Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) madstunt válasza Parci (#99) üzenetére


madstunt
addikt

teljesen véletlen találtam rá még másfél éve :)
[link]
mellesleg fél éve még el is érhető volt az eredeti plusabit is méghozzá
mod: meg is van :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#102) Laci.M


Laci.M
senior tag

Miből lesz a cserebogár :C

Aláírás

(#103) Parci válasza madstunt (#101) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:) de azért ugye magát a hírt is olvastad, amihez most ez a topik van? csak mert ott mind a 4 plusabit site elérhető, teljes pompájában. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#104) madstunt válasza Parci (#103) üzenetére


madstunt
addikt

jaja olvastam persze:)

(#105) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Elképesztő mennyit fejlődött már akkor is az oldal. Én még ilyet sem tudtam volna összeállítani, meg nincs is indíttatásom hozzá. :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#106) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Az jutott eszembe, hogy létezik/ismertek most olyan kezdő/hobby/feltörekvő IT oldalt, mint amilyen régen a Plusabit volt?

(#107) Parci válasza pmikloska (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tőlünk kérdezed? "olyan jót biztos nem" ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#108) pmikloska válasza Parci (#107) üzenetére


pmikloska
aktív tag

:)) Természetesen ennél jobb oldal nincs.
...de kíváncsi lennék, hogy egy mai, lelkes fiatal/páros/csapat, több lehetőséggel, tudással kezdeményez-e ilyesmit.

(#109) bambano válasza Parci (#99) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Te írtad a ph! designváltásakor, hogy azért rakjátok ki a digicamot a főoldalra, hogy jobb legyen az olvasottság.

Egyébként pontosan lehet mérni az olvasottságot, vannak módszerek a szezonális hatás kiküszöbölésére. Kis túlzással: ami tőled, mint tartalomszolgáltatótól kijön, az hozzám, mint internetszolgáltatóhoz jön be.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#110) Lenry válasza pmikloska (#108) üzenetére


Lenry
félisten

kezdeményezés baromi sok van. csak aztán elhalnak. Parci is írta föntebb, hogy ma már fejlődött annyit a honi internet, hogy egy, a korai PH!-hoz hasonló amatőr kezdeményezés nem sokáig húzná

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#111) Parci válasza bambano (#109) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ja, hogy azt kérdezed, hogy a digicam cikkek olvasottsága mennyire nőtt? körülbelül a 7-10x-esére. azt hittem, az össz-olvasottságot kérded, amit sokkal nehezebb konkrét változtatásokra indukálta hatásokhoz kötni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#112) Lenry válasza Parci (#111) üzenetére


Lenry
félisten

szabad tudni, hogy mennyi egyébként egy tényleg odab*szós cikk olvasottsága? pl egy új iPhone teszt, vagy egy legújabb csúcs-VGA, csúcs-prociteszt?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#113) tildy válasza Parci (#86) üzenetére


tildy
nagyúr

IT-s olvaso alapbol "rossz" klikkelo, altalaban kevesebbszer kattint. Nagyon ott kell lenni a hirdeteseknek, es vagy esetleg erdemes ajanlot kesziteni (linkepites?:D) mas siteunkhoz, pl, ha van egy aprohirdeteses es /vagy arukeresos oldal, akkor oda.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#114) Parci válasza Lenry (#112) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

több százezer lekérés

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#115) Porcupain válasza tildy (#113) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Kíváncsiságból én is megnéztem. Fel van töltve pdf-be formátumban. Nekem nagyon alacsonynak tünnek az árak, más hasonló látogatottságú oldalakhoz képest. Érdekes,hogy nincs hirdető. Egy bank, vagy mobil szolgáltatónak szerintem megérné itt hirdetni.

amúgy google: hardver teszt, most találtam Logitech hangfal után keresgélve. Nem tünik tartalom gyárnak. Designba lenne mit fejlődni:D

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#116) McClane


McClane
aktív tag

Már alig várom a következő bejegyzést. :)

[ Szerkesztve ]

(#117) Wyll


Wyll
őstag

A durva az, hogy ezek a tesztek (Tyan Trinity, Voodoo5 5500), a mai napig itt vannak a PH!-n! :Y Ez mekkora már! :DDD :R

És nem hagyhattam ki a legrégebbi teszt első hozzászólója címet sem :B De van ott még pár üres fórum az elején... ;]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#118) littlelion21


littlelion21
addikt

Hej, mit találtam... :))

(#119) Porcupain válasza littlelion21 (#118) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Néhányan azóta is újoncok maradtak!:D

