Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Ez így van.Mind után más ember voltam mint azelött. :)

(#2) A@ron válasza madstunt (#1) üzenetére


A@ron
tag

Valamennyire én is egyetértek vele, de persze, volt olyan is, amikor a csalódások, vagy éppne a szép pillanatok erősítettek meg abban, hogy jó úton járok, és nemhogy változtattam volna, inkább maradtam az addig is jól bevált úton.

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nekem csak egy volt/van és remélhetőleg lesz is, nem lettem más ember. Talán mert 100%-ig egyoldalú. :)

Egy részletet kiemelnék: "Maga az az érzés,hogy nincs üresség a szívemben, már csodálatos." Szerelem nélkül talán üresség van a szívünkben? Ha igen, az már rég rossz. De játszhatunk a szavakkal is: mondhatom, hogy szerelmes vagyok az emberiségbe/kultúrába/barátságba/szerelembe, bármi, és ezért nincs üresség a szívemben. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) A@ron válasza Crystalheart (#3) üzenetére


A@ron
tag

Igen, ez valóban így van. Persze a szeretet és a szerelem egmásra nagyon hasonlítanak, mégsem illendő és célszerű összekeverni őket. Gondolom az illető ez alatt a mondat alatt arra gondolt, hogy az, hogy nem vagy magányos, már önmagában jó. És néha nekem is tényleg jó, hogy van miért cselekedni, küzdeni, harcolni. Persze amúgy is van, de a szerelem az valami utánozhatatlan pluszt ad ehhez az érzéshez.

(#5) Crystalheart válasza A@ron (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha valaki a világot akarja jobbá tenni, az is utánozhatatlan pluszt ad, mint akármi más, ami nem az önzőségen alapszik. Nem rangsorolnám őket, ezek egymás mellett állnak.

A sorok írója ráadásul értelemszerűen a viszonzott szerelmet érti alatta, pedig szerintem ez nem ettől függ.

(#6) A@ron válasza Crystalheart (#5) üzenetére


A@ron
tag

Egyetértek. Nekem ugyanannyira, sőt talán még kicsit jobban motiváló volt reménytelenül szerelmesnek lenni és küzdeni, mint csak megkapni, ami jár. Amiért megküzdöttem, mindig jobban megbecsülöm, mint azt, ami csak úgy az ölembe pottyant.

(#7) Crystalheart válasza A@ron (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát, ha megküzdöttél érte, annyira nem volt az reménytelen. :) Én pl. nem küzdök érte. Nem is ismer.

(#8) A@ron válasza Crystalheart (#7) üzenetére


A@ron
tag

Teljesen nem volt reménytelen, de végülis nem lett belőle semmi, mégis jó érzés volt, hogy legalább megpróbáltam, és megtettem minden tőlem telhetőt.

(#9) Trak válasza Crystalheart (#7) üzenetére


Trak
addikt

Akkor valószínűleg Te sem ismered... Ismeretlenül szerelmesnek lenni

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10) A@ron válasza Crystalheart (#7) üzenetére


A@ron
tag

Ezt én sem értem teljesen :(

(#11) remedyz


remedyz
csendes tag

Az én barátnőm írta, két és fél évvel ezelőtt:) Most 17 éves!:)

(#12) A@ron válasza remedyz (#11) üzenetére


A@ron
tag

Ezekszerint :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Crystalheart válasza Trak (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Na, hát jó, akkor úgy fogalmazok, valszeg asse tudja, ki vagyok. :D

(#14) remedyz válasza Crystalheart (#13) üzenetére


remedyz
csendes tag

Na nézd már ez még itt van :DD ebből a csajsziból aki ezt írta akkora ribanc lett mint az állat, 2010 októberében megbaszta egy srác részegen, úgy h a csaj nem is emlékezett rá később! Mellesleg akkor is hazudik amikor kérdez :D namindegy, ha valaki eszerint szeretné alakítani a szerelmi életét, NE tegye :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.