Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Tamás9x válasza dabadab (#36) üzenetére


Tamás9x
őstag

Aki csukott szemmel jár annak persze ez jön le az egészből.
Nem megoldás letiltani a járatokat, bezárni az embereket had pusztuljanak meg, és hibáztatni egy piacot, amit kényszerből működtetnek... Ok okozat. Valamiért csak volt kereslete annak a piacnak.

Ami szerintem megoldást jelentene, az az egészségügy fejlesztése, a vitaminok fontossága, a megelőzés,(szűrés) a felkészülés, és nem úgy mint ahogy mi szoktunk a télre, csak hóra nem számítunk :D

A zöldségek, és gyümölcsök alacsonyabb százalékos adója, a mű kaják betiltása, nem a meki, meg a kínais, hanem amit a polcokon találunk néha a boltokban a sok műanyag.

A betegségek !gyógyítása!, és nem csak a tünetmentesítése...

De ez nem 1-2 nap, nem egy hét, a vírussal mit lehet csinálni? Nem tudom, nem vagyok orvos.

Annyit tudok, hogy amikor körülöttem gethesek, nekem sosincs bajom. Lehet mert kóla és chips helyett gyümölcsözök, vitaminozok, és mozgok. ami azért megint nem kevés befektetés, de még mindig olcsóbb mint 1-2 hét betegség.

Wuhan-ban ha a bele lóg valakinek is be megy dolgozni, ha már valaki nézett erről, vagy olvasott, akkor tudja, hogy ott munkaközéppont van. és itt is érvényes az a szellem, hogy a "Kilógó szeget be kell verni"
így nem nehéz elfertőzni az egész környéket.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.