Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) CPT.Pirk válasza velizare (#50) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Emlékeim szerint fizetni is kellett a cégnek a 64 bites szignálásért, nem csak lustaság volt ott.
Meg a két rendszer UAC-je se ugyanaz, a tapasztalatok alapján kicsit finomodott.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#52) Móci válasza banhammer (#23) üzenetére


Móci
addikt

Ott a pont. Ha nem erőltetnék rá a felhasználókra ezt a 'csodálatos' felületet, talán elgondolkodtam volna, hogy váltok rá. A francért nem lehetett a telepítésnél berakni 2-3 gombot, hogy szeretnéd-e az új csoda csicsát, vagy maradsz a klasszikus start menünél.
Mert jó legyen újítás, kell is, de ez nekem annyira nem tűnik annak. Sajnálom.

A 9-re leszek kíváncsi, de ha nagyon egymás felé akarják közelíteni a tabletet és az asztai pc-t (mindenhol ugyanazt lássa a paraszt), akkor lesz ez még rosszabb is...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#53) sh4d0w válasza velizare (#50) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

De rossz volt, többek között az IDE- és az USB-kezelése is...

https://www.coreinfinity.tech

(#54) D1Rect válasza mukibuci (#49) üzenetére


D1Rect
félisten

Rákerestem, én még a bevezető akcióra gondoltam, de az végetért 1 éve. :B :DDD

(#42) Amantius: Semmi baj nincs a W7-tel, ha semmi olyan funkciója nincs a 8-nak ami kéne, akkor nem érdemes foglalkozni a váltással.

[ Szerkesztve ]

(#55) CPT.Pirk válasza sh4d0w (#53) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi volt a rossz benne? Akkori gépem IDE-s volt és usb-t is használtam. Egyébként nem találkoztam semmi gonddal benne a 64 bites driver szignálást kivéve. Csak azt tudnám felróni neki, hogy nem volt valami gyors.

Mondjuk én különleges vagyok, minden gond nélkül használtam az ME-t is amit itt PH-n kb. mindenki szid (bezzeg az alap 98, na az borzasztó volt)...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#56) margithid válasza Fr3eWar (#22) üzenetére


margithid
veterán

Képernyő felbontás sok átlag felhasználónak nem fontos. Én se vettem volna full HD monitort, de csak abban volt ips, igy az lett.

(#57) llax válasza #06658560 (#25) üzenetére


llax
senior tag

Oprendszerek összehasonlításában igen. De mobilgyártók közül az Apple termékeiről böngésznek a legtöbben (intenzíven), a Gemius szerint is.
Ami még nem jelenti azt, hogy abból adnak el a legtöbbet... A telefon értéke és a mobilnet (széles körű) használata között van némi kapcsolat (szerintem elég szoros...). Pl. teló modellekre bontva az élmezőnyben almások egy rakat Galaxy S variáns tanyázik.

(#58) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Manapság kapható monitorok döntő többsége fhd.
Szóval aki új montorban gondolkodik 95% hogy fhd lesz szvsz.

(#59) llax válasza Fr3eWar (#58) üzenetére


llax
senior tag

A 20" felettiek igen (az 1680*1050 "kiment a divatból"). De nem a 19900Ft-osak és a 24990Ft-osak, amik többsége még 2014 kezdetén is csak analóg VGA csatlakozással rendelkezik. Ezek a "tucatmodellek" (1366*768, 18-19"). Ha megnézed a Gemius erre vonatkozó statisztikáját, ezek száma folyamatosan nő, 4x annyit használnak belőlük, mint a fhd monitorokból. De fhd felett mint ha nem is létezne élet...
0,5% körül tanyázik az 1920*1200 (PC-hez szerintem kényelmesebb mint a fhd), a nagyobbak már benne sincsenek a kimutatásban...

(#60) Amantius válasza D1Rect (#54) üzenetére


Amantius
senior tag

Ez jó volt. :D
Én múltkor majdnem megettem egy hozzászólást. Nem értettem az egészet és kellett vagy 10 perc guglizás, hogy gyanús legyen. Megnéztem jobban a dátumot. 2003 december volt, nem 2013. :W

Nagy gáz, kis szerencse!

(#61) gthomma


gthomma
senior tag

Egy kérdés a szakértőknek (minden irónia nélkül)

Adott egy régi gép, középkorú egyénnek lesz, netezésre, játékra (wow/wot) meg irodai munkára.
A konfig:
- alaplap: Gigabyte EP45-UD3LR
- proci: Core2 Quad Q6600
- memória: 4x2GB DDR2 1066 (kingstone)
- vga: AMD 6870 Flex 1GB GDDR5

Szerintetek Windows 8.1 vagy Windows 7 HP legyen hozzá vásárolva?

