Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Nekem nem egy magassarkútól lesz izgalmas egy nő.
Egy nő az nő tud lenni strandpapucsban is. :)
Kár, hogy olyan kevesen maradtak... :(

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#2) marositech


marositech
senior tag

Érdekes cikk. Persze mi urak tudjuk (janagyrészük) hogy a tűsarkú cipő gyönyörű látvány. De nem "egészséges".
Csak ott bukik a dolog, hogy ha egy nő igényes és elegáns akar lenni, akkor meg kénytelen tűsarkú cipőt hordani. Jó nem kell 8 centis vagy mi...(hát nagy kerek szemekkel nézem, hogy a tűsaroknak is van mértékegysége...van mit tanulni a nőktől) elég a rövidebb kivitel.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#3) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

El kéne felejteni a magassarkú cipőket. Amúgy járni bennük szerintem nem annyira nehéz, de iszonyatosan idegesítő. Jó 10-15 éve, amikor épp akkora volt a lában, mint egy átlagos nőé felpróbáltam nagyanyám magassarkú cipőit. 5 percig nagyon szórakoztató volt, utána pedig jött a megdöbbenés, hogy a nők erre, mint lábbelire gondolnak, nem pedig mint extrém sportra. Hosszútávon nem tudom hogyan lehet elviselni.

Ráadásul az eleve magas nők nevetségesen magasak lesznek tőle. A hosszú, vékony lábú, és főleg vádlijú nők, minden más testfelépítésű nőn eleve ronda, pedig általában magasak. Igazán csak az alacsony, de hosszúkás és vékony combú, vádlijú nőkön mutat egy ilyen cipő, ők pedig nagyon kevesen vannak, ráadásul a groteszk testtartás ellen, amibe egy ilyen cipő kényszeríti a hordóját ők se tehetnek semmit, szóval rajtuk is inkább ront...

És, hogy még tovább rontsam a magassarkúak reputációját, az egész az acélipari forradalom eredménye. 20. század eleji találmány, 20-as, 30-as években terjedt csak el. Az más kérdés, hogy az 50-es évek óta a filmek, rajzok, fotók segítségével, mintegy visszadatálták ezt a típusú cipőt egész a 17. századig. Nem kell ennek bedőlni, ez egy modern, és agyament találmány, amit jó lenne a sírba küldeni - borzasztóan megcsúnyítja viselője lábát, hosszabb távon egész testét (gerincferdülés, törpülés, stb.)

(#5) Zeratul


Zeratul
addikt

Best of magassarkú jelent a Charlie angyalaiban volt mikor sziklát másztak benne, fetrengtem a röhögéstől. :))

(#6) Móci


Móci
addikt

Nekem tetszenek ezek a cipők a hölgyeken, bár mindennapi használatra tényleg nem valóak. Egy évben párszor, ünnepi, vagy más fontos alkalmakra jó, szerintem elég a lányoknak ennyi szenvedés.
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, aki szép, az egy pólóban, strandpapucsban is gyönyörű, nem kell hozzá a sok körítés, smink, stb. Ritka az ilyen, de azért lehet találni...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

basszus... az a 2 "valami" egymás mellett úgy néz ki, mint 2 pata :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) marositech válasza Zeratul (#5) üzenetére


marositech
senior tag

Az még semmi. Még a körbepörgőrúgást is tűsarokban nyomták. :))
Másik. Asszem nekünk van tűsarokfutás csak nőknek. :D Évente rendeznek ilyet.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#9) FPéter válasza Zeratul (#5) üzenetére


FPéter
aktív tag

Az olyan volt, mint a Xéna c. színvonalas sorozatban a harci melltartók. :DDD

(#10) Sanyix


Sanyix
őstag

JUJ azok a paták ütnek. Ilyen pata alakú cipőt még nem is láttam.

Amúgy ha kényelmetlen nem kell hordani. Nem a ruha teszi a nőt, hanem ami a ruha alatt van ;)

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#11) tildy


tildy
nagyúr

Ha én magassarkút vennék fel.... Jut eszembe nincs is. Vagyis tűsarkúm nincs, vastagabb sarkú az van, max 6-7 centis...
Na ha azt felveszem, bolondon és pár magasra nőtt emberen kívűl szinte midnen nő és pasi feje felett ellátok.
Nem szeretem. Ráadásul trappolok benne.
Nem áll jól.

