Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Egy derékszög csatlakozójú sata kábel sem férne be alá?

[ Szerkesztve ]

(#2) KillHates válasza vwpolopg (#1) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kösz a tippet! Adtak az alaplaphoz írták is, hogy miért de sajna, ha a "bőrét" leveszem a kártyának csak akkor fér be! Grrrr...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Én ilyen barkácsképességgel, mint te, addig faragnám az L végű SATA csatlakozót, míg be nem lehet passzírozni a GX2 alá:D (Kártya ki, SATA megfarag, SATA be, kártya be)
Hajrá;)

Harrrr!!!!

(#4) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ez a GX2 elég macerás....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Nagyítható képeknek örültem volna.... hátha láthatok valami érdekeset.... :O

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nah ilyen kártyát sem veszek az biztos :)

(már csak a mérete miatt is; a mostani X1950pro-m is alig fért be a gépembe :D )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Lenry


Lenry
félisten

húúú bazz.... engem az ideg szétverne, ha vennék ~140-ért egy VGA-t (vagy bármit) és ennyit kellene szívni vele :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

ha már ennyire szeretsz barkácsolni azt is megpróbálhatnád, hogy a sata csatikat levágod és drótokkal kivezeted a :D

(#9) KillHates válasza Lenry (#7) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát lüktet is a halántékomon az ér!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) KillHates válasza JoeYi (#8) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na hagyjál már!! :U
:D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Legkésőbb a táp belsejében minden test össze van kötve, nem? Ráadásul még a táp fémházával pluszban, és a gépházzal is.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12) KillHates válasza 04ahgy (#11) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is így gondoltam, de nem. A rail-ek nincsenek közösítve, egymástól teljesen függetlenek. Össze lehet őket testelni semmi sem történik, a teljesítményük összeadódik, és zajosabbá válnak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#13) engusz


engusz
veterán

Miért nem veszel másik deszkát? Kártya marad, mer' drága volt és jó, a jelenlegi alaplap helyére pedig választasz egy olyan típust, amin jó helyen (akár döntve) vannak a SATA csatlakozók. Ha pedig befér az L alakú SATA csatlakozó, akkor még kevesebb a probléma.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) groth99


groth99
tag

Hát ezt jól benézted ;] :DDD

Metalt a népnek \m/

(#15) KillHates válasza engusz (#13) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hamarabb volt meg az a qrva GX2 mint a P5E VM-H deszka! Baromi nehezen tudtam szerezni! Még szerencse, hogy egy nappal hamarabb küldte az ipon. Az a baj, hogy mATX alaplap kell, és azok között ez a legjobb, tudja az 1600-as FSB-t meg ilyesmi (megy benne a 2.6-os 3.2-ön ;] gyohár léghűtéssel!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16) KillHates válasza groth99 (#14) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem mondod! Suck az egész; rendesen.... :(
Erre mondják; akinek nincsen a fejében, legyen a zsebében!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17) venember83 válasza KillHates (#15) üzenetére


venember83
nagyúr

mATX + 9800GX2 - szép párosítás :DDD

(#18) mindfreak


mindfreak
őstag

Érdekesen fogod fel a dolgokat. Megvetted a létező legdrágább VGA-t, majd eladod, mert lusta vagy venni vagy kicseréltetni az alaplapot?! :F

[ Szerkesztve ]

(#19) Zotya84


Zotya84
őstag

Nekem is hasonló problémám volt a jét sapphire hd3870es betételénél, az egyik még a piros nyákos, duplaslotos hűtős, a másik meg már a kék egyslotos. ha a duplát rakom alulra, nem férnek el a csatik. ha megfordítom? akkor meg ez egyik kártya (a dupla) hűtése nem az igazi, mert csak egy slot van köztük, így nincs friss levegő...
De sebaj, a következő két héten belül meglesz a víz, és akkor a probléma megszűnik.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#20) danilla


danilla
őstag

Jó írás, gratula hozzá! De szerintem ne add fel, és ne add el a kártyát, ahhoz túl jó :))

https://twitch.tv/ddplayzone

(#21) KillHates válasza venember83 (#17) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hasít! Jó kis G35-ös deszkában 3200-al a 6750-es kocka :D :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#22) KillHates válasza mindfreak (#18) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mint írtam mATX alaplap megy bele a házamba és a P és G sorozatú deszkák mint olyan bénák, hogy a PCI-E aljzat a slot-ok közepén van. És a hosszú dupla magas kártyák rálógnak a SATA aljzatokra, meg teljesen lefedi a déli hidat. És a kis házikó nem szellőzik jól, nem akarom kínozni a gépet.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#23) Zolee11


Zolee11
senior tag

Hy.

