Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) gbors


gbors
nagyúr

Köszi még egyszer a visszajelzéseket :R

(#29) kenwood: FPS-ek mérésére nem igazán jó a javaslott módszer, mert a különböző területeket összemossa. Persze csinálhatsz belőle egy mega-chartot, megfelelő kvantálással abból kijöhet valami.
A RAM és VRAM korlátok mérésére annál inkább jó lenne.

(#30) HSM: végső soron nem meglepő, hogy a kevés erős mag kisebb szórást csinál CPU-teljesítményben, mert DX11-ben akkor is egy mag terhelése lesz domináns, ha megfeszülünk :)
Megnéztem a fotón szereplő területet, bár nekem nincs alapstukkerem, és mindegyik fegyverem jóval többet zoomol. Zoom nélkül 87-88 FPS, a legkisebb zoommal 96-97 FPS.
i5 meg persze, hogy nem elég mindenre. Amíg 60Hz volt az uralkodó, addig sok mindenre elég volt, de a 144Hz népszerűbbé válásával meg a játékok többmagosodásával egyre inkább sovány lesz a 4 mag.

(#31) ]Phobos[ : Pusztán sebesség okán a 6300-as nem, a 8350 talán. De az is lehet, hogy valami összeakadás van, és bármelyik Piledriveres proci jobb lenne. Én első körben azt próbálnám meg, hogy bekapcsolnám a VSR-t, oszt' had rendereljen a 480 4K-ban. Hátha akkor stabilabb lesz.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.