Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:00

LOGOUT.hu

600 Mbps-os tempót ígér 2,4 GHz-en az ASUS RT-N18U High Power routere

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) htc07 válasza akisbandi (#13395) üzenetére


htc07
addikt

szerintem csak valami port scanner akadt rád, az teljesen "átlagos".
(pl. shodan.io)
vagy pedig a kamerád nyit portot kifelé, és azon akar bejönni.
azért ezeknél a fos kínai "2 perc alatt feltörhető" kameráknál nem ritka, hogy összeszednek valami vírust, esetleg még a gyárban.

nálam általános szabály, hogy mikrofont, kamerát nem kötünk internetre, ami lakótérre néz/hall, mert ki tudja éppen ki és mit lát rajta.
ugyanez az "okos zárakkal", max a kerti budit védeném ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#13402) gabro0 válasza htc07 (#13401) üzenetére


gabro0
őstag

"összeszednek valami vírust, esetleg még a gyárban" +1 :C

[ Szerkesztve ]

(#13403) akisbandi válasza htc07 (#13401) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Talán nem a kamera szivárogtat, bár kínai ez is, mint minden :) (Hikvision)

Cloud Disk / samba megosztással van a routeren egy HDD, erre rögzít a kamera.
A kamera samban jelszóval csatlakozik a HDD-hez, mert az NFS csatlakozás nem akar működni.
Mindez csak akkor megy, ha a routeren az NFS Share be van kapcsolva. Ha nincs, akkor nem csatlakozik sambán sem. Fene sem érti.

Lesz időm, felteszem a tomatot

(#13404) htc07 válasza akisbandi (#13403) üzenetére


htc07
addikt

nekem is van egy kínai kamerám, valami digoo a márkája, annak is az első dolga random keleti cloud szolgáltatókra csatlakozni. :N

(#13405) MaCS_70 válasza akisbandi (#13403) üzenetére


MaCS_70
félisten

Gondold végig logikusan: hol tudnak becsatlakozni a routerre?

Valahol kell lennie egy átjárónak a tűzfalon! Az NFS vagy SMB megosztást kiengeded valahogy? Az Adminisztráció/Rendszer menüben, illetve a WAN-nál nincs engedélyezve valami a WAN felől?

Amúgy az AsusWRT is Tomato, bár a napra kész Tomato nyilván sokkal jobb és részletesebb a GUI-ja.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13406) akisbandi válasza MaCS_70 (#13405) üzenetére


akisbandi
aktív tag

SSH nincs, WAN oldalon semmi, portforward nincs, reset volt az elején.

Ráfaragom a tomatot

(#13407) MaCS_70 válasza akisbandi (#13406) üzenetére


MaCS_70
félisten

PING-re sem ad választ?

Alapértelmezetten mondjuk nem szabadna neki...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13408) akisbandi válasza MaCS_70 (#13407) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Nem.

Viszont rájöttem, nem kell túlgondolni, beállítani az automatikus levélküldést és leginkább logot nézegetni. És akkor minden rendben van :-)

(#13409) MaCS_70 válasza akisbandi (#13408) üzenetére


MaCS_70
félisten

Abszolút pragmatikus, korrekt megoldás!

Egyébként mire keresel rá a logban?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13410) odrif válasza akisbandi (#13406) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mintha olvastam volna hogy van friss ropogós tomato.
Azt hiszem ez az: [link]
Lehet lassan a HGG-t én is lecserélem.
Remélem az OpenVpn simán megy rajta.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#13411) MaCS_70 válasza odrif (#13410) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az OpenVPN-nek nekem nem volt gondom Tomato alatt, de amikor úgy egy éve játszottam vele, azért kellett némi olvasgatás, mert nem készített .ovpn fájlt, hanem az egyes kulcsokat, tanúsítványokat egyesével kellett generálni, elfogadni.

Amúgy én szeretném a Tomatot, de az AsusWRT DDNS-éről nem szívesen mondanék le, úgyhogy a Gzenux felé hajlok a HGG helyett.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13412) tjsz válasza MaCS_70 (#13411) üzenetére


tjsz
senior tag

Szia!

Ha csak arra kell az Asus féle DDNS, hogy távolról elérd a router-ed, akkor tomato alatt formázd meg a JFFS-t, utána pedig oda felrakhatsz egy (vagy több) script-et, ami bármilyen IP cím változáskor küld neked egy e-mail-t (az aktuális IP címmel).
De ha jól tudom, akkor van ingyenes dynamic dns szolgálatás is....