Na igen, végre tökön szúrhatnák magukat az alaplapgyártók és végre tervezhetnének is használható alaplapokat, mert amilyen szinten le van kakkantva a használhatóság az lassan felháborító... pl. SATA csatlakozókat olyan helyre rakják ahol belelóg maga a vinyó, jelen esetben egy hosszú VGA. Egy beszerelt lapra nem lehet csatlakoztatni az IDE csatlakozot mert elfordítják és nem lehet hozzáférni normálisan... és sorolhatnám.

Na és a VGA-k, lassan új ház kell nekik. Egy normál házba már be se férnek, csak szerverház, vagy amelyben 90 fokkal elforgatva vannak a vinyók.
És arról ne is beszéljünk, hogy 1200W-nál járnak a tápok...
Ez is egy példája, mivel lehet megszabadítani a tehetősebb embereket a pénzüktől, jó ez nektek, ez kell nektek... :)

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#24) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Nem látni rendesen, hogy a kártyán túl mennyi hely van még az első fotón, és az alaplapot sem ismerem, de nem férne oda esetleg egy pár ezer forintos SATA vezérlő kártya?
Ezzel megoldódna a probléma. Mit szóltok hozzá? :B

(#25) mindfreak válasza KillHates (#22) üzenetére


mindfreak
őstag

Akkor még egyszerübb a megoldás, vegyél egy új házat... :DD

(#26) mindfreak válasza Zolee11 (#23) üzenetére


mindfreak
őstag

1200W.. nem hiszem, hogy átlag felhasználónak valaha is szüksége lesz rá. Meglepődnél, az én gépem 200W-ot fogyaszt terheléssel, monitor nélkül.

(#27) Zolee11 válasza mindfreak (#26) üzenetére


Zolee11
senior tag

erre azért ne merj fogadni... merész kijelentés az a "valaha is"... ;):)

no brain, no problem

(#28) Rossi válasza Zolee11 (#23) üzenetére


Rossi
addikt

"Ez is egy példája, mivel lehet megszabadítani a tehetősebb embereket a pénzüktől, jó ez nektek, ez kell nektek..."

Ámen... :R

Szerk.: Nem csak a szerverházakban vannak 90 fokkal elforgatva a HDD-k, már pl. egy relatíve óccsó Foxconnban is.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#29) Elmör válasza KillHates (#22) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha lehetne, akkor én sem a VGA-t adnám el, inkább másik ház (tudsz venni már 5-6K-ért is használtan valamit, amibe belefér) és másik alaplap. Te tudod, de egyrészt a VGA-n nagyobbat buksz, másrészt nem is viszik annyira.

Ez a táp mizéria brutális, hát nem is lesz ilyen karim az tuti. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#30) depmod


depmod
senior tag

Azért az már elgondolkodtató, hogy egy 600w-os minőségi táp sem elég egy ekkora dögnek.
Nesze neked klímaváltozás :U

Agyrém
Azt lemérted, hogy mekkora a minimum watt, ami kell neki alaphangon, játékhoz is?

Ezekkel a kártyákkal már vígan játszhatsz, aztán ha tönkremegy, téglaként még állhat a polcodon :C .

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#31) mazda626


mazda626
addikt

A kis rohadék! Nem elég hogy zabál, még gondolkodik is!

(#32) paulka válasza Zolee11 (#23) üzenetére


paulka
tag

Azért lehet nem az alaplap gyártókat kell okolni azért, mert nem tudnak egy ilyen téglát "normálisan" befogadni :) Az ha a satába belelóg a vinyó az meg a ház problémája!