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#120) Robb202


Robb202
tag

Itt van mentés a Rios 2001-es kinézetéről. nem kell erőmű sem hozzá:

http://web.archive.org/web/20011006043952/http://prohardver.hu/

2003-ban pedig így nézett ki az R2:

http://web.archive.org/web/20030608200006/prohardver.hu/

Ha valakit érdekelne :D

[ Szerkesztve ]

(#121) Robb202


Robb202
tag

Illetve engem még az érdekel, hogy az Indexes pacsizásnak mi lett az eredménye? Mert arról nem volt szó a cikkben.
Illetve Chip magazin együttműködéssel mi lett?
Tényleg Bobmaster a PH-nál dolgozott? Miért távozott végül?

(#122) Parci válasza Robb202 (#121) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

türelem, nem lehet mindent leírni egy bejegyzésben... mégiscsak 10 év kellett ahhoz, hogy eljussunk ide, történt egy s más. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#123) rudymester


rudymester
senior tag

Nem semmi, ahonnan indultatok. Még csak 1 éve olvaslak aktívan titeket és a Mobilarénáról barangoltam át időnként, most pedig szinite minden munkanapomon benézek (otthon ritkán olvasok számtech oldalakat). A tesztek részletessége miatt szeretem ezt a lapcsaládot.

További sok sikert, ha nem lennének letitltva itt melóhelyen a reklámok, kattintgatnék ezerrel rájuk... :K

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#124) Parci válasza rudymester (#123) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

semmi gond, csak ha hazaérsz, első dolgod legyen pótolni... ;) ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#125) Lenry válasza littlelion21 (#118) üzenetére


Lenry
félisten

mentve könyvjelző közé :))

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#126) tildy válasza Parci (#114) üzenetére


tildy
nagyúr

Miota van kinn a bitmarket ajanlo kulcsszavasan a cikkeknel? Pont erre gondoltam, piszok jo otlet:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#127) 7 válasza tildy (#126) üzenetére


7
addikt

Pár hete :)

(#128) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, fél napja próbálom felhekkelni a psql szervert a windows-os gépemre úgy, hogy megegye a régi rio db dumpokat, de mindenféle code page mizériák és a copy-s struktúrájú dumpok miatt egyelőre nem értem el eredményt. :(

küzdök tovább...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#129) DJ WOKKY válasza Parci (#128) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Jó olvasgatni a régi dolgokat :)

(#130) csinomacko válasza DJ WOKKY (#129) üzenetére


csinomacko
csendes tag

és hasznos is.

(#131) Napfénysüti válasza DJ WOKKY (#129) üzenetére

Szerintem is. Halvány lila gőzöm nem volt hogy hogyan indult a Prohardver de érdekes olvasni róla. :R

Més que un club!

(#133) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen király már ez a régi net-look meg site-look. Annyira csipázom az ilyeneket. Olyan "más" hangulat kerít hatalmába, amikor ezeket látom a monitoron. :C
De kááár, hogy 2000-ben nem volt netem. :(

Parci: Nehogy feladjátok a PH!-t. Legyen még vagy 100 évig.

PH! forever.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#134) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, jó helyen kérdezek-e. Érdekelne, hogy kinek volt az ötlete, hogy ilyen kis aranyos arcképek tartozzanak a nickek mellé?
Ez nekem nagyon tetszik, ahogyan a cikk is.

[ Szerkesztve ]

(#135) fatallerror


fatallerror
addikt

jól látom h csak 2002ig van ez a történelmes cikksorozat? érdekelne tovább :] 2003 óta ismerem az oldalt de 1 csomó dolog már foszlányos de olyan jó volt itt látni a 2003as oldaldizájnt : D most ilyen nosztalgiamániám van 1 csomó oldalnak nézegetem most a régi külsejét ha találok képet :]

don't tell me what i can't do!

(#136) Ndruu válasza fatallerror (#135) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha szerencséd van, akkor felgyorsítasz 88mph sebességre és máris működésbe lép az időgép.

Harrrr!!!!

(#137) fatallerror válasza Ndruu (#136) üzenetére


fatallerror
addikt

fú ez dejó cucc köszi :]

don't tell me what i can't do!

(#138) huntermati


huntermati
tag

Új üzenet -> " Ne má'... nem ez a lényeg, nem ezért lett feltámasztva az oldal..! ;)" :DD

[ Szerkesztve ]

(#139) lanrob


lanrob
csendes tag

Elismerésem! Sokat köszönhetünk nektek! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.