Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Tigerclaw válasza hommeros (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát mire jött az XP emelés én már beleuntam a játékba. Asszem 32-es szinten maradt a chanterem, mikor kiderült, hogy a Fire Temple is milyen gagyi insta. Úgy indultam neki az AION-nak, hogy ha az endgame unalmas is lesz, vagy épp nem létezik, akkor is legalább az összes instát végigjárom, mert azért az insták minden játék esszenciái, szóval ha más nem is jó, az instázás élvezetes lesz, meg érdekes, meg szép, meg jön a lore ezerrel. Az ok, hogy az NTC olyan volt amilyen, de mikor kiderült számomra, hogy a Fire Temple is kb. az a színvonal, valahogy nem volt kedvem befizetni a következő hónapot. Egyébként lvl 30-ig mindig akadt valami quest, csak párszor kellett XP-t farmolni, de onnan már eléggé elvágták. Nem volt honnan felszerelést szereznem, ott áltam a legócskább cuccokban.

Aki nem ismeri az AION-t, az nem tudja, hogy ott a questek 99%-a nem ad más rewardot, csak XP-t, meg némi pénzt, ami persze hamar elmegy, mert minden rohadt drága. Felszerelés meg nuku. A bossoknál nem az a kérdés, hogy a lootlistájáról mit dob, hanem azt, hogy dob-e valamit vagy sem, mert gyakran nem dob semmit, vagy csak valami crap vendorcraftot. Senki nem azt fájlalja, hogy mér nem dől az epic, de ott aki félig zöldben van, már szerencsés, annyira nehezen jön össze a felszerelés.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.