Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Meglivorn válasza hommeros (#9) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Ne tessék félremagyarázni: A "stfu n00b go back 2 wow" legalább ennyire unalmas és pl. aionsource szinte másból sem áll...

Aion: egyik karakterem a 38 felé jár, a másik 28. Questekkel egyelőre semmi gondom, ahogy elnézem 40 felé lesz probléma, bár az XP emelés mellett az sem biztos (ez mondjuk nekem nem tetszik. Ne az XPt emeljék hanem nyomjanak bele még ennyi questet).
Viszont a fórumokon dúl a háború a "questerek" és a "grinderek" között. Mivel utóbbiak szerint a kettő ugyanaz csak questeknél elmegy az idő azzal is hogy az npckhez rohangálunk, és "a questek szövegét úgyse olvassa el senki".
A játék sajna tényleg elég kevés, legábbis content téren. Amúgy furcsa, mert ha megnézem a világtérképen mindjuk Eltnen kiemelt területét, a tényleges bejárható rész annak csak kb harmada. Ugyanez Heironban is, és Verteronban is nagyjából a fele lezárt. A Pligrim's landingnél leugrottam a völgybe, egy bazi terület volt, ködös és üres de bejárható terep. Csak éppen nem használják. Szóval még van remény (ami mint tudjuk örök :D )

A Vision trailer nekem pont ezért mutatott valamit. Mert egy dolog hogy húú grafika (sztem most is teljesen jó, és ezt se bírják a gépek pl. fortress raidnél :D ), de azt látni hogy igenis dolgoznak content bővítésen is. Vannak dolgok, amik piszokul nem tetszenek a játékban, és van ami nagyon. De ugyanez igaz a WoWra is, és ugyanez lesz igaz bármire a jövőben. Tökéletes jéték nincs :) Csak az számít hogy az adott ember élvezi-e a vele töltött időt vagy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.