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#33) KillHates válasza Zolee11 (#23) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tökéletesen egyet értek Veled! :R Fogyasztói társadalom; rulez! :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#34) KillHates válasza pmikloska (#24) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R Köszi a tippet, de csak egy PCI slot van a deszkán az meg kell! :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#35) KillHates válasza mindfreak (#25) üzenetére


KillHates
nagyúr

Direkt vettem ilyen házat. Sueretem, nem adom! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#36) KillHates válasza Elmör (#29) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ma már vissza is vittem a nagykerbe! Phuuu... Megúsztam komoly bukta nélkül!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#37) KillHates válasza depmod (#30) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Ezekkel a kártyákkal már vígan játszhatsz, aztán ha tönkremegy, téglaként még állhat a polcodon " vagy a millerek akár építkezhetnek is belőle :D

Megmértem a kártya terhelve 327W-ot fogyasztott :Y 12V-os ágon 27.25A átfolyó áramot mértem mikor leoldott a tápom. Pedig 30A ír a doboza :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#38) KillHates válasza mazda626 (#31) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez jó! :C :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#39) emre33 válasza KillHates (#37) üzenetére


emre33
addikt

27.25A

Ezt csak a vga, vagy az egész rendszer?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#40) Noi88


Noi88
tag

Ezen most jót röhögtem már ne haragudj! :D :D

(#41) Kantorpe


Kantorpe
tag

Szereny velemenyem szerint ez a kartya sima PVS meg marketing a gyarto reszerol.....

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#42) KillHates válasza emre33 (#39) üzenetére


KillHates
nagyúr

A VGA-hoz futó 12V-os kábelekre tettem kapocsmérőt, mikor ment a Crysis GPU bench.
Volt is nyöszörgés a Zalmanban :D
Néztem, basszus ennyi szuflával egy autót el lehet indítani.
Eljön még az az idő amikor bikakábelek lesznek a gépben :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#43) KillHates válasza Noi88 (#40) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is, de kínomban :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#44) KillHates válasza Kantorpe (#41) üzenetére


KillHates
nagyúr

De legalább elmondhatjuk, hogy sikeres, mert bedőltem én is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#45) KillHates


KillHates
nagyúr

Közben megnéztem a műszert, szerencsére szar, tehát sikerült segget csinálnom a számdól. Kimérem mennyit csal.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46) emre33 válasza KillHates (#42) üzenetére


emre33
addikt

Hu..
Én Enermax Liberty 620Watt tápom 2x22 max 36A tud.
Ez is kevés lenne?

Érdekes mert egy csomó teszten max 350-380 watt fogyasztás hoztak ki!!

Nem értem...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#47) KillHates válasza emre33 (#46) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem, szerencsére a műszerem volt rossz. Ha arányos a tévedése a számításaimmal akkor az átfolyó áram olyan 18 A körül lehetett. Tehát olyan tápegység ami a PCI-E rail-en tud 20A az simán jó! :C
Az Enermax tápok nagyon jók! :R Akkor valószinüleg a Zalmanommal van a gond...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#48) depmod


depmod
senior tag

327watt??

Azt a jó xsqwdyee!!!!!!!!

Hogy üzemeltetted? Szárazjégen? ;] ;]

Kár, hogy jön a nyár, mi. :K :K
Hány fokos volt a core, terhelés alatt?? 90-100 :Y

Vagy alulskáláztam? :DDD

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#49) depmod válasza KillHates (#47) üzenetére


depmod
senior tag

Mit szereztél be helyette?
IGP-s vga-t? ;]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#50) KillHates válasza depmod (#48) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem olyan 200W körül van! Rossz volt a műszerem! Több mint a másfélszeres értéket mérte. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#51) KillHates válasza depmod (#49) üzenetére


KillHates
nagyúr

9800GTX :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#52) Zomb€€ válasza Ndruu (#3) üzenetére


Zomb€€
őstag

ok ez privi lenne xd

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53) Ndruu válasza Zomb€€ (#52) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ment a válasz is.

UI: Bocsi csak néha feledékeny vagyok:B

Harrrr!!!!