[ Szerkesztve ]

(#13413) akisbandi válasza MaCS_70 (#13409) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Csak a kimenő és bejövő kapcsolatokat néztem, viszonylag könnyen vagyok, mert 3 eszköz csatlakozik összesen.
És ugye ezt is csak azért, mert jöttek a kamerától az illegal loginok.

De mindenképpen újraszoftverezem, mert tegnap még működött minden, mikor személyesen "meglátogattam", mára elérhetetlen. Eldobta a netet, mehetek vissza. Köszi a linket @odrif

Két és fél évig különösebb hiba nélkül működött. Itthon ugyanez a konfig van, a különbség annyi, hogy ott telenor stick van, itt mdsl

(#13414) MaCS_70 válasza tjsz (#13412) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm, elvben vannak DDNS-accoubtjaim, csak az Asusnál ez olyan egyszerű. :)

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13415) htc07 válasza MaCS_70 (#13414) üzenetére


htc07
addikt

freedns.afraid.org tud olyat, hogy ha meghívsz egy url-t, akkor ők azalapján látják hogy milyen címről érkezik a kérés, és átállítják a ddns-t.
és ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#13416) MaCS_70 válasza htc07 (#13415) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, köszönöm, valamikor állítottam is be ilyet Tomatoban.

Mindenesetre most van pár hónapom eldönteni a dolgot, addig még sok minden történhet: magához térhet Hugo, felokosodhat a gyári AsusWRT, és persze én is megbarátkozhatom a Tomatoval. :)

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13417) akisbandi válasza htc07 (#13404) üzenetére


akisbandi
aktív tag

Félig megoldottam a dolgot.

A kamera (hikvision) volt a bűnös, kösz a tippet. Bár a portokat megváltoztattam, véges jelszópróbálkozást állítottam be és hasonlóak, az UPNP-t hagytam a gyári engedélyezett beállításon. Ezt letiltva megoldódott a probléma, legalábbis most már a falon kívül vannak. A cpu load leesett 0.1-0.2 közé, lehűlt a router, gyorsult a rendszer.
Újracsatlakoztam egy új IP reményében, dyndns be is fordította, ennek ellenére a hívatlan látogatók próbálkoznak továbbra is, csak nincs nyitott port remélhetőleg a kamerán.

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a percenként 2-3 ismeretlen IP-ről próbálkozó honnan tudja az új IP-met?

Csak nem huawei gyártja a telenor sticket? :)

[ Szerkesztve ]

(#13418) MaCS_70 válasza akisbandi (#13417) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az uPnP-t sajnos nem szabad engedni. LEhet, hogy baromi kényelmes tud lenni, de külön iparág épült fel a vele való visszaélésekre.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13419) htc07


htc07
addikt

Arra van mód, hogy a wan portot is lan portként tudjam használni? hgg-n vagyok, merlinre tervezek költözni (vagy tomatora esetleg, ha ott egyszerűbb megoldani).

Egy másik router mögött ül, a 3 port meg kevésnek bizonyult (4. megy a másik routerhez).

(#13420) MaCS_70 válasza htc07 (#13419) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az Access Point mode pont ezt csinálja. Lesz vele 5 LAN Ethernet-portod.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13421) ArthurShelby válasza MaCS_70 (#13418) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Sajnos nálam is engedélyezve van a upnp. Ha kikapcsolom minek kell majd portot beállítanom nagy általánosságban? (pl torrent)

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#13422) Gubek-Einste válasza ArthurShelby (#13421) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Olyan dolgoknak amelyeket kívül is el akarsz érni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13423) htc07 válasza MaCS_70 (#13420) üzenetére


htc07
addikt

Érdekes, mert ha az uplinket raktam a wan-ra és klienseket a lan-ra akkor nem ment semmi, de ha az uplink van egy lan porton, és egy kliens a wan-on, akkor minden működik probléma nélkül AP módban. :R

(#13424) MaCS_70 válasza htc07 (#13423) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezzel tényleg nem próbálkoztam, amikor kipróbáltam, valahogy automatikusan, ha úgy tetszik, esztétikai okokból is a WAN-hoz kapcsoltam a routert, de tulajdonképpen lehet, hogy a szoftverben ennyi korlátozás van.