Csak ott bukik a dolog, hogy ha egy nő igényes és elegáns akar lenni, akkor meg kénytelen tűsarkú cipőt hordani
Ez is hülyeség. Egy magas nő tud már divatszandálokat is felvenni, akár lapossarkút, vagy 2 centis sarkút is, mégis divatos marad.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek jópár előttem szólóval.
Nekem is jobban bejön a magassarkú. Nemtudom, szebb, nőiesebb látvány :) Evvan.

(#13) Dany007


Dany007
veterán

Kiegészítem magam :)

Hm, azért mi sem esünk túlzásba a magassarkúk kapcsán. Nem kell éjjel-nappal abban járni.
De persze az a tornacipős dolog, amit írtál tényleg érdekes. Annak is meg van a módja, helye, meg ideje.
Én igénytelennek tartom. Vagy inkább nem ízlésesnek. Nemtom megfogalmazni, elnézést.
Lehet azért, mert anno, amikor én jártam suliba (nem olyan rég 5-7 éve) ez a fajta tornacipő, amiről tettél be képet, még tényleg csak tornacipő volt. Sőt, az igényesebb emberek fogtak egy régi, használt puma, vagy adidas sportcipőt, és inkább abba jártak tesiórára, mert kényelmesebb volt.
Aztán nemtom mi történt a világgal, de pár évre rá, asszem utsó éveimet nyomtam a suliban, amikor divatba jött ez a tornacipőbe iskolába járás. Talán először rockereken láttam, aztán szépen sokan átvették.
Fogalmam sincs miért. Én is éveken át tesiztem ilyen cipőben, és katasztrófa. Pár kör után elkopik a talpa, elkezd szakadni... Arról nem is beszélve, hogy olyan vékony, hogy hidegebb napokon bizony a talpamon éreztem a hideg aszfaltot miközben futottuk a köröket...
Arról nem is beszélve, hogy csúnya. Esztétikailag egy nulla. Amit persze nem lehet neki felróni, hiszen szó szerint testnevelő órákra készült. Ezért is hívják tornacipőnek, és nem sportcipőnek vagy utcai cipőnek, félcipőnek stb...

Szóval nem azt mondom, hogy minden nap járj magassarkúba, szó sincs erről, de ez a tornacipő feeling szerintem nem más, mint az ész és szépérzék nélküli divat majmolása...
Másrészt, hogy nem nőies...? Hát, őszinte leszek, persze, hogy nem az. Elvégre egy tornacipő... Lehetsz nőies, divatos lapos cipőben is. Az is csak megfelelő választás kérdése.
Ettől függetlenül az eddig látott képeiden te magad eléggé nőies vagy. Nincs semmi gond az ízléseddel. csinosan és nőiesen nézel ki.
V.színű ezért is lepett meg most engem ennyire ez a tornacipő dolog :)

(#14) Zeratul válasza FPéter (#9) üzenetére


Zeratul
addikt

Amiben D'Anna névre hallagató 3. sorozatú cylon model volt a főszereplő?

[ Szerkesztve ]

(#15) rudi válasza Dany007 (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a tornacipőt, amire Te gondolsz, eredetileg a Converse találta ki jó régen, és később egy amcsi kosaras (Chuck Taylor) révén vált eléggé ismertté. A nem kínai-óccó verziók egészen kényelmesek is tudnak lenni.

Ami a magasarkút illeti, nyújtja a lábat, karcsúsít, kecsesít, de valami tanulmányban olvastam, hogy "jól" eltalálva benne a lépést még mikro agyrázkódásokat is okoz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) #43960832 válasza Kalandor (#4) üzenetére


#43960832
törölt tag

:K

(#17) szablya


szablya
tag

Ami nekem bejön: miniszoknya, fekete tornacipő (lehetőleg Konzerv).
Utálom a magassarkút! Még jobban utálom, ha valaki nem tud járni benne.
A magassarkút be kéne tiltani! Na jó... Alkalmakkor, színházba, meg ilyen helyekre jöhet. Meg az alacsonyabb sarkú csizmák sem ANNYIRA vészesek. De amelyik csaj rendszeresen magassarkúban jár gimibe, az nálam már alapból le van írva, hogy hüe pcsa.
:DD :DD :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) szablya