(#54) Elmör válasza KillHates (#51) üzenetére


Elmör
senior tag

3DMarkör rulez mi? :DDD :DD :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#55) KillHates válasza Elmör (#54) üzenetére


KillHates
nagyúr

Crysisör oszt majd Fárcrájolós! Most keresek asszasszinnyólót! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#56) Bengio


Bengio
tag

Igaz ami igaz, szép méretekkel rendelkezik ez a kártya. No meg azért ez az áramfelvétel. Egy 600W-os Zalman kell a meghajtásához... :U

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#57) Zolee11 válasza paulka (#32) üzenetére


Zolee11
senior tag

De igen őket kell hibáztatni, én 8 éve vagyok a szakmában, és sokszor emlegetem az édes anyukájukat. Nekik az a legegyszerűbb elhelyezés amit kidob a "gép", oda a legegyszerübb a vezetékezés, oda rakjuk, nem érdekel minket, hogy mi minek lesz az útjában.

A belógó vinyó nem a ház problémája, ne vicceljünk már, 10 éve így építik a házakat, akkor mi a jó édes @#&><đ[] kell oda rakni a SATA csatlakozót? Vegyek új házat is mert őket nem érdekli... 10.000 egyéb helyre rakhatnák, persze bonyolítaná a vezetékezést, de meg lehetne oldani...
De ez le van kakkantva, majd a user mogoldja... Na én ezért okolom oket.
Üdv.

no brain, no problem

(#58) MBazsee


MBazsee
tag

Hát igen, egy 1,1kg-os procihűtőnél is elmondtam: "mint a Microsoft-nál, ha jó nem lett, legyen nagy!"

(#59) KillHates válasza Bengio (#56) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bátorkodom megjegyezni a 600W-os Zalmanom nem volt elég...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60) KillHates válasza Zolee11 (#57) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vannak azért interferenciális gondok is. Azért üres a proci környéke, a lap alja meg tele bizbaszokkal. (pl. rossz helyen levő SATA csatikkal :D )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61) KillHates válasza MBazsee (#58) üzenetére


KillHates
nagyúr

:C :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62) Picco


Picco
addikt

a 8 pin-es csatlakozót átkapcsolja pirosra és a kártya nem ad képet!

hasonlot csinal a 2900 szeria is :K

grat a cikkhez :R

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#63) KillHates válasza Picco (#62) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! Volt XT2900-asom de annak csak akkor kellett a 8pin ha kergetted! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#64) Picco válasza KillHates (#63) üzenetére


Picco
addikt

nekem pro-m van de annal van 1 led az egyik sarkaban es ha nem kap eleg tapot akkor pilacsol :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#65) KillHates válasza Picco (#64) üzenetére


KillHates
nagyúr

A GX2-ön volt vagy 20 LED :U és azok mint a karácsonyfa...
Gondolom el tudod képzelni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#66) CptMisi


CptMisi
őstag

az szép, gondolom ilyen állapotban voltál---> :W :W :W :W :W :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#67) KillHates válasza CptMisi (#66) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ilyen állapotban:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#68) pszihó


pszihó
aktív tag

Megnevezésed ettől kezdve: :C
Agy és Szív sebész Professzor Adjunktus Kandidátus és a Számitógépes tudományok AKADÉMIKUSA. :C

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#69) KillHates válasza pszihó (#68) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem a fenti titulus a LÚZER-e találóbb! :D :D
De köszönöm a megtiszteltetést :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#70) Elmör válasza KillHates (#67) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha nem láttam volna korábban képet rólad, még el is hittem volna, hogy Te vagy a képen. Agyhalál master! ;] :D :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#71) nakos válasza KillHates (#2) üzenetére


nakos
senior tag

Mesterem, már ne haragudj a hasonlatnak de ez kb. olyan mint amikor a 60 colos plazmát akarnád a kispolckiba bepaszírozni mert akciós volt az Auchan-ban.... :Y

Miért nem veszel egy normális házat, amihez egy normális lap is párosítható.
Ilyen MICRO ATX-es okosságok, Internet-letöltő PC-nek jók, nade belerakni egy 9800GX2-t? :F :Y
Egy kis megalkuvással VGA kártya értékének a tizedéből meglennél egy méretesebb házzal.

