyenes következménye annak, hogy több információt tárolsz a telefonodban. Nem mellesleg adott esetben itt még nagyobb biztonságban van, mint a butafonon, ahol még csak a jegyzeteket sem lehet lejelszavazni... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) dave666


dave666
aktív tag

Köszi, a hasznos programot :R

Dave666

(#10) .bableWes válasza Polllen (#8) üzenetére


.bableWes
őstag

értem én.
"probléma" alatt azt értem, hogy elhagytam 3 hete a telefonomat - voda 248 azthiszem - és a SIM kártyát sajnáltam. tegyük fel elhagyok egy sgs-t akkor verem a fejem a falba. de adatok terén sem bizok az ilyen hiper modern telefonokba

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem haszontalan progi, bár én feleslegesnek tartom. Sima droidban is van ilyen mátrix, nekem az bőven elég. Ha szelektálni kéne a progikat elbukna, oda jó ez. Annak mondjuk még adtam volna egy pontot, ha valaki nagyon paranoiás, hogy a pint és a mátrixot egyszerre lehessen használni(én úgy láttam legalábbis, hogy nem lehet)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) huncut123


huncut123
tag

Ezt az ujjam innen ide húzom ezen az útvonalon "jelszó" inkább az iOS-t használók körében divat, legalábbis én még csak ott láttam ezt a fajta megoldást.
Amúgy meg én nem adom oda senkinek a telefonom, így nem tudnak huncutkodni vele.

--- Üdv: huncut123 ---

(#13) Polllen válasza .bableWes (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az más kérdés, ha az ember kevésbé tud vigyázni az értékeire. Havercsaj pl. soha sem vesz drága telefont és napszemüveget, mert túlságosan fogyóeszköz nála mindkettő... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Indiant


Indiant
addikt

Köszönjük, tényleg hasznos kis progi.
Ha megengedsz egy javaslatot: A "Nyitóminta beállítása" című képen "Nyomjon Tovabb-ot" van, a gomb pedig "Kovetkezo"(nem Tovabb), esetleg szinkronizáld a kettőt.

(#15) RootRulez válasza Indiant (#14) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi az észrevételt, megkukkantom. :K

═════════════════════════════════════════

(#16) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

UP!

Hasznos kis progi, köszönjük a fordítást! :R

(#17) RootRulez válasza Csaszykj (#16) üzenetére


RootRulez
félisten

Nincs mit, használd egészséggel! (Te is)

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.