Ténylegesen már az is plusz, hogy egyáltalán használható a WAN-port, azaz nem vész el, és összesen öt port használható.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13425) kisbalazs83


kisbalazs83
aktív tag

HGG-ből már jó ideje nincs új. Előbb-utóbb cserélni kell frissebbre. Aki nem akar áttérni tomato-ra, neki Merlin-gzenux lehet az alternatíva. Viszont abban, ahogyan a gyáriban is, 80mW a wifi teljesítmény. Találtam egy megoldást, amivel a régió korlátot el lehet törölni. Így a wifi alapértelmezetten 25dBm (316mW)-on megy. Ami azért nem rossz.
Nálam működött Merlin-gzenux 384.12-n.
MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE PRÓBÁLJA KI!

nvram set asuscfe0:ccode=#a
nvram set asuscfe0:regrev=0
nvram unset asuscfeterritory_code
nvram set asuscfecommit=1
nvram set 0:ccode=#a
nvram set 0:regrev=0
nvram set wl0_country_code=#a
nvram set wl0_country_rev=0
nvram set wl0_reg_mode=off
nvram unset territory_code
nvram commit
reboot

Ellenőrzés:
wl txpwr_target_max

Előtte:

Utána:

[ Szerkesztve ]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#13426) MaCS_70 válasza kisbalazs83 (#13425) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez a 80 mW-os adat honnan származik? Nekem határozottan 100 mW (20 dBm) rémlik.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13427) kisbalazs83 válasza MaCS_70 (#13426) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

Tőled :D
18 dBm az 80 mW.

Első képen látszik, hogy csak 18.25dBm volt az adóteljesítménye.
Valakinél kerek 18dBm volt anno: Maximum Tx Power Target (chanspec:0x1006): 18.00 18.00 18.00

[ Szerkesztve ]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#13428) MaCS_70 válasza kisbalazs83 (#13427) üzenetére


MaCS_70
félisten

Azt bizony rosszul írtam (rémlik, mintha lett volna valami hiba a HGG csúszkájának a kijelzésében), legalábbis most akárhogy is számolok, a 18 dBm az 90 mW-ra jön ki, a 17 dBm meg kb. 63 mW-ra, de talán nem is ez a lényeg, hanem a folytatás.

A megengedett taljesítmény a 2,4 GHz-es sávban mifelénk 100 mW, amit mindenki ki is használ. A második linkedre nálam nem jelenik meg érdemi információ, úgyhogy nem tudom, mi lehet a forrásod a 80 mW-ra.

Azt mondjuk továbbra is tartom, hogy az N18 azonos teljesítmény mellett veri a mezőnyt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13429) kisbalazs83 válasza MaCS_70 (#13428) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

(#513) Kuter hozzászólása a második link:
https://prohardver.hu/tema/re_600_mbps-os_tempot_iger_2_4_ghz-en_az_asus_rt/hsz_513-513.html
Nála is 18dBm volt a gyári maximum.

Amúgy rákerestem és 18dBm az 64mW
https://www.wifi-professionals.com/2018/10/dbm-mw-conversion-cheat-sheet

[ Szerkesztve ]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#13430) MaCS_70 válasza kisbalazs83 (#13429) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, valami rémlik. Volt is egy FW-javítás, és a maximum kijelezve is 100 mW lett.
Remélem, más is emlékszik erre, mert egészen biztos nem vagyok benne.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13431) kisbalazs83


kisbalazs83
aktív tag

Ami biztos, hogy nálam Merlin-gzenux 384.12-n 18.25dBm volt a max teljesítmény, most pedig 25dBm :)

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#13432) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Mitől lehet az hogy sokszor "szaggat" a wifi, böngészés közben néha lassan frissítenek/lépnek tovább az oldalak, Ipaden játékban network errort ír és néhány másodpercig nem történik semmi, illetve magas néha a ping játékoknál? 1-2 másik wifi van csak a környéken, és a leírt dolgok rosszabbak letöltés közben (pedig csak 2-3 MB/s sebességgel töltök a laptopomon.)

Freshtomato van rajta, gyári rendszerrel rosszabb volt. Elképzelhető hogy érdemes lenne már lecserélni?

Köszi.

(#13433) htc07 válasza mouzrr (#13432) üzenetére


htc07
addikt

valami interferencia lesz, probald meg masik csatornara allitani a routeren a wifit elso korben.

(#13434) bryant56


bryant56
aktív tag

Hali.