(#72) DroiDMester válasza nakos (#71) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Bizony-bizony! akinek van VGA-ra 120-130.e Ft.ja az ne egy ilyen mikroATX.ház+lap párossal akarja beüzemelni ehez a kártyához normális lap és táp kell, normális lap meg m-ATX.be nem létezik! az M40.ről meg annyit hogy az HTPC.nek készült ház nem játékos gépnek való! mivel a szellőzése is igen gyenge! a GX2.től ha használtad is volna benne tükör tojás sütő lett volna belöle 1-2.óra játék után! :))

(#73) pszihó


pszihó
aktív tag

Nem értitek mi?
A kihívás a lényeg!
Minden felnőtt bele tud szarni egy normál méretű WC-be, de egy bilibe beleszarni felnőtt méretü seggel és azt ülve kitörölni a mini bilin? Hát kérem ez a kihívás. :DDD

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#74) KillHates válasza nakos (#71) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hol van 60"-os akciós plazma??? Rohanok a polákommal!! :DDD

Ember! Ez feladat! Thermaltake Eclipse DV 6000-em volt előtte egy 850/1200W-os NorthQ táppal. Abba nem kunszt egy vagy két GX2 berakása! Ez mindjárt más. Lan party-n ránéznek a gépre mosolyognak, majd amikor látják a 22-es Iilyamámat már kezdik selyteni...
Nem hiába mondjuk mindig a fórumokon a PC egy vallás, és ha majd egyszer a legütősebb játék az aknakereső lesz rá, akkor sem fogok konzolt venni. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#75) KillHates válasza pszihó (#73) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R :R :R ja és ha kifelejtettem volna:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#76) KillHates válasza DroiDMester (#72) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az M40 szellőzése valóban nem a legjobb de ez a lényeg; lemezolló nélkül megcsinálni, hogy a GPU 55 fokos legyen nem kis molyolás.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77) zorallgyerek


zorallgyerek
csendes tag

Valaki tudna nekem segíteni?Nem tudom eldönteni,hogy milyen kari legyen az új gépembe,9800gx2>1GB,vagy 8800ultra 768MB?Dobjatok egy PM-t pls vagy tesztet,mert én sehol nem találtam!Köszi!

(#78) feka007


feka007
nagyúr

Hmm, most gondolkodtam GX2-ben, mivel most 4870 X2 lenyomta 70k alá az árát, de így mégsem kell, ha új táp is kéne... :( Nem mellesleg már a kétslotos 8800GTX is majdnem rálóg a SATA csatikra, ez tuti eltakarná...
Csak a szívás lenne vele...

(#79) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Fejlemény, fejlemény, és fejlemény!

Jelentem, sikerült több 9800GX2-t tesztelnem (számtech szerviz), egy 550W-os Corsair VX táppal. Két 6 pines PCIe csati van rajta. Azzal ugyebár nem megy a kártya a 6 pin miatt, valamint az összes testelés össze van kötve benne. Egy ráhúzótüskés leágazás a fekete táperekről, a kimaradt kér tüskére rádugva (mivel mindkettő test), és máris zöld a kártya.

Tehát a módosítás: egy ilyen bekötésű tápcsati, ahol az összes test közösítve van, valamint az ottani öt testvezeték a táp összes többi testvezetékével közösítve van, szépen vitte a kártyákat, mindet! És volt közte ASUS is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80) priti


priti
addikt

így már világos

Az van, hogy a 8 pines csatinak két kör kell és ezt ellenőrzi a +2 pinnel :W
...mert írni-olvasni senki sem tud, bolondbiztos kell hogy legyen :W

Hardverlesen

(#81) #93228288


#93228288
törölt tag

9800GX2-es videókarihoz elég a shieftek 560W táp?

(#82) KillHates válasza #93228288 (#81) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát inkább a 9800GX2 topic-ban kérdezd meg. Nagyon függ a táp kialakításától...
A 600W-os Zalmannal is ez volt a baj, hogy szét volt osztva a 12V-os ága.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#83) Black Dragon válasza #93228288 (#81) üzenetére


Black Dragon
addikt

Szerintem elég neki egy Chieftek 560 as táp bőven, még egy 500W os táp is elég neki, én már próbáltam :)

(#84) Nforewer


Nforewer
tag

sziasztok! Valakitudna nekem segíteni 9800gx2 bios tuningban??
én már próbálkoztam vele és odáig jutottam hogy lementettem mind két kari biosat és amikor vissza akartam rakni az ujat akkor csak az egyikre rakta fel! pedig mind a kettőt visszatöltöttem neki! valaki tudna nekem segíteni hoygan lehetne ezt megoldani!
Válaszokat pü-ben várnám!
Előre is köszönöm segítségeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.