Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jöhetnek a vélemények, illetve az egyéb postázási technikák bemutatása. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2) yolan válasza Algieba (#1) üzenetére


yolan
őstag

A doboz kitömése nálam is bevált, viszont én még az alkatrész dobozát is beleteszem egy nagyobb dobozba, hungarocellel vagy újságpapírral szépen alul, felül, oldalt kitömöm. Volt már hogy vízállóvá kellett csomagolnom, hát nem 1 barna ragasztószalag tekercs ment rá a dobozra :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) puttputt


puttputt
őstag

Akár a nagymamám! :D Mindent külön zacskóba, körülteker, ragaszt amit tud, stb. Sosem veszik el semmi, ez tény, de a kibontójának sok "kellemes" percet okoz a "fejtörő" :W :DDD .

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Samus válasza yolan (#2) üzenetére


Samus
addikt

Vízállóvá? Netán a vásárló kérte? (most elképzeltem: kedves uram, kérem a készüléket vízálló csomagban helyezze el, hogy búvárkodás közben is átvehessem :D). Egyébként köszi a tippeket. Ez a kitömöm mindenhol jó dolog.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) No-kia


No-kia
őstag

én egy neon csövet úg ypostáztam, hogy egy vízvezeték-be beleraktam, azt egy alufólia dobozába, és így küldtem el, tuti nem törték össze a postások, elég masszív volt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) puttputt válasza No-kia (#5) üzenetére


puttputt
őstag

Kíváncsi lettem volna az arcukra, ha lefejtik... :U :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) No-kia válasza puttputt (#6) üzenetére


No-kia
őstag

hát igen, mondta a csávó aki kapta, hogy bombabiztos volt a csomagolás :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) puttputt válasza No-kia (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, meg gondolták: "Ezzel világítsunk, vagy mi? Ez egy új módi/fejlesztés?" :DDD
Tényleg! Le kéne védetni a designt! :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9) No-kia válasza puttputt (#8) üzenetére


No-kia
őstag

van benne ráció, lehet megpróbálom :C :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10) yolan válasza Samus (#4) üzenetére


yolan
őstag

Ha nem is pontosan de így történt :D
Tippem sincs, hogy miért kérte, gyorsan körbetekertem párszor, rajzoltam rá nyilat, meg cím, stb, aztán hadszójjon :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#11) madstunt


madstunt
addikt

Mi is a wékéccáz utódja akkor?

(#12) Algieba válasza madstunt (#11) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

SE K800. Eme példány már járt nálam, de bugos volt (K810 szoftver miatt nem volt jó a bill.világítása és akadt a joystickja) szervizelése után visszavettem. Most már jó, csak házat kell cseréltetnem rajta.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Algieba válasza madstunt (#11) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A W200 pedig ma kora délután feladásra került.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14) puttputt válasza Algieba (#12) üzenetére


puttputt
őstag

Nekem most lett K800i. Jelenleg kifogástalan, de tudom, hogy lehet upgradelni W és K fejlettebb modellekre, mármint a szoftvert... Ezek szerint nem éri meg?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) Algieba válasza puttputt (#14) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyedül a K810 szoftverét lehet rátenni, de nem éri meg. Ami viszont hasznos, másik kamera kezelő szoftvert rátölteni. Ez a terv. De még nem igazán értem a modolás lépéseit. :F

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A gondos csomagolás ismét bizonyított. Tegnap feladtam a W200-ast, és ma megérkezett az új tulajdonosához. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#17) puttputt válasza Algieba (#15) üzenetére


puttputt
őstag

Köszönöm, megfontolom! :K Bár, nekem az eredeti is bejön, szépen lehet vele dolgozni.
Majd, ha rátöltötted, értesíts! :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18) roti86


roti86
őstag

Korrekt csomagolás, ilyen egy korrekt eladó :C

(#19) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eddig nyolc esetben utaltak előre nekem.
Két esetben küldtek el előre mobilt.
Három esetben utaltam előre másnak valamilyen termékért.

Egyik esetben sem volt probléma. :C

Amit ígérek, betartom. Mert üzletelni jó.

Aki átveri a másikat, az valójában önmagát veri át, és nagyon hamar nagyot koppan. De senki se fogja felvakarni a padlóról.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) Vakegérke válasza Algieba (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hadd kötözködjek egy picinykét.
"Amit ígérek, betartom. Mert üzletelni jó."
Szerintem két külön fogalom. Bár ha az ígéretek betartása fenntartja az üzleti bizalmat, és ez (is) a cél, akkor stimmel.

Nézd, nem ismerlek, csak annyira, amennyire itteni kommunikációnkból következtethetek. Ezen kívül tudom a keresztneved, tudom írói álneved. Kevés információ, de érzem, hogy nyugodtan utalhatnék előre akármennyi lóvét, nem nyelnéd le.

Megint kötözködöm.
"Aki átveri a másikat, az valójában önmagát veri át, és nagyon hamar nagyot koppan."
Való igaz, hogy a hazug semmire sem számíthat azoktól, akiket átvert. Ám talál új, és újabb balekot. Élete végéig megélhet hazugságaiból, és csak halála után kerül az isteni ítélőszék elé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Algieba válasza Vakegérke (#20) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ismertem egy nagy simlist, megölte a stressz. A példája örök figyelmeztetés számomra, mindig csak az igazat, hogy jól tudjak aludni, és ne vigyen korán a sírba a rossz lelkiismeret.

Mérleg jellem vagyok, ha az egyik serpenyőmbe bekerül valami, az egyensúly érdekében kötelességem a másikba is betenni a magam részét. Nincs kec-mec, kibúvás, ha leköteleztek, állom a szavamat.

Nem is tudnék másként reagálni. Ilyen vagyok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) Vakegérke válasza Algieba (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Anyám is mérleg.
Lám, gyűlnek az adatok rólad. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.