szablya
tag

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

az én barátnöm nagyon nőies, a hétköznapokban tűsarkú cipőket hord, nekem nagyon tetszik, tudja használni is, így a tűsarkúra savazok. (ha annyira egészségtelen lenne, nem hordaná. pont)

mod: bár az elmult hetekben sokat rohangált és vet egy lapos sarkú "rohangálós csizmát"... de a nőiesebb fajtából.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#20) VoDaFoNe válasza Dany007 (#13) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én is szeretem a magassarkút, de bevallom, kényelmes ez a tornacipő.:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21) Dany007 válasza VoDaFoNe (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Én elhiszem, és nem is rossz ! De szerintem egy nem tornacipő mégjobban állna! :P
Ha nem lennék ilyen dög lusta, most PS-be odaraknék egy általam tetszetősnek tartott cipőt, hogy mégis milyen... De se ilyen cipőt nem tudok fejből, meg lusta is vagyok! ;)

(#22) szablya válasza VoDaFoNe (#20) üzenetére


szablya
tag

Ezzel csak egyet tudok érteni. Szép darab :))

Nekem az ilyen jön be:

Ha egy lányon ilyet látok, az kifejezetten imponáló :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#23) Zoz


Zoz
őstag

A hétköznap viselt tornacipő szerintem baromi igénytelen és ronda, az ilyen csajon keresztül nézek.
Szerintem a 10 centi tűsarok és a tornacipő között még rengeteg variáció található, van köztük bőven olyan is ami szép, nőies, mégsem kényelmetlen.

(#24) DrGonzo22 válasza Magnum_ (#19) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Pedig nagyon egészségtelen. Egyik nagyanyám főként magassarkúakban járt, meg lehet nézni mi lett a vége. Rengeteg lábfej-probléma és deformitás, hátfájás, görnyedtség viszonylag fiatal korától fogva (50). Idős korban (70+) pedig mindez a köbön. Összes többi nőrokona problémamentes, a kilencvenhárom éves anyja azt se tudta, mi az, hogy hátfájás. Kár volt egy amúgy kifejezetten szép magas, és vékony női alakot idő előtt tönkretenni.

(#25) Dany007 válasza szablya (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Na én meg inkább nem mondom meg mire gondolnék ha egy nőn ilyet látnék meg... :D
Persze ízlések és pofonok.
Ettől függetlenül tényleg szép darab, de nem egy női lábon...

(#26) Móci válasza Dany007 (#25) üzenetére


Móci
addikt

Ezzel én is így vagyok... nem női lábra való az! :D
Bár kinek mi tetszik ugye.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Szép lapos:

Egyébként főleg egy zömökebb testfelépítésű lányt a tűsarkú tramplisít. Elegánsabb tuti nem lesz tőle....

Ez meg kicsit elegáns is , lapos is, meg utcai is:

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) szablya válasza Dany007 (#25) üzenetére


szablya
tag

Hát igen, az egész sulinkban egyetlen csaj jár ilyenbe :D
Viszont nálunk most a deszkáscipő a divat :(((

Na azt mondja meg valaki, mi ebben a menő? Olyat is gyakran látni, hogy miniszoknya, s deszkás cipő. Könyörgöm! Ráadásul aki ilyet hord, annak általában fogalma sincs arról, hogy például mi az a hiphop. Egy deszkás/rapper csajtól más, de sok diszkós liba deszkás cipőben... Róluk a hányásra asszociálok :N

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#29) Dany007 válasza szablya (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Na ez se gyenge. Ilyen nálunk is volt divat akkoriban. Szerencsétlen gyökerek majd kiestek belőle menet közben...
Jaaaj meg a slusszpoén, amiért mindig pofánröhögtem őket az az, hogy a barmok kitömték a cipőt zoknival! Meg újságpapírral meg ilyenek! :D Nagyon gáááz.
A kis rózsaszín szívecskékkel meg méginkább.

Sőt, mondok jobbat, ez a stílus mizéria is iszonyat gáz. A rocker, punk, deszkás, alteros, diszkós, mivanmég... Szal gáz. Öltözzön mindenki úgy, ahogy jól érzi magát, viszont legalább súrolja az igényesség és a kultúra határait.
De zoknival kitömni egy cipőt csak mert úgy menőbb... negatív iq-ra és erős befolyásolhatóságra utal... Szvsz. :)

(#30) NoLF


NoLF
addikt

"Megváltozik a testsúly és még csak nem is kényelmes hosszú távon."

a mondat második felével maximálisan egyetértek, és alá is írom. node hogy a testsúly megváltozna... :U :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#31) szablya válasza NoLF (#30) üzenetére


szablya
tag

5 kg az a sarok :D :D :D :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#32) dabadab válasza NoLF (#30) üzenetére


dabadab
titán

"node hogy a testsúly megváltozna..."

