Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) Csoffadalom válasza krizmo_ (#92) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én most épp annak tudok örülni hogy fel lett újítva a fürdőszoba meg a budi. Nem jó az ha bokáig ér a trágya lé :Y . tudom ismerkedni kéne meg eljárkálni, de pénz és haverok nélkül nem egyszerű. Hinni az igaziban, meg az igaz szerelemben, manapság? Hát ez érdekes lesz, de megpróbálom.

raziel01: Mindegy hogy fiatal vagy idősebb, mind kettőnek a pénztárcád vastagsága fontos, csak más más okok miatt. A fiatalabbnak azért hogy vidd el bulizni, meg hogy tudjon villogni a barinői előtt. Az idősebbnek meg azért hogy fizesd az albérletét és a kölke iskoláját vagy óvodáját. Én is rohadtul tudom irigyelni azt akinek nagyon megy a nőzés.

Pala: Élni lehet nők nélkül, de az milyen élet? Mert hogy nem teljes az tuti. Én nagyon unom már a két kezem használni, szóval jó lenne már más is, nem csak verni állandóan :W . A szabadság részével teljesen egyet értek, csak már ezt is unom mert túl régóta van ez.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.