Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

3.0?

Én úgy tudom, hogy a most az eu verzió 1.5 és a keleti is 1.5.1 vagy valami olyan. (kicsivel járnak előrébb) Szóval a 3.0 elég messze lehet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) jety91


jety91
őstag

:Y :R

Ezek után ki akar még wow-ozni? :DD

(#3) prime_adam válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


prime_adam
aktív tag

Elvileg nekem olyan infóm van, h az 1.5 valamiféle 2.0 és így a 3.0 a következő lesz. Pontosan nem tudom, a lényeg h a 3.0 a következő :)

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez tényleg meggyőző.
:R

[ Szerkesztve ]

(#5) Egyetlen88


Egyetlen88
csendes tag

Biztosan tudom hogy nem 3.0 a következö arra még szerintem még 1 vagy inkább 2 évet kell várni mivel a japánok is (ÁZSIÁBAN KÉSZÜLT A GAME) még csak 2.0 nál tartanak és ők már majdnem egy éve tolják

Varga Szabolcs

(#6) Egyetlen88


Egyetlen88
csendes tag

Sajnos ez a valószínű!

Varga Szabolcs

(#7) Meglivorn válasza jety91 (#2) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Hogy a fenébe nem unjátok még ezt? Hogy nem képes az emberiség valamit csak önmagáért kedvelni és nem azonnal valami más ellen. Azonnal utálni valami mást?

Amúgy válasz: én. Meg még tudok pár száz embert személyesen (statisztikailag meg pár milliót). Alig várom a Cataclysm-ot (arthas sose tudott érdekelni). És ezt írom úgy, hogy épp az aionban vagyok belogolva és ntc partira várok az altommal :p
Az egyik játék ebben jó, a másik abban. Van haverom aki FF11-ezik, vagy fél éve kezdte. Valahogy mégse jutott soha eszembe hogy kiröhögjem, vagy lehurrogjam. Ha neki tetszik, jól szórakozik, mi a rossz benne?

Le lehetne már szakadni erről a wowolásról. Valami baromi unalmas hogy minden aion téma ezzel van tele. (aztán ugyanazok mennek zokogni hogy sok a grind, meg hogy összeomlik a kliens)
Bocs. De egész nap ezt látom értelmes infók helyett és kiszakadt belőlem...

[ Szerkesztve ]

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Egyébként az AION most is az egyik legszebb játék, ráadásul nem is igényel erős gépet, szóval nem a vizuális környezet amit csiszolni kellene, hanem azon, hogy jelenleg egy kőkemény grindfest az egész. Nincs mit csinálni, csak farmolni ezt, farmolni azt. Keleten, ha azt nézzük a rizsültetésnek biztos jó alternatívája, (bocsánat a durva hasonlatért), de nálunk nem ez az amit igényelnek az emberek. Az endgame pvpve meg egy vicc és csak a fanatikusok nem veszik észre, hogy hülyét csinálnak belőlük.

Szóval a lore jó, a környezet jó, az engine jó, de a legfontosabb, a tartalom nagyon weak, főleg magas és endgame szinten. Kb. ugyanaz az eset mint amilyen az Age of Conan, de ott van endgame tartalom, viszont az engine nagyon nvidia párti, atival kb. fele fps minden.

Nem igazán értem, hogy minek akar valaki MMORPG-t csinálni, ha nem is akarja rendesen megcsinálni. Szerintem ezek úgy állnak a fejlesztéshez, mint a mobil telefon gyártók. Minden készülék egyre jobb, de nincs tökéletes, mert valamit direkt elcsesznek benne. Nem mondom, hogy a wow jó, mert ma már nem messze nem olyan jó mint régen, de régen a Blizzard nem restelt mindent beletenni. Jó lore, jó grafika (akkori mértékkel), jó irányítás, iszonyat mennyiségű tartalom. Egyszerűen megcsinálták A JÁTÉKOT. Ma már persze nem ugyanaz, már nem nagyon törődnek vele, egyre unalmasabb, DE anno megcsinálták.

Eddig a wow-hoz nálam csak a lotro ért fel minőség szempontjából. Abban a pvp gyengébb, meg az irányítás kicsit szokatlan, de amúgy csillagos ötös.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) hommeros válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


hommeros
őstag

Látszik mennyire nem ismered az AION-t, különbem tudnád, nem rég volt XP emelgetés. Némelyik quest 500%-al több XP-t ad, és a mobok is durva XP-et adnak. LV25 elérni a játékban 8 nap.
LV40-et a WoW-ban nem nem sikerült nekem ennyi idő alatt kezdő játékosként.

Meglivorn: Teljesen egyetértek veled, mindenhol csak a WoW Funok sírnak.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10) Viktor77 válasza hommeros (#9) üzenetére


Viktor77
titán

És aki ismeri és mégis sír? [link] Utolsó pár hsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) hommeros válasza Viktor77 (#10) üzenetére


hommeros
őstag

Nem járok lv40 felett, így nem tudok mit mondani arra amit írnak. De a WoW-ba se keveset kell farmolni. Gondolom aki ott ír, az azért teszi, mert nem tetszik neki a játék, és benne van a pénze/ideje. Mintha a WoW utolsó kiegészítőjénél nem sokezres panaszáradat lepte volna el az internetet, hogy milyen vacak lett és unalmas már az egész.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) Tommmmka válasza hommeros (#11) üzenetére


Tommmmka
senior tag

Nem kell ennyire védeni az AION-t nagyon jó játék LENNE ha elgendő lenne a belefektetett content, de nem így van. Mi az h. nincs elég q a szinthez? az 500%-os xp növekedés is édeskevés. Nuku q, egy grindfest az egész, amivel nem is lenne gond, de az első 20 szintet megcsinálták, vannak questek érdekesek... és utána mintha elfogyott volna, ez a bosszantó. És akkor még a PVP balance-ról nem is beszéltem.