Pedig tenyleg: magasabbra kerul a test tomegkozeppontja, ezlatal tavolabb lesz a Fold tomegkozeppontjatol, ami miatt gyengebb lesz koztuk a tomegvonzas (mivel az a tavolsaggal negyzetes aranyban csokken) igy aztan voila!, csokken a sulya (5 centis saroknal 0,0000008 szazalekkel).

;)

DRM is theft

(#33) rudi válasza tildy (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

Hajjaj, azok a keskenyedő hegyű cipő miatt elforduló nagyujjak... no, ez még nagyobb szívás mint a masas sarok. Mert csak "fiúcipővel" kerülhető el.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) malwy


malwy
senior tag

Gecc pont ma zakózott egy csaj lefelé menet a lépcsőn... Kitörött a drága sarok:D

(#35) Kloden válasza dabadab (#32) üzenetére


Kloden
senior tag

...tehát dagi nőknek magassarkút! (kb 50km-es sarkú elég is lenne hogy feleződjön a súlya :D ) Tehát nincs kövér nő csak túl rövidsarkú!

A témához hozzászólva: Egy nő tudjon magassarkút viselni ha kell, nagyon nőies tud lenni. De nem minden nőnek áll jól, ők NE erőltessék semiképpen mert lelombozó látvány.
Az olyan nőktől meg egyenesen a falnak megyek aki még biciklizni is magassarkúban megy el a barátjával, (konkrétan egy ismerősöm barátnője) mert azt hiszi attól lesz nőies vagy én nem tudom. Egy nő legyen nőies sportcipőben is.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#36) tildy válasza rudi (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Tévedés, gyerekkorom óta ilyen a lábujjam, pedig szinte sosem volt amolyan tipikus női cipőm, ami forgatná nagyujjamat. Hegyes cipőm meg végképp nem :D

Szóval fiúcipővel sem kerülhető el, ha valakinek ilyen a genetikája. :U
(ráadásu fel is áll a nagylábujjam, ezért még a bőrcipőim is rendszeresen kilyukadnak a nagylábujjamnál, hiába vágom a körmöm, kikezdi. )

az amorf hüvelykujjamar már inkább meg sem mutatom (szélesebb mint hosszabb rajta a köröm)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) rudi válasza tildy (#36) üzenetére


rudi
nagyúr

Huginak is olyan hüvelykujja van :D mindig röhögünk rajta, hogy lábujj van a kezén és kellene írnia hirdetést, hogy akinek meg kézujj van a lábán, az jelentkezzen, szívesen cserél :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#40) WolfheartGR válasza VoDaFoNe (#20) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Laza, vagány nőies.
Nemkell ide a magassarkú. :)

Más.
Az a Martens bakkancs is szép darab :Y :K

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#41) tildy válasza rudi (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Gonoszok vagytok :P :DDD :DDD Amúgy most hogy mondod, tényleg olyan a lábujjam, mintha hüvelykujj lenne :F
Szerencsére nem vagyunk egyedüliek, Megan Fox is ilyen ujjal van megáldva.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) fordfairlane


fordfairlane
veterán

A magassarkú cipő kényelmetlen, inkább alkalmi cipő, mint hogy abba járj mindennap iskolába. Ha egész nap ülsz, akkor sem tesz jót a lábnak, de ha mozogsz is, akkor szinte lehetetlen lehet benne megmaradni. Egyébként attól tartják vonzóbbnak a férfiak, hogy a magassarkú cipő hordásakor a nő vádlija összehúzódik, kicsit megfeszül a comizommal együtt, így szebbnek hat.

x gon' give it to ya

(#43) Eastman válasza DrGonzo22 (#24) üzenetére


Eastman
őstag

+1

A nő nagyon szép magassarkúban.

[link]

[link]

[link]

Az ortopédsebészek jól meg is élnek a dologból

Kis nyelvlecke.