Pár naponta a routerem lehal (lehet, hogy minden nap, csak épp olyan időben, amikor nem vagyok otthon), nem tudod elérni a kezelő felületét gépen keresztül. Az internet ilyenkor félig hal le. Ahogy észrevettem a meglévő kapcsolatokat nem botja (a letöltésben lévő torrentek töltődnek tovább), de újakat nehezen hoz létre. Ilyenkor egy oldal betöltése 30-40 sec vagy több. Kb. félóránként "játssza" ezt a router. Ezt abból tudom, hogy torrent kliensben látom, hogy fél óránként új IP van. Miután új IP-t kap utána helyre jön a net.

Ez a probléma már fent áll egy ideje, csak nem volt időm/kedvem foglalkozni vele és, csak mostanában kezdett egyre jobban zavarni.

Szerintem a mostani firmware okozza a problémát. Ha jól emlékszem régebben nem volt ilyen gond és 1-2 hónapja frissítettem a firmware-t.

A fenti problémák alapján én egyértelműen a router-re gyanakszom, mint hiba forrás. Amikor a hiba jelentkezik, akkor más gépről is használhatatlan a net, tehát a gépemet kizárnám, mint hibaforrás.

Volt-e valakinél hasonló problémája?

Firmware Version: 3.0.0.4.382_51640

Digi FTTH

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#13435) aldebaran válasza bryant56 (#13434) üzenetére


aldebaran
őstag

A szolgáltatót érdemes megkérdezni, hogy ő mit lát a végponton. Esetleg áramtalanítani a digis eszközt is és a routert is majd mindkettőt elindítani.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#13436) mouzrr válasza htc07 (#13433) üzenetére


mouzrr
őstag

Próbáltam több csatornát is. Mennyire zavarhat be egy vezetéknelkuli telefon ami ugyan abban a szobaban van ahol a router? :R

(#13437) htc07 válasza mouzrr (#13436) üzenetére


htc07
addikt

Eléggé, sőt rengeteg dolog van, ami ugyanazt a 2.4GHz sávot használja, mint a wifi, a vezeték nélküli telefonoktól kezdve a bluetooth, mikrohullámú sütő, szomszéd wifije...

Ha játszani szeretnél és fontos a ping, akkor mindenképp a kábeles csatlakozást javaslom, egyébként talán az 5GHz wifi lehet még a megoldás, de azt ez a router nem támogatja.

Az a baj ezzel, hogy látatlanban elég nehéz megmondani, hogy mitől lehet, szimplán az is lehetséges, hogy a laptopod letöltés közben annyira rossz minőségű kapcsolatot épít ki a routerrel, hogy folyamatosan "telekiabálja" a frekvenciát, ami miatt a többi eszköz "nem jut szóhoz".

Nem tudom home környezetben erre vannak-e szoftveres eszközök, hogy ki lehessen deríteni az interferencia okát, talán a többiek tudnak ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#13438) mouzrr válasza htc07 (#13437) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi a segítséget! A laptopomban elég bena a wifi, folyamatosan lekorlatozza magat, elvileg gyárilag hibás de már többször volt cserélve garanciaban, na mindegy. A lényeg, hogy akkor is produkálja a router az emlitett hibákat amikor a laptopom nincs csatlakoztatva rá. Van hogy 1-2 perc mire csatlakozik az Ipad, van hogy bekapcsolom a wifit es már fent is van. Csatorna allitgatast a wifi analyzer app használatának segitsegevel vegeztem, de nem igazán lett jobb (tenyleg csak 1 2 másik wifi van amit látnak az eszközök.)

Igazából nem is a ping zavaró, hanem hogy sokáig kell várni időnként hogy tovább lépjen egy-egy weboldal.

Kiprobalom majd hogy messzire teszem a vezeték nélküli telefont, hátha segít. :R

(#13439) bryant56 válasza aldebaran (#13435) üzenetére


bryant56
aktív tag

Amikor használhatatlan lesz a net, akkor a router is lefagy, ezért én itt keresném a hibát.
Próbáltam mind a 2 eszközt kikapcsolni ,majd vissza, de nem segített.

Én most egy firmware cserével próbálkoznék meg. Egy régebbit akarok felrakni, hátha az megoldja a gondot. Az érdekelne, hogy simám csak betallózom a firmware amit akarok és felrakja gond nélkül?

