Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Imádom, hogy olyan alapanyagokat sorolsz fel,amiről eddig nem is hallottam. Amúgy mi van akkor,ha sziklacukor helyett tényleg met kerül a kajába? ;]

(#2) thesound válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


thesound
őstag

Két hétig megállás és pislogás nélkül főzöd a három poharas csirke adagokat.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#3) mephi666 válasza thesound (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

"kevésbé édes, mint a hagyományos cukrok és úgy néz ki, mint a metamfetamin. Ezzel annyival könnyebb dolgunk van, hogy ázsiai élelmiszerboltban szinte biztosan árulják, a bazsalikommal kapcsolatban viszont nem vagyok ennyire biztos"

...tehát meth valószínű lesz az ázsiai élelmiszerboltban... bazsalikom viszont nem biztos... sebaj: csak meth kell és elszalad a vevő olaszországig bazsalikomért :DDD

ui: amúgy tényleg guszta a kaja, de én lemaradtam keleti ételeket tekintve az indiainál... itt helyben kapható üveges szószokkal csináltam már ezt-azt és ízlettek :K (chicken madras, tikka masala vagymi és hasonlók...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a sziklacukor nem kék, akkor nem is kell. (Mondhatnám, hogy "ha a sziklacukor nem kék, akkor nem kék." :D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) RandomName válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


RandomName
aktív tag

Nyugodjál meg, engem már azért kinéznek az emberek, mert Debrecen a kínai/ázsiai gyorséttermekben saját pálcával eszek, nem pedig a gagyi egyszer használatossal.... :D

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#6) Jack Hunter válasza mephi666 (#3) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Ez nagyon jó volt :D

(#7) Somatom válasza mephi666 (#3) üzenetére


Somatom
veterán

Ugyanez a "kínai" is. Ben’s édes-savanyú, szecsuáni, stb. Pirítok hozzá csirekmellet, gyorsrizs, ennyi.
Persze, biztos, hogy köze nincs az eredeti ízvilághoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Lenry


Lenry
félisten

én eddig a 2 pipi 1 bögre változatot ismertem ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.