Aki bírja a keményebb képeket is, írja be a bunion szót a képkeresőbe.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#44) Khan13


Khan13
senior tag

Kimondottan nem szeretem a magassarkút hordó lányokat, tűsarok pedig szóba sem jöhet. A 2-4 cm-es emelt sarok még elmegy, de több ne legyen.

Csak ott bukik a dolog, hogy ha egy nő igényes és elegáns akar lenni, akkor meg kénytelen tűsarkú cipőt hordani
Hülyeség! Ha valaki nem elegáns, a magassarkútól nem lesz az, ha az, akkor nem kell magassarkú :D Magasított sarok dobhat a dolgon, azt aláírom, de a túl magas, az ront szerintem.
Összességében inkább tornacipő vagy bakkancs (persze jöhet minden kényelmes és normális lábbeli).

Persze én egy, a ritka különleges fiúkhoz tartozom, akiknek szinte sosem az jön be, ami az átlagnak :DD

(#45) Balage21 válasza Khan13 (#44) üzenetére


Balage21
tag

Nah én ennek pont az ellenkezője vagyok.Tornacipőben vagy bakancsban tornázzunk és kiránduljunk. Sztem igenis egy magassarkú cipő nagyon sokat tud dobni egy nő megjelenésén. Sokkal kívánatosabbá tehet egy nőt, nemcsak a kinézetével.Gondolok itt arra hogy ezeknek a cipőknek a viselésével megváltozik a tartása, járása a nőknek..Azt viszont aláírom, hogy az extrém magas sarkú inkább a hálószobába, mint az utcára.

(#46) Zolás válasza Eastman (#43) üzenetére


Zolás
addikt

Ha birod a kemény dolgokat keress rá hogy a kínai hagyomány szerint minél kisebb a férjhez adandó leány lába annál többet ér. Ha olyan mint a bányarém akkor is! A hagyomány szerint a kislábú nő-asszony szerencsét hoz urának. Igy igen fiatal korban eltörik a kislányok lábfejét és kis cipőkbe szoritják bele hogy kicsi maradjon.

Ezek szerintem bármilyen magassarkú miatti lábcsunyaságot felülmulnak.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#47) Bling95


Bling95
őstag

Nekem nem nagyon jön be a magassarkú , bár nem a cipőt nézem egy csajon :D

nekem eddig a kedvenc cipőm egy adidas adiracer volt (nem ebbe a színbe)[IMG:/dl/upc/2009-10/16/193757_m1dxriopnjhzlowa_adi-racer.jpg][/IMG]

[ Szerkesztve ]

(#48) Eastman válasza Zolás (#46) üzenetére


Eastman
őstag

Képben vagyok. ...de ha belegondolsz egy bizonyos beosztás / státusz felett nálunk is "belekényszerítik" a nőket a körömcipőbe. Ugyan a lábukat mesterségesen nem deformálják el, de azt majd eltorzítja a nő "önként".

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#49) mephi666


mephi666
nagyúr

na mutatok én is valamit... íme a cipellőm:

...és az erősebb idegzetűeknek megmutatom, hogy járt a nagylábujjam, amikor focizás közben ráugrott egy 100-120kilós ismerőr :) íme (megtekintés csak saját felelősségre) (először befeketedett a körmöm, majd pár hónap után félig leesett... a másik fele meg "kicsit" leszakadt, amikor beakadt valamibe...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) keIdor válasza Dany007 (#12) üzenetére


keIdor
titán

Veled vagyok én is! Nőiesebb egy nő magassarkúban, persze nem kell mindig hordani, mert elhiszem, hogy kényelmetlen, meg nem is egészséges hosszútávon, de sexi :))
De!
Én is meg tudok őrülni a tornacipőtől, az annyira nem tudom, "idegen" szerintem egy nőn... a másik, amit utálok és hányni tudnék tőle az a rocker lányokon a bakancs... nyáron is, uhh, undorító! Fúj...
Lányok! Van edzőcipő, papucs stb. nem kell ilyen igénytelenségeket felvenni!
Én tornacipőt férfiként se vennék fel soha, igénytelen és olyan "csorós"... a bakancsot azt is tessék elfelejteni, attól, hogy a rock zenét szereted még nem kell férfinak öltözködni! Biztos van, akinek ez bejön, de tőlem lehet akármilyen szép egy nő, ha nyáron is bakancsban jár, ahhoz bottal se nyúlnék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.