(#13440) aldebaran válasza bryant56 (#13439) üzenetére


aldebaran
őstag

Próbálj meg inkább tomato-t, vagy valamilyen nem gyári fw-t. Egyébként igen, kitallózod és felteszi. Nekem ez van fent és tökéletes vele a DIGI: Firmware:380.65.9_HGG-FINAL

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#13441) nyimsolt


nyimsolt
tag

Sziasztok,
A routeren a gyári, leguolsó firmware van fent. A wifi sebességgel a router mellett állva és mérve az eredményről nem tudom eldönteni, hogy a router tud ennyit, vagy a beállításaim nem jók. A router mellett állva egy iPhone 7 60-70 Mbps-t tud lefelé (350-es a net). Egy notebookkal mérve annak ereménye még ettől is kisebb eredményt adott. Ezért szeretném a beállításokat leellenőrizni. Mi a helyes/jó beállítása a wifinek? Van erről valahol leírás? Milyen sebességet kellene kapnom ha jól van beállítva a router?
Köszönöm!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#13442) Gubek-Einste válasza nyimsolt (#13441) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Erősen környezet függő az elérhető eredmény.
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2.4 GHz-s csatorna képről.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13443) bryant56 válasza bryant56 (#13439) üzenetére


bryant56
aktív tag

Ide írom, hátha valakit érdekel vagy belefut ugyan abba a hibába mint én.

Sikerült megoldanom a problémát.
Az "Enable DoS protection"-t kell kikapcsolni és megszűnik a korábbi hsz-ekben részletezett hiba.
De, hogy miért okozott ez gondot, arra nem jövök rá. :W

(#13444) nyimsolt válasza Gubek-Einste (#13442) üzenetére


nyimsolt
tag

Szia,
A router mellett futtatva ezt látja az inSSIDer.
Az, hogy a routertől távolabb a wifi sebessége a környezettől erősen függ, természetes dolog. Router mellett állva és mérve mit kellene tudnia sebességben a wifinek ezen a routeren?
Köszönöm!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#13445) Gubek-Einste válasza nyimsolt (#13444) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

2x2:2 MIMO kliens esetén 80-120 Mbps ami nagyjából át tud menni, jobb képesség esetén akár 160 Mbps.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13446) nyimsolt válasza Gubek-Einste (#13445) üzenetére


nyimsolt
tag

Köszönöm! Az iphone 7 tudja a 100Mbps-t, egy 5s durván 50-et. Egy Dell 5558 mindössze 30-at, de az az esetek 99%-ban kábelen van.
Lehet jól van akkor a wifi beállítva, ennyit tudnak az eszközeim. Ha csere lesz, akkor meglátjuk mit tudnak ezek az eszközök egy RT-AC65P-n 2.4 és 5 Ghz-en.

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#13447) Peltár válasza nyimsolt (#13446) üzenetére


Peltár
aktív tag

"Dell 5558 mindössze 30-at" az akkor beteg, abban is N-es wi-fi van, ismerősömnek is majdnem ez van simán megy az többet is, a 100 az minimum lenne a Router mellett állva és mérve. Hardveresen 100% hogy többet tud, nekem régebbi szarabb laptop van és 150-190 között megy. Szigorún 1m a a Router mellett. BT kikapcsolva és semmilyen más eszköz nincs éppen wi-fin a routerre kötve!!. (azaz semmi ami bezavarna a kapcsolatba) gyári FW, nincs birizgálva. Ha hozzá férsz a wi-fi kártyához, és van kedved, érzéked hozzá, nézd meg hogy az antenna rendesen csatlakozik e a kártyára, vagy kettő vagy három vezeték, állt egy fehér egy fekete, az sem mind1 melyik melyikre van csatlakoztatva, a kártyán jelölni szokták. a kártyát is megmozgathatod a foglalatban, lehet az egész csak kontakt hibás. A 30Mbps az vicc, a hardveren kívül vagy driver gond, vagy el van állítva. A router is simán tudja. Egyébként én is mindent madzagról használok kivétel a teló.

(#13448) nyimsolt válasza Peltár (#13447) üzenetére


nyimsolt
tag

Szétszedem a szünetben az ünnepek között, úgy is takarítani kell a ventillátort, a processzor környékét és akkor megnézem a wifi kártyát is.

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#13449) Peltár válasza nyimsolt (#13448) üzenetére


Peltár
aktív tag

Szuper, mondanám hogy kellemest a hasznossal, de itt ez a kettő most inkább "csak" szükséges, de mindenképpen hasznos. Remélem majd segít a problémán.

(#13450) AlienM


AlienM
tag

Sziasztok,
Jelenleg 380.65.9_HGG-FINAL verziót használok (sajnos már elég régi).
Melyik firmwaret érdemes felrakni?
Gigabites Telekom net + 4G-s USB stick.
Igazából a jelenlegivel csak az a bajom, hogy van mikor 2. - 3. próbálkozásra ismeri fel az USB sticket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.