(#13) hommeros válasza Tommmmka (#12) üzenetére


hommeros
őstag

De mi az, hogy nem kell védeni? Én a tapasztalatomat írtam le, amit eddig láttam. Hogy jó játék, vagy sem, azt nem te határozod meg, hanem mindenkinek egyéni joga eldönteni, minek tartja. Eddig azért annyira sok negatívat nem olvastam azoktól, akik játszanak is vele. A grindelést fájlalja sok mindenki, ezt látom, de hát ez egy ilyen játék.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) Tommmmka válasza hommeros (#13) üzenetére


Tommmmka
senior tag

én spec játszok vele beta óta, Meg haveri körömben még 2-3 ember, és egyetlen gondja van az egésznek, az a content hiánya. Meg mint mondtam lvl 20-ig nagyon jó a game, csak utána mintha elvágták volna és grindfest az egész. Jó a game, simán alázná a többi piacon lévő mmo-t de jelenleg még kevés, ha pakolnak bele még questeket dögivel meg balanceolnak a kasztokon jó lesz ez.

All in all nekem marhára tetszik az egész csak hát nem lvl 20-ig kéne tartania a varázsnak. :(

(#15) Meglivorn válasza hommeros (#9) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Ne tessék félremagyarázni: A "stfu n00b go back 2 wow" legalább ennyire unalmas és pl. aionsource szinte másból sem áll...

Aion: egyik karakterem a 38 felé jár, a másik 28. Questekkel egyelőre semmi gondom, ahogy elnézem 40 felé lesz probléma, bár az XP emelés mellett az sem biztos (ez mondjuk nekem nem tetszik. Ne az XPt emeljék hanem nyomjanak bele még ennyi questet).
Viszont a fórumokon dúl a háború a "questerek" és a "grinderek" között. Mivel utóbbiak szerint a kettő ugyanaz csak questeknél elmegy az idő azzal is hogy az npckhez rohangálunk, és "a questek szövegét úgyse olvassa el senki".
A játék sajna tényleg elég kevés, legábbis content téren. Amúgy furcsa, mert ha megnézem a világtérképen mindjuk Eltnen kiemelt területét, a tényleges bejárható rész annak csak kb harmada. Ugyanez Heironban is, és Verteronban is nagyjából a fele lezárt. A Pligrim's landingnél leugrottam a völgybe, egy bazi terület volt, ködös és üres de bejárható terep. Csak éppen nem használják. Szóval még van remény (ami mint tudjuk örök :D )

A Vision trailer nekem pont ezért mutatott valamit. Mert egy dolog hogy húú grafika (sztem most is teljesen jó, és ezt se bírják a gépek pl. fortress raidnél :D ), de azt látni hogy igenis dolgoznak content bővítésen is. Vannak dolgok, amik piszokul nem tetszenek a játékban, és van ami nagyon. De ugyanez igaz a WoWra is, és ugyanez lesz igaz bármire a jövőben. Tökéletes jéték nincs :) Csak az számít hogy az adott ember élvezi-e a vele töltött időt vagy sem.

(#16) jety91 válasza Meglivorn (#7) üzenetére


jety91
őstag

Hidd el én épp Lineage 2-vel játszok, és poénnak szántam a dolgot, azért került off-ként a hsz-be :K

(#17) Tigerclaw válasza hommeros (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát mire jött az XP emelés én már beleuntam a játékba. Asszem 32-es szinten maradt a chanterem, mikor kiderült, hogy a Fire Temple is milyen gagyi insta. Úgy indultam neki az AION-nak, hogy ha az endgame unalmas is lesz, vagy épp nem létezik, akkor is legalább az összes instát végigjárom, mert azért az insták minden játék esszenciái, szóval ha más nem is jó, az instázás élvezetes lesz, meg érdekes, meg szép, meg jön a lore ezerrel. Az ok, hogy az NTC olyan volt amilyen, de mikor kiderült számomra, hogy a Fire Temple is kb. az a színvonal, valahogy nem volt kedvem befizetni a következő hónapot. Egyébként lvl 30-ig mindig akadt valami quest, csak párszor kellett XP-t farmolni, de onnan már eléggé elvágták. Nem volt honnan felszerelést szereznem, ott áltam a legócskább cuccokban.

Aki nem ismeri az AION-t, az nem tudja, hogy ott a questek 99%-a nem ad más rewardot, csak XP-t, meg némi pénzt, ami persze hamar elmegy, mert minden rohadt drága. Felszerelés meg nuku. A bossoknál nem az a kérdés, hogy a lootlistájáról mit dob, hanem azt, hogy dob-e valamit vagy sem, mert gyakran nem dob semmit, vagy csak valami crap vendorcraftot. Senki nem azt fájlalja, hogy mér nem dől az epic, de ott aki félig zöldben van, már szerencsés, annyira nehezen jön össze a felszerelés.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.