Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Fotózni jobb a K800, minden másra pedig az E65. Mobilmániákusnak mindenképp Nokia E65 :)

(#2) nrgia válasza Dr. Oid (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Detto... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm a véleményeteket!
Bár így sem könnyű a döntés.
(Tudom, hogy az E65 a jobb.)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) Dr. Oid válasza Algieba (#3) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

hát igen, a merőben szubjektív, érzelemalapú dolgok is számítanak :) de komolyan, egyikkel sem jársz rosszul.

(#5) madstunt


madstunt
addikt

Szerintem N78 ;)

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:) Akár le lehetne írni, hogy kinek melyik modell a jelenlegi kedvence.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) tibi666 válasza Algieba (#6) üzenetére


tibi666
senior tag

én most egy 8800 sapphire artet nyúzok, amire használom, tökéletes.
telefon, sms, néha modemként laptop mellé.

de mozgatják a fantáziámat ezek a nagyképernyős, érintős telefonok.
a windows mobiletól félek, már volt, nem szerettem, lassú, mint a tetű.
a nokia 5800ról sok rosszat hallottam.
google féle rendszer nem kell.

az iphoneon kívül gyakorlatilag nem maradt semmi, igaz?
azzal meg megint nem szimpatizálok, volt macbookom, nem szerettem a macos-t.

vagy esetleg tudtok ajánlani valamit, ami érintős, gyors, van benne hsdpa?
a gps is jó lenne, de az gondolom zárt os-es telefonokkal nem használható navigálásra.

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

a k800 akármilyen jó is, túlságosan populár! én az e65-re szavazok! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#9) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Találtam egy remek témát. Illik a kávébarna E65-höz. [Mirror Sunset]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) Dr. Oid válasza Algieba (#6) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

iphone 3g. mindig az aktuális darab a kedvencem, sorrendben: siemens c35, nokia 6110, siemens m35i, siemens me45, nokia 7210 (a régi), nokia 6600, nokia 6230, sony ericsson k750i, nokia 6230i, nokia e60, htc p3600 trinity, sony ericsson p990i, blackberry 8310 curve, nokia 6120 classic, nokia e51, sony ericsson s500i, nokia e71, és most az ájfón. na, ezek között bármi összefüggést találni...

(#11) Dr. Oid válasza tibi666 (#7) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

nokia n900, maemo linux alapon. egyébként az iphone-nak nem sok köze van a mac os asztali verziójához, én rengeteg nokia után vettem és nem bántam meg. amúgy a google dolgait is sokoan dicsérik, de még elég új. a samsung, lg zárt oprendszeres érintős mobiljaitól pedig óva intenénélek, semmire sem jók sajnos.

(#12) Móci


Móci
addikt

Nekem jelenleg W810i van, de szeretném majd lecserélni. Na itt kezdődnek a problémák, ugyanis csapongok rendesen drágább-olcsóbb vonalakon: LG KP500, Nokia 5310, Nokia 5320, SE W902... de valószínűleg valami SE modell lesz, ha nem valamelyik olcsóbb muzsikás Nokia.
Ami abszolút tetszene, az a Nokia 5630. Az most a befutó nálam.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A 30. telefonom az E65. 2000 óta harminc telefon fordult meg a tenyeremen. :) Mekkora szám volt még nekem az ezredfordulón a mobil használata, hogy bárhol telefonálhattam és engemet is bármikor utolérhettek. :)
Aztán az évek során a multimédiás funkciók kerültek a fő helyre. Pedig sokáig a monokróm kijelzős modellekre esküdtem. Csak sajnos a kütyümániám kikupálta magát és idejétmúltnak minősítette a régi nagy kedvenceket. Azonban a mai napig jó visszaemlékezni rájuk, és csöppet sem nézem le azokat, akik régi telefonokat használnak. Tudom, hogy sokan még mindig jobban becsülik a "van egy telefonom" érzést, mint azt, hogy van egy "játékszerem". Én viszont "játékszer" kedvelő lettem. Ezért fontos számomra, hogy egy csomó multimédiás funkciója legyen az aktuális mobilomnak. A K800 ilyen téren jól teljesít. Szép a kijelzője, zenél, kezeli a javát és a kamerája nagyon jó. Azonban van még néhány szempont, ami alapján osztályozom a telefonokat. Ezek alapján az E65 előrébb van mint a K800.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A K800-as leírásában van egy rész, hogy FM rádió nélküli telefonom több nem lesz. Ugyan az E65-ben nincs rádió, de létezik egy beépített rádiós fülhallgató modell, a HS-2R. :) Ilyet fogok beszerezni hozzá.
A kamera pedig nem létszükséglet, mert van egy 8MP gépem. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15) eastsider válasza Algieba (#14) üzenetére


eastsider
nagyúr

A kamera pedig nem létszükséglet, mert van egy 8MP gépem.

szerintem azért szempont a "jó" kamera, mert a telefon mindig nálad van, míg a kompakt mégis több helyet foglal, pl nekem nem fér el a zsebemben...

van K800-am, van kompaktom, DSLR-em... természetesen a legtöbb kép az utolsóval készül, de a kompakt nincs mindig nálam, hogy elkapjak egy pillanatot.... ellenben a telefon igen...

(#16) Algieba válasza eastsider (#15) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, magam is tapasztaltam, hogy állandóan kattintgatok a K800-sal. Aztán elgondolkoztam a hobbimon, és rájöttem, egy digigéppel jobb minőségűbb képeket készíthetnék az adott témáról. Így a fotós hobbimat picit magasabb szintre emelem, és jól megtervezett túrákon, sasszemmel megyek végig a kedvenc témáimon. :)
Tehát még sokat fogok fotózni, de már nem egy mobillal, hanem a digikamerával. :C
Mert tényleg szeretem a szépet, és szeretném jó minőségű fotókon megörökíteni a világ nagyszerűségét. :)

Azonban kamerás mobilok közül, tény, hogy a K800 a mai napig az egyik legjobb!

Tán úgy tűnik, hogy nem kedvelem a K800-ast?! Oh! Erről szó nincs. Nagyon jó telefon. Azonban az E65 is remek mobil.

Itt vannak egymás mellett. Két külön stílus, és mindkettő tetszik. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


E65 és K800

Nehéz döntés. Gyönyörűek és jó telefonok. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A mai nap folyamán befejezem a tesztet és beillesztem a szövegét a képek közé.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog


Őszi téma

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az E szériából még az E63 nyerte el a tetszésemet. Talán jövőre beszerzek egy kéket. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#21) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Feltelepítettem egy e-book olvasót és egyből kiolvastam egy King regényt, A ragyogást.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) tibi666 válasza Algieba (#21) üzenetére


tibi666
senior tag

szétvered a szemed. :(

(#23) Doctor46 válasza Algieba (#17) üzenetére


Doctor46
csendes tag

Heló azt szeretném kérdezni.hogy a az e65 az vékonyabb mint a k800i ugye?:O mert nekem most van egy k800i-m és le akarom cserélni egy eg6-re csak azt szeretném tudni,hogy vékonyabb-e mert a k800i nem fér el a zsebembe:S Privátba írjatok ha kérhetném kösszi :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.