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#62) GeryFlash válasza vm93hun (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

Öhh én például azt mondtam és mondom.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#63) sh4d0w válasza CPT.Pirk (#55) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az, hogy döglassú volt, 5 MB/s egy HDD-n nem nevezhető teljesítménynek...

https://www.coreinfinity.tech

(#64) margithid válasza gthomma (#61) üzenetére


margithid
veterán

Ha meg tud barátkozni a csempés felülettel, akkor midnenképpen a 8.1.

(#65) gthomma válasza margithid (#64) üzenetére


gthomma
senior tag

Holnap jön bele a vinyó, egy ilyen: Western Digital Caviar Blue 1TB
(11000+posta szlovákiából)
A csempék nem zavarnak, ha mégis felpattintok egy ClassicShell-t.

Most a Ms store oldalon vagyok hogy válasszak :) Gondolom otthonra elég a sima Windows 8, a Pro csak pénzkidobás lenne.

Windows 8.1 : 40 000 Ft ÁFA-val együtt
Windows 8.1 Pro: 90 000 Ft ÁFA-val együtt

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#66) Tidus válasza Pirosász (#16) üzenetére


Tidus
addikt

Nem szabad a statisztikák alapján dönteni egy termékről, véleményezni meg pláne nem.
Főleg a te helyedben, olyan dolgokat véleményezel amiket nem ismersz. Legalább is ez derül ki az írásodból.
Nekem nagyon bevált a Win 7. de most Win 8.1 pro.-t használok, és eszem ágában sincs visszatelepíteni a Win7.-et.
Hozzáteszem mind a kettő legális.
Ez a ..."Win8 bukta e"... szlogen, egy kicsit erős. :U

[ Szerkesztve ]

(#67) ViZion


ViZion
félisten

Ahogy írták már: XP és Vista után várták/vártuk, hogy legyen valami használható win, a 7 az lett :R . Aki megvette (pl. cégek), nem fognak 8-ra átállni, mert minek? Nem lesznek gyorsabbak a programok számottevően, ráadásul sok programnak a mai napig akad nyűge vele (PS például, bár a CC alapból nem a legsikerültebb, még W7-en sem). Az ilyen átállás cégeknél sok pénz és kiesett idő, szal. csak az fog váltani, akit XP miatt kényszerítenek -bár sokan akkor sem, inkább bevállalják a frissítések nélküli élet minden veszélyét :DDD ;]

Az a home user, aki megvette a win7-et, szvsz megint nem hinném, hogy szükségét érzi a cserének. Persze jönnek majd az újabb vasak, elmaradoznak majd a win7 driverek, jönnek az újabb win 8 only játékok... szal. fog az a % jelentősen nőni, csak szerintem még nem az idén... :U

gthomma: ~25k a 8.1 64 bites OEM... Te mit nézel? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68) Воланд válasza ViZion (#67) üzenetére


Воланд
titán

kozvetlenul az ms-tol vasarolva kerul ilyen horribilis osszegbe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69) GeryFlash válasza Воланд (#68) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ki olyan retardált szórakozott, hogy ott vegye? ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#70) gthomma válasza GeryFlash (#69) üzenetére


gthomma
senior tag

Senki :)
Telón voltam, és a market ide vezetett. Elég brutális lehúzás amúgy :(

Itt veszem meg:
http://www.pcplanet.hu/spd/E_WN7-00610/SW-MS-Windows-8-1-64bit-HU-OEM-DVD-WN7-00610
Webshop ár: 24 620 Ft

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#71) GeryFlash válasza gthomma (#70) üzenetére


GeryFlash
veterán

:K

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#72) Male válasza gthomma (#61) üzenetére


Male
nagyúr

Mivel mindkettőt viszi a gép, várhatóan ugyan úgy... esetleg próbálja ki, melyik jön be neki. Mindkettőt fel lehet rakni 30 / 60 napra ingyen, azalatt kiderül. ( ha nem lenne tapasztalatom mindkettővel, én nem döntenék mások véleménye alapján, ha már egyszer ingyen is kipróbálható )

(#73) gthomma válasza Male (#72) üzenetére


gthomma
senior tag

Kereken 10 év linux után váltok vissza MS termékre, vboxban próbáltam mind kettőt, bár ugye az olyan mint ha kívülről nyalogatnám a befőttes üveget :)
W8 érné meg elvileg hiszen az a jövő.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#75) Male válasza gthomma (#73) üzenetére


Male
nagyúr

:)
A jövő a 9 :)
Nekem most ismét W8.1 próba van, de továbbra sem győz meg. Valahogy érzésre tényleg gördülékenyebb ( bár ez friss, a W7-em meg vagy két éves, és már legalább kétszer a komplett gép cserélődött alatta lépésekben ), de nem tudok megbarátkozni vele. Ami nekem kellett volna ( tálcán csoportokat lehessen csinálni, OS X mintájára ) az nem lett, cserébe a start menüt kinyírták ( valaki írta itt, hogy nincs ember, aki abban keresgél... hát én szoktam, pl ha nem jut eszembe a program neve, mivel sokat használok, van amit két évente egyszer, előfordul... akkor aztán sokra megyek a keresővel, viszont ha meglátom, felismerem ), illetve az egész kinézettel bajom van ( a szögletesség még oké, de az átlátszóság, vagy valami egyéb csicsa igazán lehetne... ez a nagy minimalizmus nekem nem jön be -> megnézhetik az Apple cuccokat nyugodtan, igen a burkolat minimalista, de a felület nagyon nem ).

(#76) Pirosász válasza Tidus (#66) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Szerintem félreértettél.Semmi bajom a nyolcassal.Sőt!Az hogy pozitív véleményem van róla az egy dolog.Jó rendszer.Az meg hogy végül egy sikeres Windows-ként kerül e be a Microsoft történelembe,vagy bukta lesz,az meg egy másik dolog.1.Win7 jó.Tényleg az új XP lesz.2.Emberek elég nagy halmaza nem szereti a változásokat.Pl. egy böngésző felülete megváltozik,attól idegbajt kapnak.Függetlenül attól,hogy pozitív irányba történt a változás.Van ez az embertípus.3.A híre! Origo főcím:"Segítség, új Windowst kaptam!".....és az átlag emberek ezek alapján ítélik meg a rendszert.Olyan hiszti van körülötte,mintha valami használhatatlan rendszer volna,amivel csak a baj van.Ezek mind bukásra ítélhetik,attól függetlenül hogy milyen a rendszer maga.Majd meglátjuk.

(#77) Zotya84 válasza gthomma (#65) üzenetére


Zotya84
őstag

Hehe, nekem a 8 pro ára pont egy nullával volt kevesebb, igaz upgrade. Bezzeg a dobozos 7 Pro-mé, az horror volt...

És kicsit lazítottam a szabályon: szimultán van fent mindkettő a ssd-n, és azt indítom, amelyik kell. Így a 8.1 hülyeségeit ha megunom, akkor egy gyors bcdedit, és máris a 7 fut helyette...

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#78) ceia


ceia
őstag

Valószínúleg a 7 lesz a következő XP. A 8-at látva nem csoda, holott én az XP-t is csak még jobban becsülöm azóta, hogy kijött a 7.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#79) dezz válasza Tidus (#66) üzenetére


dezz
nagyúr

"Nekem nagyon bevált a Win 7. de most Win 8.1 pro.-t használok, és eszem ágában sincs visszatelepíteni a Win7.-et."

Írnál néhány dolgot, hogy miért nem? (Van 1-2 tippen, de kíváncsi vagyok, mi van még?)

(#77) Zotya84: Írnál néhány példát a 8.1 'hülyeségeire'?

[ Szerkesztve ]

(#80) margithid válasza ceia (#78) üzenetére


margithid
veterán

Miért, mi a baj a 7tel?

(#81) Alex91


Alex91
félisten

Es az Apple is oda fog nekik tenni. Mert az iOS huzza magaval az OS X-et. Arrol nem is beszelve, hogy mar ott is ingyenes az uj OS X-re frissites, kapja az ember ingyen az iWork-ot, iLive-ot. Van iCloud.

Bar teny, a valtashoz sokat kell fizetni, de itthon is egyre tobben megteszik.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#82) jimmy399


jimmy399
senior tag

A Win 8-at én is kipróbáltam annak idejón, még a Consumer Preview verzióját. Nagyon tetszett, nagyon baba volt, király volt benne az új design meg az egész felületes start menü, nem is beszélve hogy a sarkokba kellett húzni az egeret, hogy elérjem a kikapcsolást vagy a metro felületet. Használtam is mint éles rendszert sokáig.

Amint kijött a Developer Preview, vagy talán a rendes béta, már nem tudom, na, onnantól már nem tudtam telepíteni a gépemre, mert nem támogatott CPU-m volt. Na akkor tette be a kaput az egész rendszer, mert az MS úgy gondolta, hogy kiszórja a régi gépeket ezzel a lépésével. Pedig mekkora melldöngetéssel írták, mondták, hogy ahol a Win7 megy ott menni fog a 8 is. Aha, persze, csak azt felejtették el, hogy van az az un. apró betűs rész is, amiben leírják, hogy SSE2, NX, PAE képesnek kell lennie a vezérlőegységnek hozzá.

Node azóta már új gépet vettem, mert tényleg eljárt a régi felett az idő, már fel tudnám tenni a 8.1-est is simán, de azt hiszem, hogy amíg a 7 jól megy, addig marad is. Bár sose lehet tudni, mikor kattan valami a fejemben és teszem fel a 8.1-et. Azt hiszem a CP óta megejtettek rajta pár javítást.

--- N/A ---

(#83) g@bo válasza banhammer (#23) üzenetére


g@bo
nagyúr

"ŐK Start Menüt AKARNAK"

a megszokások rabjai. ;]

egyébként ha jól látom, a win7 home x64 19900+áfa? az az oem változat, amit orrbaszájba rakhatok a gépre, amig van, vagy a vásárolt gép mellé vehető max 3 főkomponens cseréjéig?

most hogy van ez urak? :R

(#84) jimmy399 válasza g@bo (#83) üzenetére


jimmy399
senior tag

Azt hiszem, hogy az utóbbi. "...vagy a vásárolt gép mellé vehető max 3 főkomponens cseréjéig..."

--- N/A ---

(#85) janos1988


janos1988
addikt

Pedig lehetne a Win 8 is a 7-es helyett, ha nem erőltetik a szarjukat.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#86) CharlieDrop válasza CPT.Pirk (#55) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem sem volt bajom az ME-vel a 98-al se csak az SE volt gáz

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#87) jimmy399 válasza CharlieDrop (#86) üzenetére


jimmy399
senior tag

Miért volt gáz az SE?

--- N/A ---

(#88) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Az új start menü is ugyanazt tudja mint a régi, csak ikonok helyett csempék vannak, a keresésre meg nincs sáv, csak kezd el gépelni amit keresel és woala! Aki meg azt mondja hogy érintöképernyö kell egy 5x5 centis csempe megnyomásához az meg menjen a búbánatba! Tegnap éppen láttam WinMagazinon hogy egy magát "szakértönek" nevezö ember lebeszéli az ügyfeleit a Win8ról, és XP-t vagy 7-et ajánl nekik. Mert arra van crackje vagy mi a búbánatért nem a legújabb op. redszert ajánlja, amihez 1 óra alatt hozzászoksz? A legtöbb Win 8 hater 2 óránál többet nem használt mmég W8as gépet.

Egy másik sztori, hogy a Microsoft XP mentes új évet posztja alá odaírta valaki hogy ö bizony még XP-t használ egy 4 magos gépen. Mazoista ez hogy egy 13 éves op rendszert használ, amit már 2 éve nem támogatnak a játékkiadók?? És ezt egy viszonylag erös gépen.

Az a baj hogy az emberek nem értenek a gépekhez, és hisznek az elsö it "szakértönek" aki olyanokat ajánl nekik hogy a frissítéseket kapcsolja ki, mert attol jobb lesz a gép, meg aki életében nem látott mmég Win8-at max 1 percre, mert meglátta a csempéket, és azt a vinyót amin a Win8 volt felégette és behintette sóval a helyét.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#89) jimmy399 válasza gyurkikrisz (#88) üzenetére


jimmy399
senior tag

Annak idején, úgy leszólták a Vistát, feltettem, kipróbáltam, totál jó rendszer volt, csak rosszkor jött, és a IT ipar is másfelé haladt már akkorra.

--- N/A ---

(#90) gyurkikrisz válasza Alex91 (#81) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Átlagembernek nincs annyi pénze hogy OSX et vegyen, jó ha kijön egy gép amin fut a Win 7 és az Office, nemhogy OSX meg hozzá I ketyerék...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#91) g@bo válasza gyurkikrisz (#90) üzenetére


g@bo
nagyúr

magyar átlagemberre gondoltál? ;]

egyébként, ha 8 giga ramra meg gtx770 re van pénze (jópár fórumos) akkor win7 re is.

a többinek ott a black xp...

(#92) Alex91 válasza gyurkikrisz (#90) üzenetére


Alex91
félisten

Mondjuk ugy, hogy van aki nem szan ra annyit. Es van olyan is, aki joval tobbet kolt a PC-jere.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#93) CharlieDrop válasza jimmy399 (#87) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ugyanazon a gépen a legtöbb gondom volt vele...
volt, hogy egy köteg egyformán telepített egyforma hardverrel ellátott gépeken egyiken jól, másikon nem jól működött...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#94) #93794560


#93794560
törölt tag

Annak idején divat volt a Vistát fikázni, sokan nem is láttak olyat, de hallották Pistikétől, hogy sz*r. Én egy közepes gépen használtam 2007-től 2010-ig. Teljesen jól lehetett használni. Bár akkor az erőforrás zabáló tulajdonságai miatt hanyagolták sokan. Akiknek gyenge gépük volt, azok részéről még érthető is volt valamennyire.

A 8-8.1 fikázása egy kicsit más alapokon nyugszik. A Start menü hiánya sokak számára csak ürügy. Nagyon meglepődtem, amikor azt tapasztaltam, hogy az ismeretségi körömben sokan azt sem tudják, hogy a 8-asnak van hagyományos desktop felülete. Amikor mutattam, hogy ha az asztal csempére kattintok, akkor bejön a klasszikus felület, jött a csodálkozás: "- Jé! Ebben is van asztal?"
Olyannal is találkoztam, aki még a 8-as létezéséről sem tudott.

(#95) antikomcsi válasza babkukta (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt így nem kéne kijelenteni, mert erősen szubjektív! Szerintem a vista jó volt. Nekem nem volt vele semmi problémám és szerettem is használni.

Persze akik feltették, vagy feltetették a gépeikre, amik már az xp-t is alig voltak képesek futtatni, azok szidták.
És még a gép volt a legkisebb gond. Sokkal inkább a perifériák. Nem volt rendes driver a 15 éves nyomtatóhoz meg az amr/cnr modemhez, vagy a szintén őskövület hálókártyához, vagy az özönvíz előttről származó hangkártyához??? Akkor bizony sz@r volt a vista......

Egész egyszerűen aki vett egy xp-t akármennyi pénzért annak nem volt feltétlen szüksége egy újabb összegért vistára váltania. Nem telt el elég idő. A 7-es érkezésére pedig sok gép megérett a cserére, és ha váltani kell akkor kézenfekvő, hogy nem a régebbire állnak át. Illetve nem is a vistát hagyták ott egy sokkal jobb rendszerért, hanem az xp-t, és pluszban az új gépekhez csatolt op rendszerek dobták még meg a 7-es részesedését.

Azok a felhasználók, akik mondjuk 3 éve vettek egy oem win7 rendszert, azok most nem adnak ki újabb ezreket egy új rendszerért. Ez úgy általánosságban igaz a legszélesebb laikus rétegre amennyire én tapasztaltam, persze vannak ellenkező esetek is elenyésző arányban.

(#96) CPT.Pirk válasza CharlieDrop (#86) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az SE-nél szűnt meg a kék halálok áradata, amiket az hozott elő 98-on, hogy megpróbáltam egy tuner kártyát használni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#97) vittorio7


vittorio7
őstag

Jó ez a felmérés, csak itt is áll ez a mondás: "A statisztika, olyan mint a bikini mindent megmutat, csak a lényeget nem."

Arról nincs szó benne, hogy hányan használnak kalóz Windowst. Mostanában sok ismerősnél látom, hogy Socket 478-ra felkókányolják a Win 7-et, aztán sír, hogy "10 perc" alatt áll fel az oprendszer.

Meg lassan majd, csak kalóz Win 7 marad, ha ez beteljesül: A Microsoft kinyírja a Windows 7-et!

Úgyhogy a régi gépeken ott fog maradni az XP, amíg be nem döglik az alaplap. Mert az Intel is segít, hogy nehogy Windows 8.1-et tegyenek rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#98) energy4ever


energy4ever
addikt

Ha lenne a win xp-ben DX11 tamogatas, en meg mindig azt hasznalnam...

(#99) margithid válasza antikomcsi (#95) üzenetére


margithid
veterán

Hát nem tudom, én megjelenése után próbáltam ki kb a vistát, de azt a szenvedést amit az okozott, nem kívánom senkinek!
Pedig 2 magos core 2 duo és 4 GB Ram volt alatta.
Azt elhiszem, hogy azóta jó lett a frissítéseknek hála.

(#100) vittorio7 válasza energy4ever (#98) üzenetére


vittorio7
őstag

De nincs. Mert ez is egyfajta tervezett elavulás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.